Mecz Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice ONLINE. "Wojskowi"...

Mecz Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice ONLINE. "Wojskowi" kontra beniaminek. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Marco Burch - 3 (Radovan Pankov - 3)
    • Artur Jędrzejczyk - 3 (Maciej Rosołek - bez oceny)
    • Yuri Ribeiro - 3
    • Paweł Wszołek - 3
    • Rafał Augustyniak - 3
    • Juergen Elitim - 3
    • Ryoya Morishita - 4
    • Josue - 4
    • Blaz Kramer - 2 (Tomas Pekhart - bez oceny)
    • Bartosz Kapustka - 2 (Marc Gual - 3)

Puszcza Niepołomice:

• Oliwier Zych - 4
    • Piotr Mroziński - 4
    • Artur Craciun - 4
    • Roman Jakuba - 3
    • Michał Koj - 4 (Ioan-Calin Revenco - bez oceny)
    • Mateusz Cholewiak - 3 (Artur Siemaszko - 3)
    • Jakub Bartosz - 3 (Łukasz Sołowiej - bez oceny)
    • Jakub Serafin - 3
    • Konrad Stępień - 3
    • Michał Walski - 3 (Wojciech Hajda - bez oceny)
    • Kamil Zapolnik - 3
  • Koniec meczu! Legia nie dała rady pokonać Puszczy. Remis w Warszawie!

• Kurczy się czas i nadzieje Legii na decydującą bramkę.

• Sędzia Myć doliczył sześć minut. Kibice proszą piłkarzy Legii, żeby się nie poddawali.

• Zszedł Bartosz, za niego Sołowiej.

• Rosołek znowu atakuje, ale piłka zatrzymuje się na nogach obrońców Puszczy. Dobra zmiana krytykowanego napastnika.

• Dośrodkowanie, Gual odbija głową, Ribeiro próbuje jako pierwszy, ale to wprowadzony Rosołek uszczęśliwia trybuny!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! Jest remis. Rosołek trafia w zamieszaniu.

• Piłka praktycznie nie schodzi z połowy Puszczy. Legia stawia na wrzutki.

• Morishita mocno, ale wyraźnie nad poprzeczką. Czy Legia ugra chociaż punkt?

• Rosołek na ratunek. Zmienił Jędrzejczyka.

• Kartka dla Jędrzejczyka.

• 21 341 kibiców - tylu obserwuje mecz. W sektorze gości liczna grupa gości.

• Sędzia Myć ukarał jeszcze Josue. Kapitan Legii będzie pauzować w następnej kolejce. Wypadł na mecz z Koroną w Kielcach.

• Bartosz również dostał kartkę. Ale nie tylko on...

• Zapolnik napomniany kartką za spóźniony faul.

• Zapolnik interweniuje przed swoim bramkarzem. Dobre wybicie piłki. Puszcza broni się rozpaczliwie, ale skutecznie.

• A w Legii Pekhart za Kramera.

• I jeszcze Hajda za Walskiego.

• Podwójna zmiana w Puszczy. Zszedł Koj, za niego Revenco.

• Kolejne akcje Legii zakończone na obrońcach Puszczy. Ma dziś faworyt dużego pecha.

• Rewelacyjnie Zych! Jedną nogą obronił strzał Wszołka.

• Z kolei za Kapustkę wchodzi Gual.

• Pankov w miejsce Burcha.

• Augustyniak! Strzał z dystansu. Piłka po nodze mija prawy słupek. Tylko róg dla Legii.

• Tym razem po akcji Wszołka okazję miał Jędrzejczyk. Uderzył nieczysto. Nie ma gola na 1:1.

• Wzmaga się doping dla Legii. Żyleta skanduje: Legia! Warszawa!

• WYMARZONA OKAZJA NA 2:0! Po dośrodkowaniu Siemaszki tuż nad poprzeczką główkuje Craciun. Ale jest zły na siebie!

• legia

• Otóż nie ma jedenastki. Grę wznawia bramkarz Puszczy.

• VAR analizuje sytuację z rzekomym faulem na Wszołku. Będzie rzut karny?

• Morishita wjeżdża w pole bramkowe, odgrywa do Wszołka, ale nie ma strzału! Dobra sytuacja Legii na wyrównanie.

• Jęk zawodu na trybunach. Kramer źle opanował piłkę. W efekcie zamiast strzału wyszła strata. Dobrze zachował się Siemaszko, który przeszkodził mu w akcji.

• Gramy dalej. Legia niespodziewanie musi gonić wynik. Da radę?

• Piłkarze wrócili na murawę. Zaraz wznowienie gry.

• Tak padła bramka dla Puszczy:

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Sędzia Myć kończy sensacyjną połówkę! Puszcza wygrywa z Legią!

• Kolejna próba Puszczy! Jednak obok bramki Tobiasza!

• Kontra Puszczy, ratują się obrońcy Legii!

• Legia jeszcze próbuje, niesiona dopingiem przy Łazienkowskiej

• Doliczone trzy minuty!

• Rzut rożny dla Legii!

• Zamieszanie po jednej z wrzutek beniaminka. Walski zgrywa do Koja, a ten przytomnie pokonuje Kacpra Tobiasza! Z woleja do niemal pustej bramki!

• GOOOOOOL!!!!!!

PUSZCZA NIEPOŁOMICE PRZY ŁAZIENKOWSKIEJ SPRAWIA SENSACJĘ!!! Autorem trafienia - Michał Koj!

• Rzut wolny w wykonaniu Puszczy

• Augustyniak blokuje Jakuba Bartosza. Uratował Legię przed kontrą beniaminka

• Cholewiak były piłkarz Legii Warszawa na noszach! W jego miejsce Siemaszko!

• Żółta kartka dla Burcha. Cholewiak nie podnosi się z boiska...

• Zderzenie głowami w wykonaniu Burcha z rywalem! Problem z piłkarzem Puszczy

• Szybkie wznowienie gry gości! Ale czujny Tobiasz! Bramkarz wykopuje piłkę

• Najgroźniejsze uderzenie Legii! Z woleja Augustyniak!

• Rzut wolny dla Legii

• Pierwsza żółta kartka! Mroziński ukarany!

• Przejęcie Zapolnika. Puszcza z kolejną kontrą!

• Atak pozycyjny Legii

• Kontra Puszczy, ale Marco Burch przeszkodą Jakuba Bartosza. Skrzydłowy fauluje i Legia od rzutu wolnego!

• Kolejna próba Morishity! Japończyk niezwykle aktywny! Jednak czujny Oliwier Zych!

• Paweł Wszołek wywalczył kolejny rzut rożny!

• Kramer odwrócony plecami do bramki. Słoweniec był przy piłce, ale błyskawicznie jak jakaś szarańcza dopadli do niego obrońcy beniaminka!

• Niedokładne zagranie Elitima do Kapustki. Kolumbijczyk przesadził z siłą i polski pomocnik nie zdołał dopaść do piłki!

• Kolejny rzut rożny dla Legii! Dobra próba Kramera

• Nieudane zagrania Pawła Wszołka. Polak potknął się o piłkę...

• Przejęcie Puszczy. Beniaminek buduje atak pozycyjny

• Morishita z kolejną akcją w tym meczu. Kapitalny drybling, minął dwóch trzech piłkarzy Puszczy, ale wykończenie do dopracowania...

• Przejęcie Legii i świetne podanie do Wszołka. Piłka potem odbiła się od obrońcy i spadła pod nogi Augustyniaka. Pomocnik jednak za bardzo podszedł pod piłkę. W konsekwencji futbolówką poszła trybuny!

• Od autu Puszcza

• Dośrodkowanie Josue, Kapustka główkował. Będzie kolejny korner!

• Rzut rożny dla Legii

• Podopieczni Tułacza chcieli szybko pójść z akcją, ale jednak za mocne podanie do napastnika i Tobiasz przejmuje piłkę!

• Artur Jędrzejczyk fauluje i z piłką goście!

• Będzie rzut rożny dla Puszczy!

• Faulowany Josue. Sędzia nie wyciąga kartonika

• Z piłką Puszcza Niepołomice po faulu pomocnika stołecznego zespołu

• Zbyt delikatny strzał Morishity! Z łatwością to złapał Zych

• Morishita wycofał piłkę do Josue. Portugalczyk jednak zablokowany

• Dwóch piłkarzy Legii na pełnym sprincie walczyło o piłkę. Ostatecznie żaden nie doszedł do mocno wypuszczonej futbolówki

• Daleki wrzut z autu w wykonaniu Puszczy! Jednak przejęcie gospodarzy i poszła szybka kontra...

• Japończyk teraz pokusił się o pierwsze dośrodkowanie. Efekt? Nieudane!

• Przerzut na Morishitę, ale Japończyk powstrzymany

• Rzut wolny dla Legii. Będzie doskonała okazja do wrzutki

• Przejęcie futbolówki przez gości. Skrzydłowy sunął z pierwszą akcją, ale jednak delikatnie się pośpieszył. Od bramki Kacper Tobiasz!

• Próba szybkiego przeniesienia ataku na połowę Puszczy! Od autu Legia!

• Startujemy! Od środka pierwsi "Wojskowi"!

• Piłkarze już na murawie! Kibice odśpiewali przepiękny "Sen o Warszawie". Za chwilę losowanie stron i startujemy!

• Za chwilę piłkarze zameldują nam się na murawie i będziemy mogli zaczynać kolejny, niedzielny (mamy taką nadzieję) spektakl!

• A w takim zestawieniu wyjdą goście na spotkanie z Legią w stolicy Polski!

• W ostatnim meczu bezpośrednim pomiędzy tymi drużynami padł bramkowy remis 1:1 w spotkaniu rozgrywanym na stadionie Cracovii przy Kałuży.

• No ale rozgrywki ligowe to rozgrywki ligowe, nie europejskie puchary. W nich Legia rundę wiosenną rozpoczęła znakomicie. W sumie jeśli chodzi o styl w jakim wygrała z Ruchem Chorzów to on zostawia sporo do życzenia, ale trzy punkty na koncie warszawskiego są i w dalszym ciągu "Wojskowi" liczą się w walce o tytuł. Jeśli - w niedzielnym meczu wygrają z drużyną Tomasza Tułacza to przeskoczą zarówno Raków Częstochowa oraz Pogoń Szczecin. Jest więc o co grać. Stawka jest ogromna!

• Oto skład "Wojskowych" na starcie z Puszczą!

• Legia Warszawa w minionym tygodniu w europejskich pucharach przeszła prawdziwe trzęsienie ziemi. Co prawda - dobrą postawą w drugiej połowie meczu z Molde zachowała jeszcze szanse na bezpośredni awans, ale przy Łazienkowskiej w rewanżu będzie musiała zdecydowanie lepiej się zaprezentować niż to zrobiła w Norwegii. Przede wszystkim pozycja bramkarza musi uleć poprawie i Kacper Tobiasz po raz kolejny już w tym sezonie musi udowadniać swoją wartość po fatalnym występie. 21-latek w Norwegii przy każdym golu dla gospodarzy mógł się zachować zdecydowanie lepiej.

• Zaczynamy kolejny niedzielny mecz 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Tym razem witamy z Warszawy przy Łazienkowskiej, gdzie Legia zmierzy się z beniaminiem Puszczą Niepołomice!

Sensacja w meczu Legia - Puszcza
1/3
przejdź do galerii

Sensacja w meczu Legia - Puszcza ©PAP/Leszek Szymański

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice ONLINE. Podopieczni Kosty Runjaicia w mieszanych nastrojach przystąpią do rywalizacji w 21. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Z jednej strony w poprzedniej kolejce zanotowali zwycięstwo z Ruchem Chorzów (1:0), a z drugiej na tygodniu polegli z Molde w Lidze Konferencji (2:3). Spotkanie z "Żubrami" może być w pewnym sensiem oczyszczeniem. Gdzie oglądać? Relacja LIVE od godziny 15:00 na GOL24!

PKO Ekstraklasa. Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice ONLINE

Legia Warszawa w minionym tygodniu w europejskich pucharach przeszła prawdziwe trzęsienie ziemi. Co prawda - dobrą postawą w drugiej połowie meczu z Molde zachowała jeszcze szanse na bezpośredni awans, ale przy Łazienkowskiej w rewanżu będzie musiała zdecydowanie lepiej się zaprezentować niż to zrobiła w Norwegii.
Przede wszystkim pozycja bramkarza musi uleć poprawie i Kacper Tobiasz po raz kolejny już w tym sezonie musi udowadniać swoją wartość po fatalnym występie. 21-latek w Norwegii przy każdym golu dla gospodarzy mógł się zachować zdecydowanie lepiej.

Trener Legii o Kacprze Tobiaszu: Oczekuję lepszego zachowania

Z kolei Puszcza Niepołomice od porażki rozpoczęła nową rundę w polskiej ekstraklasie. Podopieczni Tułacza udali się do Mielca i polegli tam ze Stalą 1:2. Bramki dla mielczan zdobywali Ilja Szkurin oraz Piotr Wlazło. W konsekwencji znajdują się dopiero na 16. miejscu w ligowej tabeli. Nie jest to dobra informacja przed niedzielnym meczem z Legią. "Żubry" znajdują się bowiem w strefie spadkowej. Na chwilę obecną i tak są najlepszym beniaminkiem tego sezonu. Wyprzedzają zarówno Ruch Chorzów oraz ŁKS Łódź, które zamykają ligową stawkę.

Mecz Legii z Puszczą w 21. kolejce poprowadzi sędzia Wojciech Myć z Lublina. System VAR będą obsługiwać Paweł Pskit oraz Marcin Borkowski. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym potkaniu asystenci w postaci Marka Arysa i Mikołaj Kostrzewa.

Kosta Runjaić, trener Legii Warszawa: - Mam świadomość, że mamy przed sobą ważne miesiące. Wszyscy pragniemy jak największej dawki magicznych wieczorów w Europie. W lidze wszystko zależy od nas. Mam optymistyczne przeczucia (cyt. TVP Sport).

Tomasz Tułacz, trener Puszczy Niepołomice: - Potencjał Legii jest ogromny. Bardziej skupiamy się na aspektach drużynowych niż indywidualnych. Nie opieramy pomysłu na tym, że rywale będą mniej lub bardziej zmęczeni. To początek drugiej części sezonu, pojawi się szybka regeneracja. Teraz są czartery, więc nie będzie tak, że stołeczna drużyna wróci do Polski na dwie godziny przed meczem (cyt. Legia.net).

Nie zagrają w meczu Legia - Puszcza:

Legia: Juergen Celhaka (kontuzja), Marc Gual (?, przeziębienie)
Puszcza: Roka Kidrić, Michał Koj (urazy)

Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice w internecie. Stream online, live

Mecz Legia - Puszcza pokaże w paśmie otwartym (bezpłatnym) TVP Sport. Transmisja także na trzech kanałach Canal+. Mamy jednak dla was znakomitą wiadomość. Transmisja w internecie za darmo zostanie przeprowadzona na stronie oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Ponadto mecz będzie można śledzić dzięki Canal+ Online. Dostęp jest płatny, ale pozwala na oglądanie wszystkich meczów m.in. PKO Ekstraklasy.