Liga Mistrzów. Mecz Bayern Monachium - PSG ONLINE. Odpadnie...

Liga Mistrzów. Mecz Bayern Monachium - PSG ONLINE. Odpadnie jeden z faworytów. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Liga Mistrzów, 1/8 finału
2023-03-08 21:00

Bayern Monachium

2

Paris Saint-Germain

0

• Dziękujemy serdecznie za relację LIVE!

• I koniec spotkania! Bayern Monachium w ćwierćfinale Ligi Mistrzów!

• Ależ to trafił Sadio Mane! Ale nie ma gola. Spalony.

• Do końca biegł za piłką Sadio Mane. Futbolówka w rękawicach bramkarza, ale bliski był Senegalczyk by przejąć piłkę.

• Ależ ogień w poczynaniach piłkarzy Bayernu. Grają cały czas na wysokiej intensywności gospodarze.

• O pięć minut dłużej zagrają piłkarze w Monachium.

• I mamy drugiego gola dla Bayernu! Serge Gnabry!

• Zbyt długo rozglądał się Marco Verratti, piłka została mu odebrana w prosty sposób.

• Piłka jak po sznurku piłkarzy PSG, ale cały czas brakuje podania w pole karne rywali.

• ...murawę opuścił także Thomas Mueller. W jego miejsce Joao Cancelo.

• Zmiany w Bayernie. Zszedł Kingsley Coman, w jego miejsce Serge Gnabry...

• PSG cały czas napiera. Bayern jednak do bólu uważny i pragmatyczny w grze obronnej.

• tvp

• Ależ to mogło się pięknie skończyć dla paryżan. Uderzał Sergio Ramos. Ależ blisko bramki Bayernu!

• Zmiana także w Bayernie. Zszedł Jamal Musiala. Za niego Sadio Mane.

• ...zszedł także Nuno Mendes. W jego miejsce zobaczymy Juana Bernata, byłego piłkarza Bayernu.

• Zmiany w PSG. Schodzi Vitinha, w jego miejsce Hugo Eikitike...

• Wymieniają piłkę piłkarze PSG, ale brakuje dogrania w pole karne, jakiegoś impulsu, przyśpieszenia.

• To powinna być druga bramka dla Bayernu! Podawał Kingsley Coman, który miał hektary wolnego pola. Zagrał do Leroya Sane, ale odskoczyła piłka zmiennikowi i w efekcie strata.

• Ależ strata El Chadaille Bitshiabu'iego. Mogło to się źle skończyć dla PSG, ale nie wykorzystują tego piłkarze Bayernu.

• Mamy zmianę w ekipie gości. Schodzi Fabian Ruiz, w jego miejsce Warren Zaire-Emery.

• Posiadanie piłki na stan 75. minuty gry - 52% na korzyść gości.

• Niecelne dogranie w pole karne Bayerny. Koszmarnie podał to Nuno Mendes.

• Poczarował teraz w polu karnym rywali Kingsley Coman. Kilka zwodów, ale pomógł sobie ręką Francuz. Zaczną goście z rzutu wolnego.

• Piłkarze Bayernu z dużą swobodą grają na połowie rywali. Goście jakby zmęczeni.

• Szkoda tego kontrataku! Źle zagrał zmiennik Leroy Sane, zbyt mocno i Bayern stracił szansę na gola na 2:0.

• Mamy zmianę w Bayernie. Schodzi strzelec gola Maxim Choupo-Moting, w jego miejsce Leroy Sane.

• Sprytny strzał. Próbował Kylian Mbappe z ostrego kąta. Broni bramkarz Bayernu.

• Piłkarze PSG w ataku. Nie ma czasu na kalkulację. Dwa gole - tyle muszą strzelić, by myśleć co najmniej o dogrywce.

• Ależ to uderzył Sergio Ramos! Główka z rzutu rożnego i w ostatniej chwili wyciągnął to bramkarz Bayernu.

• Podawał Leon Goretzka, który ostro potraktował Marco Verattiego. Włoch z pretensjami do arbitra, ale bramka została uznana. Nie ma mowy o faulu Niemca.

• I mamy pierwszą bramkę w meczu! Maxim Choupo-Moting!

• Dogranie w pole karne PSG z rzutu rożnego. Uderzał Leon Goretzka, ale strzał ponad bramką.

• Wstrzelenie w pole karne w wykonaniu Thomasa Muellera. Piłka nie trafiła jednak do nikogo z piłkarzy Bayernu.

• Portugalczyk wstał. Gramy dalej. Piłkarze podali sobie ręce.

• tvp

• Zwija się w bólu Nuno Mendes. Sędzia jednak nie przerywa gry.

• Piłkarze PSG w ataku. Pachnie groźną akcją.

• tvp

• Jesteśmy po analizie VAR - podtrzymana decyzja sędziego. Spalony.

• I mamy gola! Maxim Choupo-Moting strzelcem! W górze jednak chorągiewka sędziego...

• Ależ szkoda tej akcji dla Bayernu. Nie popisał się teraz Maxim Choupo-Moting, który nie wykorzystał podania Jamala Musiali.

• Na metrze kwadratowym znalazł sobie miejsce Kylian Mbappe, ale strzał zablokowany.

• Ależ mogło się to dobrze skończyć dla Bayernu. Thomas Mueller nie zdecydował się jednak na strzał. W efekcie niecelne podanie.

• Wraz z początkiem drugiej połowy na murawie pojawia się El Chadaille Bitshiabu, zmienia.... Nordi Mukiele, który przecież pojawił się w 36. minucie.

• I zaczynamy II połowę.

• Oto kadr z najgroźniejszego momentu I połowy.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Pogramy o 2 minuty dłużej w tej połowie - pokazał sędzia.

• Kontra PSG zatrzymana. W prosty sposób odebrana piłka Leo Messiemu.

• Wypuszczony teraz Kylian Mbappe, ale Francuza obiegł bramkarz Bayernu.

• Alphonso Davies teraz niepotrzebnie szukał gry jeden na jeden w roli ostatniego obrońcy. Piłka gdzieś odbita i Bayern przy piłce, ale mogło się to źle skończyć po "zabawie" Kanadyjczyka.

• Alphonso Davies zatańczył teraz w polu karnym PSG. Strzał zablokowany przez obrońców gości.

• Ależ błąd Yanna Sommera. Próba podejścia z piłką i strata. Z linii bramkowej wybił piłkę Matthijs de Ligt. Uratował skórę bramkarzowi Bayernu Holender.

• Odważnie podszedł pod pole karne rywali Sergio Ramos. Matthijs de Ligt zażegnał zagrożenie wybijając piłkę w aut.

• I zszedł kapitan PSG. W miejsce Marquinhosa 25-letni Nordi Mukiele.

• tvp

• Wygląda na to, że będzie zmiana. Na murawie kapitan PSG Marquinhos.

• Wywalczył teraz Kingsley Coman rzut wolny. Będzie szansa dla Bayernu.

• Ależ niespodziewany strzał! Próbował Jamal Musiala, zacznie Bayern z rzutu rożnego.

• Pachniało ciekawą kontrą dla Bayernu, ale przeciągnięte teraz podanie w wykonaniu Jamala Musiali.

• Piłkarze PSG powoli budują atak. Gospodarze jednak cały czas w pressingu. Mało jest tutaj wolnego miejsca.

• Było groźnie pod bramką PSG. Podanie Kingsleya Comana, ale nie dobiegł do piłki Maxim Choupo-Moting. Zabrakło kilka centymetrów.

• Zakotłowało się teraz w polu karnym Bayernu. Lionel Messi szukał strzału, ale uprzedził go bramkarz Bayernu. Było groźnie!

• tvp

• W dyskusji teraz piłkarze Bayernu z arbitrem. Nie ma jednak wątpliwości - Leon Goretzka faulował Lionela Messiego i słusznie sędzia zainterweniował.

• Zawodnicy PSG opanowali piłkę. To właśnie oni zabiorą się za budowanie ataku.

• Ależ gaz w wykonaniu Kyliana Mbappe. Fantastycznie z piłką zabrał się Francuz, piłkę po jego strzale łapie jednak bramkarz Bayernu.

• Dłużej teraz grają piłką piłkarze Bayernu.

• Urwał się flanką Achraf Hakimi. Marokańczyk wywalczył rzut rożny.

• Ależ to wymyślił Leon Goretzka. Strzał Niemca po długiej wymianie podań. Mogło to zagrozić bramce PSG, ale czujny Gianluigi Donnarumma.

• I mamy bramkę dla PSG! Gol jednak nie uznany, faulował Kylian Mbappe, który wpadł na bramkarza Bayernu.

• Przycisnęli piłkarze PSG. Josip Stanišić wybił piłkę w aut.

• Achraf Hakimi z dograniem w pole karne, ale do nikogo. Zaczną piłkarze Bayernu od bramki.

• Ruszył rajdem Jamal Musiala, ale zbyt odważnie. Naprzeciw kilku rywali i w efekcie stracił piłkę.

• Goście podchodzą bardzo wysoko. Bayern ma problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• Przy piłce goście. Stoperzy PSG wymieniają piłkę między sobą.

• Akcja Bayernu lewą stroną. Czujni jednak piłkarze gości. Zaczną piłkarze z Monachium z rzutu z autu.

• Pierwsza próba gości. Pognał Kylian Mbappe, ale strzał napastnika ze zbyt ostrego kąta. Łapie bramkarz Bayernu.

• I rozpoczęli. Przy piłce piłkarze gości.

• Zawodnicy na murawie. Za chwilę gwizdek sędziego.

• Już za kilka minut pierwszy gwizdek tego meczu!

• Tak z kolei wygląda skład gości.

• Tak prezentuje się skład gospodarzy.

• Dziś PSG musi polegać na duecie Messi - Mbappe. Ostatni z wielkiego tercetu czyli Neymar wypadł do końca sezonu przez kontuzję. Wkrótce trafi na stół operacyjny, co oznacza, że jego przerwa od futbolu potrwa co najmniej trzy miesiące.

• W pierwszym meczu między tymi drużynami lepsi byli piłkarze z Monachium. Bayern wygrał 1:0 po bramce byłego piłkarza PSG Kingsleya Comana. Dziś skrzydłowy wybiegnie od pierwszej minuty.

• Zapraszamy na relację LIVE z rewanżowego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zmierzy się z PSG.

1/5
przejdź do galerii

©PAP/EPA/ANNA SZILAGY

Liga Mistrzów. Mecz Bayern Monachium - PSG ONLINE. Pora na najciekawszy rewanż 1/8 finału elitarnych rozgrywek. W komfortowym położeniu są mistrzowie Niemiec, którzy z Paryża przywieźli bramkową zaliczkę. Leo Messi i Kylian Mbappe nie składają jednak broni. Relacja LIVE od godziny 21:00.

Mecz Bayern Monachium - PSG ONLINE

Finaliści z okresu pandemicznego tym razem toczą bój o ćwierćfinał. Choć stawka jest mniejsza niż trzy lata temu to znowu decydują niuanse. W pierwszym meczu Bayern - tak jak w finale - zdobył bramkę dzięki Kingsleyowi Comanowi. Francuz, wywodzący się zresztą z PSG, już w polu karnym wykorzystał podanie z lewej flanki.

Dziś PSG musi polegać na duecie Messi - Mbappe. Ostatni z wielkiego tercetu czyli Neymar wypadł do końca sezonu przez kontuzję. Wkrótce trafi na stół operacyjny, co oznacza, że jego przerwa od futbolu potrwa co najmniej trzy miesiące. Co w tym czasie ugra jego zespół? Poza spodziewanym triumfem w Ligue 1 walka o Ligę Mistrzów już nie jest taka pewna - znowu!

W weekend PSG obiło Nantes 4:2. Bayern znalazł sposób na VfB Stuttgart, wygrywając na wyjeździe 2:1. Na początku drugiej odsłony decydującą bramkę zdobył Eric Maxim Choupo-Moting, etatowy następca Roberta Lewandowskiego na dziewiątce.

Widowisko na Allianz Arenie poprowadzi włoski sędzia Daniele Orsato.

Julian Nagelsmann, trener Bayernu: - Dzisiaj ważne będzie odcięcie od podań Messiego, uniemożliwienie mu zmiany kierunku gry. PSG ma swoje nawyki, styl. Jeśli się pomylimy w ataku pozycyjnym to może nas skarcić z kontry.

Christophe Galtier, trener PSG: - Mamy inny plan na grę niż w pierwszym meczu. Chcemy grać wyżej, jeszcze bardziej wywierać presję. Pozwoli nam na to powrót Mbappe. Bayern to od lat wielka marka. Mam nadzieję, że ostudzimy atmosferę w Monachium.

Przewidywane składy na mecz Bayern - PSG:
Bayern: Sommer - Stanisić, Upamecano, De Ligt - Coman, Kimmich, Goretzka, Davies - Müller, Musiala - Choupo-Moting.

PSG: Donnarumma - Ramos, Marquinhos, Danilo - Hakimi, Ruiz, Verratti, Vitinha, Nuno Mendes - Messi, Mbappe.

Nie zagrają w meczu Bayern - PSG:
Bayern: Pavard
PSG: Neymar, Ramos, Verratti

Ostatnie mecze bezpośrednie:
PSG - Bayern 0:1 (Liga Mistrzów, 14.02.2023)
PSG - Bayern 0:1 (Liga Mistrzów, 13.04.2021)
Bayern - PSG 2:3 (Liga Mistrzów, 07.04.2021)

Mecz Bayern Monachium - PSG TRANSMISJA TV

Transmisja w paśmie otwartym na kanale TVP 1 oraz w kodowanym w Polsat Sport Premium 1. W TVP komentuje duet Mateusz Borek – Marcin Żewłakow. W internecie mecz za darmo w aplikacji oraz na stronie TVP Sport, odpłatnie w Polsat Box Go czy Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 21:00 w GOL24 - zapraszamy!