4

3 1 połowa

Chelsea Londyn

1

• Liverpool gromi na swoim obiekcie Chelsea 4:1 za uwagę dziękuje już Piotr Bąk. Zapraszam na nasze pozostałe relacje live ;)

• Luis Suarez trafia prosto w stojący przed nim mur

• 10 minut pozostało do końca tego meczu. Downing podawał ładnie do Suareza a ten zamiast strzelać zaczął kiwać w polu karnym

• Liverpool coraz bliżej 3 punktów, a Chelsea wyraźnie odpuściła już to spotkanie

• Brzydki faul Suareza na Ivanoviciu

• Katastrofalnie dośrodkował w pole karne Ramires. Szkoda słów...

• Chelsea stara się dłużej utrzymywać przy piłce. Tymczasem Suarez niecelnie zagrał do kolegów

• Aż Di Mateo podniósł się z ławki rezerwowych ;)

• Chociaż mówiąc całkiem szczerze piłka bardziej się od Ramiresa odbiła niż ten uderzał

• Po dośrodkowaniu Maloudy bramkę zdobywa Ramires

• Faul Liverpoolczyków na Ramiresie mamy rzut wolny dla gości na skraju pola karnego gospodarzy

• Carroll zgrał piłkę głową do kolegów, jednak powinien uderzać na bramkę Chelsea!

• The Reds spokojnie konstruują atak pozycyjny od własnej bramki. Na skrzydle znalazł się Agger

• 5 minut pozostało do zakończenia pierwszej połowy a tymczasem Carroll po raz kolejny za bardzo zwolnił akcję Liverpoolu

• Bardzo nieudany strzał Andy'ego Carrolla z dystansu

• Carroll wrócił pod swoje pole karne i przydał się w powietrznej walce o piłkę

• Sturridge przegrał walkę z Hendersonem i Chelsea wznowi grę od rzutu rożnego

• Chelsea miała w tym meczu słupek, poprzeczkę czy przyszedł czas na bramkę?

• W poprzeczkę uderzył teraz Fernardo Torres a kibice ekspresyjnie reagują na pomyłkę Hiszpana

• Turnbull doskonale broni strzał Carrolla, chociaż ten mógł podawać do Suareza

• Faul Suareza w ataku a sędzia uspokaja zawodników Chelsea, którzy zbyt szybko chcieli rozpocząć grę

• Turnbull broni bardzo dobrze strzał Rodrigueza! Wcześniej kapitalnie rozegrał akcję z Rodriguezem Suarez! Czapki z głów

• Co teraz wymyśli Roberto Di Mateo? Czy będzie chciał "bronić" tej 0:3 czy może jednak zaatakować i zdobyć jakieś gole?

• Agger wybija piłkę poza boisko, Chelsea wznowi grę od wrzutu z autu

• Liverpoolska masakra piłką mechaniczną jak na razie na Anfield Road

• Liverpool absolutnie dominuje nad Chelsea! Po zgraniu piłki głową przez Carrolla piłkę do siatki wpakował Agger

• Suarez ładnym lobem o mały włos nie zaskoczył golkipera Chelsea

• Turnbull uprzedził Downinga a obrona Chelsea nadal wyczynia cuda na boisku

• Suarez czekał na szybkie podanie od kolegów, jednak w tej sytuacji się nie doczekał

• Fani The Reds pewnie zadają sobie pytanie czy nie można było zagrać tak w sobotę?

• Piękna akcja Suareza, ograł dwóch piłkarzy a później z pełną premedytacją nabił swojego rywala

• Ależ akcja Suareza! Urugwajczyk nabił Essiena i Liverpool prowadzi 1:0!

• Suarez stara się cofać po piłkę nieco głębiej, jednak w takich przypadkach brakuje go pod polem karnym rywala

• Malouda uderzył głową w słupek! Ależ okazja dla gości to powinno być 1:0!

• Mecz będzie rozgrywany na Anfield Road a więc tacy zawodnicy jak Raul Meireles czy Fernando Torres nie mogą liczyć na ciepłe przywitanie

• Wracając do meczu, Liverpool walczy już tylko o honor w lidze i przeskoczenie lokalnego rywala a więc Evertonu. Z kolei Chelsea cały czas walczy o miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach