Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?...

Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. Mistrz bez punktu i gola

PKO Ekstraklasa, 3. kolejka
2022-07-31 17:30

Lech Poznań

1

Wisła Płock

3

• Dziękujemy serdecznie za relację z meczu Lech Poznań - Wisła Płock. Górą piłkarze przyjezdnych po golach Vallo, Wolskiego i Kocyły. Bramkę honorową dla Lecha zdobył Skóraś.

• Oceny piłkarzy po meczu Lech Poznań - Wisła Płock (w skali 1-6):

Lech Poznań

• Filip Bednarek 2
    • Alan Czerwiński 3 (Joel Pereira 2)
    • Filip Dagerstal 3
    • Maksymilian Pingot 2 (Barry Douglas 2)
    • Pedro Rebocho 3
    • Filip Marchwiński 2 (Kristoffer Velde 2)
    • Jesper Karlstroem 3 (Radosław Murawski 2)

• Dominik Furman 5
    • Mateusz Szwoch - bez oceny (Filip Lesniak 3)
    • Rafał Wolski 5 (Damian Rasak 4)
    • Aleksander Pawlak 5
    • Łukasz Sekulski 4 (Marko Kolar - bez oceny)
  • Koniec spotkania. Świetnie dysponowana drużyna Wisły Płock wywozi absolutnie zasłużone trzy punkty! Lech z drugą porażką w sezonie. Poza zrywem po bramce kontaktowej, piłkarze Lecha nie byli w stanie prowadzić równego boju z zawodnikami Wisły.

• To Wisła dominuje w ostatnim fragmencie. Lech Poznań nie jest w stanie się podnieść.

• Akcja rezerwowych. Rasak do Kolara, ten spokojnym strzałem na dalszy słupek pokonuje Bednarka. Lech na kolanach!

• GOOOOL! Kocyła zdobywa bramkę numer 3 dla Wisły!

• Druga próba Velde! I znów górą bramkarz Płocka, Gradecki.

• Ależ sytuacja! Velde mógł strzelić gola. Gradecki fenomenalnie broni uderzenie skrzydłowego.

• Ukarany zawodnik gości, Piotr Tomasik. Faul na Murawskim.

• Wisła Płock stała przed szansą na kolejną bramkę. Zamieszanie po stałym fragmencie gry, Lech uchodzi obronną ręką.

• Brzydki faul rezerwowego Lecha, Kvekveskiriego. Uderzony łokciem w twarz Rasak. Gruzin zobaczył żółtą kartkę.

• Schodzi również Davo. W jego miejsce Martin Sulek.

• Ostatnie zmiany w Wiśle. Schodzi Sekulski, w jego miejsce Kolar. Napastnik zostawił dużo zdrowia na murawie.

• Strzał Amarala, który przebudził się po golu kontaktowym Skórasia. Próba Portugalczyka ponad poprzeczką.

• "Kolejorz" napiera. Wisła próbuje wybijać rywali z rytmu.

• Dośrodkowanie Joao Amarala ląduję w rękawicach Gradeckiego.

• I kolejna korekta w bloku obronnym: zamiast Czerwińskiego zobaczymy teraz Pereirę.

• Zmiana w obronie Lecha. Schodzi Pingot, wchodzi Douglas.

• Rzut rożny dla Wisły Płock. Przyjezdni nie chcą dać Lechowi możliwości na rozpędzenie się.

• Bramka po niecelnym zagraniu Lesniaka. Niemal wprost do rywala zagrał piłkarz Wisły i skrzydłowy Lecha zabrał się z piłką i posłał strzał nie do obrony. Pierwszy gol dla Lecha w tym sezonie w Ekstraklasie!

• GOOOOOL! Jest nadzieja dla Lecha. Strzelcem Michał Skóraś.

• Wbiega na murawę Kocyła. Inny strzelec gola schodzi z murawy.

• Schodzi strzelec pięknej bramki na 0:2. Wolskiego zastępuje Rasak.

• Blisko podwyższenia wyniku! Łukasz Sekulski przed szansą ale w ostatniej chwili szukał podania pod bramką Bednarka. Mógł pokusić się o strzał.

• Każda próba akcji Lecha kończy się na stracie. "Kolejorz" nie może się przebić.

• Piłka dla Wisły. Goście nie dają Lechowi się rozpędzić.

• Pół godziny przed Lechem. Czy Mistrz Polski odwróci losy meczu?

• Zszedł również Sousa, a na boisku oglądamy Kvekveskiriego.

• Zmiana w środku pola: nie ma już na murawie Karlstroema, wbiega Murawski.

• Potrójna zmiana w drużynie "Kolejorza". Schodzi Marchiński, w jego miejsce Velde.

• Poprzeczka po strzale Joao Amrala! Niewiele zabrakło do gola kontaktowego.

• Efektowna próba Marchwińskiego. Strzał z "nożyc" powędrował w trybuny.

• Furman ukarany za granie na czas. Piłkarze Lecha wściekli.

• Trzeci gol w sezonie pomocnika. Wisła Płock z lekkością przedostała się pod bramkę Bednarka. Złożenie się Wolskiego do strzału kapitalne. Huknięcie nie do obrony.

• ALEŻ GOOOOOOL! Piękne uderzenie Rafała Wolskiego!

• "Kolejorz" kolejny raz z corneru. Piłki wstrzeliwane niemal w pole bramkowe Gradeckiego. Wisła nie może się uwolnić.

• Lech w polu karnym Wisły. Dośrodkowanie Rebocho zablokowane i Lech rozpocznie od rzutu rożnego.

• Rozpoczęli!

• Już za chwilę rozpocznie się druga część meczu. Bez zmian w obu zespołach. Liczymy na spore emocje!

• Piłkarze schodzą do szatni. Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy!

• Jeszcze w pierwszej części meczu spróbował Lech. Groźny strzał Amarala obroniony przez Gradeckiego.

• GOOOOOL! Wisła Płock wychodzi na prowadzenie!

• Uderzenie Michalskiego główką po dośrodkowaniu Furmana. Bednarek odprowadził piłkę wzrokiem.

• Szykuje się okazja dla gości. Rzut wolny w niebezpiecznym miejscu. Przy piłce Furman i Tomasik

• Długa akcja Lecha zakończona faulem. Żółtą kartkę obejrzał pomocnik Lecha, Jesper Karlstroem.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Upomniany przez sędziego Rafał Wolski za nieostrożny faul.

• Akcja Wisły Płock skrzydłem. Davo odnalazł Dominika Furmana, ale w górze chorągiewka sędziego. Piłka dla Lecha.

• Nieudana indywidualna akcja Sousy na skrzydle. W efekcie - piłka dla Wisły.

• Wisła Płock po obiecującym początku ograniczyła się tylko do obrony.

• Marchwiński przed szansą. Strzał po ziemi z bliskiej odległości wprost w Gradeckiego.

• Niebezpieczne dośrodkowanie Rebocho z lewej strony. Piłka wzdłuż bramki Wisły nie znalazła adresata.

• Groźne uderzenie Ishaka z linii pola karnego. Gradecki bez problemów łapie piłkę.

• Starcie Wolski-Karlstroem i sędzia, Paweł Raczkowski używa gwizdka. Piłka dla Płocka.

• Przed okazją Lech - Ishak dograł do Sousy w polu karnym Wisły. Wywalczony rzut rożny.

• Szybka gra Lecha w okolicach pola karnego gości. Starają się znaleźć wolną lukę.

• Wisła Płock nie może wyjść z własnej połowy. Dobry fragment "Kolejorza".

• Lech szuka sposobu na zdobycie gola. Przed nimi rzut rożny.

• Lech mógł pokusić się o kontratak. Joao Amaral jednak nie zdecydował się na szybkie podanie do przodu.

• Alan Czerwiński szukał kolegów dośrodkowaniem. Zbyt wysoka wrzutka przejęta przez bramkarza "Nafciarzy".

• Bardzo duża strata dla Wisły Płock. Szwoch nie pojawi się już na boisku. W jego miejsce widzimy Filipa Lesniaka.

• Z urazem schodzi Mateusz Szwoch. Grymas bólu i niezadowolenia na twarzy rozgrywającego.

• Niecelne dośrodkowanie Rafała Wolskiego. Piłka poszybowała wysoko nad bramkę.

• Łukasz Sekulski z groźną szansą. Otrzymał piłkę na skraju pola karnego i postraszył Filipa Bednarka. Uderzenie niecelne, ale zamarli przez chwilę Lechici.

• Goście szukają swoich szans na pchnięcie swoich akcji do przodu. Dobrze wygląda linia środkowa Furman-Szwoch-Wolski.

• W posiadaniu piłkarze Wisły Płock. Chwilę wcześniej próba Łukasza Sekulskiego.

• Próba przedarcia się Michała Skórasia prawą stroną. Wisła wybija futbolówkę.

• Pierwszy gwizdek arbitra. Rozpoczął Lech Poznań.

• Mecz Lech - Wisła Płock poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy. Zaś w wozie VAR zasiądą Paweł Malec oraz Konrad Sapela.

• Płocczanom z Lechem w Poznaniu idzie jak po grudzie. Przy Bułgarskiej nie odnieśli jeszcze ligowego zwycięstwa, a z ostatnich dziesięciu meczów przegrali dziewięć i zanotowali tylko jeden remis.

• W ekipie z Płocka nastroje są znacznie lepsze. Nafciarze w dwóch grach sięgnęli po komplet punktów i przed tym weekendem zajmowali pozycję lidera. Imponujący jest też ich bilans bramkowy. Strzelili siedem goli, nie tracąc ani jednego. W szeregach Wisły bryluje Hiszpan Davo, który na koncie ma już trzy bramki i dwie asysty.

• Nie tak kibice Lecha wyobrażali sobie początek sezonu. Poznaniacy po blamażu w Azerbejdżanie (1:5) już w I rundzie pożegnali się z marzeniami o Lidze Mistrzów. Przegrali także Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa, a w lidze przy Bułgarskiej nie sprostali Stali Mielec.

• Mistrz Polski ma na koncie porażkę i zerowy dorobek bramkowy, a Nafciarze dwa efektowne zwycięstwa. Czy w niedzielę Kolejorz zdobędzie pierwsze punkty? Początek spotkania o godz. 17:30. Zapraszamy na relację LIVE!

red

Lech - Wisła Płock LIVE! Mistrz bez punktu i gola

Lech - Wisła Płock LIVE! Mistrz bez punktu i gola ©Robert Woźniak

Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE. Mistrz Polski w lidze ma na koncie porażkę i zerowy dorobek bramkowy, a Nafciarze dwa efektowne zwycięstwa. Czy w niedzielę Kolejorz zdobędzie pierwsze punkty? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30.

PKO Ekstraklasa: Lech Poznań - Wisła Płock ONLINE

Nie tak kibice Lecha wyobrażali sobie początek sezonu. Poznaniacy po blamażu w Azerbejdżanie (1:5) już w I rundzie pożegnali się z marzeniami o Lidze Mistrzów. Przegrali także Superpuchar Polski z Rakowem Częstochowa, a w lidze przy Bułgarskiej nie sprostali Stali Mielec. Na otarcie łez w II rundzie eliminacji Ligi Konferencji wyeliminowali gruzińskie Dinamo Batumi (w dwumeczu 6:1). W kolejnej rundzie na Kolejorza czeka już islandzki Vikingur.

Płocczanom z Lechem w Poznaniu idzie jednak jak po grudzie. Przy Bułgarskiej nie odnieśli jeszcze ligowego zwycięstwa, a z ostatnich dziesięciu meczów przegrali dziewięć i zanotowali tylko jeden remis.

Zawody przy Bułgarskiej poprowadzi sędzia Paweł Raczkowski z Warszawy. Z kolei w wozie VAR zasiądą Paweł Malec oraz Konrad Sapela.

Nie zagrają w meczu Lech Poznań - Wisła Płock
Lech Poznań: Bartosz Salamon, Antonio Milić
Wisła Płock: Damian Zbozień, Radosław Cielemęcki

Lech Poznań - Wisła Płock transmisja tv i stream online
Transmisja na żywo z meczu Lech - Wisła Płock w Canal+ Premium. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Canal+. Komentuje duet Robert Skrzyński - Kamil Kosowski. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 Lech Poznań - Wisła Płock Canal+ Premium