• ostatni rzut rożny Małkowski w polu karnym Legii.

• Joker w talii Skorży zdobywa bramkę ! Radović!!

• Małkowski faulowany w obrębie swojego pola bramkowego.

• Gol miał setkę..i w swoim stylu jej nie wykorzystał.

• Radović za Żyrę.

• Janczyk za Ediego

• Jest statystyka gdzie Legia zdecydowanie prowadzi..rzuty rożne Legia sześć, Korona - zero. Szkoda, że takich emocji nie ma na boisku...

• trzy kolejne rzuty rożne z rzędu dla Legii, bez rezultatu.

• Hernani, za zatrzymanie kontry Legii.

• Legia miała piłkę około trzech minut..jak na ten mecz to szacunek..nic z tego nie wynikło.

• Ci którzy liczyli na poprawę gry po przerwie, mocno się zawiedli.

• Zaczynamy II połowe

• koniec I połowy.

• Manu dośrodkowuję, Cabral głową pakuję bramkę "do szatni" Koronie.

• 1:1 Cabral

• szansa Manu, który w ostatniej fazie akcji mija się z piłką.

• Legia nie może przedostać się pod pole karne Korony. Cabral próbował strzału z 35 metrów, niecelnie.

• Aktywny Gol próbował strzału głową..bez korzyści.

• Granie na remis Legii się zemściło szybka kontra i mamy pierwszą bramkę..może teraz coś ruszy.

• Nareszcie!

• Może umilicie ten nudny fragment meczu, jakimiś komentarzami..oczywiście z pełną kulturą. Liczę na Was :)

• Nikt się nie spieszy, tempo meczu przypomina majowego grilla, chyba zadowoliłby remis oba zespoły.

• Piłkarze nas na pewno nie rozpieszczają...mecz bardzo monotonny.

• Mocne dośrodkowanie Manu z lewej strony, broni bramkarz Korony.

• nareszcie ktoś zdecydował się na indywidualną akcje - Michał Żyro strzela, ale w bramce pewnie Małkowski.

• Ładny strzał Ediego o pół metra mija spojenie bramki.

• Niedzielan faulowany na 17 metrze..będzie okazja.

• Janusz Gol zdobywa bramkę...ale sędzia dopatrzył się faulu na obrońcy z Kielc. Mamy rzut wolny.

• Brak kibiców zauważalny jest i na boisku..nie ma atmosfery , nikt nie próbuję podjąć ryzyka.

• Pierwsza wrzutka Manu z prawej flanki, bez zagrożenia.

• Gra w środku obu zespołów nie przynosi żadnych korzyści.

• Fatalny strzał Gola z 20 metrów, dosłownie "Panu Bogu w okno"

• Edi faulowany we własnym polu karnym, przerwane oblężenie..

• Strzał Kiełbowicza bez zagrożenia bramki Korony.

• Na 20 metrze faulowany Manu.

• Z dobrej strony pokazał się Korzym. Po wrzucie z auto przyjął piłkę na klatkę i uderzył błyskawicznie z ostrego kąta. Na posterunku Wojciech Skaba.

• Dobra piłka do Niedzielana, ale napastnik Korony źle przyjął piłkę.

• Goście w tradycyjne żółto czerwone pasy, legioniści na biało-czarno.

• Pierwszy gwizdek sędziego Adama Lyczmańskiego. Zaczynają piłkarz Korony.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę. Niestety bez akompaniamentu śpiewających kibiców.

• Na ławce gości: Grzegorz Szamotulski, Artur Cebula, Jakub Bąk, Sander Puri, Dawid Janczyk, Maciej Tataj, Vlastymir Jovanović

• Na ławce rezerwowych Legii: Marijan Antolović, Maciej Rybus, Miroslav Radović, Jakub Wawrzyniak, Sebastian Szałachowski, Dejan Kelhar i Felix Ogbuke

• W pierwszym składzie Korony dziś strzech byłych Legionistów: Paweł Golański, Aleksandar Vuković i Maciej Korzym. A na ławce rezerwowych są jeszcze Grzegorz Szamotulski i Dawid Janczyk. Zobaczymy jak się zaprezentują na Łazienkowskiej.

• A Maciej Skorża zaskoczył dziś składem. W ataku zobaczymy młodziutkiego Michała Żyro. Do obrony wraca Tomek Kiełbowicz, a na środku defensywy zagra Ivica Vrdoljak, który świetnie na tej pozycji spisał się w finale Pucharu Polski.

• Bez kibiców będą musieli radzić sobie piłkarze Legii i Korony. Stadion Wojska Polskiego wygląda smutno bez kibiców.