2

Ruch Chorzów

0

• To już koniec naszej relacji LIVE z tego spotkania. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net.

• Legia Warszawa pokonuje Ruch Chorzów 2:0 po samobójczej bramce Pawła Oleksego (31') i golu Adama Hlouska (49'). Tym samym Legia została nowym liderem Ekstraklasy.

• Zieńczuk dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale wybili ją obrońcy Legii i sędzia Paweł Gil zagwizdał po raz ostatni.

• Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Bereszyński zmienił na placu gry Masłowskiego.

• Piłka po dośrodkowaniu Lipskiego trafiła pod nogami Iwańskiego. Piłkarz Ruchu zdecydował się na strzał, który ostatecznie został zablokowany.

• Na pierwszą zmianę zdecydował się Stanisław Czerczesow. Schodzi Prijović, wchodzi Vranjes.

• Duda dośrodkował z rzutu wolnego prosto na głowę Hlouska, który uderzył minimalnie nad bramką.

• Lipski dośrodkował piłkę w pole karne i ostatecznie piłka wylądowała pod nogami Mazka, który uderzył na bramkę. Futbolówka trafiła jednak w Malarza.

• Na placu gry pojawił się Efir, a w stronę ławki rezerwowych kieruje się Stępiński.

• Jędrzejczyk ładnie dograł piłkę przed piąty metr na głowę wbiegającego Dudy, ale ten uderzył niecelnie.

• Duda podał do Prijovicia, a ten dograł w pole karne, gdzie był Nikolić. Putnocky był jednak dobrze ustawiony i złapał piłkę.

• Zieńczuk próbował wypuścić Stępińskiego. Uprzedził go jednak Lewczuk.

• Piłka powędrowała do Mazka, ale wyprzedził go Borysiuk, który wślizgiem wygarnął mu piłkę sprzed nóg.

• Lewczuk był spóźniony i sfaulował Stępińskiego, za co zobaczył żółtą kartkę.

• Nikolić dostał piłkę na wolne pole przed polem karnym i uderzył na bramkę. Dobrą interwencją popisał się Putnocky, ale Nikolić w momencie podania i tak znajdował się na pozycji spalonej i tym razem sędzia użył gwizdka.

• Kolejna zmiana w ekipie gości. Hanzel zmienia na placu gry Surmę.

• Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzył Prijović.

• Jodłowiec dograł do Dudy w pole karne. Kolejny raz na rzut rożny wybijają obrońcy Ruchu.

• Znów z rzutu rożnego dośrodkowywał Duda. Jędrzejczyk uderzył głową obok lewego słupka.

• Kolejne dośrodkowanie Dudy, tym razem z rzutu wolnego. Na rzut rożny wybija Oleksy.

• Duda dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawiony był golkiper Ruchu, który bez problemu złapał futbolówkę.

• Kolejnym ładnym strzałem popisał się Duda. Putnocky odbił jednak piłkę, do której dopadł jeszcze Nikolić. Napastnik Legii poślizgnął się i nie trafił czysto w piłkę.

• Prijović zszedł do środka i dograł w pole karne do Nikolicia, który następnie oddał mu piłkę. Zawodnik Legii zakończył tę akcję niecelnym strzałem.

• Na pierwszą zmianę zdecydował się Waldemar Fornalik. Wchodzi Zieńczuk, schodzi Podgórski.

• Borysiuk próbował rozciągnąć do Hlouska, ale piłka znów wylądowała w rękach bramkarza Ruchu.

• Duda dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka wylądowała prosto w rękach Putnockiego, który przy okazji uderzył się głową o nogi Hlouska.

• Kolejna żółta kartka! Jodłowiec ukarany za przepychanki w polu karnym.

• Prijović faulowany przez Grodzickiego. Kapitan Ruchu ukarany żółtą kartką.

• Żółtym kartonikiem ukarany Duda.

• GOOOOOL!!! 2:0! HLOUSEK! Piłka została dośrodkowana w pole karne z rzutu rożnego. Wyskoczył do niej Jodłowiec, który zgrał ją głową do Hlouska, a ten wpakował ją prosto do bramki.

• Duda świetnie podał do Nikolicia, a ten wbiegł z piłką w pole karne, minął bramkarza i uderzył. Konczkowski wybija piłkę sprzed linii bramkowej!

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka chorzowianie.

• Legia Warszawa prowadzi z Ruchem Chorzów 1:0 po samobójczej bramce Pawła Oleksego (31'). Warto jednak dodać, że podczas podania Nikolić znajdował się na pozycji spalonej i bramka nie powinna zostać uznana.

• Arbiter kończy pierwszą część spotkania.

• Hlousek wygrał pojedynek z Mazkiem w polu karnym, ale przy tym trafił go łokciem w twarz. Piłkarz Ruchu nie podnosi się z murawy, ale gwizdek sędziego milczy.

• Koj trafił w nogi Nikolicia i Legia będzie miała rzut wolny.

• Lipski zdecydował się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego, ale mocno przestrzelił.

• Mazek faulowany przez Lewczuka i Ruch będzie miał rzut wolny z trzydziestu metrów.

• Duda zdecydował się na uderzenie z dystansu i trafił w poprzeczkę! Fantastyczne spotkanie rozgrywa pomocnik Legii.

• Mazek zabrał się z piłką prawą stroną. Piłkarz Ruchu w momencie podania znajdował się jednak na pozycji spalonej i sędzia liniowy podniósł chorągiewkę.

• Stępiński dostał piłkę w pole karne i zdecydował się na uderzenie. Dobrym wślizgiem popisał się Pazdan, który zmienił tor lotu piłki.

• GOOOOOL!!! 1:0! BRAMKA SAMOBÓJCZA! Nikolić wbiegł z piłką w pole karne z lewej strony i płasko dograł na piąty metr, a tam Oleksy wpakował ją do własnej bramki.

• Futbolówka powędrowała w stronę Prijovicia, ale piłkarz Legii nie zdołał jej opanować i sprzed nóg wygarnął mu ją Oleksy.

• Jodłowiec podał do Masłowskiego, a ten dośrodkował piłkę w pole karne. Dostał w głowę Iwański i rzut rożny będą mieli gospodarze.

• Mazek zderzył się z Pazdanem w środkowej strefie boiska i sędzia odgwizdał faul.

• Podgórski nie zrozumiał się z Mazkiem i piłka opuściła plac gry.

• Sfaulowany został Podgórski i Ruch miał rzut wolny na połowie rywali. Piłka została posłana w stronę Stępińskiego, który jednak do niej nie zdążył. Futbolówka w rękach Malarza.

• Pazdan ostro sfaulował Stępińskiego, za co stanowczo upomniał go arbiter.

• Masłowski podał do Dudy w pole karne, ale ten nie do końca wiedział co zrobić z futbolówką i ostatecznie przejęli ją rywale.

• Mazek dostał piłkę od Konczkowskiego i spróbował okiwać Pazdana. Doświadczony obrońca Legii nie dał jednak się minąć.

• Iwański dograł na prawą stronę do Stępińskiego. Napastnik Ruchu zdecydował się na uderzenie z ostrego kąta. Piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

• Jodłowiec zagrał prostopadłą piłkę z połowy rywali do Nikolicia, a ten w doskonałej sytuacji spróbował przelobować Putnockiego, ale nawet nie trafił w bramkę.

• Ciekawie rozegrany rzut rożny. Duda zagrał klepkę z Masłowskim i dośrodkował w pole karne. Piłka przeleciała minimalnie nad głową Nikolicia.

• Duda minął wszystkich rywali i wbiegł z piłką w pole karne. Fantastyczna indywidualna akcja, zabrakło jedynie strzału.

• Jodłowiec sprytnie dograł piłkę w pole karne, ale znów wyłapał ją golkiper Ruchu.

• Piłka została wrzucona z autu w pole karne, gdzie zrobiło się małe zamieszanie. Ostatecznie futbolówkę złapał Putnocky.

• Lipski dośrodkował piłkę z rzutu wolnego. Grodzicki przegrał pojedynek główkowy z Pazdanem i w posiadaniu piłki jest teraz Legia.

• Iwański ucierpiał w starciu z Jędrzejczykiem i długo nie podnosił się z murawy.

• Rzut wolny z lewej strony pola karnego mieli goście. Lipski dośrodkował w pole karne, ale piłkę wyłapał Malarz, który przy okazji zderzył się z Pazdanem.

• Sędzia Paweł Gil gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli gospodarze.

• Rezerwowi Ruchu Chorzów: Skaba, Szyndrowski, Zieńczuk, Lenartowski, Moneta, Hanzel, Efir

• Rezerwowi Legii Warszawa: Szumski, Brzyski, Bereszyński, Rzeźniczak, Broź, Vranjes, Niezgoda

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Witamy serdecznie! Już za 15 minut Legia Warszawa podejmie Ruch Chorzów w meczu 24. kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE z tego spotkania.