Liverpool FC

2

Manchester United

1

• Koniec! Liverpool zrewanżował się Manchesterowi za poprzedni rok i wyeliminował Czerwone Diabły! Za miło spędzone 90 minut dziękuję Bartosz Czekała.

• Dimitar Berbatov za Giggsa.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Liverpool chciało pójść za ciosem, ale Dirk Kuyt minimalnie obok słupka!

• Evra kompletnie odpuścił krycie Dirkowi Kuytowi który dostał świetną piłkę w pole karne i nie pomylił się! Manchester w ciężkiej sytuacji!

• Dirk Kuyt!

• Na spalonym Kuyt.

• 11 minut do końca meczu - czy któraś z drużyn przechyli zwycięstwo na swoją korzyść?

• I pierwsza zmiana w Manchesterze. Za Scholesa na boisku pojawił się Hernandez.

• Kuyt mocno bił piłkę z prawej strony prosto w golkipera Czerwonych Diabłów.

• I 3 zmiana w zespole The Reds. Za Gerrarda melduję się Bellamy.

• Dobry pomysł Gerrarda - zaskakujące rozwiązanie wybrał kapitan The Reds i ni to podawał ni to strzelał, ale piłka zmierzała pod poprzeczkę bramki Manchestery, ale dea Gea na miejscu.

• Niezłe uderzenie Carricka z dystansu, ale minimalnie obok słupka.

• Od kilku minut gra przeniosła się do środkowej części boiska.

• Liverpool przed ogromną szansą! Jeden z napastników The Reds znalazł się w świetnej pozycji strzeleckiej,ale dopadło do niego dwóch graczy i zabrali mu piłkę.

• Liverpool rozpoczęło lepiej, ale znowu wraca wszystko do podobnego scenariusza z pierwszej połowy i to Manchester szuka gola.

• Piłka w kierunku Welbecka, ale ciut za mocno.

• Gerrard próbował "wtargnąć" w pole karne, ale obrońcy United świetnie go zatrzymali.

• Drugą połowę lepiej rozpoczął Liverpool, ale jak na razie bez skutku. Szukają swoich szans po dośrodkowaniach.

• Wracamy na Anfield - oba zespoły już na boisku. Drugą część gry rozpoczyna Liverpool.

• I koniec pierwszej części spotkania. Na Anfield do przerwy wynik 1:1 - mecz dobry, zacięty, dużo walki i spięć podbramkowych. Wracamy do relacji za 15 minut

• Sędzia doliczył 1 minutę.

• Valencia dośrodkował z prawej strony po nodze jednego z obrońców The Reds, piłka nabrała trochę innego toru lotu, ale Reina ją spokojnie złapał.

• Ależ akcja! Rafael z prawej strony świetnie dośrodkował na nogę Parka który kropnął z całej siły i zasłonięty Reina nie miał prawa tego obronić!

• Park Ji-Sung!!

• Manchester próbuje zagrozić bramce The Reds, ale im to kompletnie nie wychodzi.

• Valencia z prawej strony wrzucał w pole karne, ale bez kłopotów piłkę wyłapał Reina.

• Po stracie bramki widać, że Manchesterowi będzie się o niebo ciężej grało.Liverpool prowadzi i w tej chwili zapewnia sobie awans do następnej rundy.

• Mecz robi się coraz ciekawszy - Gerrard dostał piłkę na 20 metr i kropnął wysoko nad bramką.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Carroll zablokował golkipera Manchesteru i tym samym zrobił miejsce Aggerowi który wpakował piłkę głową do bramki! Niewykorzystane sytuacje Manchesteru się zemściły!

• Daniel Agger!

• Jak na razie The Reds wyglądają na zagubionych na boisku... Manchester konstruuje akcje i jest coraz bliżej strzelenie bramki.

• Ależ akcja Valenci który zdecydował się kropnąć z ok. 20 metrów i trafił w słupek!

• W ostatnich kilku minutach dużo niedokładności na boisku.

• Dużo walki na boisku, ale póki co to Manchester gra lepiej i odważniej.

• Bardzo dobre zgranie piłki Parka do Giggsa który mocno kropnął, ale prosto w ręce!

• Downing popełnił na środku boiska duży błąd tracąc piłkę, ale Czerwone Diabły nie skorzystały z wyprowadzenia szybkiej, dokładnej kontry.

• Świetne uderzenie Rodrigueza, z problemami de Gea!

• Evra próbował "wejść" w pole karne, ale bardzo dobrze zatrzymali go defensorzy Liverpoolu.

• Od początku Manchester ruszył do ataku, ale dośrodkowanie w kierunku pola karnego Liverpoolu wyłapał bez problemów Reina.

• Początek spotkania. Rozpoczęły Czerwone Diabły.

• Piłkarze już na murawie. Za chwilę rozpocznie się pojedynek gigantów!

• Witam serdecznie w relacji live z meczu na Anfield gdzie Liverpool zmierzy się w ramach FA CUP z Manchesterem United. Spotkanie rozpocznie się za kilkanaście minut. Znamy już także składy obydwu zespołów.