• Koniec meczu! Legia w finale Pucharu Polski!

• Cabral w świetnej sytuacji fatalnie kiksuje! Powinno być 5:0!

• Gdańszczanie tak na prawdę w drugiej połowie w ogóle nie podjęli walki...

• Ostatnia zmiana w Legii - na boisku melduje się Cabral.

• Traore z żółtą kartką.

• Lechia na kolanach! Manu wrzucił z lewej strony idealnie na głowę Kucharczyka! Młody napastnik Legii bez problemu skierował piłkę do siatki!

• Samobójcza bramka Bąka! Manu prostopadle zagrał do Kucharczyka, który wpadł w pole karne, następnie zagrał w kierunku wbiegającego Hubnika. Czecha ubiegł Krzysztof Bąk.

• Po rzucie rożnym do piłki doszedł Vrdoljak, ale nie zagroził bramce Kapsy.

• Strzał Manu zza pola karnego zdecydowanie niecelny.

• Strzelec gola z pierwszego półfinałowego meczu już na boisku.

• Były Legionista z 'żółtkiem'.

• Kontra gospodarzy zaprzepaszczona przez Manu.

• Dawidowski pojawia się na placu gry.

• Z lewej strony dośrodkowywał Wawrzyniak, przedłużał Vrdoljak, a do siatki piłkę skierował Hubnik.

• Hubnik na 2:0!

• Żółta kartka dla Nowaka za faul na Manu.

• Od kilku minut na boisku nie dzieje się dosłownie nic...

• Goście w drugiej połowie sprawiają wrażenie zrezygnowanych.

• Ładna akcja miejscowych prawym skrzydłem. Rybus nie trafił jednak czysto w piłkę.

• W polu karnym Lechii Rybus reklamował zagranie ręką. Arbiter nie reaguje.

• Początek drugiej połowy.

• Pierwsza zmiana w tym meczu. Hajrapetjan na boisku.

• Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi, ale widowisko, delikatnie mówiąc, nie porywa.

• Rybus z narożnika boiska. Z ogromnym chaosem ostatecznie poradzili sobie defensorzy gdańszczan.

• Nowak zbyt mocno dorzucał piłkę z rzutu wolnego.

• Próba Rybusa zablokowana przez Bąka.

• Po rzucie wolnym dla miejscowych znów faulowany był Kapsa. Kontrowersyjna decyzja arbitra - bramkarz był poza polem bramkowym.

• Po strzeleniu bramki przez Legię, mecz znów się wyrównał.

• Serbowi nie wyszedł strzał, jednak piłka odbiła się od Pietrowskiego i totalnie zmyliła Kapsę!

• GOOOL!!!! Radović!

• W ostatnich minutach inicjatywę przejęli goście, którzy starają się budować swoje akcje krótkimi podaniami.

• Traore uderzał z rzutu wolnego. Piłka ustawiona była około 30 metrów od bramki Skaby. Strzał powędrował na wysokości drugiego piętra stadionu w Warszawie.

• Groźnie było pod bramka Legii. Po rzucie rożnym obrońcy gospodarzy wybili piłkę przed pole karne, był tam Traore, który zdecydował się na strzał. Zabrakło około metra.

• Dwa kornery wykonywali miejscowi. Konkretnie Rybus. Oba bardzo słabo.

• Rybus dośrodkowywał z rzutu wolnego, a w 'piątce' faulowany był Kapsa. Zacznie Lechia.

• Po około 12. minutach możemy powiedzieć jedno - obie drużyny podeszły do siebie z olbrzymim respektem. Mało ofensywnych akcji.

• Ależ okazja dla Legii! Radović popisał się ładnym przerzutem krzyżowym w pole karne, Rybus zagrał w poprzek pola karnego, był tam czeski napastnik, ale źle dostawił stopę i nie trafił w piłkę.

• Pierwszy 'strzał' w tym spotkaniu. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Manu, futbolówkę sięgnął Hubnik, ale nie zagroził bramce Kapsy.

• Pierwsze fragmenty tego spotkania charakteryzuje walka w środku pola.

• Startujemy!

• Zawodnicy prowadzeni przez pana Pawła Pskita wyszli już na murawę stadionu Legii.

• Mimo dużej stawki tego spotkania na trybuny nie przybyło dziś zbyt wielu kibiców.

• Piłkarze zeszli już z rozgrzewki. Za chwilę zaczynamy mecz w Warszawie!

• Na zwycięzcę pojedynku czeka już Lech Poznań, który pokonując wczoraj Podbeskidzie zapewnił sobie udział w finale. Relację z meczu można przeczytać tutaj

• Po za wspomnianym Kucharczykiem na ławce gospodarzy zasiądą dziś: Antolović, Komorowski, Kneżević, Cabral, Żyro, Mezenga. Natomiast rezerwowymi gości będą: Małkowski, Airapetian, Poźniak, Deleu, Janicki, Popielarz, Dawidowski.

• Obie drużyny mierzyły się już w tym sezonie na Łazienkowskiej. Stawką tamtego pojedynku były ligowe punkty - wszystkie 3 pojechały do Gdańska, ponieważ Lechia ograła Legię aż 3:0 (bramki: Buval, Wołąkiewicz, Nowak)

• W pierwszym meczu Legia wygrała w Gdańsku 1:0 po golu Michała Kucharczyka. Dziś młody napastnik tylko na ławce rezerwowych.