Legia Warszawa

4

Polonia Bytom

0

• Koniec spotkania! Legia wygrywa 4:0, ale nie daje jej to wicemistrzostwa, bo Śląsk także zwyciężył w swoim meczu. Polonia Bytom spada do I ligi.

• Jeszcze jedna okazja Chinyamy, stracił piłkę po przedryblowaniu dwóch obrońców w polu karnym!

• Rzut rożny, główkuje Gol - słupek!

• Ależ to była okazja! Chinyama wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale został zablokowany przez obrońcę!

• Lewą stroną przedarł się Wolski, nie niepokojony przez nikogo poprowadził piłkę wzdłuż linii końcowej, wyłożył ją Radoviciowi, który pewnym strzałem pokonał Juszczyka.

• Gol! Hat-trick Radovicia!

• Manu strzela z 25 metrów, Juszczyk odbija piłkę pod nogi Radovicia, ale Telichowski zdążyć wybić ją na rzut rożny.

• Zmiana w Legii, Chinyama za Kucharczyka.

• Manu fauluje Króla. Rzut wolny dla gości.

• Źle rozegrany i już z kontrą wychodzi Polonia.

• Rzut rożny dla Legii.

• Vrdoljak przerywa akcję gości.

• Niecelny przerzut Wawrzyniaka do Radovicia.

• Jest doping!

• Barcik nieprzepisowo powstrzymywał Rzeźniczaka. Żółta kartka dla zawodnika gości.

• Strzelał z 19 metra Wolski - metr nad poprzeczką.

• Rzut rożny dla Legii. Rozegrany krótko, ale bez pomysłu. Od bramki Juszczyk.

• Wolski poślizgnął się na piłce, ale naprawił swój błąd. Podał do Radovicia, który strzelał zbyt słabo aby zaskoczyć Juszczyka.

• Polonia bardzo stara się strzelić honorową bramkę. Sześciu zawodników gości ruszyło w pole karne Legii, bez rezultatu.

• Beznadziejny strzał Kucharczyka. Na usprawiedliwienie młodego napastnika można powiedzieć, że był on w bardzo trudnej pozycji.

• Po dośrodkowaniu w pole karne Radović wślizgiem kieruje piłkę do siatki.

• 3:0! Miro Radović!

• Dryblował w polu karnym Radović, tylko rzut rożny.

• Zmiana także w Polonii. Bażik wchodzi za Kobylika.

• Opuszcza boisko strzelec drugiej bramki dla Legii. Wchodzi Wolski.

• Na trybunach doping intonują dzieciaki z warszawskich podstawówek zajmujące sektor gości.

• Manu szarpnął lewą stroną, ale jego dośrodkowanie padło łupem Juszczyka.

• Vascak "objechał" Skabę, miał przed sobą już tylko pustą bramkę, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• Uderzenie Manu zablokowane przez... Kucharczyka.

• Szałachowski chciał zagrać do Manu w stylu Xaviego, nie wyszło...

• Uderzenie Vascaka po rykoszecie mogło zaskoczyć Skabę. Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

• Groźna kontra Legii! Lewą stroną popędził Manu, zszedł do środka, ale jego strzał po ziemi broni Juszczyk.

• i Jarecki za Radzewicza.

• Podstawek za Drozdowicza.

• Faul Borysiuka 30 metrów od bramki Skaby.

• Dobry przerzut na lewą stronę do Manu, ale ten niecelnie wyłożył piłkę Kucharczykowi.

• Poklepali sobie Legioniści w polu karnym rywali. Bez rezultatu, bo Radovicia zablokował ciałem Telichowski.

• Śląsk - Arka 1:0. Legia spada na 3 miejsce w tabeli "na żywo".

• We Wrocławiu bez bramek. Oznacza to, że tym momencie Legia jest wicemistrzem Polski.

• Obie drużyny bez zmian przystępują do drugiej części gry.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Tym razem przy piłce Legia.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 2:0.

• Kibice z "piknikowych" trybun, którzy zaczęli prowadzić doping zostali niemiłosiernie wygwizdani przez Żyletę.

• 2:0! Szałachowski głową po dośrodkowaniu Radovicia z rzutu rożnego.

• i już pierwsza strata Borysiuka.

• Kontuzja Dicksona Choto, wchodzi za niego Borysiuk.

• Skaba z trudem broni strzał Kobylika z 18 metra.

• Mocny strzał Vascaka - pół metra nad poprzeczką.

• Odbiór Rzeźniczaka, podanie do Radovicia, jednak piłkę odebrał mu Telichowski.

• Manu popisał się zagraniem piętką w stylu Ronaldinho, do podania doszedł Szałachowski, ale uderzył nad bramką.

• Gol fauluje Króla. Krótko rozegrany rzut wolny, dryblował w polu karnym Radzewicz, ale bez efektu bramkowego.

• Vascak bardzo ostro potraktował Vrdoljaka w okolicach linii środkowej boiska. Obyło się bez żółtej kartki.

• Do dwóch razy sztuka! Znów Manu do Rado, tym razem bramka! 1:0 dla Legii!

• Manu w pole karne, dostawił nogę Radović, broni Juszczyk!

• Indywidualna akcja Radovicia, Serb nie za bardzo miał do kogo podać, więc zdecydował się na strzał z 25 metrów - tuż nad poprzeczką!

• W środku pola faulowany Barcik.

• Tymczasem strzał Radzewicza pewnie broni Skaba.

• Na Żylecie trwa zabawa piłkami plażowymi...

• Strzał Vascaka wysoooooooko nad bramką.

• Na innych stadionach Górnik prowadzi z Widzewem, a Lechia z Zagłębiem. W obu meczach po 1:0.

• Radzewicz przebiegł z piłką pół boiska, ale na strzał chyba nie starczyło mu sił. Anemiczne uderzenie bez kłopotu chwyta Skaba.

• Wawrzyniak dośrodkowuje w pole karne, był tam Radović, ale piłkę spod nóg wybił mu Żytko.

• Barcik do Telichowskiego, ten kompletnie niepilnowany główkuje prosto w Skabę!

• Choto fauluje Barcika. Rzut wolny dla gości z okolic narożnika pola karnego.

• Indywidualnie próbował przebić się Szałachowski, ale jego dośrodkowanie pewnie wyłapał Juszczyk.

• Ładna sztuczka techniczna Radovicia, po chwili seria nieudanych wykopów: najpierw kiksa zaliczył Juszczyk, później Telichowski.

• Było blisko! Manu źle przyjął piłkę, co zostało skwitowane salwą śmiechu na trybunach. Portugalczyk postanowił zrehabilitować się strzałem, uderzenie było niecelne, ale Kucharczyk mógł skierować piłkę do bramki wślizgiem. Zabrakło kilkunastu centymetrów.

• Bez problemu łapie piłkę Juszczyk.

• Kolejna ładna akcja Radovicia! Tym razem wbiegał w pole karne z lewej strony, powstrzymał go jednak Żytko. Rzut rożny dla Legii.

• Dynamicznie prawym skrzydłem pobiegł Radzewicz, ale wyjechał z piłką za linię. Od bramki Skaba.

• Było gorąco pod bramką Polonii! Rybus podał na dobieg do Kucharczyka, ten uderzył zewnętrzną częścią stopy, ale tuż obok słupka!

• I jeszcze raz Radović! Ośmieszył Króla na skraju pola karnego, wyłożył piłkę Vrdoljakowi, ale kapitan Legii był za wolny.

• Znów Rado, tym razem mocno naciskany przez rywala podawał niecelnie do Rybusa.

• Indywidualna akcja Radovicia i mamy pierwszy rzut rożny dla Legii.

• "Skorża Maciej" skandowali kibice z Żylety podczas oczekiwania na pierwszy gwizdek. Chyba więc transparent nie był szyderczy.

• Pierwszy gwizdek! Mecz rozpoczynają goście.

• "Maciej Skorża - Dziękujemy" - transparent o takiej treści zawisł na Żylecie. Szczera wdzięczność czy szydera?

• Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę.

• Rezerwowi Polonii: Misiewicz, Killar, Tymiński, Podstawek, Dziewulski, Jarecki, Bażik.

• Rezerwowi Legii: Antolović, Jędrzejczyk, Kiełbowicz, Borysiuk, Wolski, Rybus, Chinyama.

• "Sen o Warszawie". Niestety, tylko z kasety. Kibice Legii protestują...

• Witamy w relacji ze spotkania Legii Warszawa z Polonią Bytom. Znamy już składy obu zespołów. Za kilkanaście minut pierwszy gwizdek sędziego. Tymczasem zapraszamy do śledzenia naszej MULTIRELACJI i TABELI NA ŻYWO!