• Zaskakujący strzał Rudnieva o mały włos nie zaskoczył Kuciaka!

• Lech dokonał już kompletu zmian w tym meczu, Legii pozostał jeszcze 1 manewr

• W miejsce Wołąkiewicza na boisko wchodzi Djurdjević

• A jednak Ivan Djurdjević za chwilę wejdzie na boisko prawdopodobnie za Wołąkiewicza

• Na boisko wejdzie za chwilę najprawdopodobniej Kamil Drygas

• 25 minut pozostaje Legii na odrobienie poniesionych w 25 minucie strat ;)

• W przerwie Rzeźniczaka zmienia Janusz Gol

• Rzućcie okiem na aktualną tabelę Ekstraklasy. Legia zostaje na szczycie, Lech tuż za podium.

• Dobry powrót Rzeźniczaka, który zabrał piłkę na skrzydle Tonewowi

• Jasmin Burić bardzo dobrze wyszedł z bramki i zatrzymał Novo, który powinien teraz zdobyć bramkę!

• Coś mi się wydaje, że obie jedenastki nie dokończą dzisiaj tego meczu w pełnych zestawieniach...

• Na szczęście Wołąkiewicz będzie mógł kontynuować grę

• Wołąkiewicz bardzo cierpi teraz na murawie czyżby kolejna wymuszona zmiana w Lechu?

• Czy Legia zdoła w miarę szybko odpowiedzieć na ten cios? Jak na razi fatalnie podawał Astiz

• Łotysz wykorzystał świetnie podanie w uliczkę od Murawskiego i goście prowadzą 1:0!

• Rudniev!!!!! Lech prowadzi 1:0!

• 0 celnych strzałów, taka statystyka widnieje po obu stronach

• Możdżeń szukał prostopadłym podaniem Rudnieva, ale ten znalazł się na pozycji spalonej

• Kucharczyk faluje Wołąkiewicza... Coraz więcej mamy szarpanej gry, szczególnie w środkowej strefie boiska

• Brakuje zdecydowanie celnych strzałów. Zarówno na bramkę Buricia jak i Kuciaka

• Nacho Novo fauluje Marcina Kikuta, chociaż nie wiem czy oprócz gwizdka Robert Małek nie powinien pokazać kartki

• Oba zespoły szukają sobie sytuacji, ale na razie nie ma klarownych okazji.

• Dla Rudnieva za groźny faul

• Najpierw szczęścia z dystansu próbował Ljuboja, po chwili Novo, ale obie próby daleko od celu.

• Spadło nieco tempo spotkania, coraz więcej z gry mają zawodnicy Lecha.

• Kibiców gości jest dzisiaj ponad 1500 na trybunach

• Rezerwa Lecha: Krzysztof Kotorowski, Ivan Djurdević, Semir Stilić, Kamil Drygas, Szymon Drewniak, Bartosz Ślusarski i Grzegorz Wojtkowiak.

• Rezerwa Legii: Wojciech Skaba, Janusz Gol, Tomasz Kiełbowicz, Michał Efir, Daniel Łukasik, Dominik Furman i Bartosz Żurek.

• Obie jedenastki wychodzą właśnie na murawę stadionu przy ulicy Łazienkowskiej prowadzeni przez trójkę sędziowską z Robertem Małkiem na czele

• Chciałbym również serdecznie zachęcić do głosowania na moją osobę w konkursie na sportowego dziennikarza obywatelskiego roku. Aby mi pomóc wystarczy wysłać smsa (lub kilka) pod nr 7155 o tresci doroku.277 , Koszt sms-a to zaledwie 1,23 to niewiele dla was a mi pomoże mam nadzieję odnieść sukces w tym konkursie :)

• Legia również wychodzi na ten mecz usposobiona ofensywnie z Nacho Novo, Michałem Kucharczykiem, Miroslavem Radoviciem czy Danijelem Ljuboją w pierwszym składzie