Lechia Gdańsk

1

Pogoń Szczecin

1

• Koniec meczu! Lechia w derbach Pomorza rzutem na taśmę narzuconą strzałem Ediego z rzutu karnego remisuje z Pogonią 1-1! Dramaturgia w końcówce meczu. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała

• Czerwoną kartką ukarany jeszcze Janicki za faul na Edim.

• EDI!! 1-1!!

• Rzut karny dla Pogoni!!!!!! Janicki fauluje Ediego w polu karnym!

• Ostatnia zmiana w zespole Lechii Gdańsk. Za Ricardinho wchodzi Łazaj.

• Doliczono 3 minuty.

• Ależ akcja Ricardinho! Indywidualna akcja, minął dwóch rywali, ale Noll ratuje Pogoń przed stratą bramki!

• Końcówka meczu. Pogoń stara się wyrównać, ale nie ma kompletnie pomysłu na grę.

• Murayama dośrodkowywał na głowę Dąbrowskiego, ale ten oddał niecelne uderzenie!

• Janicki blokuje dośrodkowanie.

• Za Buzałe wchodzi Rahoui.

• Frączczak ukarany za dyskusję z arbitrem.

• Bardzo złe podanie od Akahoshiego. Lechia cofnięta na własną połowę wybijająca piłkę za połowę.

• Tym razem Rogalski ukarany żółtą kartką.

• I pierwszy bardzo niecelny strzał Ediego.

• Edi wchodzi za Djousse.

• Lechia musi kończyć w dziesiątkę! Siły wyrównane! Drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną ukarany Wiśniewski za faul na Akahoshim!

• 20 minut do końca meczu? Czy Pogoń doprowadzi do remisu?

• Tym razem kartka dla Hricko.

• Wiśniewski ukarany żółtą kartką i nie zagra w następnym meczu w Kielcach.

• Pietrowski także z dystansu, ale i jego uderzenie wysoko nad bramką.

• Lechia - Pogoń

• Strzał Buzały niecelny.

• Wiśniewski przed szansą, lecz za mocno wypuścił sobie futbolówkę.

• Efektowne także flagowisko kibiców Lechii.

• Janicki ukarany kartką za faul.

• Efektowna oprawa kibiców Pogoni Szczecin którzy oddają Hołd żołnierzom wyklętym.

• Pierwsza zmiana w Lechii. Za Kacprzyckiego wchodzi Machaj.

• Uderzenie Deleu zewnętrzną częścią stopy obok bramki.

• Po strzale Ricardinho ofiarną interwencją popisał się Hernani.

• Pogoń mimo niekorzystnego wyniku stara się wyrównać, ale nadziewa się na groźne kontry.

• Tym razem uderzenie Kacprzyckiego, ale także bardzo niecelnie.

• Brożek wpadł w pole karne, chciał jeszcze odgrywać piłkę, ale kompletnie niecelnie.

• Noll ukarany zółtym kartonikiem.

• Początek drugiej połowy. Przy piłce Lechia.

• Piłkarze już na boisku. Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę. Czy Pogoń w dziesiątkę jest w stanie doprowadzić do remisu?

• Koniec pierwszej połowy. Lechia zasłużenie prowadzi 1-0. Czerwona kartka Janukiewicza ustawiła przebieg 1 połowy. Wracamy za ok. 15 minut.

• Doliczono 2 minuty.

• Znowu przed szansą Pietrowski! Dość przypadkowo piłka wpadła pod jego nogi, a ten minimalnie się pomylił!

• Sprytne uderzenie Kacprzyckiego, ale Pernis na miejscu!

• Pogoń stara się otworzyć, ale nadziewa się na groźne kontry gospodarzy.

• Akcja dzisiejszych jubilatów! Deleu do Pietrowskiego, ale ten minimalnie nad bramką!

• Dobra okazja do kontry dla gospodarzy. Indywidualną akcję przeprowadził Ricardinho i oddał drugi celny strzał w meczu dla Lechii.

• Bieniuk wybija piłkę spod własnej bramki.

• Fatalne dośrodkowanie Ricardinho.

• Ładna akcje gdańszczan, ale do piłki nie dochodzi Wiśniewski.

• Bardzo niecelny strzał Wiśniewskiego.

• Buzała nie sięga piłki!

• I druga zmiana w Pogoni. Za kapitana Portowców Kolendowicza wchodzi Frączczak. Prawdopodobnie jakiś uraz Kolendowicza.

• Hernani ukarany kartką za faul na Ricardinho.

• Uderzenie głową Bieniuka nad bramką.

• Wrzutka Brożka, ale piłka przeszła wszystkich zawodników.

• Pogoń od początku meczu całkiem nieźle sobie radziła. Po czerwonej kartce szczecinianie będą mieli ogromne problemy.

• Ricardinho na spalonym.

• 1-0 dla Lechii! Brożek z karnego!

• Wymuszona zmiana w zespole ze Szczecina. Schodzi Golla, a za niego na boisku melduje się Permis.

• Rzut karny dla Lechii! Świetna piłka do Wiśniewskiego który opanował podanie, minął Janukiewicza który go sfaulował! Czerwień dla Janukiewicza!

• Pogoń póki co gra całkiem dobre zawody. Coraz odważniej atakuję bramkę Lechii.

• Świetne dośrodkowanie Akahoshiego na głowę Dąbrowskiego który minimalnie chybił!

• Deleu ukarany żółtą kartką za faul na Djousse.

• Dośrodkowywał Akahoshi, akcję kończył Djousse nie trafił czysto w piłkę.

• Jak na razie oglądamy spokojny mecz. Cios za ciosem piłka przemieszcza się spod jednej bramki pod drugą.

• Po kornerze główkował Noll, ale prosto w Buchalika.

• Zaczyna Pogoń.

• Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę rozpoczynamy mecz.

• Piłkarze już w tunelu oczekują wyjścia na główną płytę boiska.

• "Portowcy" mają ze sobą biało-czerwoną sektorówkę. Na płocie wisi też transparent "Love and be brave" (kochać i być odważnym).

• W ostatniej kolejce Lechia zremisowała na wyjeździe z Polonią Warszawa 1-1. Za to Portowcy polegli w Lubinie aż 3-0.

• Mecz nazywany przez wielu meczem o prymat na Pomorzu. Kto Waszym zdaniem sięgnie w tym meczu po 3 punkty? Czekam na Wasze opinie w komentarzach!

• Zachęcam także do przeczytania zapowiedzi tego meczu: Lechia - Pogoń

• Rezerwowi Lechii: Sebastian Małkowski, Krzysztof Bąk, Mateusz Machaj, Wojciech Zyska, Grzegorz Rasiak, Kacper Łazaj, Mohammed El Amine Rahoui.

• Rezerwowi Pogoni: Dusan Pernis, Adrian Budka, Tomasz Chałas, Edi Andradina, Adam Frączczak, Bartosz Ława, Mateusz Wilk.

• Znamy już składy obydwu zespołów. Mamy kilka zmian w przeciwieństwie do poprzedniej kolejki.

• Witam serdecznie na relacji live z meczu na PGE Arenie gdzie Lechia Gdańsk w 17 kolejce T-Mobile Ekstraklasy podejmie Pogoń Szczecin.