Liga hiszpańska. Mecz Sevilla FC – FC Barcelona ONLINE....

Liga hiszpańska. Mecz Sevilla FC – FC Barcelona ONLINE. Kolejny dublet Lewandowskiego? Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga hiszpańska, 4. kolejka
2022-09-03 21:00

Sevilla FC

0

FC Barcelona

3

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego wieczoru. Dobranoc!

• Natomiast w LaLiga Santander FC Barcelona za tydzień zagra na wyjeździe z Cadiz CF, a Sevilla FC pojedzie do Barcelony na mecz z Espanyolem.

• Już w środku tygodnia FC Barcelona zagra na Spotify Camp Nou w Lidze Mistrzów z Viktorią Plzeń. Natomiast Sevilla FC na własnym stadionie zmierzy się z Manchesterem City.

• FC Barcelona była lepsza od przeciwników pod każdym względem. Po zdobyciu pierwszej bramki zapał gospodarzy słabł z każdą minutą. Wydaje się, że trzybramkowe zwycięstwo Barcelony to najniższy wymiar kary.

• Koniec meczu w Sewilli! FC Barcelona pewnie wygrywa z Sevilla FC 3:0, a jedną z bramek zdobył Robert Lewandowski.

• Raphinia uderzył ponad bramką.

• Frenkie de Jong został sfaulowany blisko pola karnego Sevilli i goście będą mieli jeszcze jedną szansę na bramkę.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej dwie minuty.

• Krótko rozegrany rzut rożny nie zagroził Barcelonie.

• Suso ruszył prawą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Sergi Roberto został ukarany żółtą kartkę za faul przy bocznej linii.

• Raphinia pokusił się o indywidualną akcję, ale w decydującym momencie niedokładnie zagrał piłkę.

• Ferran Torres popędził na bramkę gospodarzy, jednak w decydującym momencie stracił piłkę.

• Papu Gomez dośrodkował w pole karne FC Barcelony, ale teraz Jordi Alba daleko wybił futbolówkę.

• Raphinia został sfaulowany pod własnym polem karnym. Sevilla wydaje się całkowicie bezradna.

• Marcos Acuna popędził lewą stroną boiska, ale fatalnie dośrodkował.

• Gavi leży na murawie, ale prawdopodobnie to tylko skurcze.

• Frenkie de Jong pokusił się o strzał z dystansu, ale piłka minęła bramkę Sevilli o centymetry!

• Ferran Torres popędził lewą stroną boiska, dograł w pole karne gospodarzy, ale tam piłki nie sięgnął Ansu Fati.

• Erik Lamela został ostro sfaulowany w środku pola, ale tym razem bez kartki.

• Nieco spokojniejszy fragment meczu. FC Barcelona spowolniła grę i rozgrywa piłkę w środku pola.

• Ronald Araujo został ukarany żółtą kartką.

• Znakomite dośrodkowanie na pole karne Sevilli do Ansu Fatiego, ale ten uderzył bardzo niedokładnie.

• Ostatnia zmiana w FC Barcelonie. Ansu Fati zmienił Roberta Lewandowskiego.

• Robert Lewandowski znowu stanął przed szansą na bramkę, jego strzał obronił Bono, a z dobitką nie zdążył Frankie de Jong!

• Jednak Raphinia z rzutu wolnego uderzył bardzo niecelnie.

• Robert Lewandowski dostał piłkę przed polem karnym Sevilli i został sfaulowany. Będzie dobra okazja dla Polaka na bramkę z rzutu wolnego.

• Papu Gomez oddał mocny strzał z dystansu, ale fenomenalnie interweniował Marc-Andre ter Stegen!

• Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Papu Gomez zmienił Isco.

• Raphinia pokusił się o indywidualną akcję, chciał minąć rywala, ale tym razem łatwo stracił piłkę.

• Jordi Alba popędził lewą stroną boiska, ale niedokładnie dośrodkował.

• Kombinacyjna akcja FC Barcelony, Ferran Torres dostał piłkę i zdecydował się na strzał, który okazał się jednak bardzo niecelny.

• Jose Angel Carmona został ukarany żółtą kartką po faulu w środku pola.

• Czwarta zmiana także w zespole gospodarzy. Soso zmienił Gonzalo Montiela.

• Natomiast Ferran Torres zastąpił Ousmane Dembele.

• Jordi Alba pojawił się w miejsce Alexa Balde

• Trzy zmiany w FC Barcelonie. Frenkie de Jong zmienił Pedriego

• Sergi Roberto zagrał cudowne podanie do Roberta Lewandowskiego, ten uderzył sytuacyjnym wślizgiem, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Bono!

• Prostopadłe podanie do Ousmane Dembele, ale ten nie był w stanie dopaść do piłki przed linią boczną boiska.

• Raphinia popędził z indywidualną akcją, chciał minąć rywala, ale łatwo stracił piłkę.

• Sergio Busquets został sfaulowany w środku pola przez Erika Lamelę.

• Raphinia popędził prawą stroną boiska, zagrał do Ousmane Dembele, ale ten uderzył fatalnie.

• Czas na debiut w zespole Sevilla FC! Kasper Dolberg pojawił się w miejsce Youssefa En-Nesyriego.

• Sergi Roberto pojawił się w miejsce kontuzjowanego Erica Garcii.

• Eric Garcia sygnalizuje że nie będzie mógł kontynuować gry.

• Pedri ruszył z kontratakiem, ale zagrał zbyt mocno nawet jak na Ousmane Dembele.

• Sevilla FC próbowała odpowiedzieć, ale po dośrodkowaniu w pole karne gości żaden z graczy Sevilli nie był w stanie oddać strzału, a chwilę później znakomicie interweniował Marc-Andre ter Stegen.

• Raphinia znakomicie dośrodkował na głowę Julesa Kounde, ten zgrał na pustą bramkę do Erica Garcii, a ten nie mógł się pomylić!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Eric Garcia trafia do bramki gospodarzy i FC Barcelona prowadzi już 3:0!!!

• Raphinia zagrał w pole karne gospodarzy do Gaviego, ten oszukał rywala, ale wywalczył jedynie rzut rożny.

• Gonzalo Montiel dośrodkował w pole karne gości, ale tam Erik Lamela nie zdołał oddać celnego strzału.

• Sergio Busquets ostro sfaulowany w środku pola i arbiter zdecydował się użyć gwizdka.

• Ivan Rakitić dośrodkował w pole karne FC Barcelony, ale tam Marc-Andre ter Stegen znakomicie interweniował.

• Erik Lamela dostał piłkę w polu karnym FC Barcelony, najpierw uderzył w obrońcę, a chwilę później piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Jose Angel Carmona pojawił się w miejsce Nemanję Gudelja.

• W przerwie dwie zmiany w Sevilli FC. Thomas Delaney zmienił Joana Jordana

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Estadio Ramón Sanchez Pizjuan. Za moment wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu. FC Barcelona do przerwy prowadzi z Sevillą FC 2:0. Jedną z bramek zdobył oczywiście Robert Lewandowski!

• Ousmane Dembele ruszył z kontratakiem, minął ostatniego obrońcę i powinien wyłożyć piłkę do niepilnowanego Roberta Lewandowskiego, ale zamiast tego, Francuz uderzył niecelnie!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej jedną minutę.

• Pedri zagrał w pole karne Sevilli FC do Julesa Kounde, ale ten fatalnie spudłował!

• Sevilla FC ma ogromne problemy by nawet wyjść z własnej połowy. Teraz niedokładne podanie i FC Barcelona przejmuje piłkę.

• Ronald Araujo ucierpiał po starciu w środku pola.

• Erik Lamela zagrał prostopadle do Isco, ale Gavi fantastycznym wślizgiem odebrał piłkę.

• Sevilla z ogromnymi problemami, ale ostatecznie wyszła z własnego pola karnego.

• Ousmane Dembele zagrał w pole karne do Raphinii, ten minął bramkarza, ale nie zdołał dopaść do piłki przed końcową linią!

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne FC Barcelony, ale zupełnie bez zagrożenia.

• GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

• Jules Kounde zagrał bajeczną piłkę w pole karne Sevilli do Roberta Lewandowskiego, a ten sytuacyjnym wolejem umieścił piłkę w bramce gospodarzy!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! PIĘKNY GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

• Ousmane Dembele dostał prostopadłe podanie, nie zdołał minąć rywala, ale udało mu się wywalczyć aut blisko pola karnego gospodarzy.

• Gavi wpadł w pole karne Sevilli, próbował minąć rywala, ale ostatecznie go sfaulował.

• Ousmane Dembele zagrał w pole karne gospodarzy, ale tam żaden z jego partnerów nie zdołał dopaść do piłki.

• Joan Jordan został ukarany żółtą kartką za faul na Robercie Lewandowskim.

• Robert Lewandowski ostro sfaulowany na połowie Sevilli. Za moment FC Barcelona wznowi z rzutu wolnego.

• FC Barcelona spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, goście próbują uspokoić grę.

• Ousmane Dembele ruszył z odwetem, minął rywala i oddał strzał, który jednak powędrował ponad bramką gospodarzy.

• Kolejna cudowna akcja Sevilli, ale w decydującym momencie Isco źle przyjął piłkę i zepsuł starania kolegów.

• Alex Balde został ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Koronkowa akcja Sevilli, ale w decydującym momencie pogubiła się w rozegraniu i goście przejęli piłkę.

• Isco źle przyjął piłkę i pewną interwencją popisał się Ronald Araujo.

• Raphinia dobrze dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Ronald Araujo nie zdołał trafić w piłkę.

• Alex Balde mocno dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale obrońcy Sevilli wybili piłkę na rzut rożny.

• Raphinia zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego gości i piłka minęła spojenie bramki Bono o centymetry!

• FC Barcelona wraca do swojej gry, rozgrywając piłkę od obrony. Sevilla nie jest już tak aktywna w pressingu.

• Ousmane Dembele popędził na bramkę Sevilli, dograł do Roberta Lewandowskiego, ten przelobował bramkarza, obrońca zdążył wybić piłkę, ale ta trafiła na głowę Raphinii, który umieścił futbolówkę w bramce!

• GOL RAPHINII

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FC Barcelona obejmuje prowadzenie po trafieniu Raphinii!!!

• Raphinia z rzutu wolnego zagrał zbyt głęboko i spokojnie od bramki rozpocznie Bono.

• Gavi został sfaulowany w środku pola i FC Barcelona może trochę odetchnąć.

• Isco zagrał cudownie, prostopadle do Youssefa En-Nesyriego, ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Cudowna koronkowa akcja Sevilli, ale w decydującym momencie niedokładne podanie przejął Ronald Araujo.

• Marcos Acuna zagrał prostopadle do Isco, ale ten na spalonym.

• Erik Lamela popędził na bramkę Barcelony, dograł do Marcosa Acunii, ale ten fatalnie spudłował!

• Raphinia źle dośrodkował z rzutu rożnego i żaden z jego partnerów z drużyny nie zdołał dopaść do piłki.

• W odpowiedzi Raphinia ruszył prawą stroną boiska, zagrał w pole karne Sevilli, ale tam obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

• Erik Lamela trafił do bramki FC Barcelony, ale arbiter dopatrzył się spalonego i nie uznał bramki gospodarzy!

• Gospodarze jednak nie wykorzystali nadarzającej się okazji i nie stworzyli zagrożenia pod bramką Barcelony.

• Marc-Andre ter Stegen źle rozpoczął grę i Sevilla rozpocznie z autu blisko pola karnego gości.

• Ousmane Dembele został ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Ousmane Dembele pokusił się o indywidualną akcję, minął rywala, ale zatrzymał się na drugim przy polu karnym gospodarzy.

• Robert Lewandowski wpadł w pole karne Sevilli, gdzie został powalony, ale arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

• Ousmane Dembele oddał strzał na bramkę Sevilli, ale Francuz był na spalonym.

• Isco zagrał w pole karne gości do Ivana Rakitića, ale pojedynek z nim wygrał Marc-Andre ter Stegen! To powinna być bramka dla Sevilli!

• Raphinia dostał piłkę przed polem karnym gospodarzy, próbował przebić się przez rywali, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Pierwsza akcja gospodarzy, Youssef En-Nesyri próbował wywalczyć rzut rożny, ale on jako ostatni dotykał piłkę.

• W odpowiedzi Jules Kounde próbował zaatakować pressingiem, ale sfaulował Ivana Rakitića.

• Barcelona zaczęła w swoim stylu rozgrywając piłkę, ale Sevilla podeszła znakomitym pressingiem i odebrała futbolówkę.

• Zaczynamy hit 4. kolejki LaLiga Santander!

• Piłkarze obu drużyn meldują się na placu gry! Za moment rozpoczniemy tę rywalizację!

• Już za około dziesięć minut rozpocznie się spotkanie na Estadio Ramón Sanchez Pizjuan! Stadion wypełniony po brzegi, zapowiadają się niesamowite emocje!

• Natomiast oto skład zespołu Sevilla FC:

• Tak prezentuje się skład FC Barcelony na dzisiejsze spotkanie. W składzie jest oczywiście Robert Lewandowski!

• W poprzednim sezonie FC Barcelona zremisowała na wyjeździe z Sevillą FC 1:1. Natomiast na Spotify Camp Nou to gospodarze byli lepsi wygrywając 1:0 po trafieniu Pedriego.

• Robert Lewandowski już kilkukrotnie mierzył się przeciwko Sevilli FC, jednak jeszcze nie udało mu się zdobyć bramki przeciwko ten andaluzyjskiej drużynie. Polak grał przeciwko tej drużynie zarówno w Lidze Europy w barwach Borussii Dortmund, jak i w Lidze Mistrzów i Superpucharze Europy w Bayernie Monachium. Jednak ani razu "RL9" nie trafił do bramki rywala.

• Natomiast FC Barcelona wydaje się rozkręcać z meczu na mecz. Na inaugurację sezonu zespół ze stolicy Katalonii bezbramkowo zremisował na Spotify Camp Nou z Rayo Vallecano. Natomiast później rozpił Real Sociedad San Sebastian 4:1 i Real Valladolid 4:0. W tych dwóch spotkaniach Robert Lewandowski zdobył cztery bramki, a mógł również i więcej. Dzisiaj Polak będzie chciał zdobyć pierwszą swoją bramkę przeciwko Sevilli.

• Sevilla FC fatalnie rozpoczęła ten sezon ligowy. W trzech ostatnich meczach drużyna ze stolicy Andaluzji zgromadziła zaledwie jeden punkt remisując u siebie z Realem Valladolid 1:1. Wcześniej Sevilla przegrała z Almerią i Osasuną po 1:2.

• W pierwszym ekscytującym meczu 4. kolejki LaLiga Santander Real Madryt wygrał na Estadio Santiago Bernabeu z Realem Betis 2:1. Taki wynik powoduje, że "Królewscy" pozostają na fotelu lidera tabeli i FC Barcelona musi gonić swoich odwiecznych rywali.

• Witamy serdecznie! W drugim hitowym spotkaniu 4. kolejki LaLiga Santander Sevilla FC zmierzy się na Estadio Ramón Sanchez Pizjuan z FC Barceloną! Na relację na żywo z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

©Rex Features/East News

Liga hiszpańska. Mecz Sevilla FC – FC Barcelona ONLINE. W 4. kolejce Primera Division Sevilla będzie chciała wreszcie sięgnąć po komplet punktów.. Problem w tym, że na własnym stadionie podejmie FC Barcelonę z Robertem Lewandowskim w wyjściowym składzie. Gdzie oglądać mecz Sevilla FC – FC Barcelona na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24.

Liga hiszpańska. Mecz Sevilla FC – FC Barcelona ONLINE

Początek nowego sezonu w wykonaniu Sevilli można określić jednym słowem: falstart. Piłkarze Juliena Lotepeguiego zdobyli zaledwie jeden punkt, remisując z Realem Valladoid (1:1). Do tego doszły wyjazdowe porażki z Osasuną i Almerią (po 1:2). Teraz rozegrają drugie spotkanie na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. Przeciwnikiem będzie FC Barcelona, która z każdym kolejnym meczem wrzuca coraz wyższy bieg.

Po bezbramkowym remisie z Rayo Vallecano „Duma Katalonii” bez problemu wygrywała na wyjeździe z Realem Sociedad (4:1) i przed własną publicznością z Realem Valladoid (4:0). W tych meczach dubletami popisał się Robert Lewandowski. Oba efektowne zwycięstwa przedzielił mecz charytatywny z Manchesterem City, który zakończył się remisem (3:3).

W czterech ostatnich ligowych bezpośrednich spotkaniach u siebie Sevilla dwukrotnie remisowała i przegrywała. Na komplet punktów czeka od… 3 października 2016 r. Wówczas na trafienia Michaela Krohn-Dehliego i Vicente Iborry odpowiedział Neymar z rzutu karnego. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Grzegorz Krychowiak, który został upomniany żółtą kartką.

Gospodarze zdobyli do tej pory zaledwie 3 gole czyli o jednego mniej od… Roberta Lewandowskiego. Taki sam dorobek ma Borja Iglesias z Betisu, a liderem strzelców – z pięcioma trafieniami – jest Iago Aspas z Celty Vigo.

Obie drużyny chcą dobrze „wejść” w „pucharowy rozkład jazdy”, bowiem do gry wraca Liga Mistrzów Mistrzów. Już 6 września Sevilla zagra u siebie z Manchesterem City, a dzień później FC Barcelona gościć będzie Viktorię Pilzno.

Julien Lotepegui, trener Sevilli: - Sevilla zagra u siebie w wielkim meczu, w którym mamy misję: zdobyć trzy punkty. Na każdym poziomie musimy dążyć do doskonałości. Jestem przekonamy, że kibice nam w tym pomogą i dadzą nam dodatkową energię w trudnych chwilach. To będzie fantastyczny mecz z rywalem, który znacząco się wzmocnił, mimo że był już bardzo dobry.

Xavi, trener Barcelony - Bez wątpienia będzie to trudny wyjazd. Wszyscy wiedzą, jak ciężko grało się na stadionie Sevilli w ostatnich latach. To zespół z Ligi Mistrzów, Lopetegui wykonuje tam bardzo dobrą pracę. Ostatnie wyniki tej drużyny mogą być zwodnicze, Sevilla na pewno będzie grała z dużą intensywnością i agresywnością. Musimy zaprezentować nasz najwyższy poziom, własny styl gry, utrzymywać się długo przy piłce i kontrolować spotkanie. To będzie dla nas ważna próba ognia (źródło: fcbarca.com).

W ekipie gospodarzy nie zagrają Jesus Corona, Marcao i Karim Rekik. Wszyscy wymienieni zmagają się z kontuzjowani. Po stronie Barcelony zabraknie Pierre’a-Emericka Aubameyanga, Martina Braithwaite’a i Sergino Desta, którzy odeszli odpowiednio do Chelsea, Espanyolu i Milanu. Wkrótce do rozgrywek zostaną zgłoszeni Hector Bellerin i Marcos Alonso

Spotkanie Sevilla FC – FC Barcelona poprowadzi Antonio Mateu. Jego asystentami będą Pau Cebrian i Ruben Porras. Sędzią technicznym jest Victor Perez.

Sevilla FC – FC Barcelona. Najskuteczniejsi strzelcy
  • Sevilla FC: Rafa Mir, Karim Rekik, Oliver Torres (po 1)
  • FC Barcelona: Robert Lewandowski (4), Ousmane Dembele, Ansu Fati, Pedri, Sergi Roberto (po 1)

Ostatnie mecze bezpośrednie
03.04.2022 r. FC Barcelona – Sevilla FC 1:0 (Primera Division)
21.12.2021 r. Sevilla FC – FC Barcelona 1:1 (Primera Division)
Mecz Sevilla FC - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w sobotę od godziny 20:55 w Eleven Sports 1. Z Sewilli mecz skomentują Michał Wszołek i Marcin Gazda. W internecie transmisja w Canal+ Online. Relacja LIVE w GOL24 – zapraszamy!