Lech Poznań

3

Zagłębie Lubin

2

• Koniec spotkania! Po świetnym widowisku zarówno na murawie jak i na trybunach na Stadionie Miejskim w Poznaniu, Lech pokonał Zagłębie 3:2.

• Kartka dla Hanka za faul na Rudnevie.

• Doskonała akcja Abwo, idealne zagranie na 5 metr do Sernasa i Litwin spudłował!

• Szansa w kontrataku dla Kolejorza, ale Rudnev zamiast podawać do partnera ustawionego w środku pola karnego zdecydował się na lekkie uderzenie.

• Zagłębie atakuje całym zespołem. Gra toczy się na połowie Lecha.

• Mecz potrwa dłużej aż o 5 minut.

• Gospodarze starają się jak najdłużej utrzymywać się przy piłce. Widać, że będą starali się utrzymać ten rezultat do końcowego gwizdka.

• Lechici zachowują się fair i oddają piłkę rywalom

• Lech Poznań - Zagłębie Lubin

• W miejsce Rachwała na boisko wchodzi Traore

• Sporo dymu pojawiło się nad boiskiem sędzia na chwilę przerywa mecz

• Zagłębie strzeliło drugiego gola w tym meczu, autorem bramki Famulski

• Kibicom Lecha chyba nie kończą się race ;)

• Rudniev uzbierał 3 gola!

• Piłkarze zachwycili się chyba oprawą i grają od 5 minut beznadziejnie

• Kibice odpalają race, piękna oprawa Lecha!

• 9150 widzów jest dzisiaj na stadionie. Bardzo słaba frekwencja...

• Nieporozumienie Buricia z Henriquezem o mało co a skończyłoby się tragicznie dla Lecha

• Może Hubert Wołąkiewicz niech nie bierze się za uderzanie na bramkę rywala...

• W miejsce Semira Stilicia na boisko wchodzi Jakub Wilk

• Jakub Wilk szykuje się do wejścia na boisko

• Semir Stilić wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu

• Kapitalne uderzenie Sernasa mija może o metr bramkę strzeżoną przez Buricia. To mógł a powiem więcej powinien być gol dla Zagłębia!

• Dla Zagłębia po faulu Buricia

• Kapitalną centrę Możdżenia na bramkę zamienił nie kto inny jak Rudniev!

• Piłkarze Lecha są już na murawie, tuż za ich plecami pojawili się gracze Zagłębia Lubin

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Jak na razie Lech prowadzi z Zagłębiem 1:0 po bramce Rudnieva, zapraszam ponownie za około 15 minut. I pamiętajcie zjedzcie coś ;)

• Co poniektórzy wygłodniali dziennikarze już wyszli z trybuny prasowej, by skosztować miejscowego cateringu ;)

• A już chyba wiem! Maria I like it loud ;)

• A jaka piosenka Scootera? Hmm nie jestem fanem więc nie wiem, mogę jedynie zaintonować: "Turururururu" :)

• Uderzenie Stilicia broni bardzo dobrze ustawiony Isailović

• W miejsce kontuzjowanego Injaca na boisko wchodzi Hubert Wołąkiewicz

• Zbyt mocna piłka Wojtkowiaka do Kriwca, grę wznowią goście z Lubina

• 5 minut pozostaje do końca pierwszej połowy. Trzeba jednak powiedzieć sobie szczerze, że to goście są bliżej wyrównania

• Bardzo pewnie piąstkuje piłkę Burić, jednak Bośniak zderzył się z Injacem i mamy chwilową przerwę w grze

• Kolejny faul Grzegorza Wojtkowiaka, czy Zagłębie wreszcie celnie dośrodkuje w pole karne Buricia?

• Na trybunach pojawił się Mikołaj ;)

• Teraz starsi kibice Lecha dają chwilę wyszaleć się najmłodszym fanom ;)

• Kibice skandują teraz nazwisko Łotysza, to 16 bramka super strzelca Lecha w tej rundzie

• Dośrodkowanie Tonewa wykorzystuje Rudniev i mamy 1:0 dla Lecha!

• Osamotniony Sernas jest bez szans w walce o górne piłki z obrońcami Lecha Poznań

• Kibice Lecha mają przygotowaną oprawę na ten mecz. Ciekawe tylko kiedy zdecydują się na jej zademonstrowanie ;)

• Stuprocentową sytuację marnuje Mateusz Możdżeń! Brawa należą się Isailoviciowi za tą interwencję

• Zagłębie próbuje odgryzać się Lechowi, jednak ataki gości docierają maksymalnie do 25 metra przed bramką Buricia

• Aut dla Zagłębia Lubin, piłkę do gry wprowadza Costa. Jego koledzy konstruują bardzo powoli atak pozycyjny

• Kapitalne uderzenie Semira Stilicia z półwoleja zatrzymuje się na poprzeczce bramki Zagłębia!