ŁKS Łódź

1

Górnik Łęczna

1

• Emocje wzrosły znacznie w drugiej połowei tego spotkania. Bogdanka po stracie bramki zaczęła grać bardzo dobrze i powinna to spotkanie wygrać. Źle wykonany karny przez Szałachowskiego znacznie utrudnił to zadanie. Z kolei w końcowej fazie spotkania to ełkaesiacy mogli zdobyć zwycięska bramkę. Ostatecznie spotakanie zakończyło sie remisem.

• Koniec meczu. ŁKS Łódź - Bogdanka Łęczna 1-1

• Piłkarze obu ekip chcą jeszcze przechylic szale zwycięstwa na swoją strone ale wiekoszość z nich słania sie już na boisku z powodu braku sił

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy

• Żółta kartka dla Midzierskiego

• ŁKS sie obudził, świetna akcja łodzian, Stąporski juz położył Prusaka lecz nie potrafił dobrze dograć do nieobstawionego Papikyana, który musiałby z tej pozycji strzelić bramkę

• Wreszcie jakaś akcja ŁKS-u, najlepszy dzisiaj w drużynie gospodarzy Sasin, przeprowadza groźna kontrę, jednak wysiłek kolegi marnuje Serafiński który w łatwy sposób traci piłke.

• ŁKS rozpaczliwie sie broni, piłkarze Bogdanki osiągają sporą przewagę na boisku. Obecnie to tylko kwesta szczęścia że łodzianie jeszcze remisują ten mecz.

• Trener ŁKS-u wykorzystuje limit zmian. Na boisku pojawia sie Sarafiński za Kaczmarka

• Rzut karny został odgwizdany za faul Artura Gieragi na samym wykonwacy jedenastki.

• Szałachowski wysoko ponad bramką !!! Zawodnik z Łęcznej marnuje rzut karny !!

• Rzut Karny dla Bogdanki !!!!

• Przy bramce błąd popełnił wprowadzony w drugiej połowie Daniel Cyzio

• Bardzo dobra gra w drugiej połowie, gości z Łęcznej została wreszcie doceniona. Trójkową akcję Szałachowski, Irie, Pesir wykończył ten ostatni.

• Gol !!! 1-1 !! Pesir !

• Trener Marek Chojnacki przeprowadza drugą zmiane, schodzi strzelec bramki, niesamowicie dzisiaj poobijany Daniel Brud, w jego miejsce Daniel Cyzio

• Kamil Oziemczuk swoją grą nieco rozruszał przednie formację gości, pomocnik z Łęcznej jest dzisiaj bardzo szybki i sprawia problemy piłkarzom ŁKS

• Brzydko,wyprostowaną noga fauluje Gieraga za co zostaje ukarany żółtą kartką.

• Bogdanka zdecydowanie przeważa w drugiej połowie. Kolejny groźny atak gości, kończy sie niebezpiecznym strzałem, który broni świetnie dyponowany dzisiaj Wyparło

• Sędzią odgwizdał rzut wolny dla drużyny Bogdanki. Wykorzystując przerwę w grze trener Rzepka przeprowadza drugą zmiane. Na boisku pojawia się Kamil Oziemczuk który zmienia Ropiejke

• Rzut rożny dla ŁKS, dośrodkowuje Papikyan,bliski strzału głową jest Więzik, ale dosłowanie w ostatnim momencie sprawę wyjaśnia obrónca klubu z Łęcznej

• Piłkarze z Łęcznej zaczeli znacznie lepiej grać po stracie bramki. Kolejna bardzo dobra akcja w ich wykonaniu, piłka po strzale jednego z pomocników Bogdanki zmierzała już w światło bramki ale w ostatniej chwili wybił ją Żółtowski

• Na boisku melduje sie Mateusz Stąporski, który zmienia Atrua Golańskiego.

• Bogdanka Łęczna bardzo blisko wyrówania, ogromne zamieszanie w polu karnym ŁKS, na szczęscie dla gospodarzy, piłka nie znajduje drogi do siatki

• Daniel Brud zdobywa debiutancką bramkę w barwach ŁKS. Pomocnik wykończył dośrodkowanie pewnym strzałem

• Gol !!!! 1-0 dla ŁKS-u

• Początek drugiej połowy

• Zmiana w zespole z Łęcznej, na boisku pojawia sie Grzegorz Wojdyga który zmienił,ukaranego żółta kartka Michała Benkowskiego

• Nieźle w tym spotkaniu prezentuje się Paweł Sasin. Pomocnik ŁKS dużo walczy i stara się kreować grę łodzian. Z kolei Bogdanka gra bardzo zespołowo i na wyróżnienie zasługują dwaj obcokrajowcy Ricardo da Silva i Toshikazu Irie.

• Mecz w Łodzi jest bardzo wyrównany i wynik remisowy do przerwy jest absolutnie sprawiedliwy. Trzeba jednak uczciwie przyznać że to przyjezdni wydają się drużyną lepiej ułożoną i rozumiejącą sie. Jedna bramka może roztrzygnać rywalizację w tym spotkaniu.

• Sędzia kończy pierwszą połowę w 45 minucie meczu, przerw w grze było na tyle mało, iż arbiter nie zdecydował się na przyznanie dodatkowych minut

• Artur Golański został bardzo mocno nabity piłką na 40 metrze, a rykoszet który powstał o mało nie wylądował w bramce Prusaka

• Michał Benkowski otrzymuje żółtą kartkę za brzydki faul w nogi przeciwnika.

• Billard w polu karnym ŁKS-u, piłka po strzale Szałachowskiego ląduje jednak koło bramki

• Kolejny strzał w światło bramki, autorstwa piłkarzy z Łęcznej i kolejna dobra interwencja Wypały. Piłkarski weteran preznetuje w pierwszej połowie bardzo dobrą formę.

• Bardzo dobra akcja i strzał Toshikazu Irie, Wyparło z trudem broni.

• Piłkarze ŁKS popełniają dwa proste błędy w środkowej strefie boiska i tracą piłke. Kontra piłkarzy Bogdanki zostaje jednak zatrzymana przez bardzo dobrą interwencję w defensywnie, w wykonaniu Borsukowa

• Dzisiaj w drużynie gospodarzy, z powodu kontuzji nie mogą wystąpić Jacek Kuklis i Paweł Kaczmarek.

• Dobre dośrodkowanie z lewej strony bocznego obrońcy łodzian. W polu karnym, przy próbie przyjęcia piłki, przewraca sie Konrad Kaczmarek, ale sędzia nie dopatrzył sie żadnego przewinienia

• Groźna sytuacja stworzona przez piłkarzy Bogdanki, szybkie rozgranie w polu karnym łodzian i niezły strzał Ropiejki który zostaje wyłapany przez bramkarza ŁKS.

• Atur Golański wbiega z piłką w pole karne ale przesadza z nadmiarem dyblingu i ją traci. Mimo wszystko dobra akcja młodego piłkarza ŁKS

• Rzut wolny dla Łęcznej po prawej stronie boiska. Jednak dośrodkowanie Toshikazu Irie ląduje prosto w rękawicach,dobrze ustawionego Wyparły

• Dwa dalekie wyrzuty z autu w wykonaniu piłkarzy z Łęcznej, z których nic groźnego nie wynika. Obrońcy ŁKS wybijają futbolówke z pola karnego

• W ŁKSie większość zagrań, przechodzi przez najbardziej doświadczonego w lini pomocy Pawła Sasina, który stara sie nagrywać piłki kolegom z zespołu.

• Rzut wolny dla ŁKS, który jednak został bardzo słabo wykonany. Wizualną przewagę na boisku posiadają gospodarze.

• Kolejna akcja ełkaesiaków, tym razem zakończona strzałem po ziemi który obronił Prusak

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Bogdanki ale Jakub Więzik nie potrafił złożyć sie do strzału

• Strzał na bramkę oddał Ricardo da Silva, pewnie jednak obroniony przez Bodzia W

• Agwan Papikyan wywalczył rzut rożny dla łodzian, ale sam stały fragment gry został bardzo słabo wykonany

• Już w pierwszej minucie groźna akcją ŁKS-u, ale po dośrodkowaniu w pole karne,faulowany był bramkarz Bogdanki - Sergiusz Prusak

• Początek spotkania, rozpoczyna ŁKS

• Piłkarze własnie wychodzą na boisko, za chwile początek spotkania.

• Trybuny stadionu ŁKS-u niestety świecą pustkami. Na usprawiedliwnie kibiców można tylko powiedzieć że ich puipile nie rozpieszczają ich dobrymi wynikami.

• Piłkarze zakończyli juz rozgrzwkę i udali się do szatni, za moment początek spotkania.

• Podstawowy skład gospodarzy składa się z większości z młodych zawodników, którzy dobiero zbierają pierwsze szlify w dorosłej piłce, Co prawda średnią wieku nieco zawyża Bogusław Wyparło, ale o to, do legendy ŁKS-u chyba nikt nie ma pretensji.

• Dzisiaj w Łodzi już niestety jesienna pogoda, miejmy nadzieję że piłkarze swoją grą znacznie podniosą tempreature.

• Ławki rezerwowych obu ekip - ŁKS :Olszewski,Wołodia Papikyan,Kubicki,Cyzio,Stąporski,Szyc,Sarafiński. Bogdanka Łęczna :Socha, Oziemczuk, Hermann, Wojdyga, Tymosiak, Gamla Kalkowski.

• Sebastian Szałachowski dosyć dobrze zna stadion przy al.Unii. W poprzednim sezonie był piłkarzem ekstraklasowego ŁKS-u i prezentował sie bardzo dobrze. Po odejściu z Łodzi nastąpił wyraźny regres formy u tego zawodnika, i teraz próbuje postawić z powrotem. na nogi swoją karierę w Łęcznej

• Piłkarze obu zespołów właśnie zaczęli przedmeczową rozgrzewkę.

• Plan ŁKS-u na ten mecz jest jeden - zwycięstwo, Łodzianie jeśli chcą sie utrzymać na zapleczu Ekstraklasy muszą dzisiaj koniecznie wygrać. Z kolei zespół z Łęcznej prawdopodnie nastawi się na grę z kontry. Tacy zawodnicy jak Szałachowski idealnie pasują do błyskawicznych ataków.

• Gorąco zapraszamy na naszą relację na żywo ze spotkania ŁKS Łódź - Bogdanka Łęczna. Mecz odbędzie się w ramach 7 kolejki 1 ligi. Początek widowiska o godzinie 16.