1

Korona Kielce

0

• Kartka dla Rzeźniczaka.

• Koniec meczu. Słabe widowisko przy Łazienkowskiej kończy się zwycięstwem Legii 1:0. Gola bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył Rafał Wolski.

• Bardzo ładna akcja Legii. Gol zgrywa klatką piersiową do Efira, ten ma przed sobą tylko bramkarza, ale fatalnie pudłuje!

• Korona grająca w przewadze powinna zaatakować, ale na razie niespecjalnie się do tego kwapi. 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Czerwona kartka dla Radovicia za niesportowe zachowanie.

• Była szansa dla Korony. Vuković z wolnego dośrodkował w pole karne, jednak strzał jednego z kielczan był zbyt lekki aby pokonać Kuciaka.

• Radović z woleja tuż obok bramki!

• Zmiana również w Koronie, Lech za Golańskiego.

• Efir zmienia Wolskiego.

• Strzał Gola z dystansu końcówkami palców broni Małkowski!

• Żółta kartka dla Wolskiego.

• ... i Gołębiewski za Lenartowskiego.

• Podwójna zmiana w Koronie. Kiełb za Kuzerę...

• Ostre wejście Golańskiego w nogi Wawrzyniaka.

• Goool! Fantastyczne uderzenie Wolskiego z rzutu wolnego i mamy 1:0!

• Kijanskas faulował Żyro i ogląda żółtą kartkę.

• I jeszcze jedno upomnienie, tym razem dla Gola.

• Przy okazji przepraszamy za przeoczenie z pierwszej połowy, kiedy to żółty kartonik ujrzał Michał Żewłakow.

• Żółta kartka dla Lisowskiego.

• Zamieszanie w polu karnym gości, ale najwięcej przytomności umysłu zachował w nim Małkowski.

• Wolski przewraca się na piłce, kontra Korony - Korzym holuje piłkę dobre 40 metrów, ale w sytuacji sam na sam broni Kuciak!

• Radović przedryblował pół boiska, ale w kluczowym momencie uderzył prosto w Kijanskasa.

• Druga połowa rozpoczęła się wystrzałowo. Petarda rzucona z trybun wybuchła dwa metry od Małkowskiego. Na szczęście bramkarzowi gości nic się nie stało.

• Zmiana w przerwie. Radović za Kucharczyka.

• Drugą połowę rozpoczyna Korona.

• W połowie 30. kolejki T-Molile Ekstraklasy mistrzem jest Ruch Chorzów. Czy najbliższe 45 minut zmieni sytuację? Zapraszamy do śledzenia naszej Multirelacji LIVE!

• W przerwie konkurs na siłę strzału. Kibice dostosowali się chyba do poziomu piłkarzy, bo piłki nie latały zbyt daleko...

• 24 351 osób zgromadziło się dziś na trybunach.

• Chciałoby się napisać, że mecz jest porywający, akcje szybkie i składne, piłkarze we wspaniałej formie, a kibice na trybunach tworzą niesamowite widowisko. Niestety, do tej pory oglądamy klasyczną ligową rąbankę, nie mającą nic wspólnego z "piłkarską perfekcją", o której mówi Mateusz Borek w reklamie wyświetlanej właśnie na telebimie.

• Sędzia zlitował się nad kibicami i skończył pierwszą połowę. Piłkarzy schodzących do szatni żegnają gwizdy.

• Kijanskas bez problemów poradził sobie z Ljuboją. Legia w ofensywie bezradna jak dzieci we mgle.

• Ljuboja naciera na bramkę Małkowskiego... spalony.

• Ładny przerzut Wolskiego do Jędrzejczyka, obrońcy Korony byli jednak na swoim miejscu.

• Ależ sytuacja! Kucharczyk sam na sam z Małkowskim, piłka odbija się od bramkarza, doturlała się do słupka, interweniujący obrońca Korony jeszcze raz trafił w słupek! Legioniści stali w polu karnym jak słupy soli. "Pajace" - skomentowali ich wyczyny kibice.

• "Zejdźcie z boiska, nie róbcie nam pośmiewiska" - skandują kibice Legii. W sektorze gości zabawa trwa w najlepsze.

• Przeraźliwe gwizdy na trybunach po tym, jak kolejny nieudany drybling zaliczył Ljuboja.

• Ljuboja uderza w mur. Dobitka Serba... znów w mur.

• Po chwili Kijanskas ofiarnie interweniuje przed polem karnym, dotykając piłki ręką. Rzut wolny, niespełna 20 metrów do bramki Korony.

• Z kontrą rusza Gol, podanie do Wolskiego, ale Kijanskas nie daje się oszukać młodemu pomocnikowi Legii.

• Groźną akcję Korony niweczy nieporozumienie Kuzery z Lisowskim.

• Ljuboja próbował szczęścia uderzeniem zza pola karnego, ale nie dał się zaskoczyć Małkowski.

• Rzut wolny dla Legii z dogodnej pozycji, ale Ljuboja strzela Panu Bogu w okno.

• Zmiana w Legii. Chyba jakaś kontuzja Kiełbowicza, za którego wchodzi Wawrzyniak.

• Wolny dla Korony z prawej strony, lecz bez zagrożenia dla bramki Kuciaka.

• Miękka wrzutka, tym razem bez problemów interweniuje Małkowski.

• Kontra Legii, ale faulowany był jeden z warszawian i od rzutu wolnego z 35 metrów rozpocznie Kiełbowicz.

• Pierwsza ofensywna akcja Korony, obrońcy Legii wybijają jednak piłkę na aut. Po chwili groźnym strzałem głową popisał się Korzym, ale Kuciak sparował piłkę na rzut rożny.

• Znów niepewna interwencja Małkowskiego (dośrodkowywał Ljuboja), ale bez konsekwencji dla gości.

• Legia praktycznie nie schodzi z połowy gości, którzy mądrze się bronią, czekając na okazję do kontry.

• Korner dla gospodarzy, ale bez zagrożenia dla bramki kielczan.

• Niepewny wykop Małkowskiego i Legia zacznie z autu na wysokości pola karnego rywali.

• Koszmarna strata Kucharczyka, ale po chwili Korona oddaje piłkę gospodarzom.

• Zgadza się, Legia przy piłce. Na trybunach "pozdrowienia" dla ITI.

• Wygląda na to, że niedługo będzie można wznowić grę.

• ... i kolejne trzy race lądują w polu karnym Dusana Kuciaka. Zapowiada się dłuższa przerwa...

• Spiker apeluje o spokój, kibice niewzruszeni nadal rzucają na boisko petardami, śpiewając "Legia to my".

• Długo sobie nie pograli... Petardy i race z "Żylety" tuż po pierwszym gwizdku trafiają na murawę, a mecz zostaje przerwany.

• Zaczęli!

• Spotkanie rozpocznie Legia, czekamy na sygnał z innych stadionów, aby zacząć wszystkie mecze dokładnie o tej samej porze.

• Piłkarze obu drużyn już na murawie.

• "Korona": kibice gości zajmują całą górę przeznaczonego dla nich sektora, czyli jest ich ok. 600 osób.

• Jako, że wszystkie mecze 30. kolejki Ekstraklasy zaczynają się o tej samej godzinie, zapraszamy do śledzenia naszej Multirelacji Live!

• Korona: Pilarz, Kiełb, Gołębiewski, Kiercz, Michalski, Jamróz i Lech.

• Znamy rezerwowych obu drużyn. Legia: Skaba, Wawrzyniak, Astiz, Vrdoljak, Efir, Radović i Żurek.

• Witam serdecznie ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz między Legią a Koroną Kielce. Na śledzenie relacji zaprasza Tomasz Dębek.