• Bomba Łukasiewicza trafia w poprzeczkę

• Poprzeczka ratuje ŁKS od straty bramki

• Kibice ŁKS bez koszulek oglądają ostatnie 10 minut swojej drużyny w T-Mobile Ekstraklasie

• Łobodziński z rzutu wolnego uderza wprost w Łukasza Sapelę

• Kwadrans do końca. Ciężko naprawdę napisać cokolwiek pozytywnego o tym spotkaniu. Nudny mecz czasem tylko przerywany jakąś próbą akcji ofensywnych obu zespołów

• W Ekstraklasie debiutuje młody Kita

• Piłka w bramce ale Saganowski na pozycji spalonej i bramki nie ma.

• Żółta kartka dla Gieragi

• Iwański trafia w mur,m mamy korner

• Będzie rzut wolny pośredni dla Łks. Sędzia zinterpretował podanie do Sapeli jako zagranie do własnego bramkarza.

• Bardzo nudne fragmenty meczu oglądamy w Łodzi.

• Młody Mak schodzi a na boisku melduje się Wacławczyk

• Gieraga trafiony piłką w krocze przez Barana. Mamy chwilową przerwę w grze

• Iwański jednak minimalnie nad poprzeczką z rzutu wolnego

• Kujawa faulowany 25 metrów od bramki. Strzelał będzie Maciej Iwański...

• Łksiacy próbują zaskoczyć Sapelę strzałami z dystansu ale ani Bonin ani Łobodziński nie potrafią skutecznie uderzyć na bramkę gości

• Strzela w swoim stylu znów z dystansu Bonin ale kolejny raz Sapela świetnie broni

• Kujawa uderza z 30 metrów jednak Sapela jest na posterunku

• Spokojny początek tej drugiej połowy. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć dogodnej sytuacji podbramkowej.

• Od bramki ŁKS. Emocje na stadionie w Łodzi opadły choć gospodarze próbują walczyć

• Pierwsze minuty to znów przewaga ŁKS ale wydaje się, że gospodarze znają wynik z Gdańska i jakby ciężar gatunkowy tego meczu opadł

• Zaczyna ŁKS

• Za moment początek drugiej części

• Sędzia kończy pierwszą połowe. Zapraszam za 15 minut

• Za niesportowe zachowanie

• 2 minuty sędzia dolicza

• A w Gdańsku sensacyjnie prowadzi Lechia w związku z tym sytuacja obu zespołów staje się coraz bardziej zła.

• Łks znów w natarciu ale źle zagrywają piłkę Kujawa z Saganowskim i piłkę przejmują obrońcy

• Michał Łabędzie ogląda żółtą kartkę za faul na Nowaku

• Kapitalna centra Iwańskiego, jednak nie doszedł do piłki Kujawa

• Kolejna akcja gospodarzy. Łobodziński zablokowany przez rywala. Mieliśmy rzut z autu ale Gercaliu rzucił wprost w ręce Sapeli

• Modelski po akcji Kujawy wybija piłkę na kolejny rzut rożny

• Bonin leży na murawie po wejściu Popka. Widać ogromne zaangażowanie graczy z Łodzi.

• Marek Saganowski efektowną główką pokonuje Sapelę!! Łodzianie wracają do gry!!!

• Bonin z prawej strony próbuje dośrodkować piłkę w pole karne. Zostaje zablokowany i od rzutu z autu rozpoczął Gieraga.

• Jedna z nielicznych akcji Bełchatowa pod bramką ŁKS kończy się szybkim jej rozbiciem przez obronę ŁKS.

• Łobodziński z 16 metrów wprost w obrońców. Niepotrzebnie były gracz Wisły próbował sam rozstrzygać tą okazję

• Iwański z Łobodzińskim starają się rozmontować szczelną do tej pory obronę GKS.

• Kolejny rzut rożny dla ŁKS. Ale okazję zmarnował po chwili Gieraga, który z 4 metrów trafił wprost w bramkarza!!!

• Wznawiamy spotkanie.

• Rzucone race dymne na boisko. Sędzia Jarzębak musi przerwać spotkanie. Piłkarze korzystają z chwili przerwy na uzupełnienie płynów.

• Żewłakow faulowany około 30 metrów od bramki ŁKS - może być groźnie. Po główne Szmatiuka jednak piłka przechodzi obok słupka

• Modelski próbuje z prawej strony wrzucić piłkę w pole karne ŁKS ale obrońcy wybijają piłkę

• Teraz już sytuacja gospodarzy jest dramatycznie zła. Po dobrych 10 minutach niespodziewanie szybka akcja Bełchatowa i Nowak pokonał bramkarza ŁKS.

• Dawid Nowak pięknie przelobował Velimirovica i niespodziewanie goście prowadzą 1:0

• Gol!!!!

• ŁKS spokojnie od defensywy buduje kolejną akcję. GKS jak na razie bardzo słabiutko

• Gercaliu "wyrzucony" na aut po podaniu Sagana

• Ale piękna akcja Łobodzińskiego, który pięknie wygrał pojedynek biegowy z liderem, dośrodkował do Kujawy ale napastnik ŁKS nie dosięgnął futbolówki.

• Od bramki rozpoczyna Sapela po kolejnej nieudanej szansie Saganowskiego

• Saganowski próbuje technicznie zaskoczyć Sapelę ale bramkarz GKS sobie radzi

• Padł w polu karnym Saganowski ale sędzia Jarzębak uznał, że nic nie było.

• Starcie o byt w Ekstraklasie rozpoczęte. Przy piłce na początku meczu GKS. Mak zagrywa ręką i wolny dla gospodarzy.