• Trzeciej roszady dokonał także Stanisław Czerczesow. Tomasz Brzyski za Adama Hlouska

• Ostatnia zmiana w zespole Cracovii. Za Tomasa Vestenickiego, Przemysław Pyrdek

• Hlousek został złapany na spalonym.

• Zmiana w Legii. Tomasz Jodłowiec za Aleksandara Prijovicia.

• Prijović popisał się długim podaniem w pole karne. Hamalainen wygrał walkę o piłke z Polczakiem w powietrzu, wyminął go i umieścił futbolówkę w siatce.

• GOL! Kasper Hamalainen na 4:0

• Po rzucie rożnym w wykonaniu Cetnarskiego, uderzał Covilo. Do statystyk

• Przerwa w grze. Sędzia Przybył popędził na ławkę Cracovii, gdzie jest bardzo gorąco.

• Guilherme wrócił na boisko i własnie popisał się fajną interwencją, hamując akcję Cracovii

• Premierowa zmiana w zespole gospodarzy. Nemanję Nikolicia zmienił Kasper Hamalainen.

• Przerwa w grze. Na boisku leżał Guilherme. Teraz już został sprowadzony z boiska. Czy na nie wróci?

• Doskonałe podanie Gilherme w kierunku Hlouska. Ten popędził do przodu i podał do Nikolicia. Ten uderzył, lecz prosto w Sandomierskiego. Dobijał Duda, lecz w słupek

• Kolejne starcie Jendriska z Lewczukiem. Tym razem górą piłkarz Cracovii który wywalczył rzut wolny.

• Cetnarski prostopadle zadał do Jendriska, lecz tego łatwo dogonił Lewczuk.

• Kolejny stały fragment gry w wykonaniu Pasów nie przyniósł zagrożenia pod bramką Sandomierskiego

• Po rzucie roznym, do piłki próbował wyjść Covilo. Tym razem się nie udało, lecz Pasy dostaną jeszcze kolejny korner

• Zejdler próbował coś wykreowac w ofensywie, lecz niezbyt mu sie to udało

• Polczak dał się ograć Nikoliciowi i Węgier znalazł się w sytuacji sam na sam. Okrutnie ją jednak zmarnował, zbyt bardzo wypuszczając sobie piłkę. Spokojnie Sandomierski

• Po rzucie rożnym w wykonaniu Dudy, uderzał Kucharczyk. Niecelnie

• Guilherme wywalczył sobie rzut wolny. Sam postanowił go wykonać. Uderzył prosto na bramkę. Skutecznie Sandomierski. Dobijał Hlousek, lecz i on nie zdołał umieścić piłki w siatce

• Jędrzejczyk popędził do przodu, lecz nie zdołał uciec Wójcickiemu

• Piłka znajduje się na polowie Legii, lecz nie można powiedzieć jakoby Cracovia jakoś zagrażała bramce Malarza

• I już rzut rożny dla Legii. Duda posłał piłkę prosto na głowę Prijovicia, lecz ten uderzył niecelnie

• Wracamy do gry. Legioniści rozpoczęli drugą połowę.

• A za Deleu zagra Łukasz Zejdler

• W drugiej połowie zobaczymy Piotra Polczaka. Zastąpił Mateusza Wdowiaka

• Arbiter nie doliczył nawet sekundy do pierwszej połowy. Czas na przerwę

• Kolejna dobra akcja Legii. Nikolić zmarnował fanatastyczną sytuację stworzoną przez Hlouska. Obrońca wymienil podania z Kucharczykiem, by potem dośrodkować prosto do napastnika.

• Po rzucie rożnym w wykonaniu Dudy, do piłkii doszedł Borysiuk. Podał do Kucharczyka, lecz ten uderzył niecelnie

• Po dośrodkowaniu Hlouska, strzelał Prijović. Wołąkiewicz w ostatniej chwili sprzed linii bramkowej

• Covilo wybił piłkę po rzucie rożnym dla Legii

• Nikolić doszedł do piłki w polu karnym Cracovii. W ostatniej chwili na rzut rożny wybił Wołąkiewicz.

• Wdowiak ruszył do przodu, lecz z łatwością zahamował go Lewczuk

• Spóźnione wejście Deleu na Guilherme. Żółta kartka

• Szybki kontratak Legii wykańczał Prijović. Będąc sam na sam z Sandomierskim, uderzył niecelnie

• Rzut rożny dla Cracovii nie przyniósł najmniejszego zagrożenia pod bramka Malarza

• Guilherme z rożnego, Nikolić jako pierwszy nabiega i uderza głową. Co za nokaut!

• GOOOOOOOOOOOOOL! I JEST!

• Legia walczy o trzeciego gola. Akcję zmarnował Nikolić.

• Kucharczyk dostał podanie od Dudy i zamienił je na niezwykle efektowną bramkę. Uderzył z dystansu, futbolówka minęła Covilo, zaskoczyła Sandomierskiego i spoczeła w siatce.

• GOL! Przepiękne trafienie Michała Kucharczyka!

• Faul Deleu na Kucharczyku w środku boiska. Pomocnik Legii leży na murawie

• Po długim podaniu Rzeźniczaka na spalonym Nikolić

• Dobra akcja Cracovii. Dośrodkowanie Vestenickiego w pole karne źle odczytał jednak Jendrisek

• Wójcicki dał się złapać na pozycji spalonej po podaniu od Wołąkiewicza

• Fajna współpraca Kapustki z Vestenickym zaowocował zagrożeniem pod bramką Malarza. Wyminęli Guilherme, wdarli się w pole karne. Uderzał reprezentant Polski. Niecelnie

• Fantastyczna kontra Cracovii. Lewą stroną popędził Wdowiak, po czym centrował w pole karne. Malarz pewnie wybronił strzał Cetnarskiego.

• Po dośrodkowaniu Kucharczyka, piłkę z własnego pola karnego wybił Wołąkiewicz

• Teraz próbował Guilherme. Na posterunku jednak Covilo.

• Duda otrzymał podanie w pole karne, lecz nie zdołał tego wykorzystać. Legia zamknęła rywali na własnej połowie

• To mogło być 2:0! Fantastyczne uderzenie Nikolicia z okolic linii pola karnego. Poprzeczka!

• Po podaniu Nikolicia, w polu karnym z piłka znalazł się Prijović. Gonil go Bejan, lecz obrońca Cracovii po chwili upadł. Napastnik Legii został sam, wyminął nadbiegającego Deleu i umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Aleksandar Prijović z ostrego kąta daje Wojskowym prowadznie

• Po rzucie rożnym dla Legii, piłka toczyła się w kierunku Guilherme, ale Brazylijczyk nie zdołał do niej dopaść

• Pod bramką Sandomierskiego znowu znalazła się Legia. Hlousek walczył z lewej strony, ale skutecznie interweniował Deleu

• Wdowiak urwał się Lewczukowi i podał do Cetnarskiego. Strzał kapitana Pasów zablokowany przez Rzeźniczaka

• W natarciu znowu Legia. Długo wymieniali podania w okolicach środka boiska, aż w końcu lewą stroną popędził Kucharczyk. Niewiele jednak zdziałał

• Pierwsi do przody ruszyli gospodarze. Zablokowany strzał Kucharczyka. Piłka w rękach Sandomierskiego

• Zaczynamy! Pierwszy gwizdek Jarosława Przybyła już za nami, a od środka rozpoczęła Cracovia!

• Kapitanowie, Jakub Rzeźniczak oraz Mateusz Cetnarski, wylosowali strony.

• Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na murawę. Emocje rosną, bo do premierowego gwizdka coraz bliżej

• Z głośników leci hymn Legii. Słychać donośny śpiew kibiców, którzy licznie zgromadzili się na trybunach w ten piątkowy wieczór

• Już za dosłownie chwilkę rozpocznie się jedno z najciekawiej zapowiadających się spotkań tej kolejki. Główny kandydat do tytułu Mistrza Polski, Legia Warszawa podejmie u siebie jedną z rewelacji sezonu, Cracovię.