Legia Warszawa

2

Wisła Kraków

0

• Koniec! Zasłużona wygrana Legii na zakończenie dobrego tygodnia-wygrana w Lidze Europejskiej, wygrana z Wisłą. Dla Krakowian to był to z kolei fatalny tydzień - 1-4 z Twente, 0-2 z Legią. Przed Krakowianami w przerwie na reprezentację dużo pracy. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• Ostatnia zmiana

• Kuciakowi piłka po strzale wilka uciekła między nogami....centymetrów zabrakło Wiśle do honorowej bramce

• Autor dwóch asyst schodzi z boiska.

• Końcowe minuty oba zespoły rozgrywają w środku boiska

• Bardzo dobry mecz oglądaliśmy w Warszawie. Czy jeszcze wydarzy się coś w końcówce?

• Czy Wisła się podniesie?? Zostało zaledwie 20 minut

• Wisła na kolanach!! Piękna kontra Legii - rozpoczął akcję Vrdolijak, piłka trafiła do Rybusa, który świetnie wypatrzył bohatera z Moskwy. Janusz Gol szybko uderzył piłkę i Pareiko był bezradny!

• Ale okazja Rybusa. Radović świetnie podał do pomocnika Legii, którego strzał odbił na rzut rożny Pareiko.

• Kirm-Biton i znów najszybszy Kuciak

• Niedokładne podanie w pole karne do Bitona, piłka w rękach Kuciaka. Pierwsze 15 minut drugiej części w wykonaniu Wisły wyglądało dużo lepiej niż to co teraz podopieczni holenderskiego trenera Krakowian prezentują

• Maciej Rybus przerywa kontrę Wisły faulując Wilka i ogląda kartkę

• Za faul na Żyro

• Legia po początkowym okresie przewagi gości powoli także próbuje zdobyć drugą bramkę. Tym razem Rybus zagrał za mocno do Radovica.

• Gramy

• Legia Warszawa - Wisła Kraków Na razie Legia doskonale radzi sobie z Wiślakami. Jak będzie w drugiej połowie?

• Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Legii. Wynik jak najbardziej zasłużony, w przypadku Wisły odcięcie od piłek Bitona to jak pokazuje dziś Legia wyłączenie Krakowianom praktycznie "tlenu". Popularny Dudu dopiero w ostatniej minucie miał dwie szanse na gola ale świetnie poradził sobie Kuciak. Zapraszam za 15 minut

• 100% okazja Bitona. Vrdolijak kolejny raz przegrał pojedynek na skrzydle po którym świetną piłkę dostał Biton. Strzał głową napastnika Wisły jednak świetnie łapie Kuciak

• Minuta doliczona

• Pierwsza próba Bitona w tym meczu!! Uderzenie jednak dalekie od bramki

• Ljuboja zagrał na czysta pozycje do Gola, ale strzał Polaka obronił Pareiko!

• Za faul taktyczny na Sobolewskim

• To powinno być 2:0 !! Świetne podanie od Żyro otrzymał Rybus i będąc w pełnym biegu z 16 metrów uderzył niecelnie.

• Sobolewski bardzo nerwowo reaguje na gwizdek sędziego wg którego kapitan wisły faulował

• Gol!!!! Jeden błąd obrońcy!! Pareiko patrzył co robi z piłką Ljuboja, który wykorzystał to zamieszanie i błąd obrońców Wisły i wepchnął futbolówkę do siatki. Świetna asysta Rybusa !!

• Vrdolijak bliski muśnięcia piłki po wrzutce Rybusa - Legia szybko odpowiada

• Iliev ograł w polu karnym Vrdolijaka tuż przed bramką przypadkowo odbija się od Żewłakowa i wpada w ręce Kuciaka. To była najlepsza sytuacja Wisły!

• Ljuboja i Radović rozpoczęli

• Zawodnicy na boisku! Za moment zaczynamy!

• Zepchnąć Wisłę do obrony-to plan Macieja Skorży. Co na ten temat myślą Krakowianie?

• Do spotkania pozostał niewiele ponad kwadrans a na trybunach Pepsi Arena kompletu jeszcze nie ma. Pogoda w Warszawie idealna do rozgrywania meczu.

• Trybuny na Łazienkowskiej wypełniają się Trybuny na Łazienkowskiej zapełniają się. Szykuje się lepsza frekwencja niż w spotkaniu z Hapoelem!

• Rezerwowi Wisły Kraków, to Milan Jovanić, Gordan Bunoza, Łukasz Garguła, Junior Diaz, Tomas Jirsak, Michael Lamey, Daniel Brud

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Wojciech Skaba, Manu, Inaki Astiz, Michał Kucharczyk, Jakub Rzeźniczak, Rafał Wolski, Moshe Ohayon

• A na 25 minut przed pierwszym gwizdkiem poznaliśmy składy obu drużyn. W Wiśle jednak nie zagrają kontuzjowani Małecki i Melikson.

• Dzień Otwarty na Stadionie Narodowym Przed meczem byliśmy na Dniu Otwartym Stadionu Narodowego. Prezentuje się okazale. Zapraszamy do galerii zdjęć!

• Piękna pogoda nad stadionem W Warszawie dzisiaj piękna pogoda. Tak prezentuje się dziś stadion Legii.

• Jeszcze przed meczem do kas ustawiły się kolejki Przed meczem przed kasami ustawiły się kolejki. Wielu kibiców na ostatni moment wyrabiało karty kibica, żeby dostać się na spotknie.

• Kuciak czy Pereiko ? Ljuboja czy Biton ? Odpowiedź już za około 3 godziny, zapraszamy na relację.

• Poznaliśmy już skład gospodarzy. Niespodzianek wielkich nie odnotowaliśmy

• Już tylko 60 minut dzieli nas od szlagieru w tej kolejce Ekstraklasy - Legia podejmuje Wisłę.