Liga Europy. Mecz FC Barcelona - Manchester United. Lewy...

Liga Europy. Mecz FC Barcelona - Manchester United. Lewy trafi Czerwone Diabły? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• United buduje atak pozycyjny

• Po rzucie wolnym piłka trafiła w słupek bramki United. Piłkarze gości wybili futbolówkę jak najdalej!

• Raphinha schodzi, Torres wchodzi

• Sancho schodzi, Garnacho wchodzi

• GOOOOOOOOOOL!!! Raphinha wrzucił do Lewandowskiego, ale Polak nie dotknął piłki, co zmyliło bramkarza. 2:2!

• Faul przed polem karnym United. Szansa na bramkę dla Barcelony

• Rashford padł w polu karnym! Kibice United domagają się jedenastki!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!!!!! Casemiro!!!! Krótkie rozegranie rzutu rożnego. Rashford postanowił, że sam rozegra tę akcję. Anglik minął gracza Barcelony i zacentrował w pole karne. Piłka odbiła się od kilku zawodników i wpadła do siatki. Bramka została zaliczona jako gol samobójczy Kounde

• Rzut rożny dla United

• Co za tempo tego spotkania. Akcja za akcję!

• GOOOOOOOOOOOL!! Marcus Rashford! Anglik wpadł w pole karne, uciekł do linii końcowej. Kąt był bardzo ostry, ale skrzydłowy zdecydował się na uderzenie. Krycie zgrubił... Marcos Alonso

• GOOOOOOOOOOOOL!!! Marcos Alonso!!! Centra z rożnego, którą Hiszpan wykończył głową

• Jadon Sancho w doskonałej sytuacji nie strzelił gola! Anglik miał przed sobą praktycznie pustą bramkę!

• Raphinha podjął błyskawiczną decyzję o strzale z dystansu w woleja. Piłka minęła słupek o kilkanaście centymetrów!

• Robert Lewandowski faulował rywala przy próbie strzału głową

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. 0:0 DO PRZERWY!

• Dobre dośrodkowanie Bruno, które chciał wykończyć Casemiro. Niemiecki bramkarz Barcy znowu był na posterunku

• Najlepsza okazja do tej pory! Wout Weghorst wyszedł sam na sam, ale Marc-Andre ter Stegen był górą!

• Ależ blisko bramki! Jadon Sancho dostał piłkę ze skrzydła, ale źle trafił w futbolówkę! Tuż obok słupka

• Robert Lewandowski znowu blisko gola! Polak zaczął się obracać w stronę bramki, ale Varane wybił mu piłkę!

• Alba wywalczył rzut różny

• Kounde bardzo źle podał do bramkarza. United ma rzut rożny

• Pedri skorzystał ze złego wybicia rywala. Hiszpan nie trafił w bramkę w dogodnej sytuacji!

• Robert Lewandowski znowu cofnął się po piłkę. Tym razem Polak stracił futbolówkę

• Maurizio Mariani, czyli arbiter dzisiejszego spotkania pozwala na wiele. Włoch nie używa gwizdka często

• Jordi Alba po raz kolejny ze słabą centrą. Hiszpan zaprzepaścił niezłą akcję

• Marcos Alonso próbował z rzutu wolnego. Hiszpan uderzył wysoko nad poprzeczką

• Lewy znowu dobrze rozprowadził akcję na skrzydło. Akcję zepsuł Alba, który niecelnie podał

• Robert Lewandowski dostał piłkę przed polem karnym, przebiegł kilka metrów, wygrał pozycję i uderzył z całej siły. David de Gea miał szczęście, że futbolówka leciała prosto w niego

• Pierwsza groźna akcja. Bruno Fernandes otrzymał płaskie dośrodkowanie w polu karnym. Pomocnik został zablokowany. Dobijał Malacia, ale obrońcy "Barcy" byli czujni

• ZACZYNAMY MECZ!

• Za kilka chwil zaczynamy! Piłkarze wychodzą już na murawę!

• Faworytem w tym dwumeczu jest FC Barcelona, jednak nie należy lekceważyć ułożonej i zdyscyplinowanej drużyny United. Rozjemcą w tym starciu będzie 40-letni sędzia z Włoch Maurizio Mariani.

• Manchester United jest na odpowiednich torach. Jesień w Anglii była trochę chaotyczna, ale to głównie z uwagi na zamieszanie z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk źle się czuł w Manchesterze, a głośny wywiad udzielony przed jego odejściem, tylko podgrzał atmosferę w czerwonej części miasta. CR7 skarżył się na szkoleniowca Erika ten Haga, a także, że nie jest w klubie traktowany z należytym szacunkiem.

• Skład gości:

• Skład gospodarzy:

• Kiedy ostatnio kapitan reprezentacji Polski występował w tych rozgrywkach? Musimy się cofnąć do jego pierwszego sezonu gry za granicą, czyli 2010 roku kiedy Borussia Dortmund mierzyła się w grupie Ligi Europy' rywalem żółto-czarnych była m.in. drużyna PSG.

• To będzie coś nowego dla FC Barcelony i Roberta Lewandowskiego. Zarówno klub jak i Lewy przyzwyczaili się do grania w najbardziej elitarnych rozgrywkach europejskich, czyli w Lidze Mistrzów. Duma Katalonii w rundzie grupowej jednak zawiodła - dwie porażki z Bayernem oraz remis i porażka z Interem sprawiły, że Barca z trzeciego miejsca trafiła właśnie do Ligi Europy.

• Za 20 minut początek meczu FC Barcelona - Manchester United. Już teraz zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

1/4
przejdź do galerii

Barcelona - Manchester United LIVE! Mecz godny Ligi... Mistrzów. Jest Lewandowski ©PAP, EPA/Siu Wu

Liga Europy. Mecz FC Barcelona - Manchester United ONLINE. Na to starcie czekaliśmy bardzo długo. Kto nie śledzi piłki nożnej ten w ciemno mógłby założyć, że to mecz Ligi Mistrzów. Los jednak tak sprawił, że dwaj giganci spotykają się w rozgrywkach o klasę niższych, w Lidze Europy, a stawką jest awans do 1/8 finału. Od początku w ataku Dumy Katalonii zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Gdzie oglądać mecz FC Barcelona - Manchester United na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Relacja LIVE od godziny 18:45.

FC Barcelona - Manchester United ONLINE

Nie ma co rozpamiętywać, tylko trzeba zakasać rękawy - Lewandowski jest głodny kolejnych goli, także w tych rozgrywkach. W tym sezonie Lewy ma 23 trafienia na koncie i jeśli zdobędzie jeszcze dwie bramki, to uruchomi się specjalna klauzura, która sprawi, że Barca będzie musiała przelać na konto Bayernu 1,25 mln euro. Tak oba klubu ustaliły w kontrakcie.

Po odejściu Cristiano w klubie zaczęło być spokojniej i przyszły niezłe wyniki. Dość powiedzieć, że Czerwone Diabły w tym roku kalendarzowym przegrały tylko raz, z rewelacyjnym Arsenalem, a w lidze zajmują trzecią lokatę z 5 punktami straty do lidera, Manchesteru City.

Przewidywalne składy na mecz FC Barcelona - Manchester United:
FC Barcelona: Marc-Andre Ter Stegen - Kounde Jules, Christensen Andreas, Araujo Ronald, Alba Jordi - Frenkie de Jong, Pedri, Franck Kessie - Raphinha, Robert Lewandowski, Gavi.

Manchester United: David De Gea - Diogo Dalot, Raphael Varane, Luke Shaw, Tyrell Malacia - Casemiro, Fred, Jadon Sancho, Bruno Fernandes - Marcus Rashford, Woug Weghorst.

Mecz FC Barcelona - Manchester United TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w płatnej telewizji internetowej Viaplay. Jednorazowy dostęp na miesiąc kosztuje 34 zł. Mecz skomentuje duet Przemysław Pełka i Dominik Piechota. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 18:45 – zapraszamy!