• ... A JEDNAK NIE! STEFAŃSKI OBEJRZAŁ SYTUACJĘ NA MONITORZE.

• Naranjo schodzi, Łaski wchodzi.

• Pululu schodzi, Nguiamba wchodzi.

• Tejan schodzi, Ramirez wchodzi.

• Letniowski schodzi, Małachowski wchodzi.

• Pululu wpadł w pole karne. Nawinął obrońcę i strzelił między nogami bramkarza!

• GOOOOOOOL!!!! Amifico Pululu!

• Centra Imaza do Hansena. Wrzutka przeciągnięta.

• Jagiellonia cały czas bije głową w mur.

• Szeliga schodzi, Janczukowicz wchodzi.

• Pirulo schodzi, Śliwa wchodzi.

• Romanczuk schodzi, Kubicki wchodzi.

• Pululu ma apetyt na bramkę. Strzał z dystansu nad poprzeczką. Będzie rożny.

• Marczuk schodzi, Hansen wchodzi.

• Strzał Naranjo zablokowany!

• Marczuk uderzył z dystansu, ale Bobek świetnie interweniował!

• "Jaga" wróciła do "swojego" grania. Cierpliwy atak pozycyjny.

• ŁKS jak najszybciej chce wyrównać. Atak lewą stroną.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• CZERWONA KARTKA DLA TRENERA MOSKALA!

• Druga żółta kartka dla Hoti'ego!

• Imaz strzela, Bobek broni!

• Adrien Louveau wchodzi za Nacho, który zderzył się z kolegą z drużyny. Obrońca został zniesiony na noszach.

• Przerwa na wodę.

• Amifico Pululu!!!! GOOOOL!!! 1:1!

• Rzut karny dla Jagiellonii! Tejan zagrał ręką w polu karnym!

• Kartka dla Pirulo.

• Flis ukarany żółtą kartką.

• Jagiellonia próbuje przedostać się przez obronę ŁKS-u. Gospodarze dobrze bronią.

• Hoti ukarany żółtą kartką.

• Pululu wpadł na leżącego Flisa.

• W przyjęciu piłki pomylił się Matysik. Tejan przejął piłki, wpadł w pole karne i mocno uderzył!

• GOOOOOOOOL!!!! 1:0 DLA ŁKS-u!

• Rożny dla Jagiellonii.

• Goście uspokoili grę. Wymiana piłki między obrońcami.

• Letniowski uderzył z ostrego kąta. Bramkarz nie miał problemów.

• Hoti posłał długą piłkę do Pirulo. Podanie trochę za mocne.

• ŁKS w ataku pozycyjnym.

• Świetna kontra Jagiellonii. Marczuk strzelał zamiast podawać! Bobek obronił.

• Szeliga ukarany kartką.

• Pirulo co za rajd! Minął kilku rywali, wpadł w pole karne i uderzył bardzo lekko. Bramkarz nie miał problemu!

• Pululu dograł przed bramkę, ale Imaz nie sięgnął piłki!

• Rzut wolny dla gości.

• ŁKS chce wysoko odebrać piłkę.

• "Jaga" od razu chciała zaatakować. Podanie prostopadłe przecięte.

• ZACZYNAMY MECZ! PIERWSZY GWIZDEK!

• Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: W meczu z Rakowem nasi rywale wykreowali kilka świetnych okazji. Sprawili mistrzom kraju sporo problemów i taki występ może być dla nich źródłem optymizmu przed kolejnym spotkaniem. Dlatego uważam, że czeka nas trudny mecz. ŁKS z pewnością zechce zapunktować przed własną publicznością, a Łódź, niezależnie od której strony, zawsze była i będzie gorącym terenem. Każdy, kto przyjedzie musi liczyć się z gorącą atmosferą na trybunach.

• Mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok w dziewiątej kolejce poprowadzi sędzia Daniel Stefański z Bydgoszczy. System VAR będą obsługiwać Tomasz Wajda oraz Marcin Borkowski. Pomagać sędziemu głównemu mają w piątkowym spotkaniu asystenci w postaci Bartosz Kaszyński i Michał Sobczak.

• Z kolei Jagiellonia Białystok w bieżącej kampanii radzi sobie dotychczas znakomicie. Drużyna Adriana Siemieńca aktualnie zajmuję drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy z dorobkiem 15 punktów. Na siedem meczów rozegranych wygrali dokładnie pięć, a dwa padły łupem rywali. Drużyna z Białegostoku przegrała tylko z Rakowem Częstochowa na inaugurację (0:3) oraz Śląskiem Wrocław (1:2).

• W ostatniej kolejce beniaminek z Łodzi mierzył się z mistrzem Polski z zeszłego sezonu - Rakowem Częstochowa. "Medaliki" przystępowały do tego meczu przed swoim pierwszym spotkaniem w Lidze Europy przeciwko Atalancie, ale podopieczni Dawida Szwargi nie myśleli wcale odpuszczać.

• Podopieczni Kazimierza Moskala w trwającej kampanii najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce zgromadzili dokładnie sześć "oczek". "Rycerze Wiosny" dotychczas wygrali zaledwie dwa mecze z Koroną Kielce (2:1) oraz Pogonią Szczecin (1:0). Reszta sześć meczów padła łupem rywali drużyny 56-letniego szkoleniowca.

ŁKS - Jagiellonia LIVE! Wicelider kontra beniaminek

ŁKS - Jagiellonia LIVE! Wicelider kontra beniaminek ©urszula lobaczewska / kurier poranny / polska press

PKO Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE. Śledź naszą relację na żywo z meczu Ekstraklasy. ŁKS zagra z wiceliderem, czyli Jagiellonią Białystok. Gdzie oglądać mecz ŁKS - Jagiellonia? Pierwszy gwizdek w piątek o godz. 20:30.

PKO Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok ONLINE

- Pewnie mój błąd, bo gdy jechaliśmy tam, to mówiłem tutaj na konferencji, że chcemy mieć swoje momenty, chcemy tam zagrać tak żeby coś też stworzyć, jakieś sytuacje. Zawodnikom też o tym powiedziałem, żeby skupili się na tym, żeby zagrać dobry mecz, a może właśnie trzeba było powiedzieć, że jedziemy tam po trzy punkty. Więc teraz przed Jagiellonią cel jest taki, żeby zagrać te trzy punkty. Nie ważne w jakim stylu, choć wiadomo, że chcielibyśmy po dobrym meczu, szczególnie u siebie te trzy punkty osiągnąć. Myślę, że to jest to, co musi przyświecać w głowie wszystkim, którzy jutro będą w kadrze meczowej
- mówił Kazimierz Moskal po ostatnim meczu z Rakowem Częstochowa (0:1).

Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u: Na pewno mają kilku ciekawych zawodników, ale tak patrząc na ich grę, to wiele rzeczy gdzieś tam się dobrze składa. Pomimo tego, że w ostatnim spotkaniu przegrywali 2:0, potrafili wyciągnąć ten wynik na 3:2, ale z tego co wiemy też tam jakieś kontrowersje były. O zwycięstwach, o wyniku decydują jakieś tam małe rzeczy i myślę, że Jagiellonia na tę chwilę ma na pewno tych takich pozytywnych zdarzeń więcej na swoim koncie. Nie chcę mówić o szczęściu, bo szczęście sprzyja lepszym. Te małe rzeczy są ważne, jeśli w jakichś tam sytuacjach gdzieś ta piłka spada w to miejsce gdzie powinna, no to coś w tym jest

Nie zagrają w meczu ŁKS - Jagiellonia:
ŁKS: Stipe Jurić
Jagiellonia: -----

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 20:30 w GOL24 - zapraszamy!