0

VfR Aalen

2

• Koniec spotkania. Lech Poznań nie sprostał trzecioligowemu VfR Aalen, mecz zakończył się wynikiem 2:0

• Świetna interwencja Frąckowiaka ratuje Lech Poznań przed startą kolejnego gola. Po strzale Sautera piłka ląduje na rzucie rożnym.

• Swoich sił w indywidualnej akcji próbował Saurer, z łatwością minął Grzegorza Wojtkowiaka i uderzył tuż obok lewego słupka bramki Przemysława Frąckowiaka.

• Dośrodkowanie Mateusza Możdżenia trafia pod nogi Ivana Djurdevica, ale ten uderza zbyt lekko. Pewna interwencja niemieckiego bramkarza.

• Zmiany dokonane przez Jose Maria Bakero w znaczący sposób ożywiły grę Lecha Poznań, jednak nadal brakuje tego co najważniejsze czyli goli dla poznaniaków.

• Po raz kolejny groźnie uderza Rudnevs. Jego strzał w ostatniej chwili na rzut rożny wybijają obrońcy Aalen.

• Lech Poznań nie potrafi przypieczętować zdobyciem gola przewagi jaką wypracował sobie na początku drugiej połowy.

• Dwa groźne strzały Artiomsa Rudnevsa. Pierwszy z nich oddany głową powędrował minimalnie nad poprzeczką bramki Aalen, a drugi w nią trafił.

• Mateusz Możdżeń piętką odgrywa w pole karne, piłka wędruje w stronę Kiebła i Rundevsa, zawodnicy przeszkodzili sobie nawzajem i żaden z nich nie oddaje strzału.

• Po przerwie lepiej spotkanie rozpoczęli Lechici, którzy dyktują warunki gry.

• Skład Lecha Poznań w II połowie: Przemysław Frąckowiak - Grzegorz Wojtkowiak, Hubert Wołąkiewicz, Ivan Djurdević, Luis Henriquez - Dimitrije Injac, Rafał Murawski, Mateusz Możdżeń - Jacek Kiełb, Jakub Wilk, Artiom Rudnev

• Początek drugiej połowy spotkania.

• Nie uda się już piłkarzom Lecha Poznań strzelić w tej połowie kontaktowego gola. Koniec pierwszej połowy.

• Strzał z dystansu Marcina Kamińskiego minimalnie niecelny.

• Piękna akcja gospodarzy.Kevin Ruiz popisał się świetnym podaniem do wybiegającego Benjamina Barga ale jego próba lobowania bramkarza okazała się nieudana.

• Obrona Lecha Poznań nie radzi sobie zbyt dobrze z akcjami ofensywnymi Aalen. Manuel Arboleda musiał faulować przed polem karnym by nie doprowadzić do groźnej akcji. Kolumbijczyk za ten faul otrzymał żółtą kartkę.

• Bardzo odważnie grająca drużyna niemiecka stwarza sobie kolejną okazję do zdobycia gola. Thorsten Schulz z łatwością przedziera się przez obronę poznaniaków ale uderza bardzo źle. Poprawka Lechleitera również niecelna.

• W odpowiedzi strzał Bartosza Ślusarskiego, ale napastnik Lecha uderzał bardzo niecelnie. Wynik bez zmian, trzecioligowiec z Niemiec nadal prowadzi z Lechem Poznań 2:0

• GOL ! ! ! 2:0 Błąd defensywy Lecha Poznań i bramkarza Davida Smuga, po raz kolejny wykorzystuje Marco Haller

• Dwie dobre okazję na podwyższenie prowadzenie mieli zawodnicy niemieckiego VfR Aalen. Strzały Lechleitera i Barga okazały się niecelne.

• Piłkarze Lecha Poznań otrząsnęli się po nieudanym początki i powoli przejmują inicjatywę w tym spotkaniu. Akcje poznaniaków nie zagrażają jednak bramce Daniela Bernharda.

• GOL ! ! ! 1:0 dla Aalen. Strzelcem gola Marco Haller
    Bardzo słaby początek spotkania w wykonaniu graczy Lecha. Nieporozumienie w obronie między Arboledą i Djurdevicem z zimną krwią wykorzystuje pomocnik VfR Aalen

• Po zakończeniu prezentacji niemieckiego zespołu, sędzia rozpoczyna mecz.

• VfR Aalen;Daniel Bernhard - Benjamin Barg, Andreas Hofmann, Robert Lechleiter, Leandro Grech, Benjamin Gorka - Jürgen Mössmer, Marco Haller, Tim Kister - Thorsten Schulz, Kevin Ruiz

• Lech w ustawieniu 4-3-3David Smug - Manuel Arboleda, Marcin Kamiński, Ivan Djurdević, Tomasz Kędziora -Kamil Drygas, ,Dimitrije Injac, Wojciech Golla - Aleksandar Tonev, Vojo Ubiparip, Bartosz Ślusarski

• Witamy z meczu sparingowego Lech Poznań - VfR Aalen. Relacja za oficjalną stroną Lecha Poznań.