Levante UD

2

Athletic Bilbao

2

• Koniec meczu. Arbiter gwiżdże po raz ostatni w tym spotkaniu. Levante ostatecznie zremisowało z Bilbao 2:2! Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na naszym portalu!

• Gol! Gol! Gol! Mikel San Jose! Mamy remis na Estadio Ciudad de Valencia!

• Sędzia główny doliczył dodatkowe 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Gol! Gol! Gol! Markel Susaet! Mamy gol kontaktowy dla Bilbao!

• Gracze Bilbao znaleźli otwartą przestrzeń i podają piłkę między sobą. Niestety popełniają błąd i nieumyślnie posyłają podanie do przeciwnika. Sędzia podnosi chorągiewkę. Rzut rożny dla gości.

• Juanfran wykonuje podkręcone dośrodkowanie w pole karne, jednak zbyt blisko bramkarza. Gorka Iraizoz przechwytuje piłkę.

• Atak pozycyjny gości, którzy walczą o kontaktowego gola.

• Kolejny atak gości. Rzut rożny wykonuje Markel Susaeta, lecz bez rezulatatów. Piłka poleciała w kierunku graczy przeciwnej drużyny, którzy bez problemu ją wybili.

• Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Jose Luis Morales, wchodzi Ruben Garcia.

• Jose Morales pobiegł w kierunku bramki, ale obrońca zachowuje się dobrze, wraca i jest gotowy by go powstrzymać. Rzut rożny dla drużyny Levante.

• Juanfran otrzymuje żółtą kartkę.

• 15 263 kibiców ogląda to spotkanie na Estadio Ciudad de Valencia.

• Żółta kartka dla Mikela Balenziagi za ostry faul na przeciwniku.

• Trzecia zmiana w drużynie gości: schodzi Iker Muniain, wchodzi Gorka Elustondo.

• Gol! Gol! Gol! Xabier Etxeita strzela gola samobójczego! 2:0 dla Levante!

• Pedro Lopez strzelał mocno z krawędzi pola karnego. Jego niebezpieczny atak w kierunku prawego słupka blokuje wspaniale broniąc Gorka Iraizoz. Drużyna Levante wymusiła na przeciwnikach oddanie piłki po rzucie rożnym.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Victor Casadesus, wchodzi Deyverson Acosta.

• Inaki Williams próbował podać do któregoś z kolegów, ale jeden z obrońców wybija piłkę. Piłka poza polem gry. Bilbao będzie miał szansę na zdobycie bramki z rogu boiska.

• Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: schodzi Mauricio Cuero, wchodzi Joan Verdu.

• Iker Muniain otrzymał dokładne podanie w środku pola karnego, gdzie ma trochę czasu i oddaje obiecujący strzał w kierunku prawego słupka. Diego Marino przewidział jego zamiary i powstrzymał atak świetną obroną.

• Markel Susaeta próbuje podać do któregoś z kolegów sprzed pola karnego, ale obrona reaguje i udaremnia atak. Piłka jest poza boiskiem. Szansę na zdobycie gola z narożnika otrzymują goście.

• Druga zmiana w drużynie gości: schodzi Ander Iturraspe, wchodzi Markel Susaeta.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości: schodzi Borja Viguera, wchodzi Lekue.

• Borja Viguera marnuje wielką szansę! Otrzymuje precyzyjne wysokie dośrodkowanie w pole karne i posyła szybki strzał w lewy dolny róg. Jego atak jest za słaby dzięki czemu Diego Marino zatrzymuje go ładnie broniąc.

• Giuseppe Rossi na pozycji spalonej. Piłka dla gości.

• Mauricio Cuero zagrał zbyt ostro i swoim atakiem złamał zasady gry. Sędzia Ignacio Iglesias odgwizduje faul.

• San Jose wypuścił sobie piłkę do przodu, ale jeden z obrońców przeciął to podanie.

• Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Od środka boiska zaczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszam na 15. minut przerwy.

• Mauricio Cuero zamyka podanie na krawędzi pola karnego i jego strzał zostaje zablokowany. Drużyna Levante ma szansę na gola z rzutu rożnego.

• Sędzia dolicza 2. minuty do pierwszej połowy.

• Gorka Iraizoz wyśmienicie broni strzału, udaremniając wspaniałą okazję, wybitą piłkę przejmuje Mauricio Cuero na krawędzi pola karnego i strzela na bramkę, ale piłka zamiast w bramce przy prawym słupku, ląduje w rękawicach bramkarza.

• Eneko Boveda pierwszy ustawia się w polu karnym i wyskakuje wysoko, by dostać się do wysokiego podania z rzutu rożnego. Nie udało mu się jednak umieścić piłki w bramce. Trafia tuż obok lewego słupka.

• Benat strzela głową w kierunku rogu, aby wykonać stały fragment gry.

• Zawodnicy gości wymieniają krótkie podania poprawiając swoje wyniki posiadania piłki.

• Pierwsza indywidualna kara w tym spotkaniu. Żółta kartka dla Jeffersona Lerma.

• Juanfran przejmuje podanie i strzela z dystansu, ale zostaje zablokowany.

• Przerwa w grze. Kontuzji nabawił się Juanfran.

• Posiadanie piłki po 30. minutach spotkania: Levante (32%) - Bilbao (68%)

• Mauricio Cuero wykonuje podanie sprzed pola karnego próbując znaleźć jednego z kolegów, który jest w dobrej sytuacji do strzału. Jeden z przeciwników blokuje podanie i wybija piłkę.

• Bilbao kontroluje tempo gry wymieniając między sobą dokładne krótkie podania.

• Raul Garcia na pozycji spalonej. Piłka dla gospodarzy.

• Bilbao jest przy piłce. Zwiększają posiadanie, ale przeciwnicy zatrzymują ten atak. Piłka jest poza boiskiem. Drużyna gości wywalczyła rzut rożny.

• Piłkę po rzucie rożnym, który wykonywał Benat przechwycił Diego Marino.

• Posiadanie piłki po 15. minutach spotkania: Levante (34%) - Bilbao (66%)

• Jefferson Lerma podaje piłkę pod nogi Victora Casadesusa, a on oddaje strzał z pola karnego, który wpada do bramki Gorki Iraizoza.

• Gol! Gol! Gol! Victor Casadesus! 1:0 dla Levante!

• Mauricio Cuero próbuje stworzyć okazję, ale wykonał zbyt silnie górne podanie.

• Mauricio Cuero wykonuje niebezpieczne podanie w pole karne i próbuje stworzyć swoim kolegom idealną pozycję do strzału, ale jego wysiłki są przerwane przez jednego z obrońców gości.

• Doskonałe zagranie wykonał Inaki Williams! Zamyka dobre podanie na skraju pola karnego i oddaje strzał na bramkę, który jednak przechodzi daleko obok lewego słupka.

• Pedro Lopez fauluje kopiąc w nogi przeciwnika zamiast w piłkę. Rzut wolny dla Bilbao.

• Pierwszy rzut rożny dla gości wykonał Benat, ale został on wybity z pola karnego przez przeciwników.

• Bilbao jest w posiadaniu piłki i wymienia podania. Zawodnicy czekają na odpowiedni moment, by znaleźć lukę w obronie rywala.

• Sędzia rozpoczyna spotkanie. Od środka boiska zaczynają gospodarze.

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę.

• Ignacio Iglesias poprowadzi dzisiejsze spotkanie na Estadio Ciudad de Valencia.

• Witam serdecznie wszystkich sympatyków hiszpańskiej Primera Division! Przed nami mecz 35. kolejki hiszpańskiej Ekstraklasy pomiędzy Levante UD a Athletic Bilbao.