Liverpool FC

1

Chelsea Londyn

2

• Chelsea wygrywa Puchar Anglii w sezonie 2011/2012 a Liverpool zakończy sezon tylko z 1 trofeum a mianowicie Pucharem Ligi Angielskiej. Za wspólne emocje dziękuje już Piotr Bąk

• Po akcji Kuyta od bramki rozpocznie Petr Cech

• Czy Liverpool wypracuje sobie lepszą okazję w tym meczu?

• Jeszcze raz Caroll i jeszcze raz niecelnie

• Do końca finału Pucharu Anglii pozostało zaledwie 15 minut!

• Carroll najwyżej wyskoczył do piłki, jednak jego uderzenie okazało się niecelne

• Petr Cech bardzo dobrze na rzut rożny zbija uderzenie Suareza

• Mata pada po starciu z Hendersonem jednak faulu absolutnie nie było

• Bardzo niedokładne uderzenie Hendersona z dystansu. Coraz intensywniej rozgrzewa się teraz Torres

• Lampard wybija piłkę na aut i od razu cofa się na swoją połowę

• Na spalonym dał się złapać rywalom Luis Suarez

• Ależ mocno uderzył Gerrard, nie nakrył jednak piłki i ta poleciała z 11 metrów ponad bramką :)

• 20 minut pozostaje do końca tego meczu

• Mało brakowało Suarezowi do zakończenia strzałem akcji Liverpoolu

• Chelsea zdecydowanie cofnęła się pod swoje pole karne. Dośrodkowanie Bellamy'ego wybijają obrońcy z Londynu

• Carroll zgrał piłkę do Hendersona, któremu jednak zabrakło przy strzale precyzji

• Czyżbyśmy mieli kolejny wielki come back Liverpoolu? Okaże się niedługo!

• Andy Carroll! Liverpool przegrywa już tylko 1:2!

• Drogba uderzył, ale tylko w boczną siatkę bramki Liverpoolu

• Uderzenie Lamparda minęło bramkę Reiny o pół metra może metr. Jednak Hiszpan zdawał się kontrolować całą sytuację

• Drogba wstrzymał kontrę swojego zespołu, jednak był także faulowany przez Suareza

• Kwadrans gry w drugiej połowie za nami. Chelsea chociaż nie była lepsza zdobyła bramkę i prowadzi już 2:0

• Liverpool konstruuje kolejną akcję od swojego pola karnego i po raz kolejny bardzo dobrze spisał się w polu karnym John Terry

• Carroll nie doszedł do dobrego dośrodkowanie Glena Johnsona

• Beznadziejne zagranie beznadziejnego dzisiaj Suareza...

• Mała przerwa w grze, Kalou potrzebował pomocy medycznej

• Dobrze ustawiony Pepe Reina bez problemów łapie uderzenie Maty z dystansu

• Ramires pada po starciu z Gerrardem, jednak po raz kolejny nie ma mowy o przewinieniu

• Andy Carroll wchodzi na boisku za bezbarwnego Spearinga

• Cech odbija strzał Suareza! Doskonała akcja Urugwajczyka

• Reina bardzo dobrze łapie dośrodkowanie Drogby. Swoją drogą przyszła już pora na zmiany w Liverpoolu

• Czy podniosą się teraz piłkarze z Anfield?

• Po raz kolejny zaspała obrona Liverpoolu. Dwójka obrońców LFC nie potrafiła powstrzymać Drogby

• Chelsea po cudownym strzale Drogby prowadzi już z Liverpoolem 2:0!

• Piłkarze obu ekip powoli szykują się do wyjścia na murawę Wembley

• Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do wysyłania na moją osobę smsów w konkursie na dziennikarza obywatelskiego roku w kategorii sport. Wystarczy wysłać smsa bądź kilka pod nr 7155 o treści: doroku.277 z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

• Faul Salomona Kalou na Glenie Johnsonie i mamy rzut wolny dla Liverpoolu

• 10 minut pozostaje do końca pierwszej połowy

• Fatalnie ustawił się Enrique nie za dobrze na linii również spisał się Reina i jak na razie to Hiszpanie zawinili

• Ależ akcja Ramiresa! Kapitalny wypad piłkarza Chelsea i to The Blues prowadzą 1:0!