0

Borussia Dortmund

6

• Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. Filip Kliber, żegnam się.

• Koniec meczu. Legioniści w fatalny sposób wracają do Ligi Mistrzów. Oby w następnych meczach było lepiej.

• Nikolić mógł zdobyć honorową bramkę, jednak minimalnie myli się przy strzale głową.

• 6:0. Aubameyang

• Ginter taktycznie fauluje przed polem karnym Legii.

• Nieudane zagranie w pole karne Alexandrowa.

• Nie widać pomysłu w poczynaniach Legii. W pierwszym meczu po 20 latach Liga Mistrzów brutalnie weryfikuje poziom polskiej Ekstraklasy.

• Weigl kończy spotkanie. Zmienia go Ginter.

• Podwójna zmiana w Borussi. Za Dembele wchodzi Mor.

• 5:0. Castro. Szkoda więcej pisać.

• Tuchel także decyduje się na zmianę. Schodzi Goetze, wchodzi Castro.

• Radović pojawia się na boisku. Zmienia Moulin.

• Żółtą kartką ukarany Goetze.

• Rzut rożny dla Legii.

• Schmelzer leży na boisku, wezwany sztab medyczny.

• Bartra w ostatniej chwili ratuje zespół przed utratą gola. Przed bramką Borussi czaił się już na piłkę Nikolić.

• Druga zmiana w Legii. W miejsce Kazaiszwilego wchodzi Alexandrow.

• Przerwa w grze, z murawy nie podnosi się Guilherme.

• Legia w przeciągu kilkudziesięciu sekund zagrała dwukrotnie w pole karne Borussi. Dwukrotnie jednak lepsi w nim okazali się podopieczni Tuchela.

• Zmiana w zespole Legii. Nikolić wchodzi w miejsce Prijovicia.

• Bereszyński otrzymuje żółtą kartkę.

• Świetny wślizg Sokratisa, który zatrzymuje akcję Legii. Bliski przejęcia w niebezpiecznej odległości od bramki był Langil.

• Wreszcie bramkowa akcja Legionistów! Langil uderza sprzed pola karnego, defensorzy Borussi pogubili krycie, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Burkiego.

• Ciężko napisać cokolwiek pozytywnego o grze Legii. Borussia rządzi na boisku, dominuje nad stołeczną ekipą.

• Fatalne podanie Jodłowca przed siebie. Piłka nie znalazła adresata.

• Kolejna bramka dla Borussi. Guerreiro pewnym strzałem pokonuje Malarza, który był bez szans w tej sytuacji.

• Spokojny odbiór Borussi na własnej połowie. Dortmundczycy bez problemów wymieniają piłkę.

• Tymczasem u grupowych rywali zaskakujące prowadzenie. Sporting wygrywa z Realem Madryt 1:0!

• Pulisić w indywidualnej akcji. Oddał strzał, lecz piłka wychodzi na rzut rożny.

• Legioniści rozpoczęli właśnie drugą połowę!

• Wracamy na Łazienkowską! Już za chwile gra zostanie wznowiona.

• Arbiter nie dolicza ani minuty do pierwszej części. Do przerwy Legia przegrywa z Borussią Dortmund aż 3:0. Wracamy już za kwadrans!

• Swobodna wymiana piłki na wysokości pola karnego przez piłkarzy z Dortmundu. Legia bezskutecznie próbuje odzyskać futbolówkę.

• Aubameyang mógł przelobować Malarza, lecz minimalnie się pomylił.

• Akcja Legii prawym skrzydłem zakończona fiaskiem. Po dośrodkowaniu Langilla Prijović nie zdołał wygrać pojedynku w powietrzu i Warszawiacy tracą piłkę.

• Miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki. Borussia 69% - 31% Legia.

• Guerreiro dotknął piłkę ręką w polu karnym Legii, co skończyło groźną akcję Borussi.

• Kazaiszwili uderza z ostrego kąta, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny dla Legionistów.

• Prijović przyjmuję piłkę klatką piersiową przed polem karnym, jednak stoperzy Borussi nie pozwalają mu się z nią odwrócić.

• Bereszyński nie dał się nabrać na zwód Dembele i Legia ruszyła z kontrą. Szybko jednak ich atak zatrzymali gracze Borussi.

• Dembele oddał potężny strzał sprzed pola karnego. Malarz w tej sytuacji byłby bez szans, lecz piłka nie zmierzała w światło bramki.

• Mamy dla was galerię zdjęć z trybun. Zapraszamy!

• Borussia przed świetną szansą na zdobycie bramki. Rozmontowana obrona Legii jest bezradna pod własnym polem karnym. Na szczęście dla polskiej ekipy strzał Goetze został zablokowany.

• 3:0. Bartra zdobywa bramkę po zamieszaniu w polu karnym.

• Malarz zatrzymuje ręką piłkę przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę.

• Legia przegrywa już 2:0. Sokratis po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzela bramkę głową.

• Zagranie w pole karne do Kazaiszwilego, lecz ten znajdował się na spalonym.

• Niewiele brakowało a Borussia prowadziłaby 2:0! Instynktowna interwencja Malarza zatrzymała strzał Aubameyanga.

• Podopieczni Hasiego mają problem z utrzymaniem się przy piłce. Dortmundczycy dominują na boisku, spokojnie rozgrywają między piłkarzami Legii.

• Niestety Legia traci pierwszą bramkę. Mario Goetze głową zdobywa bramkę po bardzo składnej akcji.

• Strzał Aubemeyanga sprzed pola karnego, jednak arbiter boczny wcześniej podniósł chorągiewkę do góry. Malarz nie znalazłby się w wielkim zagrożeniu.

• Pierwsza podbramkowa akcji Borussi, lecz na pozycji spalonej znalazł się Dembele.

• Warszawiacy przez chwilę utrzymywali się przy futbolówce, jednak goście szybko ją przejeli i weszli w jej posiadanie.

• Piłkarze Borussi z wielkim spokojem rozgrywają piłkę na połowie Legii.

• Od środka rozpoczynają goście. Liga Mistrzów w Polsce oficjalnie powróciła!

• Obie jedenastki już na boisku!

• Oprawa kibiców Legii Warszawa.

• Piłkarze lada moment pojawią się na murawie. Za 10 minut pierwszy gwizdek!