• Koniec meczu. Wychowanek ratuje 3 punkty Królewskim.

• Krótko rozegrany,Callejon wbiegł w pole karne,ale powstrzymany

• Jeszcze mamy rzut wolny dla Realu.

• Pepe zażegnuje niebezpieczeństwo spod bramki.

• Rzut wolny dla Levante, chyba ostatnia szansa dla gospodarzy.

• Martins uciekł Ramosowi i znalazł się w sytuacji sam na sam z Ikerem Casillasem. Nigeryjczyk minął bramkarza, ale na linii bramkowej asekurowali go już obrońcy i napastnik przestrzelił.

• Zmiana w zespole gospodarzy.

• GOLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!Alvaro Morata po dośrodkowaniu z rzutu wolnego głową pokonuje bramkarza.

• Nawet chłopcy od podawania piłek pomagają zespołowi w utrzymaniu wyniku,nie kwapią się z podawaniem futbolówek piłkarzom.

• Na boisku pojawia się Alvaro Morata, zmienia Mesuta Ozila. Czy nie za późno na taką decyzję?

• Korner dla Levante, krótko rozegrany.

• Z kontrą wyszło Levante, ostatecznie decydujące podanie do Martinsa nie dochodzi.

• Di Maria w mur.

• Faul na Ozilu. Będzie okazja z rzutu wolnego.

• Błąd Albiola, po jego stracie Juanlu znalazł się oko w ok z bramkarzem i niewiele brakowało aby jego strzał znalazł drogę do bramki.

• Powtórki pokazały, że faul na Callejonie był jeszcze przed linią pola karnego,więc sprawiedliwości stało się zadość.

• Broni Munua!!

• Karny wykona Xabi Alonso.

• Rzut Karny po faulu na Callejonie.Teraz pytanie keto podejdzie do piłki,na boisku nie ma Ronaldo.

• Zmiana w Realu Madryt. Na boisku melduje się Kaka.

• Korner dla Realu,ale obrońcy wybili piłkę.

• Realizator wychwycił minimalny spalony przy bramce Levante, ale patrząc na powtórki sędzia jest w 100% usprawiedliwiony.

• Długie podanie do Di Marii, piłka zaplątała się gdzieś pomiędzy nogami Argentyńczyka.

• Di Maria dośrodkowywał ze skrzydła, czujni obrońcy Levante.

• Angel Rodriguez uciekł dla Pepe i znalazł się w sytuacji sam na sam, w ostatniej chwili podciął piłkę nad Ikerem Casillasem i zdobył gola.

• GOLLL!!!!!! ANGEL RODRIGUEZ!!!!

• Korner dla Realu.Po zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła się pod nogami Ramosa, po jego strzale trafiła w poprzeczka i wylądowała z powrotem w boisku. Potem niewiele brakowało do strzelania samobója,ale ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnane.

• Juanlu obejrzał żółtą kartkę za brzydki faul na Pepe.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niekryty Pepe doszedł do strzału głową i tylko poprzeczka uratowała Levante.

• Z ostrego kąta próbował Callejon, Munua z trudem sparował strzał.

• Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy.

• Strzelał z daleka Di Maria,ale w tych warunkach strzały po ziemi nie mają prawa bytu.

• Dośrodkowywał Juanlu, ale piłka znalazła się na głowie Ramosa.

• Wydaje mi się, że stan murawy się minimalnie poprawił,ale wciąż jest on tragiczny.

• Coraz odważniej atakują gospodarze.

• Strzelał Barkero , efektownie piłkę złapał Casillas.

• A wcześniej jeszcze z boiska zszedł Cristiano Ronaldo,a zmienił go Raul Albiol. Trochę dziwna zmiana, widać, że jak ognia wystrzega się Mourinho wstawiania graczy ze szkółki.

• Świetny strzał Juanlu,ale jeszcze lepsza interwencja Casillasa.

• Rozpoczęcie II połowy.

• Koniec I połowy.

• Żółta kartka dla El Zhara za dyskusję z sędzią.

• Jak pokazują powtórki to nie w mur trafiła piłka, a stojącego gdzieś w pobliżu Pepe.

• Tym razem Ronaldo,ale on też w mur.

• Żółta kartka i rzut wolny dla Realu.

• Ozil uderza w mur.

• Ponownie Królewscy będą mieli okazje z rzutu wolnego.

• Prostopadłe podanie do Callejona, niestety piłka zatrzymała się w pół drogi.

• Callejon dryblował na skrzydle, przeciwko sobie miał nie tylko obrońców, ale i murawę, ostatecznie niebezpieczeństwo zażegnane z pod bramki gospodarzy.

• Dośrodkowanie doszło do Sergio Ramosa który znalazł się w świetnej sytuacji, jego strzał w ostatniej chwili zablokowany przez obrońcę. Jednak okazało się, że i tak był na pozycji spalonej.

• Kolejny faul na Coentrao i kolejna okazja z rzutu wolnego.

• Dośrodkowanie wypiąstkował Casillas.

• Rzut rożny dla Levante.

• Munue faulował Ramos, po tym jak zbyt agresywnie wyszedł do dośrodkowania.

• Callejon zwija się z bólu po tym jak podczas walki o piłkę kopnął go Juanfran.

• Barkero zdecydował się na uderzenie, ale nie zmusił bramkarza do jakiejkolwiek interwencji.

• A teraz mamy rzut wolny dla gospodarzy,także z niebezpiecznego miejsca.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę tak nieudolnie wybijał Navarro, że znalazła się ona przy nodze Ronaldo. Portugalczyk mając przed sobą tylko bramkarza potężną bombą umieścił piłkę w bramce.

• GOLLLLL!!!!!!!! CRISTIANO RONALDO!

• Faul na Coentrao będzie okazja z rzutu wolnego.

• Żółta kartka dla Ronaldo po zagraniu ręką.

• Z dystansu strzelał Xabi Alonso, ale wysoko nad poprzeczką.

• Real Madryt wychodził z groźnym kontratakiem, z piłką pędził Di Maria, ale w połowie boiska piłka zatrzymała się w kałuży, a piłkarz wytrącony z równowagi wylądował na murawie.

• Długim podaniem próbowało się przedostać pod bramkę Levante,ale piłka w rękach Casillasa.

• Gra na razie toczy się głównie w środku pola, Królewscy nieumiejętnie konstruują ataki.

• Komicznie wyglądają piłkarze obu drużyn ślizgając się po murawie, ale mądrze unikają podań po ziemi.

• Żółta kartka dla kapitana gospodarzy.

• Dopiero teraz na boisko powrócił Cristiano Ronaldo.

• Kolejna okazja dla gospodarzy.Martins wyłożył piłkę do Juanlu, ten jednak z ostrego kąta w trybuny.

• Levante miało okazje na otwarcie wyniku jednak po dośrodkowaniu z rzutu wolnego żaden z piłkarzy nie opanował piłki.

• Real Madryt próbuje się przedostać pod bramkę rywali górnymi podaniami, ale bez skutków jak na razie.

• Rozcięty łuk brwiowy Cristiano Ronaldo,polało się trochę krwi.

• Murawa w fatalnym stanie, boisko to jedna wielka kałuża. Przypomina mi to mecz Polski z RFN na mundialu w 1974 roku.

• Mecz rozpoczyna Raal Madryt.

• Barcelona ograła pewnie Real Mallorce,a w rozgrywanym teraz meczu Atletico Madryt zasłużenie prowadzi nad Getafe 2-0. Więc Królewscy muszą dziś wygrać,aby nie pozwolić za daleko uciec czołówce.