ŁKS Łódź

2

Kolejarz Stróże

1

• Koniec meczu! To nie było łatwe zwycięstwo ŁKS-u. Kolejorz walczył jak potrafił, ale szansę na remis zaprzepaściły dwie czerwone kartki dla piłkarzy ze Stróż.

• I Gryźlaka, który po tym starciu przepychał się z Kujawą.

• Po tej akcji żółta kartka dla Kujawy.

• Trzeci pad w polu karnym w tym meczu. Tym razem leżał długo Kujawa.

• Sędzia Erwin Paterek doliczył do meczu 3 minuty.

• No proszę. Niby niegroźna sytuacja na połowie ŁKS-u, ale po rzucie wolnym piłka podbiła się jeszcze od nóg obrońców i mogła spłatać figla Wyparle.

• Gospodarze grają tak spokojnie, że będąc z piłką niemal w polu karnym, po chwili wycofali ją aż do... strefy obronnej. Taka asekurancka gra spotyka się z pomrukami niezadowolenia kibiców.

• Gospodarze dalej w natarciu. Kolejarz nie myśli już chyba o wyrównaniu, bo gospodarze kontrolują przebieg wydarzeń.

• A teraz Rafał Kujawa wchodzi za Koseckiego w ŁKS-ie.

• Adrian Basta zmienia Madejskiego w Kolejarzu.

• Trwa napór ŁKS-u. Tym razem Klepczarek, ale piłkarze gospodarzy nie potrafią się wstrzelić w bramkę.

• Ładne uderzenie Kaczmarka, ale również niecelnie.

• Szansa dla Koseckiego na drugiego gola w tym meczu zmarnowana. Przegrał pojedynek sam na sam z Zarychtą.

• Przez długi czas gospdoarze długo rozgrywali piłkę. Wreszcie na strzał z dystansu zdecydował się Mięciel. Ale nie trafił w bramkę.

• Z taką przewagą liczebną gospodarze wreszcie potrafią zamknąć rywala na jego połowie. Łodzianie mają szansę na trzeciego gola.

• Zgadnijcie jak strzelał Mięciel? Tak - przewrotką! Było efektownie, ale mało efektywnie, bo piłka przeszła nad bramką rywali.

• Mężyk zmienia Jarosiewicza.

• Po dobrej akcji Koseckiego, Zawiślan faulował przy linii pola karnego jednego z ŁKSiaków. Dostał za to żółtą kartkę a była to jego druga kara w tym meczu.

• Goście zagrają w dziewiątkę! Czerwona kartka dla Zawiślana.

• Uderzenie Bykowskiego bardzo niecelne.

• Rafał Zawiślan bardzo ostro fauluje w środku pola i dostaje za to żółtą kartkę.

• Marcin Smoliński zmienia Romańczuka.

• Ładna akcja Niane, który ograł kilku piłkarzy ŁKS, wszedł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Wyparłę.

• Cheikh Niane zdobywa kontaktową bramkę!

• Mięciel dochodzi dziś do sytuacji strzeleckich, ale seryjnie je marnuje. Po kolejnym podaniu od Koseckiego, strzelił teraz "panu Bogu w okno".

• Janusz Kubot reaguje na wydarzenia na boisku. Mamy pierwszą zmianę. Michał Gryźlak wchodzi za Stefanika.

• Nie potrafili zdobyć gola piłkarze Andrzeja Pyrdoła z rzutu karnego, ale udało się po rzucie rożnym. Choć i tu na raty. Dopiero trzecie kopnięcie w stronę bramki Zarychty znalazło do niej drogę. Bohaterem Dariusz Kłus.

• Goooooool! Dariusz Kłus! Potrafią zaskoczyć piłkarze ŁKS...

• Broni Zarychta! Ale kiepski strzał Mowlika!

• Karnego będzie wykonywał Mariusz Mowlik.

• Będzie rzut karny dla ŁKS-! Czerwona kartka dla Szufryna! Druga żółta

• Druga połowa bez zmian w składach.

• Delikatny protest kibiców ŁKS-u, którzy rozeszli się na boki trybuny i przestali dopingować.

• ŁKS rozpoczyna drugą połowę.

• To było wyrównane 45. minut. Kolejarz prezentuje się dziś w Łodzi naprawdę nieźle. Chwalić nie można natomiast ŁKS-u. Łodzianie mają 100% skuteczność. Jeden celny strzał i 1 gol.

• Tymczasem sędzia kończy pierwszą połowę.

• Znów leży w polu karnym Marcin Mięciel. Karnego nie ma, a kibice ŁKS-u mocno się z tego powodu zdenerwowali.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Łukasz Jarosiewicz próbuje strzelić z dystansu, ale niecelnie. Mimo tego wkurzył się na swoich obrońców Wyparło.

• Pierwsza dziś zółta kartka dla Dawida Szufryna

• Poprzeczka! Drugi raz w tym meczu z dobrej strony pokazał się Kosecki. Po jego rajdzie uderzył Mięciel, ale trafił w poprzeczkę!

• Gwizdy kibiców, bo w polu karnym w dobrej sytuacji przewrócił się Mięciel. Czy był karny? Sędzia zadecydował, że nie.

• A tymczasem kibice prezentują bardzo efektowną kartoniadę. Jest na niej samolot, jest statek...

• Kolejny raz dziś musiał interweniować Wyparło. Tym razem po naprawdę dobrej główce Tomasza Ciećko

• W defensywie popracował teraz Marcin Mięciel, ale na tyle niedokładnie, że piłka trafiła do Dawida Szufryna. Jego uderzenie obronił Bodzio W.

• Goście atakują, ale groźne sytuacje stwarzają piłkarze ŁKS-u. Teraz po dobrym podaniu Bykowskiego, uderzał Kosecki.

• Goście się nie poddają. Niezła akcja Piotra Madejskiego zakończona strzałem. Było groźnie bo Wyparło miał z tym strzałem trochę problemów.

• Po rzucie rożnym do piłki źle wybitej przez obrońców Kolejarza dopadł Kosecki i wyprowadził ŁKS na prowadzenie!

• Jakub Kosecki! 1:0 dla ŁKSu!

• Pierwszy strzał w tym meczu - uderzał niecelnie Łukasz Jarosiewicz.

• Pierwsza intwerencja Marcina Zarychty - bramkarza Kolejarza. Ale nie było strzału ŁKS, ale tylko podanie, które padło łupem golkipera gości.

• Co ciekawe pierwsze sekundy do przewaga Kolejarza. Goście wywalczyli już rzut rożny.

• Pierwszy gwizdek Erwina Paterka. Zaczynamy!

• W Łodzi ładna, słoneczna pogoda. Nic tylko grać w piłkę. Dla ŁKS-u musi to być mecz zwycięski.

• Możemy się domyślać, że będzie dopełnienie jego treści, a przekaz wymierzony pewnie w rząd, PZPN i niektóre media, których nie tolerują kibice.