ŁKS Łódź

0

Miedź Legnica

1

• Sędzia kończy spotkanie. Piłkarze ŁKS- u przegrywają na własnym boisku z Miedzią Legnica 0-1.

• Bardzo dobra akcja Pawła Kaczmarka, ale Więzik był na spalonym

• Groźna akcja łodzian, ale strzał Gieragi trafia w słupek!

• W drugiej połowie, piłkarze ŁKS-u coraz częściej próbują atakować, ale obrona gości spisuje się bardzo dobrze

• Wygląda na to, że z Kaczmarkiem wszystko będzie dobrze i zawodnik wraca do gry.

• Na boisku leży Konrad Kaczmarek

• Żółtą kartką ukarany Więzik

• Kolejna groźna akcja, i po raz kolejny strzelał Konrad Kaczmarek, ale Ptak z problemami obronił

• Groźna akcja łodzian, ale strzał Kaczmarka bez problemu broni Ptak

• Zaczynamy II połowę

• Koniec pierwszej połowy, która przebiegała pod dyktando Miedzi

• Rzut wolny dla ŁKS,ale strzał Kaczmarka minimalnie niecelny.

• Rzut rożny dla łodzian, ale dośrodkowanie Gieragi - fatalne!

• Piłkarze ŁKS-u mają problem z opuszczeniem własnej połowy boiska

• Groźna akcja Miedzi, ale strzał Nowackiego za słaby i Olszewski nie miał problemu ze złapaniem piłki.

• Jak na razie najlepszym piłkarzem - Wojciech Łobodziński

• Rzut rożny dla łodzian, ale Osiński fatalnie przestrzelił

• Po szybkim początku spotkania, tempo trochę siadło, ale to w dalszym ciągu piłkarze Miedzi rządzą na boisku

• To będzie bardzo ciężki mecz dla ŁKS-u, piłkarze Miedzi nie schodzą z połowy boiska łodzian

• Rzut wolny dla Miedzi, ale Adrian Łuszkiewicz fatalnie przestrzelił

• Rzut wolny dla Miedzi

• Od początku spotkania to piłkarze Miedzi próbują narzucić swoje tempo gry.

• Kolejna groźna akcja Miedzi, ale Jakub Grzegorzewski był na spalonym

• Pierwsza groźna akcja Miedzi, jednak dośrodkowanie Łobodzińskiego minimalnie niecelne

• Przed meczem piłkarze obu zespołów, uczcili minutą ciszą pamięć zmarłych piłkarzy, kibiców i sportowców ŁKS-u.

• Wystartowali! Mecz rozpoczęli piłkarze z Legnicy!

• Kibice na meczu ŁKS - Miedź

• Piłkarze ŁKS- u i Miedzi wychodzą już na murawę boiska, za chwilę zaczynamy!

• Przed meczem ŁKS - MiedźPrzed meczem ŁKS - Miedź

• Do rozpoczęcia meczu zostało 20 minut, piłkarze obu zespołów na rozgrzewce, a na stadionie jak na razie pustki.

• Rezerwowi:

ŁKS: Bogusław Wyparło, Artur Golański, Adrian Jurkowski, Przemysław Kita, Dawid Serafiński, Agwan Papikjan, Damian Pawlak

Miedź: Andrzej Bledzewski, Damian Lenkiewicz, Damian Paszliński, Mariusz Mowlik, Daniel Tanżyna, Patryk Szymański, Zbigniew Zakrzewski

• Do rozpoczęcia meczu zostało 30 minut. Znamy już wyjściowe ''11''. Największa niespodzianka w składzie ŁKS-u, Bogusław Wyparło spotkanie rozpocznie na ławce rezerwowych.

• Witamy Serdecznie z Łodzi, gdzie 17. w tabeli ŁKS zagra z 7. Miedzią Legnica. Po 14. kolejkach dorobek łodzian to 10 punktów, a Miedź po 13. spotkaniach na swoim koncie ma 22 oczka.