ŁKS Łódź

1

Flota Świnoujście

5

• Zapraszamy do serwisu Ekstraklasa.net za kilka godzin, gdzie dostępne będą zdjęcia z meczu i fety z awansu autorstwa Radosława Grochowiny.

• Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela.

• KONIEC!!! ŁKS w ostatnim spotkaniu I ligi, w którym powinien w jak najlepszych nastrojach świętować z kibicami awans do Ekstraklasy, zostaje rozbity przez Flotę 5:1!

• ŁKS totalnie rozbity. Przed zakończeniem meczu 5 bramka dla Floty. Strzelcem Nwaogu.

• Ostatnie akcje meczu. Piłkarze marzą już o wakacjach ...

• Mimo niekorzystnego wyniku ostatniego meczu, kibice ŁKS zapewne będą jeszcze przez długie godziny świętować awans do grona ekstraklasowców.

• Do II połowy doliczone 4 minuty.

• Ostatnia zmiana w ŁKS. Za Smolińskiego wchodzi Kubicki.

• Wolny dla ŁKS zokoło 35 metrów od bramki Żukowskiego. Bramkarz Floty pewnie łapie bezpośredni strzał.

• Zmiana również w ŁKS. Za Gieragę wchodzi Seweryn.

• Zaraz po golu Pruchnik opuszcza boisko. W jego miejsce wchodzi Bodziony.

• ŁKS na kolanach. Flota zdobywa gola po rzucie rożnym. Strzelcem bramki Pruchnik.

• Druga zmiana w zespole gości. Za strzelca pierwszej bramki - Arifovicia - wchodzi Damian Misan.

• Kartką za faul w defensywie ukarany Mazurkiewicz.

• Charles Nwaogu pokonuje z 11 metrów Bogusława Wyparłe.

• KARNY DLA FLOTY!

• Gieraga faulowany w okolicy pola karnego gości, centra w pole karne z rzutu wolnego i piłka główkowana przez jednego z eŁKaeSiaków mija bramkę.

• Według informacji podanej właśnie przez spikera, na stadionie jest komplet - 7000 - widzów.

• Koronkowa akcja ŁKS. Na prawej stronie uwolnił się Smoliński, który zagrał w pole karne, a tam niewiele do szczęścia brakowało Mięcielowi.

• Gra już wznowiona. ŁKS z piłką na połowie gości.

• Coś się stało Krzysztofowi Żukowskiemu. Bramkarz gości złapał piłkę, po czym natychmiast wyrzucił ją w aut i poprosił o pomoc masażystów. Gra przerwana.

• ŁKS nareszcie złapał rytm meczowy. Również kibice, pobudzeni zdobytym golem kontaktowym ruszyli z dopingiem.

• ŁKS stara się iść za ciosem. Po raz kolejny bardzo groźnie pod bramką Żukowskiego. Tym razem piłka o centymetry mija spojenie słupka z poprzeczką.

• Fenomenalne, techniczne uderzenie Romańczuka z rzutu wolnego z narożnika pola karnego. Piłka bezpośrednio po uderzeniu wpada do bramki obok interweniującego Żukowskiego.

• Kłus powalany w polu karnym Floty. Sędzia, ku niezadowoleniu kibiców i piłkarzy, nakazuje grać dalej!

• Miętowy faulowany w kole środkowym boiska.

• ŁKS gra od początku II połowy tragicznie. Flota tymczasem cały czas robi swoje i z kontrataków stwarza kolejne zagrożenia pod bramką łodzian.

• Wspomniany Falisiewicz zmienia Ostalczyka.

• Kłus wraca na murawę. Do zmiany tymczasem szykuje się Falisiewicz.

• Na murawie, na połowie Floty leży Kłus. Niezbędna interwencja medyków.

• Pierwsza sensowna akcja w wykonaniu ŁKS w II połowie. Piłka jedna nie dość, że przestrzelona, to uderzenie oddawane z pozycji spalonej.

• W przerwie jedna zmiana w ŁKS. Za Woźniczkę wszedł Kaczmarek.

• I ruszamy.

• ŁKS również wrócił. Tak więc za moment ruszamy z II połową.

• Piłkarze Floty wrócili już na murawę.

• Pozostały czas do powrotu piłkarzy kibice na Galerze spędzają na zabawie w rytmie HardBass.

• Nietypowa uroczystość w przerwie meczu. Karol i Soraja, młodzi, zakochani. Karol z tłumem świadków oświadcza się swojej wybrance serca!

• (+1) Po I połowie ŁKS schodzi do szatni z dwubramkowym bagażem. Trener Pyrdoł musi w ciągu kwadransa wstrząsnąć swoją drużyną aby w ostatnim meczu spełniła ona oczekiwania kibiców!

• Do pierwszej połowy doliczona 1 minuta.

• Flota ma prostą, ale skuteczną taktykę. Po kolejnej kontrze gości ponownie pachniało bramką!

• ŁKS praktycznie nie opuszcza z piłką połowy gości, którzy ograniczają się do długich piłek na kontrę. Mimo to, łodzianie nie potrafią udokumentować swojej przewagi zdobyciem bramki.

• Nwaogu na pozycji spalonej.

• ŁKS bliski skopiowania drugiej akcji gości. Zagranie do Mięciela który wychodzi "sam na sam" i lobuje Żukowskiego. Miłka jednak minimalnie mija prawy słupek bramki!

• Kolejny rożny dla ekipy Floty. ŁKS wybija piłkę przed pole karne jednak natychmiast przejmują ją goście. Niewiele brakowało, a przy kolejnym zagrywaniu piłki w pole karne, trzeciego gola strzelił by Niedziela!

• Po tracie drugiego gola siadła gra obu zespołów, również doping łódzkich kibiców nie jest tak żywiołowy jak w pierwszych minutach meczu.

• Dla pocieszenia kibiców ŁKS - Podbeskidzie również w tym momencie przegrywa z Ruchem Radzionków dwiema bramkami.

• Flota oczywiście 2 :)

• ŁKS gra - Flota strzela bramki! Piłkę wybija Żukowski, dochodzi do niej, już na połowie ŁKS Nwaogu, który wychodzi "sam na sam" z Bodziem W. i pewnie lobuje bramkarza ŁKS. ŁKS 0 Flota 1

• ŁKS niemal przez cały czas w posiadaniu piłki, z próbą stworzenia kolejnej groźnej akcji ofensywnej. Brak jednak nadal wykończenia.

• Kolejna ładna akcja ŁKS lewą stroną i po raz kolejny brak wykończenia. Piłkarze Biało-Czerwono-Białych muszą popracować nad skutecznością.

• Klepczarek faulowany w defensywie na własnej połowie.

• Zapowiadała się ładna akcja ŁKS. Piłka pociągnięta lewą stroną, centra w pole karne, jednak wykończenie już tragiczne.

• ŁKS za wszelką cenę chce doprowadzić najpierw do wyrównania, a później do zwycięstwa. Kolejne akcje gospodarzy, rzut rożny, po którego wykonaniu piłka minimalnie mija poprzeczkę.

• Mączyński z rzuty wolnego na połowie Floty trafia prosto w mur złożony z ... jednego rywala.

• Nie takiego obroty sprawy spodziewali się zgromadzeni licznie na stadionie przy al. Unii kibice, którzy od początku spotkania wspierają piłkarzy gorącym dopingiem.

• I jest pierwszy GOL. Z ładną akcją wyszli goście, którzy w kluczowym momencie mieli przewagę 3 do 1 pod bramką Wyparły. Ensar Arifović pewnie przelobował bramkarza ŁKS!

• Pruchnik faulowany w środku boiska. Próba szybkiego wznowienia powoduje stratę piłki przez Flotę.

• Pierwsze minuty spotkania prezentują się ciekawie. Oba zespoły starają się wypracować groźne akcje. Jest walka w środku boiska, jak również rozgrywanie pozycyjne. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze tylko goli.

• Bykowski chcą wybić piłkę w aut z powodu kontuzji jednego z zawodników gości trafia prosto w Nwaogu. Chwilę później piłka oczywiście opuszcza boisko, a Bykowski przeprasza rywala za przypadkowe zagranie.

• Piłka z rogu centrowana prosto na głowę Kłusa, który pewnie wybija ją poza pole karne.

• Za mocne podanie do Mączyńskiego. Flota wznawia z autu. Szybka akcja i wywalczony rzut rożny.

• Mączyński faulowany w środkowej strefie boiska. ŁKS szybko wznawia grę.

• Długa piłka w pole karne Flory ląduje prosto w rękach Żukowskiego.

• Pierwsze zagrożenie pod bramką Floty. Dobrze radzą sobie defensorzy gości.

• Rozpoczynają gospodarze.

• Przed pierwszym gwizdkiem jeszcze kilka drobnych uroczystości, wręczenie pamiątkowych wyróżnień, chwila dla fotoreporterów ...

• "Bójcie się chamy, do Ekstraklasy wracamy!" niesie się po łódzkim stadionie. Przypomnijmy, że w tym roku poza piłkarzami, do Ekstraklasy awansowali również koszykarze ŁKS.

• 10 minut do meczu. Piłkarze i arbitrzy wychodzą już na murawę.

• 20 minut do rozpoczęcia spotkania. Na trybunach coraz więcej kibiców.

• Znamy już składy w jakich wystąpią oba zespoły. ŁKS: Wyparło - Klepczarek, Łabędzki, Gieraga, Woźniczka, Mączyński, Kłus, Smoliński, Bykowski, Romańczuk, Mięciel. Flota: Żukowski - Tomasik, Udarević, Mazurkiewicz, Niedziela, Niewiada, Pruchnik, Ostalczyk, Krajanowski, Arifović, Nwaogu.

• W FAN ZONE ustawionym pomiędzy stadionem, a Atlas Areną ustawiona jest scena, wokół której po meczu odbędzie się dalsza część fety. Wśród zgromadzonych fanów liczne reprezentacje różnych dzielnic i fan klubów, jak również widoczni kibice poznańskiego Lecha.

• Dookoła stadionu trwa już feta. Tymczasem na murawie pojawiają się pierwsi piłkarze znad morza w celu rozgrzewki.

• Relację z tego meczu, poprowadzi dla Państwa Mariusz Roksela wraz z Radosławem Grochowiną, który w pomeczowej relacji fotograficznej pokaże Państwu co działo się na i wokół łódzkiego obiektu.

• Witamy ze stadionu ŁKS, gdzie już za nieco ponad godzinę rozpocznie się ostatnie spotkanie I ligi, po którym łodzianie będą świętować upragniony awans do grona najlepszych polskich klubów.