1

Arsenal Londyn

2

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

• Koniec spotkania. Liverpool po świetnej pierwszej połowie przegrywa mecz. Piłkarze Liverpoolu mogą być rozgoryczenii po dzisiejszym meczu. Arsenal Londyn popisał się w dzisiejszym spotkaniu świetną skutecznością. Na pochwałę zasługuje dzisiaj Wojciech Szczęsny, który w kilku sytuacjach ratował Arsenal przed utratą bramki.

• Strzał Alexa Oxlade- Chamberlaina mija bramkę Pepe Reina. Dobra decyzja zawodnika Arsenalu i piłka mija w minimalnie bramkę Hiszpana.

• Van Persie i gooool ! Holender popsuł urodziny Kennyego Daglisha. Nie zanosiło się na prowadzenie Arsenalu Londyn. Świetnie zagraną piłkę przez Alexa Songa świetnie uderza Robin Van Persie. Gospodarze bez powrotnie tracą szansę na grze w lidze mistrzów. Jest to już dwudziesta piąta bramka zawodnika Arsenalu w sezonie. Dwa strzały Holendra i obie w siatce.

• O osiem minut zostaje przedłużona druga część spotkania. Sędzia doliczył tyle z powodu przerwy po zejściu z boiska Mikela Artety.

• Sędzia przywołuje do siebie Dirka Kuyta, który nie może pogodzić się z decyzją sędziego. Arbiter pomylił się, ponieważ klatką piersiową piłkę przyjmował Holender a nie ręką.

• Z boiska schodzi Stewart Downing a w jego miejsce Craig Bellamy.

• Głośno wspierani zawodnicy Liverpoolu starają się wygrać dzisiejsze spotkanie. Jak na razie piłkarze Kenyego Daglisha mogą mieć tylko pretensje do siebie, że nie wygrywają dzisiejszego spotkania.

• Arbiter powinien doliczyć około pięć minut z powodu przerwy po kontuzji Mikela Artety. Jak na razie oglądamy bardzo dobre spotkanie. Obie drużyny grają szybkim tempem. Jak na razie Liverpool może mieć do siebie pretensje, że nie wygrywają po świetnej pierwszej połowie. Jak na razie trzy punkty wymykają się piłkarzom The Reds.

• W miejsce kontuzjowanego Abou Diaby pojawia się Alex Oxlade-Chamberlain. Źle rozgrzany zawodnik Arsenalu schodzi z boiska.

• Nie ładne zachowanie Robina van Persi w strone Kellyego. Niesportowe zachowanie Holendra.

• Rosicky dogrywa do Theo Walcotta a główką wprost w bramkarza strzela reprezentant Anglii.

• Downing strzela z powietrza strzela efektownie obok bramki Wojciecha Szczęsnego. Brawa należą się reprezentantowi Anglii za dobrą próbę uderzenia z dystansu.

• Downing źle dogrywa w pole karne i piłkę łapie Wojciech Szczęsny.Zawodnik Liverpoolu powinien lepiej dograć do Suareza. Świetnym podaniem popisuje się Jose Enrique, który wypuścił na wolne pole Downinga.

• Boisko opuszcza słabo spisujący się dzisiaj Yossi Benayoun a w jego miejsce ofensywny Gervinho.

• Strzał Walcotta i fenomenalnie nogami interweniuje Pepe Reina. Wspaniałą instynktowną robinsonadą popisuje się Hiszpan. Świetna kontra drużyny Arsenalu. Wielkimi umiejętnościami wykazuje się bramkarz The Reds.

• The Reds w drugiej połowie jak by odżyli. To jest ten Liverpool, który pamiętamy z przed przerwy. Piłkarze The Reds mają przewagę w posiadaniu piłki i w stałych fragmentach gry.

• Faul Songa na Downingu. Niezła szansa dla The Reds. Rzut wolny dla drużyny Liverpoolu.Charlie Adam centruje, ale marnej jakości było to dośrodkowanie. Po chwili na rzut rożny piłkę wybija Wojciech Szczęsny na rzut rożny. Doskonałe dośrodkowanie i Kelly mija się z piłką po świetnym dośrodkowaniu Dirka Kuyta.

• Rosicky dośrodkowuje i moglibyśmy być świadkami kolejnego samobójczego gola. Dobrą interwencją popisuję się Carragher. Zawodnik Liverpoolu miał pod kontrolą swoją interwencję.

• Żółta kartka dla Vermaelena po faulu na Suarezie. Obaj zawodnicy grali w Ajaxie Amsterdam, więc powinni się dobrze znać.

• Jak na razie mamy najsłabszy moment spotkania. Miejmy nadzięję, że piłkarze obu zespołów będą świetnie grali jak w pierwszej połowie. Mimo braku Stevena Gerrarda do przerwy szło wspaniale drużynie Liverpoolu. Po przerwie piłkarza Kenyego Daglischa grają dużo gorzej.

• Suarez i nie dał się minąć Laurent Koscielny. Mamy rzut rożny dla Liverpoolu. Jak na razie dziewięć do zera wygrywa w cornerach drużyna Kenyego Daglischa. Na murawie leży kolejny poturbowany zawodnik Arsenalu Londyn a mianowice Vermaelen.

• Rosicky podaje do Walcotta a Anglik strzela na wiwat nad bramką Pele Reiny. Piłkarz Arsenalu powinien zagrywać do lepiej ustawionego kolegi.

• Jak na razie w drugiej połowie Arsenal rozgrywa piłkę w środku pola. Piłkarze Arsen Wengera mają dużą przewagę w posiadaniu piłki do tej pory. Piłkarze Liverpoolu najwyraźniej źle weszli w drugą część spotkania.

• Z boiska zostaje zniesiony nieprzytomny Mikel Arteta a w jego miejsce Abou Diaby.

• Jak na razie mamy przerwę w grze. Miejmy nadzieję,że nic poważnego nie stało się Mikelowi Artecie. Lekarze i pielęgniarze podali tlen zawodnikowi Arsenalu. Miejmy nadzieję, że Mikel Arteta powróci do domu cały i zdrowy.

• Mikel Arteta leży na boisku po faulu Hendersona. Wyglądało to bardzo niewinnie a konsekwencję są bardzo poważnie.Arsen Wegner rozgląda się po ławce rezerwowych, aby wprowadzić zawodnika za Mikela Artetę

• Świetne rozegranie piłki na jeden kontakt Hendersona i Suareza, który strzela w boczną siatkę. Tym razem zawodnik Liverpoolu sam zdecydował się uderzać zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi.

• Od środka drużyna Liverpoolu. Miejmy nadzieję, że będziemy świadkami świetnej drugiej połowy.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Koniec pierwszej częsci spotkania Jak na razie świetnie gra Liverpool. Zawodnicy Kenyego Dagalischa są stroną przeważającą. Gdyby nie Wojciech Szczęsny piłkarze Arsenalu przegrywali by wysoko. Jesteśmy świadkami wspaniałego widowiska. Gra toczona jest w szybkim tempie. Do zobaczenia za pietnaście minut.

• Dirk Kuyt i mamy słupek. O olbrzymim pechu może mówić Holender. Świetnym dośrodkowaniem popisuję się Charcie Adams.

• O dwie minuty zostaję przedłużona pierwsza część spotkania.

• Jak na razie numerem jeden wśród zawodników jest Wojciech Szczęsny. Nasz reprezentacyjny bramkarz kilka razy uratował swój zespół przed stratą gola. Taka dyspozycja bramkarza Arsenalu napawa nas optymizmem na Euro 2012.

• Suarez i broni Wojciech Szczęsny. Pięknym rajdem popisuje się zawodnik Liverpoolu. Jak tyczki mijał obrońców Arsenalu. Wspaniała akcja Suareza i kolejną wspaniałą interwencją popisuje się Wojciech Szczęsny, który jak na razie rozgrywa wspaniałe spotkanie.

• Pressing gospodarzy i piłkę odbiera Liverpool. Drużyna Kennyego Dalgisha panuje jak na razie w środku pola. Swoją agresją i zaangażowaniem jak na razie The Reds panuje w środku pola.

• Kenny Dalgish jak na razie jest mocno zderwowany. Jego drużyna póki co przeważa, niestety The Reds jak na razie remisują z Arsenalem pomimo dużej przewagi

• Dośrodkowanie Spearinga, niestety bardzo nie dokładne .Liverpool jak na razie utrzymuje się przy piłce. Pierwszy strzał Arsenalu i na nieszczęście zawodników The Reds od razu skuteczny.

• Sagna dośrodkowuje i mamy gola. Wspaniałą główką popisuje się Robin van Persi. Tak gra najskuteczniejszy piłkarz Premier League. Świetne dośrodkowanie Sagny i pięknym strzałem głową popisuję się Holender. Liverpool 1-1 Arsenal. Jesteśmy jak na razie świadkami wspaniałego spotkania

• Po tych dwudziestu ośmiu minutach. jak na razie w Liverpoolu ma przewagę w środku pola. Piłkarze The Reds lepiej odbierają piłkę i lepiej radzą sobie w ofensywie. W Arsenalu jak na razie środek pola szwankuję.

• Najpierw Henderson strzela i wspaniałą interwencją popisuje się Wojciech Szczęsny a dobitki do pustej bramki nie strzela Luiz Suarez. Piłka po uderzeniu napastnika Liverpoolu trafia w słupek

• Henderson dośrodkowuje i mamy bramkę samobójczą Laurenta Kościelnego.Kapitalne w tempo podanie Downinga. I asyste przy golu zaliczania Jordan Henderson. Liverpool wygrywa 1-0 i jest jak na razie lepszą drużyną

• Jak na razie dużą przewagę w posiadaniu piłki ma Liverpool. Mecz toczy się w środku pola. Mijemy nadzieję,że piłkarze wytrzymają kondycyjnie tak szybkie tempo spotkania

• Kuyt z rzutu karnego i wspaniałą interwencją popisuje się Wojciech Szczęsny.

• Suarez mija Szczęsnego i mamy rzut karny dla Liverpoolu

• Dośrodkowanie z lewej strony drużyny Liverpoolu i bez problemów łapie piłkę Wojciech Szczęsny. Pewne wyjście reprezentanta Polski.

• Akcja 2 na 2 wyprowadzał Liverpool, ale na czas wrócił Kieran Gibbs i przerwał dobrze zapowiadającą się kontrę.

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Charliego Adama, który trafił w boczną siatkę.

• Dwukrotnie przed polem karnym uratował Arsenal Wojtek Szczęśny. Warto dodać, że były to 2 przytomne interwencje głową.

• Długa piłka na prawą stronę pola karnego do Theo Walcotta, który pięknie złożył się do strzału z woleja i z najwyższym trudem odbił ją Pepe Reina!

• Od pierwszych minut zdecydowana dominacja gospodarzy. Piłkarze z Londynu nie są w stanie dłużej niż kilka sekund utrzymać się przy piłce.

• Miękko zawieszona piłka po kornerze, najwyżej wyskoczył Martin Kelly, ale nie kontrolował tego uderzenia głową.

• Od razu długa piłka do Stewarta Downinga i wybiciem na rzut rożny musiał ratować się Thomas Vermaelen.

• Rozpoczęli gracze Arsenalu.

• Zawodnicy już na murawie, przywitanie obu zespołów. Za chwilę usłyszymy hymn Liverpoolu.

• Pełną zapowiedź spotkania możecie przeczytać TUTAJ.

• Witamy w relacji live ze spotkania angielskiej Premier League. Na Anfield Road, miejscowy Liverpool podejmuje Arsenal Londyn z Wojciechem Szczęsnym w bramce.