Liga hiszpańska. Osasuna - FC Barcelona ONLINE. Szansa na ucieczkę przed Realem. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

1

FC Barcelona

2

• Dziękujemy za relację LIVE! Do "usłyszenia" wkrótce!

• KONIEC SPOTKANIA! BARCA WYRYWA ZWYCIĘSTO GRAJĄC PRZEZ WIĘKSZOŚĆ MECZU W DZIESIĄTKĘ.

• Zmiana w drużynie Barcelony. Schodzi Pedri, w jego miejsce Chadi Riad.

• Mistrzowskie podanie od Frenkiego de Jonga. Raphniha strzela gola być może na wagę trzech punktów.

• GOL

• GOOOOOOOL! BARCA NA PROWADZENIU! RAPHINHA!

• Zszedł również Moi Gomez. W jego miejsce Kike Barja.

• Schodzi napastnik Osasuny, Chimy Avila. W jego miejsce Ante Budimir.

• Szybki atak gospodarzy zakończony niecelnym zagraniem. Zacznie Barca z autu.

• Kike Garcia z ciekawą próbą strzału. Próba z ostrego kąta. Barca może odetchnąć.

• ...zszedł także Ferran Torres. W jego miejsce Ansu Fati.

• Zmiany ofensywne w Barcelonie. Schodzi Ousmane Dembele. W jego miejsce Raphinha...

• ...schodzi także Ruben Garcia. Na boisko wbiega Ruben Pena.

• Zmiany także w obozie Osasuny. Schodzi Aimar Oroz, w jego miejsce Darko Brasanac...

• Zmiany. W Barcelonie schodzi Andreas Christensen. Na murawie pojawia się Gavi.

• Obiecująca próba Ousmane Dembele. Strzał niecelny i Osasuna może odetchnąć.

• Rozpędzili się piłkarze Osasuny. Długie zagranie, ale przytomnie Marc-Andre ter Stegen, który zażegnał zagrożenie.

• Ależ uderzenie i interwencja bramkarza Barcy! Chimy Avila kosmiczne uderzenie pod poprzeczkę, Marc-Andre ter Stegen wyciągnął się i wybronił strzał.

• Barca chciała przepchnąć akcję. Próbował Ousmane Dembele, ale stracił piłkę.

• Przewinienie dla piłkarza Barcy. Alex Balde ogląda żółty kartonik.

• Atak Osasuny kończy się zbyt głębokim dośrodkowaniem i piłkę łapie Marc-Andre ter Stegen.

• Kolejna kara dla gracza Osasuny. Jon Moncayola obejrzał żółty kartonik.

• Pierwsza zmiana w meczu. W drużynie gospodarzy schodzi Lucas Torro, w jego miejsce Kike Garcia.

• Długie zagranie w wykonaniu Osasuny. Mogło być groźnie, ale Chimy Avila złapany na spalonym.

• Lucas Torro napomniany indywidualnie. Żółta kartka dla pomocnika Osasuny.

• Przy piłce piłkarze Barcy. Szukają wolnej luki na zagranie do przodu.

• pedri

• Zagranie z lewej strony Jordiego Alby. W polu karnym zamęt zrobił Ferran Torres, na którym skupili się rywale, a na piłkę nabiegał Pedri, który znalazł miejsce w siatce. Idealny strzał Hiszpana.

• GOOOOOOL! MAMY WYRÓWNIANIE!

• David Garcia obejrzał żółtą kartkę. Faulowany rozpędzający się Pedri.

• Zaczynamy zawody! Oba zespoły bez zmian!

• Koniec pierwszej części zmagań. Osasuna 1, Barca 0.

• Pierwsza indywidualna kara dla piłkarza Osasuny. Ukarany żółtą kartką Juan Cruz.

• gol

• Barca strzeliła bramkę! Radość jednak trwała krótko, bo strzelec bramki, Ferran Torres złapany na spalonym.

• Kolejna strata w środkowej strefie Sergio Busquetsa. Jest to dziś pięta achillesowa Barcy. Na szczęście dla gości przechwyt piłki nie kończy się atakiem.

• Barca przed szansą z rzutu rożnego.

• Żółtą kartką ukarany Jordi Alba.

• Barca napiera, choć widoczna jest wyrwa z przodu. Brak napastnika reprezentacji Polski.

• eleven

• Ależ sensacja! Czerwona kartka dla Roberta Lewandowskiego!

• Barca mogła postraszyć. Akcja na skrzydle Ousmane Dembele zakończona. Dobre zachowanie obrońców Osasuny i zaczną gospodarze od bramki.

• Imponująca akcja dwójkowa. Robert Lewandowski i Ousmane Dembele. Ten pierwszy uderzał, ale bramkarz wybronił.

• Dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Barcy. Powalczył o piłkę Robert Lewandowski, ale nie dał rady się przepchać. Akcję zamknął Alex Balde niecelnym strzałem.

• Rolę się odwróciły. Piłkę prowadzą gracze Osasuny.

• Piłkarze Barcy przy piłce. Gra po obwodzie. Nie przynosi to jednak żadnych efektów,

• Frenkie de Jong po rajdzie traci piłkę. Barca ma problem. Barca nie wie jak się przedrzeć pod bramkę rywala.

• Groźna sytuacja dla Osasuny. Chimy Avila uderzał, ale tylko boczna siatka.

• Zamknięta przez chwilę Osasuna we własnej szesnastce. Nic to jednak w efekcie nie dało - piłka wybita.

• Nieudane zagranie Sergio Busquetsa i Barca traci piłkę. Zapowiadał się ciekawy atak.

• Robert Lewandowski ukarany żółtą kartką. Faulował rywala, nie pozwolił mu się wyrwać.

• gol

• Uderzał głową David Garcia po dośrodkowaniu po rzucie rożnym. Ale chwilę wcześniej padło dwóch piłkarzy Barcy w polu karnym i będzie analiza VAR!

• GOOOOOOOL! SENSACJA! OSASUNA NA PROWADZENIU!

• Ależ było groźnie. Zakotłowało się pod bramką Barcy, akcję skończył Jon Moncayola niecelnym uderzeniem.

• Barca szuka przyspieszenia gry. Na razie podopieczni Xaviego spokojnie wymieniają piłkę i szukają wolnych korytarzy.

• Przy piłce Barca. Gra toczy się na jej połowie.

• Wybrzmiał gwizdek! Rozpoczęli gospodarze.

• Trwa losowanie sędziów. Za chwilę pierwszy gwizdek!

• Pięknie prezentuje się Estadio El Sadar. Już za chwilę pierwszy gwizdek rywalizacji.

• Estadio El Sadar

• Barca w tym sezonie w lidze hiszpańskiej to prawdziwy potwór: 11 wygranych, 1 remis i 1 porażka. Tylko cztery stracone bramki przy 31 strzelonych. Wielkim rozczarowaniem jest Liga Mistrzów, natomiast na krajowym podwórku niemal nie mają sobie równych.

Real Madryt wczoraj niespodziewanie przegrał z Rayo Vallecano 2:3 i Barca może teraz jeszcze bardziej odskoczyć "Królewskim". Może nawet na 5 punktów!

• Taką grafikę zamieściła Osasuna na klubowych mediach. Klub pamięta o byłym napastniku, Janie Urbanie, który ostatnio w roli szkoleniowca był związany z Górnikiem Zabrze.

• Ostatni mecz FC Barcelony w tym roku i ostatni mecz w koszulce Blaugrany Roberta Lewandowskiego. Starcie z Osasuną. Faworyt tylko jeden. Zapraszamy na relację LIVE!

Osasuna - Barcelona LIVE! Szansa na ucieczkę Realowi. Ostatni mecz przed Mundialem ©Nur Photo/East News

Mecz Osasuna - FC Barcelona ONLINE. Robert Lewandowski i jego drużyna mają szansę na to, by przerwę w rozgrywkach spędzić w fotelu lidera. Dziś spróbują wywalczyć kolejne punkty w walce o mistrzostwo. To dla nich ostatni ligowy występ przed mundialem. Relacja LIVE od godziny 21:30.

Mecz Osasuna - FC Barcelona ONLINE

Barcelona uzbierała dotąd o dwa punkty więcej od Realu Madryt. Okazuje się, że po przegranym El Clasico (1:2) wypadła lepiej. W przeciwieństwie do Królewskich zwyciężyła w każdym meczu. Mistrz za to wczoraj poległ z Rayo Vallecano (2:3), a wcześniej zgubił punkty przeciw Gironie (1:1).

W weekend Barcelona bez problemów pokonała Almerię (2:0). Był to pożegnalny mecz na Camp Nou Gerarda Pique. Na początku gry legenda klubu oddała jedenastkę Lewandowskiemu, który nie trafił do siatki (obił prawy słupek). Dlatego też o czternastą bramkę w sezonie i zarazem dziewiętnastą w barwach Barcy Lewy zawalczy na stadionie w Pampelunie.

Osasuna wypada póki co świetnie. Dziesiąta drużyna poprzedniego sezonu zajmuje teraz wysokie piąte miejsce. Z Realem na wyjeździe potrafiła zremisować 1:1. Spotkanie odbyło się miesiąc temu. Najlepszym strzelcem Osasuny jest autor sześciu trafień, Argentyńczyk Chimy Avila.

Dla Lewandowskiego i wielu jego kolegów to ostatni występ dla Barcelony przed Mundialem w Katarze. W przyszłą środę na Polaka czeka jeszcze towarzyskie przetarcie z Chile w Warszawie.

Przewidywane składy na mecz Osasuna - FC Barcelona
Osasuna: Fernandez - Pena, U. Garcia, D. Garcia, Sanchez - Oroz, Torro, Gomez - Avila, Budimir, Barja.
Barcelona: Ter Stegen - Balde, Christensen, E. Garcia, Alonso - De Jong, Gavi, Pedri - Dembele, Fati, Lewandowski.

Nie zagrają w meczu Osasuna - FC Barcelona:
Osasuna: Abde, Saverio
Barcelona: Araujo, Depay, Roberto, Kounde, Kessie

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Barcelona - Osasuna 4:0 (liga hiszpańska, 13.03.2022)
Osasuna - Barcelona 2:2 (liga hiszpańska, 12.12.2021)

Mecz Osasuna - FC Barcelona TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w Eleven Sports 1. Komentuje duet Mateusz Święcicki - Sebastian Chabiniak. W studiu usłyszymy Mikołaja Kruka, Mateusza Majaka, Piotra Urbana i Daniela Sobisa. W internecie mecz w aplikacjach Eleven oraz Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 21:30 w GOL24 - zapraszamy!