• Pierwsza roszada w tym spotkaniu. Na murawie pojawił się Guilherme, zmienił Steevena Langila.

• Zaczęło się niegroźnie. Piłkę spokojnie przyjął Broź, po czym podał ją do... McMillana. Ten wybiegł do przodu, ale w ostatniej chwili zahamowany przez Lewczuka

• McMillan dostał idealną piłkę w pole karne, zgrał ją do McEleneya, aten nielicząc się ze stojącym obok Lewczukiem, uderzył z przewrotki. Minimalnie nad poprzeczką

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zostało odebrane przez graczy z Irlandii

• Po podaniu Langila, Moulin długo walczył w środku pola. Koniec końców stracił jednak piłkę, a rywale wybiegli z kontratakiem. Po wrzutce McEleney'a wywalczyli rzut rozny

• Rogers mocnym kopnięciem wznowił grę. Piłka doszła do McMillana, ale ten stracił ją w starciu z Odjidją

• Legia długo wymieniała podania po lewejs tronie boiska. Długo nie przynosiło to jednak wymiernych efektów.

• Dośrodkowanie Hlouska w pole karne nieodebrane przez żadnego z kolegów

• broź rozgrywał piłkę z Langilem, ale ich ofensywne zamiary zahamowali rywale

• Podobnie jak pierwsza połowa, również ta druga rozpoczeła się niepozornie. Pierwsi z atakiem wyruszyli jednak goście, którzy próbowali przebić się prawym skrzydlem

• Pazdan popędził na połowę rywala. Wydawało się, że coś fajnego może zadziać się na lewym skrzydle, ale rywale nie pozwolili na wiele

• Prostopadła piłka Brozia nieodebrana przez nikogo.

• Dobra współpraca Lewczuka z zPazdanem sprawiła, że McMillan nie zdołał przebić się w pole karne

• Hlousek stracił piłkę na własnej połwie i Finn popędził pod pole karne. tam hamowany przez legionistów zaczął wymieniac podania z partnerami. W końcu obyło się bez strzału

• Nieśmiałe natarcie legionistow zakończyło się bardzo niecelnym strzałem. Od bramki rozpocznie Rogers

• Irlandczycy przedostali się w pole karne Legii prawą stroną boiska. Wymieniali podania czym zmylili defensorów gospodarzy. W końcu do piłki doszedł Benson i uderzył na wprost. Zaskoczył Malarza i dal prowadzenie swemu zespołowi

• GOL! Robert Benson mocnym strzałem z linii pola karnego pakuje piłkę w siatce!

• Rozpoczeło się niepozornie. Dundalk rozgrywa piłkę w środku boiska, nie próbuje jednak zbyt mocno przedostac sie pod pole karne Legii

• I ruszyli. Mecz Legia - Dundalk rozpoczęty!

• Legia - Dundalk

• Piłkarze obu zespołów wychodzą już na boisko, witani przez kibiców, którzy wypełnili stadion po brzegi.

• Na stadionie rozbrzmiał "Sen o Warszawie", a kibice przygotowali okolicznościową oprawę!

• Z awansem do Ligi Mistrzów wiążą się dla Legii ogromne korzyści finansowe. Ile dokładnie mogą zarobić Mistrzowie Polski?

• Kibice Legii już szykują oprawę na dzisiejszy mecz

• Rezerwowi Dundalk: Sava, Gartland, Mountney, Grimes, Poynton, Meenan i O'Connor

• Ławka rezerwowych Legii na dzisiejsze spotkanie: Cierzniak, Guilherme, Kopczyński, Bereszyński, Hamalainen, Alexandrov i Prijovic

• Następnie Legia przegrała w Lublinie z Górnikiem Łęczna 0:1 i uległa u siebie Arce Gdynia aż 1:3. Te wyniki będzie można wybaczyć, kiedy mistrz Polski zagwarantuje sobie ostatecznie udział w tegorocznej edycji fazy grupowej Ligi Mistrzów, na co ma olbrzymie szanse.

• W ostatnich dniach w Legii dzieje się naprawdę bardzo wiele, i niestety nie można powiedzieć, że dzieje się dobrze. Drużyna osiąga złe wyniki, prezentując się żenująco. Ostatnie trzy kolejki Ekstraklasy to zaledwie jeden punkt ekipy Besnika Hasiego, zdobyty po bezbramkowym remisie z Piastem Gliwice.

• Witamy ze stadionu przy Łazienkowskiej w Warszawie, gdzie Legia Warszawa w najważniejszym od 21 lat spotkaniu podejmuje mistrza Irlandii, Dundalk FC. Do awansu do upragnionej Ligi Mistrzów wystarczy obrona dogodnej, dwubramkowej zaliczki z pierwszego meczu.