• Koniec spotkania. Po emocjonującym meczu, Lechia pokonała Koronę 3:2.

• Uderzenie Michałka z rzutu wolnego przechodzi wysoko nad poprzeczką.

• Lechia szuka nadarzającej się okazji do szybkiego kontrataku.

• Jamróz zastępuje Jańca w zespole Korony.

• GOOOOOLLL!!! 3:2 dla Lechii!!! Dramat Korony, Małecki nastrzelił Kijanskasa i piłka wpadła do siatki!

• Lechia stosuje wysoki pressing i szybko odzyskuje piłkę. Sporo problemów mają zawodnicy z Kielc.

• Żółte kartki obejrzeli zawodnicy na lewej stronie Korony: Cebula oraz Janiec.

• GOOLLLL!! Powtarza się scenariusz z pierwszej połowy: Lechia po kliku minutach odrobiła straty!! Fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Krzysztof Bąk!

• GOOOOLLL!!! 2:1 dla Korony!! Krzysztof Kiercz najprzytomniej zachował się w polu karnym Lechii i wyprowadził swój zespół na prowadzenie!

• Indywidualna akcja Jańca, zakończona jednak bardzo niedokładnym strzałem.

• Podopieczni Tomasza Kafarskiego coraz częściej zaczynają dochodzić do groźnych sytuacji. Bartoszak stanął oko w oko z Małeckim, górą jednak bramkarz Scyzorów!

• Optyczna przewaga Lechii przekłada się jak na razie tylko na ilość stałych fragmentów. Z kilku rzutów rożnym zdołali się jednak wybronić kielczanie.

• Z najwyższym trudem Sebastian Małkowski wybronił uderzenie Lenartowskiego.

• Skład Korony Kielce po przerwie: Małecki - Lenart, Kiercz, Kijanskas, Cebula - Maliszewski, Jovanović, Lenartowski, Janiec - Cichos, Michałek.

• Skład Lechii Gdańsk po przerwie: Małkowski – Deleu, Vućko, Bąk, Airapetian – Machaj, Nowak, Kacprzycki – Dawidowski, Sazankou, Bartoszak.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec pierwszej połowy.

• Bodul był bliski swojej drugiej bramki, ale po raz kolejny na przeszkodzie stanął Małkowski!

• Strata Vukovicia zakończyła się bardzo groźną kontrą Lechii. Tym razem na wysokości zadania stanął Małkowski, który obronił strzał Łuczaka.

• Jak na razie Dawid Janczyk ogląda poczynania kolegów z ławki rezerwowych. Były zawodnik m.in. Legii Warszawa przebywał na testach w Hapoelu Beer Sheva.

• Tylko asekuracji Pavola Stano kielczanie zawdzięczają, że ciągle jest remis. Zupełnie niepotrzebnie z bramki wychodzi Małkowski.

• Korona powinna prowadzić! Michał Zieliński otrzymał idealną piłką od Vukovicia, zdecydował się lobować bramkarza i pomylił się nieznacznie!

• GOOOOLLL!! 1:1!! Efektowną i składną akcję lechistów sfinalizował Darko Bodul!

• GOOOOLLL!! Korona na prowadzeniu!! Jakub Bąk wpadł z prawej strony w pole karne, wycofał piłkę do Pawła Sobolewsiego, który strzelił pierwszą bramkę w dzisiejszym meczu.

• Kolejny strzał autorstwa Vukovicia zablokowany ofiarnie przez zawodnika Lechii.

• Po rzucie wolnym wykonywanym do Pawła Sobolewskiego, efektownie do uderzenia przewrotką złożył się Grzegorz Lech. Uderzenie przeszło jednak obok bramki.

• Po rzucie rożnym dla Korony w dobrej sytuacji błyskawicznie uderzył Aleksandar Vuković, jednak refleksem popisał się bramkarz Lechii.

• Udana interwencja na przedpolu Zbigniewa Małkowskiego, który spokojnie minął próbującego go zaatakować Sotirovicia.

• Od pierwszych minut do ataku ruszyli kielczanie. Najpierw we wszystko wmieszali się obrońcy, a chwilę później udanie interweniował Wojciech Pawłowski.

• Rozpoczynamy spotkanie.

• Skład Korony Kielce: Małkowski - Kuzera, Stano, Malarczyk, Lisowski - Bąk, Vuković, Lech, Sobolewski - Korzym, Zieliński.

• Skład Lechii Gdańsk: Pawłowski - Pietrowski, Janicki, Kożans, Andriuskevicius - Popielarz, Poźniak, Bodul - Sotirović, Lukjanovs, Łuczak.

• Witamy w relacji na żywo z meczu sparingowego rozgrywanego w Opalenicy, gdzie Lechia Gdańsk zmierzy się z Koroną Kielce. Relację przeprowadzimy w oparciu o oficjalną stronę Korony: http://www.korona-kielce.pl