0

Korona Kielce

2

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

• Koniec spotkania. Korona Kielce rewanżuje się za porażkę w Kielcach. Po golach w pierwszej części spotkania podopieczni Leszka Ojrzyńskiego wygrwają mecz. Należy w dzisiejszym pochwalić ŁKS Łódz za końcówkę pierwszej i drugą połowę. Podopieczni Piotra Świerczewskiego mieli przewagę w posiadaniu piłki,niestety Łodzianie nie wykorzystali żadnej sytuacji. To był wyrównany mecz jednak Korona dowiozła ten wynik do końca

• Sędzia przedłuża drugą część spotkania o trzy minuty.

• Wojciech Łobodziński nabija Tomasza Lisowskiego i z rzutu rożnego grę wznowi ŁKS. Sasin uderza z dystansu i piłkę pewnie łapie Krzysztof Pilarz. Dobra próba po której mogło być groźnie.

• Z rzutu rożnego Korona Kielce. Sobolewski dośrodkowuje na głowę Jamróza po błędzie obrońców ŁKS-u Łódz. Tak zachowywać się w polu karnym nie mogą obrońcy na poziomie ekstraklasy.

• Zmiana w Koronie Kielce.Z boiska schodzi dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu Daniel Gołębiewski a w jego miejsce młody Łukasz Jamróz.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Bonin uderza prosto w mur. Potem dośrodkowuje i pewnie piłkę łapie Krzysztof Pilarz. Należy za dzisiejszy mecz pochwalić bramkarza Korony Kielce.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkowanie w pole karne łapie dobrze spisujący się w dziejszym spotkaniu Krzysztofł Pilarz.

• Rzut wolny dla ŁKS-u Łódz. Romańczuk dośrodkowuje w pole karne i tam piłkę odzyskuje Korona Kielce. Tempo gry nieco nam siadło. Korona odlicza już minuty do ostatniego gwizdka sędziego.

• Druga żółta kartka dla Antoniego Łukasiewicza.

• Z boiska schodzi Gercaliu a w jego miejsce Stąporski.

• Żółtą kartkę dostał Gercaliu Na boisku leży Gołębiewski, który zwija się z bólu. Po chwili zostaje zniesiony na noszach.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Z boiska schodzi Marek Gancarczyk a w jego miejsce Romańczuk.

• Korona gra jak by czekała na ostatni gwizdek. Piłkarze Lecha Ojrzyńskiego najwidoczniej są zadowoleni tym wynikiem i nie chcą tracić sił przed kolejnymi spotkaniami.

• Uderzenie Gancarczyka mija bramkę Krzysztofa Pilarza. Za podanie należy pochwalić Rafała Kujawę, który dobrze wszedł w mecz. Po jego wejściu akcje ŁKS-u Łódz nabierają rumieńców.

• Zmiana w drużynie gości.Z boiska schodzi strzelec gola Artur Lenartowski a w jego miejsce Grzegorz Lech.

• Dobry drybling Bonina i w polu karnym zostaje zatrzymany przez Kijanskas. Jeżeli mamy kogoś pochwalić za dzisiejsze spotkanie to napewno Grzegorza Bonina.

• Strzał Piotrka Kleczparka pewnie łapie Krzysztof Pilarz. W tej akcji należy pochwalić Wojciecha Łobodzińskiego, który z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem walczył o piłkę.

• Z rzutu rożnego w pole karne dogrywa Sobolewski a piłkę wybija Łabędzki. Stały fragment gry z którego nic nie wynikło. Jak do tej pory Korona Kielce nie stworzyla w tej polowie żadnej sytuacji.

• W ostatniej chwili Bąk zablokowany w polu karnym przez Klepczarka.

• Faul taktyczny Łukasiewicz w środku boiska. Będzie żółta kartka.

• ŁKS rozpoczyna akcję od własne połowy, długa piłka jednak nie dochodzi do napastnika. Piłka w rękawicach Pilarza.

• Z boiska schodzi Maciej Iwański a w jego miejsce Rafał Kujawa.

• Dobry drybling Bąka i zostaje faulowany przez Klepczarka.Lisowski uderza mocno i pewnie piłkę łapie bramkarz ŁKS-u Lódz. Trudny strzał jednak tym razem dobrze interwenjuje Velimirović

• Żółta kartka dla Łobodzińskiego za wymuszanie rzutu karnego.

• Bonin w pole karne i nie zbyt pewnie piąstkuje Pilarz, który przeprasza swoich kolegów z zespołu.

• Kielczanie są bardzo cofnięcy. ŁKS rozgrywa atak pozycyjny na połowie Korony Kielce. Podopieczni Piotra Świerczewskiego dłuzej utrzymują się przy piłce od gości.

• Do tej pory ŁKS ma przewagę w posiadaniu piłki. Zawodnicy Piotra Świerczewskiego podtrzymują dobrą formę z końcówki pierwszej połowy. Napewno gospodarze powinni atakować z większym zaangażowaniem.

• Świetny wślizg Malarczyka na dużym ryzyku. W tej sytuacji ucierpiał Marek Gancarczyk.

• Rzut wolny dla ŁKS-u Łódz. Maciej iwański dośrodkowuje miekko w pole karne tam dobrze interwenjuje głową jeden z obrońców Korony KIelce. Była to pierwsza godna sytuacja do odnotowania w tej połowie.

• Następuje rozpoczęcie drugiej części spotkania.

• Koniec pierwszej części spotkania. Korona pokazała, że w pierwszych połowach gra zawsze lepiej. Goście są w komfortowej sytuacji. ŁKS miał tylko jeden celny strzał. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego uderzali dwa razy w światło bramki i mają stuprocentową skuteczność.

• Pierwsza część spotkania zostaje przedłużona o dwie minuty.

• Z boiska schodzi Kamil Kuzera a w jego miejscę Jakub Bąk.

• Ależ zmarnowana sytuacja przez ŁKS. Saganowski wygrywa główkę i podaje do Łobodzińskiego, który znowu marnuje dobrą sytuację do zdobycia gola.

• Korona Kielce jak na razie ma przewagę w każdej strefie boiska. Zawodnicy ŁKS-u mają problemy z konstruowaniem jakiś klarownych sytuacji. Do tej pory z bardzo dobrej strony pokazuje się Malarczyk, który nie pozwala na wiele Markowi Saganowskiemu.

• Dobra akcja Pawła Golańskiego prawą stronę, którą kończy dośrodkowaniem, niestety dla Korony Kielce wprost na głowę zawodnika ŁKS-u Łódz.

• Około 250 kibiców Korony Kielce pojawiło się na stadionie ŁKS-u Łodz. Fani z województwa Świętokrzyskiego głośnym dopingiem wspierają swoich podopiecznych.

• Rzut wolny dla Korony Kielce. Ze stałego gragmentu gry Vukovic zagrywa jednak wprost na głowę Bonina. Z kontrą wychodzi ŁKS, niestety zostaje zatrzmany przez gości.

• Żółta kartka dla Kamila Kuzery po brzydkim faulu.

• Kontra Korony Kielce. Sobolewski dobrze podaje do Lisowskiego, który uderza z ostrego kąta. Bardzod dobre włączenie się zawodnika Korony Kielce do gry. Ta sytuacja mogła zakończyć się stratą bramki przez ŁKS.

• Jak na razie Łks ma przewagę w posiadaniu piłki. Zawodnicy Piotra Świerczewskiego w ostatnich minutach stworzyli sobie dwie groźne sytuację do zdobycia gola.

• Co raz groźniejsze akcje ŁKS Łodz. Bardzo dobre zachowanie Bonina w trudnej sytuacji i piłka mija bramkę Krzysztofa Pilarza.Bardzo dobra próba, która mogła zakończyć się golem.

• Bardzo groźna sytuacja ŁKS-u Łódz. Saganowski dośrodkowuje z lewego skrzydła a tam do piłki dochodzi Wojciech Łobodziński, który marnuje świetną sytuację do zdobycia gola. Więcej takich sytuacji były zawodnik reprezentacji Polski może nie mieć

• Dośrodkowanie Iwańskiego z rzutu wolnego pewnie piąstkuje Krzysztof Pilarz. Po chwili do piłki dochodzi na prawym skrzydle Wojciech Łobodziński i zagrywa piłkę w pole karne a tam jest dobrze ustawiony Kijanskas

• Próba strzału w wykonaniu Marka Gancarczyka mija bramkę Krzysztofa Pilarza. Warto odnotować, że zawodnik ŁKS-u uderzał swoją gorszą nogą. Dobra próba, która mogła zaskoczyć bramkarza Korony Kielce.

• ŁKS nie ma wogle koncepcji na grę. Brak im zaangażowania i pomysłu na grę. ŁKS gra kiepsko i do tego popełnia proste błędy w obronie. Podopieczni Piotra Świerczewskiego źle weszli w mecz.

• Z pierwszego rzutu rożnego Korona Kielce. Sobolewski dośrodkowuje w pole karne i tym razem górą są Łodzianie. W dzisiejszym spotkaniu z bardzo dobrej strony pokazuje się Paweł Sobolewski.

• Jak na razie Korona Kielce ma stuprocentową skuteczność. Zobaczymy jak po straceniu dwóch bramek podniesie się ŁKS. Jak na razie podopieczni Piotra Świerczewskiego grają kiepsko.

• Z rzutu autu na wysokości pola karnego Korona Kielce. Łatwo ograł Sasina Paweł Sobolewski i podał do Artura Lenartowskiego, który uderzył głową i pokonał bramkarza ŁKSu. W tej akcji nie było przypadku.Świetna akcja Korony Kielce

• Mecz toczy się głównie w środku pola. Obie drużyny jak na razie nie stworzyły sobie klarownych sytuacji nie licząc sytuacji w którym padła bramka.

• Murawa jest lepsza po opadach deszczu i szybsza. W Łodzi dzisiaj troche pokropiło i to powinno pomóc na taką twardą murawę jaka jest na stadionie ŁKS Łódz.

• Iwański dośrodkowuje wprost w ręcę Krzysztofa Pilarza. Były zawodnik Legii Warszawa szukał podcinką Marka Saganowskiego, który miał wykończyć tą akcję uderzeniem głowy.

• Od pierwszej minuty może podobać się Malarczyk, który gra bardzo pewnie i agresywnie. Jak na razie nie pozwala na wiele Markowi Saganowskiemu.

• Fatalny błąd, który może mieć wielkie znaczenie w walce o utrzymanie. ŁKS Łódz nie może sobie pozwolić na porażkę w dzisiejszym spotkaniu. Jak na razie piłkarze Piotra Świerczewskiego grają bardzo chaotycznie.

• Złe wyjście Pavle Velimirovicia i mamy gola.!!!Kiks bramkarza LKS Łódz i Paweł Sobolewski uderza piłkę do pustej bramki. Koszmarny błąd bramkarza ŁKS Łódz za który powinien się wstydzić.

• Aktywny jest od poczatku Paweł Golański, który podłącza się do akcji ofensywnych zespołu Korony Kielce. Jak na razie przewagę ma faworyt spotkania czyli goście.

• Dwójkowa akcja Łobodziński- Iwański i piłkę odzyskuje Korona Kielce. Jak na razie mecz rozgrywa się w środku pola. Żaden z zespołów nie stworzył żadnych klarownych sytuacji.

• Korona na szaro. ŁKS na biało-czerwono.

• Sędzią spotkania jest Szymon Marciniak a pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Krzysztof Nejman.

• Następuje rozpoczęcie spotkania. Niech wygra lepszy.

• Korona jednak łatwo pola i punktów nie odda. Goście zajmują wysoką 6 pozycję w tabeli, tracąc do czwartego Lecha zaledwie 3 punkty. Mając na uwadze fakt, że we wtorkowym finale Pucharu Polski zagrają Legia i Ruch czyli drużyny, które zajmują odpowiednio 1. i 2. miejsce w ligowej tabeli, zajęcie na koniec sezonu miejsca 4. może gwarantować start w europejskich pucharach. A to dla piłkarzy trenera Ojrzyńskiego, który niedawno przedłużył kontrakt z Koroną, byłoby wspaniałym uwieńczeniem tego sezonu.

• Po niedzielnym remisie Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław, będący w strefie spadkowej ŁKS ma jedynie 3 punkty straty do rywala z Gdańska i bezpiecznego miejsca - jak ważne w dzisiejszym spotkaniu dla gospodarzy są trzy punkty nie trzeba nikomu uświadamiać. W razie zwycięstwa piłkarze z Łodzi zrównają się w tabeli w ilości oczek z zespołem Pawła Janasa.

• Witamy w relacji na żywo z ostatniego spotkania 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Łódzki Klub Sportowy podejmuje przed własną publicznością Koronę Kielce.