ŁKS Łódź

3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! ŁKS po pasjonującej końcówce pokonał Termalicę 3:2! Zespół z Niecieczy (jeszcze) bez awansu.

• Potężna szamotanina obu zespołów. Artem Putiwcew bez piłki zaatakował zawodnika ŁKS!

• GOOOOOOOL! ŁUKASZ SEKULSKI Z RZUTU KARNEGO! 3:2 DLA ŁKS!

• Niesamowite! Rzut karny dla ŁKS! Wiktor Biedrzycki wszedł barkiem w Morosa.

• Paweł Żyra został ukarany żółtą kartką.

• Michal Bezpalec wszedł za Samuela Stefanika.

• Roman Gergel zszedł z boiska. W jego miejsce Paweł Żyra.

• Wiktor Biedrzycki napomniany żółtą kartka.

• Szał radości piłkarzy Termaliki! Żółta kartka dla Piotra Wlazły.

• GOOOOOOL! PIOTR WLAZŁO Z RZUTU KARNEGO!

• Rzut karny dla Termaliki! Zdaniem sędziego Kamil Dankowski faulował Wasielewskiego.

• Tomasz Nawotka wszedł za Michała Trąbkę.

• Dragoljub Srnić wszedł za Domingueza.

• Przemysław Sajdak wszedł za Piotra Gryszkiewicza.

• Bartosz Snopczyński zastąpił Kacpra Śpiewaka.

• Kapitalne dośrodkowanie Kamila Dankowskiego! Akcję zamknął uderzeniem głową Michał Trąbka. Loska był bez szans.

• GOOOOOOOOOL! MICHAŁ TRĄBKA! 2:1 DLA ŁKS!

• Maciej Wolski wszedł w miejsce Pirulo.

• Potężnie zza pola karnego uderzył Pirulo! Świetnie odbił piłkę nieco zasłonięty Loska.

• Pierwsza żółta kartka. Arbiter napomniał Kacpra Śpiewaka.

• Samuel Stefanik strzelił po ziemi. Arkadiusz Malarz był na miejscu.

• Pirulo łokciem uderzył w klatkę piersiową Wasielewskiego. Sytuacja umknęła arbitrowi.

• Łukasz Sekulski wszedł na boisko w miejsce Ricardinho.

• Samuel Stefanik uderzył spadającą piłkę z czternastu metrów. Obok słupka.

• Pirulo huknął z 17. metrów. Tomasz Loska szczęśliwie na rzut rożny!

• Roman Gergel wrzucił piłkę do Kacpra Śpiewaka, ale ten nie zamknął akcji.

• Przy tym wyniku Termalica wchodzi do Ekstraklasy. Przypomnijmy, zespół z Niecieczy potrzebuje punktu, by zapewnić sobie promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

• Samuel Stefanik dograł z rzutu wolnego na dalszy słupek. Do piłki najwyżej wyskoczył Mateusz Grzybek i wpakował ją do siatki.

• GOOOOOOOOOOOL! MATEUSZ GRZYBEK! Termalica wyrównała!

• Początek drugiej polowy spotkania!

• Zmiana w zespole Termaliki. Roman Gergel wszedł w miejsce Martina Zemana.

• Koniec pierwszej części gry!

• Przerwa w grze. Ucierpiał obrońca gości Wiktor Biedrzycki.

• Pirulo ruszył na bramkę po stracie Piotra Wlazły. Strzał Hiszpana po dalszym rogu minimalnie minął słupek.

• Kamil Dankowski dograł z prawej strony idealnie do Michała Trąbki, a ten tylko dostawił nogę.

• GOOOOOOOL! 1:0 DLA ŁKS! MICHAŁ TRĄBKA!

• Antonio Dominguez strzelił soczyście po ziemi. Nie pomylił się bramkarz Termaliki.

• Kapitalnie uderzył z 20 metrów Adrian Klimczak! Parada Tomasza Loski uratowała Termalicę.

• Samuel Stefanik na piąty metr do Kacpra Śpiewaka. Moros na rzut rożny.

• Michał Trąbka przymierzył tuż zza pola karnego. Tomasz Loska nie dał się zaskoczyć.

• Martin Zeman wrzucił piłkę w kierunku Kacpra Śpiewaka. Ten przyblokowany przez Morosa.

• ŁKS powinien prowadzić! Michał Trąbka uderzył z dziewięciu metrów, Tomasz Loska odbił piłkę.

• Piotr Gryszkiewicz przejął piłkę w polu karnym gości, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

• Zagranie do Ricardinho. Wyszedł z bramki Tomasz Loska i w porę przeciął podanie.

• Martin Zeman dograł z rzutu wolnego w kierunku Mateusza Grzybka. Ten nie opanował piłki.

• Atak gości. Adam Radwański ruszył z piłką i oddał strzał z dystansu. Obok słupka.

• Spotkanie w Łodzi już się rozpoczęło!

• 33-letni Pogorzała prowadził już ŁKS w jednym z pierwszoligowych spotkań tego sezonu, gdy pod koniec rundy jesiennej zastępował zdyskwalifikowanego wówczas na jedno spotkanie Wojciecha Stawowego.

• Po porażce 0:3 z Miedzią Legnica Ireneusz Mamrot opuścił stanowisko pierwszego trenera ŁKS-u. Do końca bieżącego sezonu ełkaesiaków poprowadzi Marcin Pogorzała, który do tej pory pełnił funkcję drugiego trenera.

• Oto wyjściowy skład Łódzkiego Klubu Sportowego:

• Termalica rozpocznie w następującym składzie:

• Termalica co najmniej remisując zagwarantuje sobie awans do Ekstraklasy na kolejkę przed końcem. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatni raz ŁKS pokonał niecieczan w 2011 roku, taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny. Witamy w relacji LIVE!

red

ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Lucyna Nenow / Polska Press

ŁKS Łódź - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Piłkarze Termaliki Nieciecza, najbliższego rywala ŁKS, przegrali w poprzedniej kolejce w Opolu z Odrą 0:1. Słoniki mogą być niemal pewne awansu do Ekstraklasy (potrzebują punktu), natomiast o baraże resztki sił muszą jeszcze wykrzesać z siebie zawodnicy ŁKS-u. Mecz w Łodzi rozegrany zostanie w piątek, początek o godz. 20.30.

ŁKS - Bruk-Bet Termalica ONLINE

W minionej kolejce Termalica została ograna przez Odrę Opole. Trener Termaliki, Mariusz Lewandowski, powiedział po tym meczu: - Wyraźnie zabrakło nam skuteczności. Rozegraliśmy dobry mecz, stworzyliśmy wiele klarownych sytuacji, ale piłka nie wpadła do bramki Odry.
Mam pretensje do piłkarzy, że nie zdołali wykorzystać tzw. setek. Teraz trzeba punkty wywalczyć w Łodzi. Gola na wagę trzech „oczek” zdobył Kacper Tabiś, ale bohaterem spotkania śmiało można nazwać Błażeja Sapielaka, który popisał się przynajmniej trzema kapitalnymi interwencjami. Co ważne, dzięki tej wygranej, niebiesko-czerwoni zrównali się punktami z szóstą obecnie w stawce Miedzią Legnica. Rywale spod Tarnowa mają z kolei czego żałować, bo nawet remis w Opolu dałby im prawo gry w elicie w przyszłym sezonie.

W spotkaniu 32. kolejki rozegranym w Legnicy ŁKS przegrał 0:3 z Miedzią. No cóż, szansa gry w barażach o ekstraklasę chyba nie ucieknie łodzianom, ale oddala ich od trzeciej i czwartej pozycji w tabeli. A to może oznaczać, że walkę o ekstraklasę trzeba będzie prowadzić na wyjazdach. W obronie gości zapanowało niezdecydowanie, przez co Miedź strzeliła dwa gole w zaledwie trzy minuty.

Po tym spotkaniu Ireneusz Mamrot opuścił stanowisko pierwszego trenera ŁKS-u i wrócił do Jagiellonii, którą będzie prowadził od nowego sezonu. Do końca bieżącego sezonu „Rycerzy Wiosny” poprowadzi Marcin Pogorzała, który do tej pory pełnił funkcję drugiego trenera. 33-letni Pogorzała prowadził już ŁKS w jednym z pierwszoligowych spotkań tego sezonu, gdy pod koniec rundy jesiennej zastępował zdyskwalifikowanego wówczas na jedno spotkanie Wojciecha Stawowego.

ŁKS - Bruk-Bet Termalica TRANSMISJA TV

Spotkanie ŁKS - Bruk-Bet Termalica zostanie rozegrane w piątek, 4 czerwca o godz. 20:30. Transmisja w Polsat Sport. Dodatkowo, dostępny będzie internetowy stream online, który można wykupić za 5 zł na platformie Ipla.tv.

Tekstowa relacja LIVE z meczu ŁKS - Bruk-Bet w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.