0

Lechia Gdańsk

0

• Dziękuję za uwagę i współnie spędzony czas.

• Mecz bez historii. Wynik 0:0 zdecydowanie zasłużony dla obu ekip. Brawa dla Lechii za dzielne odpieranie ataków podczas gry w osłabieniu. ŁKS może żałowac szansy na zdobycie trzech punktów, których w tej rundzie będą potrzebować w wielu meczach.

• Koniec meczu!

• Strzał Bonina prosto w ręce golkipera Lechii.

• Lukjanovs dorzuca piłkę w pole karne, ale nie ma tam żadnego z jego kolegów.

• Dośrodkowanie na 5. metr i świetnie do piłki wychodzi Pawłowski.

• Zagranie do wychodzącego Mięciela, napastnik gospodarzy znajduje się w sytaucjia sam na sam, ale arbiter odgwizduje spalonego.

• 3 minuty doliczone do tego spotkania.

• Zagranie w pole karne i piłkę łapie Pawłowski.

• Pawłowski wychodzi z bramki, zastawia piłkę i wywraca napastnika ŁKS-u. Arbiter wskazuje na rzut rożny.

• Dawidowski zmienia w końcówce Razacka Traore.

• Bonin zagrywa w pole karne, piłka zmierza tuż obok słupka, ale w efekcie wychodzi poza linię końcową!

• Dośrodkowanie Jakuba Wilka i piłka przechodzi przez całe pole karne.

• Arbiter i tak wskazał na pozycję spaloną kapitana ŁKS-u.

• Oficjalna frekwencja: 2720 widzów

• Dośrodkowanie w pole karne, Saganowski uderza głową i fenomenalnie broni Pawłowski!

• Sasin podaje w pole karne, ale Saganowski stara się uderzyć piętą i w efekcie Lechia wychodzi obronną ręką.

• Grzegorz Bonin zmienia zmęczonego Roberta Szczota.

• Faul na Łobodzińskim przy linii bocznej.

• Lukjanovs wdaje się w drybling przy linii bocznej pola karnego, pada na murawę, ale arbiter wskazuje wznownie z puątego metra w wykonaniu Wyparły.

• 10 minut do końca, obaj trenerzy mają jeszcze po jednej zmianie.

• Obrońca Lechii kontynuuje grę.

• Janicki bez kontaktu z przeciwnikiem upada na murawę. Prawdopodobnie źle stanął na murawie.

• Zagranie Łobodzińskiego w pole karne, ale tam do piłki nie dochodzi żaden napastnik gospodarzy.

• Atak ŁKS-u zostaje zatrzymany przez Kożansa, który wybija piłkę na połowę boiska.

• Oczywiście żółta kartka dla reprezentanta Burkina Faso.

• Zagranie do Traore, piłka leci wzdłuż linii bramkowej, a napastnik Lechii próbuje strzelić ręką!

• Obie drużyny oddały po 9 strzałów, ŁKS trzykrotnie trafiał w bramkę, zaś Lechii ta sztuka nie udała się ani razu.

• Finezyjny strzał Łobodzińskiego i piłka przechodzi minimalnie obok słupka! Ładnie podkręcona piłka, uderzona z 18. metra!

• Za mocne podanie na skrzydło do Szczota i będzie aut dla Lechii na połowie gości.

• Kolejna zmiana Lechii, za Bajica wchodzi Pietrowski.

• Iwański uderza z wolnego, ale trafia własnego kolegę, który uciekał z muru.

• Lukjanovs zmienia Grzelczaka na dwadzieścia minut przed końcem.

• Bajic atakuje ręką Łobodzińskiego i otrzymuje żółtą kartkę.

• Mięciel upada w polu karnym, domaga się jedenastki, ale sam trzymał rywala.

• Bajic oddaje strzał po dośrodkowaniu Deleu i piłka przechodzi nad poprzeczką! Mocne uderzenie z trudnej pozycji!

• Beznadziejny strzał/dośrodkowanie Gercaliu i z piątego metra wznowi Pawłowski.

• Spokojna wymiana podań w wykonaniu gospodarzy. ŁKS zwolnił tempo i póki co nie dzieje się nic ciekawego.

• Artur Gueraga zostaje zmieniony przez Pawła Sasina.

• Żółta kartka dla Łukasza Surmy.

• Wiśniewski opatrywany przez służbę medyczną.

• Faul Łukasiewicza na Wiśniewskim, chwilę później na murawę pada również Iwański.

• Dobre zagranie w pole karne po rzucie wolnym, ale Łobodziński nie zdążył dobiec do piłki zanim ta padła łupem Pawłowskiego.

• Laizans zmieniony przez Łukasiweicza.

• Do wejścia na boisko szykuje się Łukasiewicz.

• Podanie do wychodzącego Szczota, ale zawodnik gospodarzy znajduje się na spalonym.

• Traore szuka sobie pozycji na oddanie strzału, zwodzi dwóch rywali i uderza w obrońcę.

• Saganowski fauluje Bajica i przerywa możliwą akcję Lechii.

• Lechai musi liczyć na okazje do stworzenia kontrataków. Z drugiej strony nie wiadomo na jak długo sił starczy gospodarzom, którzy nie są przygotowani kondycyjnie do grania przez 90 minut.

• Podanie na dobieg do Wiśniewekiego, ale piłkę łapie Wyparło.

• Akcja ŁKS-u zostaje zakończona skuteczną interwencją Janickiego. Pawłowski od bramki.

• Gospodarze w ofensywie.

• Szczot uderza na bramkę i świetnie broni Pawłowski! Chwilę później piąstkuje piłkę z 3. metra!

• Dośrodkowanie w pole karne, piłka pada pod nogi nieupilnowanego Łobodzińskiego, ale ten zamiast strzelać stara sie podać do pustej bramki i w efekcie mamy tylko rzut rożny!

• Bajic oddaje strzał prosto w mur. Kontratak ŁKS-u.

• Klepczarek ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Podanie w pole karne do Łobodzińskiego zostaje przecięte przez Janickiego.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zawodnicy ŁKS-e ponownie zawitali już na murawie, zaraz za nimi wyszli gracze gości.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Chwila przerwy i wracamy za 10 minut.

• W pierwszej połowie byliśmy świadkami dość wyrównanego spotkania. Obie drużyny miały swoje szanse, które nie zostały wykorzystane i mamy 0:0. Czerwoną kartką został ukarany Andriuskevicius i teraz to ŁKS będzie miał okazję do większej ilości strzałów na bramkę Pawłowskiego. Ciekawi jesteśmy posunięć trenerów, gdyż Lechia będzie musiała dać sobię radę grajać w osłabieniu, a gospodarze powinni przejść do ofensywy.

• Koniec pierwszej połowy!

• Żółta kartka dla Gieragi i zawodnicy zaraz zejdą do szatni.

• Doliczona jedna minuta.

• Gospodarze kilkukrotnie próbują dośrodkować piłkę w pole karne, ale za każdym razem są blokowani przez rywali.

• Błąd Surmy i piłka po jego podaniu opuszcza plac gry. Aut dla gospodarzy.

• Jakub Wilk faulowany pod własnym polem karnym.

• Długie podanie do Mięciela, ale piłka ląduje w rękach Pawłowskiego.

• Deleu po raz kolejny świetnie gra ciałem i wywalcza piłkę na swojej stronie.

• Faul na pewno był, ale można się zastanawiać czy zawodnik Lechii zasługiwał na drugą żółtą kartkę.

• Druga żółta kartka dla Andriuskeviciusa i Lechia będzie od 39. minuty grać w dziesiątkę! Zawodnik gości faulował Szczota.

• Odpowiedź Lechii, główkuje Wiśniewski, ale piłka ociera się o zawodnika ŁKS-u. I wychodzi na rzut rożny.

• Wrzucenie piłki na 10. metr. Mięciel lekko trąca piłkę do Saganowskiego, ale ten nie ma szans na oddanie skutecznego strzału! Piłka leci obok słupka i zostaje na raty złapana przez Pawłowskiego!

• - Ej! Faul był, trzeba się przewrócić! - krzyknął menedżer Piotr Świerczewski w stronę jednego ze swoich podopiecznych, Ronalda Gercaliu.

• Iwański zagrywa w pole karne, ale tam piłkę wybijają obrońcy gości.

• Bardzo nieładne zagranie Wiśniewskiego, który faluje rywala po tym jak sam traci piłkę. Żółta kartka.

• Grzelczak fauluje podczas walki o górną piłkę. ŁKS wznawia na własnej połowie.

• Gercaliu w ofensywie, ale w defensywie dobrze spisuje się Deleu. Pawłowski od bramki.

• Podanie na dobeig do Grzelczaka, ale ten skutecznie zostaje zblokowany przez Garcaliu, a następnie piłkę łapie Wyparło.

• Gercaliu włącza się do akcji ofensywnej, ale niecelnie podaje i piłka przechodzi na korzyść Lechii.

• Lekko zaczęło padać nad stadionem w Łodzi. łks lechia

• Andriuskevicius odbiera piłkę rywalom, ale chwilę później wychodzi z nią poza linię końcową.

• Traore wygrywa pojedynek główkowy w ofensywie, ale piłka wychodzi poza linię boczną.

• Gercaliu beznadziejnie podaje na dobiego do Saganowskiego i z piątego metra wznowi Pawłowski.

• Zamieszanie w polu karnym łodzian zostaje zakończone strzałem z dystansu Deleu. Piłka przechodzi nad poprzeczką.

• Wrzucenie w pole karne, po wybiciu piłki głową przez Lechię z woleja uderza Laizans, ale źle trafia w piłkę.

• Surma fauluje na 35. metrze od bramki.

• Dośrodkowanie w wykonaniu Deleu, ale stoperzy ŁKS-u wybijają piłkę poza szesnastkę.

• Próba podania do Wiśniewskiego pod linię boczną, ale skutecznie interweniuje Klepczarek.

• Słabe zagranie Iwańskiego i futbolówka zostaje wybita na 30. metr.

• Dośrodkowanie w pole karne i Kożans wybija piłkę głową poza linię końcową.

• Krótkie rozegranie kornera i Wilk wybija piłkę na aut.

• Marek Saganowski walczy w polu karnym i wywalcza rzut rożny.

• Wrzucenie piłki na 3. metr w wykonaniu Wilka i w "koszyczek" łapie Wyparło.

• Kapitan ŁKS-u fauluje Deleu. Lechia wznawia na własnej połowie.

• Dośrodkownie w pole karne, głową uderza Saganowski i nie trafia w bramkę z kilku metrów!

• Dośrodkowanie Wiśniewskiego z korneru, ale piłka zostaje wybita na aut.

• Pomocnik Lechii już wstał, ale arbiter powinien w tej sytuacji podyktować rzut wolny i pokazać żółtą kartkę Szczotowi.

• Szczot agresywnym wślizgiem atakuje Wiśniewskiego i ten obecnie leży na murawie.

• Łobodziński wdaje się w drybling na skrzydle, ale zostaje zatrzymany ciałem przez Deleu i od bramki wznawia Pawłowski.

• Szczot źle przyjmuje piłkę i zostaje mu ona odebrana na linii pola karnego.

• Akcja Lechii, podanie na wolne pole do Wiśniewskiego, ale ten uderza obok bramki!

• Za mocne podanie na lewe skrzydło Lechii i Wilk nie ma szans dobiec do piłki.

• Dośrodkowanie Łobodzińskiego w pole karne, głową uderza Mięciel i piłka przechodzi kilka metrów nad poprzeczką!

• Podanie do Wilka, ale ten zostaje złapany w pułapkę ofsajdową.

• Złe podanie Klepczarka i piłkę w defensywie przejmuje Bajic.

• Próba zagrania długiej piłki do Grzelczaka, ale podanie jest niecelne i futbolówka ląduje w rękach Wyparły.

• Deleu wrzuca piłkę na piąty metr, gdzie piłkę na aut wybija Łabędzki.

• Wiśniewski mija kilku rywali, schodzi do środka, ale niecelnie uderza lewą nogą.

• Dośrodkowaie w pole karne Lechii, Pawłowski wychodzi z bramki i piąstkuje piłkę pod nogi własnego obrońcy.

• Andriuskevicius ukarany żółtą kartką za agresywne wejście w nogi Łobodzińskiego.

• łks lechia

• Dośrodkowanie Szczota ląduje w rękach Pawłowskiego.

• Grzelczak odkrywa do Traore, ale ten znajduje się na pozycji spalonej.

• Długie wybicie Wyparły, ale pojedynek główkowy z Mięcielem wygrywa Kożans.

• Wrzucenie piłki w pole karne przez Wiśniewskiego, ale futbolówka ląduje w rękach Wyparły.

• Dośrodkowanie Wilka, ale futbolówka nie trafia na głowę Grzelczaka. Rzut rożny dla Lechii.

• Pierwszy gwizdek!

• Na meczu pojawiło się 100, może 150 kibiców z Gdańska, którzy od kilkunastu minut przekrzykują się z miejscowymi fanami.

• Obie drużyny w formacjach 4-5-1.

• Swój pierwszy występ w barwach ŁKS-u zaliczy Wojciech Łobodziński.

• Do składu Lechii powraca Vytautas Andriuskevicius, który ostatnio pauzował za kartki. Na ławce rezerwowych znalazł się Tomasz Dawidowski, który czeka na swój 200. występ w polskiej lidze.

• Wyjściowa jedenastka ŁKS-u: Wyparło, Gercaliu, Łabędzki, Klepczarek, Gieraga, Laizans, Szczot, Iwański, Łobodziński, Mięciel, Saganowski. Zmiennicy: Velimirovic, Adamski, Gancarczyk, Łukasiewicz, Sasin, Bonin, Stąporski.

• Skład Lechii na dzisiejsze spotkanie: Pawłowski, Deleu, Janicki, Kożans, Andriuskevicius, Surma, Bajić, Wiśniewski, Traore, Wilk, Grzelczak. Ławka rezerwowych: Małkowski, Bąk, Pietrowski, Airapetian, Nowak, Dawidowski, Lukjanovs.

• Obecnie na ławce trenerskiej Lechii zasiada Paweł Janas, który przejął schedę po Rafale Ulatowskim.

• Na stadionie jak na razie dosłownie garstka kibiców gospodarzy.

• Sytuacja "Lechistów" jest nieco lepsza. Gdańszczanie znajdują się dwie pozycje wyżej i dotychczas zdobyli o trzy oczka więcej niż ich dzisiejsi rywale. W ostatnim meczu udali się do Krakowa, na spotkanie z Cracovią i zdobyli jeden punkt po mało atrakycjnym spotkaniu. Mimo prowadzenia 1:0 dali sobie strzelić bramkę na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu.

• Łodzianie przed tym meczem znajdują się w dość nieciekawej sytuacji. Obecnie plasują się na 15. pozycji w tabeli z piętnastoma punktami na koncie. Dzisiaj muszą podjąć Lechię Gdańsk, jednak drużyna do walki o utrzymanie zdecydowanie nie jest jeszcze gotowa. Funkcję człowieka-orkiestry w klubie pełni Piotr Świerczewski, który sam otwarcie przyznaje, że jego drużyna jest jeszcze w budowie, a co będzie dalej czas pokaże. Nadal szuka się wzmocnień, jednak zawodnikom nie można zaoferować wysokich kontraktów z powodu niskiego budżetu.

• Witamy na relacji live z dzisiejszego spotkania Ekstraklasy pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Lechią Gdańsk!