Legia Warszawa 1 - 1 Jagiellonia Białystok

1

Jagiellonia Białystok

1

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel

• Rzut rożny dla Legii Warszawa. Radovic dośrodkowuje na nogę zawodnika Jagielloni Białystok i kończy się spotkanie. Zasłużony remis. Legia pozostaje liderem ekstraklasy. Należy pochwalić podopiecznych Tomasza Hajty za dobrą grę. Zawodnicy Jagielloni momentami byli lepsi od Legii Warszawa.

• Żółta kartka dla Thiago Cionka.

• Żóła kartka dla Nacho Novo

• Żółta kartka za przedłużanie gry dla Grzegorza Sandomierskiego.

• Z boiska schodzi Maciej Makuszewski a w jego miejsce Robert Arzumanjan.

• O trzy minuty sędzia przedłuża drugą część spotkania.

• Makuszewski ogląda żółtą kartkę za utrudnianie gry.

• Pejovic ogląda czerwoną kartkę

• Ależ sytuację zmarnował Ismael Blanco. Po strzale Gola piłka dochodzi wprost pod nogi Blanco, który strzela w bramkarza Jagielloni Białystok.Dogodniejszej sytuacji Legia Warszawa może już dzisiaj nie mieć.

• Kartka dla Norambueny

• Świetny drybling Gola, który minął Norambyene i podał wprost do Novo a ten uderzył prosto w Sandomierskieg. Kolejna dobra sytuacja do strzelenia gola przez Legie Warszawa.

• Ależ kapitalna parada Grzegorza Sandomierskiego.Blanco był bliski strzelenia gola Jagielloni Białystok. Zawodnik Wojskowych wszedł między dwóch obrońców i uderzył niekonwencjonalnie piłkę a tam świetnie zachował się bramkarz Jagielloni Białystok.

• Z boiska schodzi Żyro a w jego miejsce Blanco.

• Gol zagrywa do Żyro, który podanie do Ljuboji a ten zagrywa do Jędrzejczyka, który w ostatniej chwili zostaje zablokowany. Legia Warszawa nie ma jak na razie pomysłu jak strzelić gola Jagielloni.

• Ljuboja dośrodkowuje na głowę Radovia. Piłka lobuje Sandomierskiego i spada na górną siatkę. Po chwili Ljuboja przewraca się w starciu z Cionkiem. Sędzia nakazuje grać dalej.

• Wawrzyniak popisuje się świetnym podaniem do Radovicia, który wywraca się w polu karnym. Po chwili świetnie w obronie zatrzymuje Kupisza Nacho Novo.

• Świetna akcja Jagielloni. Makuszewski zagrywa w pole karne do Plizgi, który miał stuprocentową sytuację. NIestety dla kbiiców z Jagielloni paradą być może sezonu popisuje się Kuciak.

• Rzut rożny dla Legii Warszawa. Ljuboja zagrywa jednak dobrze piąstkuje Sandomierski. Po chwili Jędrzejczyk przebojem uderza z lewego skrzydła a piłkę dobrze broni Grzegorz Sandomierski.

• Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok Zobacz galerię zdjęć prosto ze stadionu!

• Z boiska schodzi Michał Kucharczyk a w jego miejsce Nacho Novo.

• Z boiska schodzi dobrze spisujący się Marcin Burkhardt a w jego miejsce Dawid Plizga.

• Już drugi błąd tego typu w drugiej połowie. Astiz niedokładnie podaje na skrzydło i piłka wychodzi na aut. Jagiellonia szybko jednak traci piłkę na rzecz Legii Warszawa.

• Zmiana w drużynie gości. Z boiska schodzi strzelec gola Tomasz Frankowski a w jego miejsce Nika Dzalamidze.

• Faulowany Ljuboja. Duży błąd Tomasza Bandrowskiego.Rzut wolny dla Legii Warszawa. Dwadzieścia cztery metry do bramki Sandomierskiego. Ljuboja i mamy REMIS przy Łazienkowskiej. Perfekcyjnie wykonany rzut wolny. Ljuboja pokazał jaką wartość daje drużynie.

• GOOOL!. Ależ znakomite dośrodkowanie Pejovicia, które wykańcza głową Tomasz Frankowski. Świetna akcja drużyny Jagielloni Białystok. Teraz sytuacja Legii Warszawa jest bardzo ciężka.

• Jak na razie jesteśmy świadkami słabego spotkania. W całym meczu padł tylko jeden celny strzał po uderzeniu Michała Żyro.Jagiellonia wysoko postawiła poprzeczkę druzynie Legii Warszawa.

• Astiz niedokładnie wybija piłkę a ta trafia do Bandrowskiego, który zagrywa górą do Tomasza Kupisza. Pojedynek główkowy z zawodnikiem Jagielloni Białystok wygrywa Michał Żewłakow.

• Rzut rożny dla Legii Warszawwa po tym jak go wywalczył MIchał Żyro. Dośrodkowanie w pole karne trafiło do Astiza, który zagrał do Michała Żyro a ten uderzał z ostrego kąta i dobrą interwencją popisał się Sandomierski.

• Kucharczyk odgrywa do Radovicia, który wywalczył aut dla swojej drużyny. Później Porębski zagrywa wspaniałą piłkę do Tomasza Kupisza, który niestety nie dochodzi do niej. Świetnym wślizgiem wykazał się Iniaki Astiz.

• Ljuboja zagrywa piłkę w pole karne tam dobrze piłkę wybija Thiago Cionek. Po chwili z kontrą wychodzi Jagiellonia Białystok, niestety tracą piłkę na rzecz świetnie czytającego grę Michała Żewłakowa.

• 22 528 osób kibiców ogląda spotkanie na Pepsi Arenie pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonia Białystok. W tym jest obecnych około 800 fanatyków Jagiellonii Białystok.

• Od środka Jagiellonia i rozpoczyna się druga część spotkania. Obie drużyny bez zmian.

• Następuje zakończenie pierwszej częsci spotkania. Legia ma duży problem z konstruowaniem klarownych sytuacji. Jagiellonia zagęściła środek pola i gra bardzo dobrze skrzydłami.

• Rzut wolny dla Jagielloni Białystok. Burkhardt bardzo niedokładnie. Zawodnik Jagielloni ma bardzo dobre uderzenie jednak w tej próbie to mu się nie udało.Od bramki Kuciak.

• Rzut z autu na wysokości pola karnego.Norambuena zagrywa krótko do Burkhardta ten odgrywa do Norambueny, który jest na pozycji spalonej. Szkolny błąd zawodników Jagiellonii.

• Ljuboja zapracował na rzut rożny ponieważ nabił jednego z obrońców Jagielloni Białystok. Z corneru MIroslav Radovic dośrodkowuje na głowę Ljuboji, który uderzał głową. Była to najlepsza sytuacja w dzisiejszym spotkaniu gospodarzy.

• Żółta kartka dla Rafała Grzyba.

• Sędzia przedłuża pierwszą część spotkania o siedem minut.

• Gra Legii zaczyna przypominać spotkanie z Lechem Poznań. Drużyna Jagielloni Białystok gra bardzo podobnie jak Kolejorz w tamtym spotkaniu. Obrońcy i pomocnicy gości są bardzo dobrze ustawieni i tylko czekają na kontrę.

• Rzut rożny dla Legii Warszawa. Z corneru Radovic zagrywa krótko do Kucharczyka, który uderza bardzo mocno i niecelnie. Od bramki grę wznowi Grzegorz Sandomierski.

• Radovic odzyskuje piłkę w środku pola i zagrywa do Janusza Gola który traci piłkę w polu karnym Jagielloni Białystok.Po chwili Kupisz przedryblował Michała Żewłakowa, którego dobrze ubezpieczał Iniaki Astiz.

• Rzut wolny dla Jagielloni. Do piłki podchodzi Burkhatdt i dośrodkowuje wprost w Janusza Gola, który kiksuje i w polu karnym następuje zamieszanie po którym futbolówkę wybijają defensorzy gospodarzy.

• Rzut rożny dla Legii Warszawa. Radovic krótko do MIchała Kucharczyka który uderza mocno piłkę i bardzo niecelnie. Szybko rozegrany stały fragment gry z którego nic niestety nie wynikło.

• Porębskim ciałem wchodzi w dryblującego Michała Kucharczyka. To powinien być rzut wolny jednak sędzia nakazuje grać dalej. Po chwili po raz kolejny Kucharczyk był bliski przejęcia piłki po nie dokładnym podaniu Porębskiego.

• Makuszewski uciekł w środku pola Januszowi Golowi i uderzył na bramkę Kuciaka. Uderzenie było bardzo mocne i bardzo niecelne.

• Jagiellonia gra bardzo dobrze. LEgia nie ma możliwości stwarzania sobie sytuacji. Ekipa Tomasza Hajty swoich szans próbuje w kontrataku. Jak na razie mecz jest na remis.

• Rzut wolny dla Jagielloni Białystok. Za wysokie dośrodkowanie do którego dochodzi pewnie Kuciak. Z kontrą wychodzi Legia Warszawa. Ljuboja próbował dryblować po czym zagrywa piłkę do środka a tam piłkę przejmuje jeden z obrońców Legii Warszawa.

• Pejovic ciałem odepchnął Kucharczyka i tą dobrą intewencją wywalczył piłkę dla swojej drużyny. Po chwili piłkę odzyskuje Legia Warszawa i prostopadłym podaniem Żewłakow uruchamia Ljuboje jednak ten jest na spalonym.

• Kucharczyk przerywa kontrę Jagielloni wśligziem. Od autu grę rozpoczną goście. Po chwili Bandrowski zagrywa do Makuszewskiego, który decyduje się na strzał niestety zostaje zablokowany.

• Jak na razie Legia Warszawa stara się grać skrzydłami. Bardzo dobrze w spotkanie wszedł Michał Żyro, który po raz kolejny jest wiodącą postacią w drużynie Macieja Skorży.

• Bandrowski przegrywa pojedynek z Ljuboją i zagrywa piłkę ręką. Po chwili Żyro przerzucił piłkę na drugą stronę do Jędrzejczyka jednak zrobił to za mocno i obrońca Legii nie miał szans na dojście do piłki.

• Radovic dośrodkowuje na głowę do Żyry ale do piłki dochodzi Grzyb i wybija piłkę na rzut rożny. Kolejny corner rozegrany krótko przez Ljuboje i MIchała Żyro po czym ten drugi dośrodkowuje i piłkę nie pewnie piąśtkuje Grzegorz Sandomierski.

• Burkhardt uderza z woleja z dwudziestu paru metrów i piłkę na ciało przyjmuje Iniaki Astiz.

• Dobra kontra Jagielloni Warszawa.Kupisz podaje do Frankowskiego, który uderza nad bramką. Błąd Jakuba Wawrzyniaka, który złamał linię spalonego. Wawrzyniak musi skorygować swoje błędy.

• Frankowski do Makuszewskiego a ten wypuścił sobie piłkę za daleko i spokojnie złapał futbolówkę Kuciak. Frankowski zagrał piłkę ciut za szybko. Powinien poczekać i być może Makuszewski miał by klarowną sytuację do zdobycia gola.

• Świetna interwencja Inakiego Astiza po tym jak Makuszewski minął na środku boiska Michała Żewłakowa. Zawodnik Jagielloni zbiegł na skrzydło a tam uprzedził go zawodnik z Hiszpanii.

• Dobra akcja Legii. Żyro podaje do Ljuboji który zagrywa miekko w pole karne a piłkę odbierają obrońcy Jagielloni Białystok. Dobra akcja dwujkowa Legii Warszawa.

• Rzut rożny dla drużyny Legii Warszawa. MIchał żyro zagrywa krótko do Ljuboji i nic z tej akcji nie wynika. Szansa na kontre Jagielloni jednak piłkę tracą zawodnicy Tomasza Hajty.

• Rzut sędziowski i Janusz Gol oddaje piłkę Grzegorzowi Sandomerskiemu. Wkońcu rozpoczyna się spotkanie. Najprawdopodobniej pierwsza połowa zostanie przedłużone o sześć minut

• Kibice Legii świetnie kibicują i robią wspaniałą atmosfere. Fani po raz kolejny używają zakazanych rac. Po meczu w Kielcach z Ruchem Chorzów klub z Warszawy został ukarany karą pieniężna. Najprawdopodobniej tak będzie i po tym meczu.

• Na trybunach w Warszawie zasiada około 800 kibiców Jagiellonii Białystok.

• Wspaniała oprawa kibiców Legii Warszawa. Fanatycy Legii Warszawa rzucili serpentyny i konfetti na boisko. Spotkanie zostaje przerwane aż do momentu kiedy zostanie murawa oczyszczona z serpentyn i konfetti

• Sędzią spotkania jest Dawid Piasecki a na liniach będą mu pomagać Maciej Wierzbowski i Piotr Cwalina . Wszyscy z Pomorskiego ZPN.

• Następuje rozpoczęcie spotkania. Niech wygra lepszy!

• Piłkarzy wyprowadzą dziś dzieci startujące w Olimpiadach Specjalnych

• Rezerwowi Jagiellonii: Tomasz Ptak, Dawid Plizga, . Nika Dzalamidze, Łukasz Tymiński, Robert Arzumanyan, Jan Pawłowski, Grzegorz Rasiak

• Rezerwowi Legii: Wojciech Skaba, Dickson Choto, Nacho Novo, Tomasz Kiełbowicz, Ismael Blanco, Michał Efir, Jakub Rzeźniczak

• Już dziś o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie pomiędzy Legią Warszawa a Jagiellonią Białystok. Gospodarze aby zachować szanse na zdobycie mistrzostwa Polski muszą ten mecz wygrac. Dla drużyny gości jest to już mecz o przysłowiową „pietruszkę”. Zawodnicy ze stolicy we wtorek wygrali Puchar Polski i na pewno są w „gazie”. Drużyna Macieja Skorży zajmuje pierwsze miejsce z dorobkiem 49 punktów. Podopieczni Tomasza Hajty zajmują dziewiąte miejsce i mają na swoim koncie 35 oczek. W rundzie jesiennej padł remis 0-0. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy jest Danijel Ljuboja i ma na swoim koncie dziesięć trafień. Najwięcej bramek w ekipie gości ma Tomasz Frankowski z dorobkiem czternastu bramek. Drużyna Jagiellonii rozegrała z Legią Warszawa 24 spotkania. Podopieczni Macieja Skorży wygrali dwanaście spotkań i osiem zremisowali. Czterokrotnie zwycięsko wychodzili z meczów z „Wojskowymi” piłkarze z województwa podlaskiego. Legia Warszawa przystąpi do spotkania w najmocniejszym składzie. Do drużyny wracają po kontuzjach Michał Żyro i Michał Żewłakow oraz narzekający na uraz Danijel Ljuboja. W drużynie Jagiellonii zabraknie kontuzjowanego Macieja Makuszewskiego. Faworytem bukmacherów jest Legia Warszawa.Za każdą postawioną złotówkę zyskujemy 1,40. Kurs na gości wynosi 7,50. Remis jest oznaczony kursem 4,00. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami wspaniałego widowiska w którym padnie grad bramek.