ŁKS Łódź 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Za uwagę dziękuje Mariusz Roksela.

• ŁKS bezbramkowo remisuje na własnym stadionie z Podbeskidziem. Dwie najlepsze ekipy zaplecza ekstraklasy dzielą się punktami.

• Za faul tuż przed polem karnym. Gdyby nie ta interwencja mogła paść bramka.

• Za faul taktyczny w defensywie kartką ukarany Łabędzki.

• ŁKS do końca szuka swojej okazji na zdobycie zwycięskiego gola. Wszystko wskazuje jednak, że pojedynek dwóch najlepszych ekip w I lidze zakończy się bezbramkowym podziałem punktów.

• Do II połowy doliczone 3 minuty.

• Malinowski wchodzi za Demjana.

• Ponownie dużo szczęścia sprzyja TSP. Po okropnym zamieszaniu pod bramką Zajaca piłka ostatecznie wylatuje tuż obok słupka za linię końcową.

• Nieubłaganie zbliżają się ostatnie minuty meczu. Czy Podbeskidzie potwierdzi swoją markę króla końcówek spotkań? A może tym razem ŁKS pokaże, że już ostatecznie zażegnał problem swoich kiepskich końcówek?

• Brzydki faul na jednym z zawodników ŁKS. Sędzia przerywa grę jednak nie karze nikogo indywidualnie. Rzut wolny z około 30 metrów bity wysoko ponad bramką.

• Druga zmiana w ŁKS. Za Kaczmarka wchodzi Kosecki.

• Za faul na własnej połowie.

• Sędzia ewidentnie przeszkodził Kaczmarkowi w dojściu do piłki zastawiając mu całkowicie drogę!

• Kolejna ładna akcja ŁKS, którą próbował wykończyć Gieraga. Uderzenie jednak ponad bramką Zajaca.

• ŁKS już w komplecie na murawie.

• Nieporozumienie w szykach obronnych ŁKS. Bodzio W zagrywa wprost pod nogi napastnika Podbeskidzia. ŁKS ratują ostatecznie wracający defensorzy, którzy wybijają piłkę za linie końcową.

• Gra już wznowiona. ŁKSieka nadal opatrywany poza murawą.

• Tymczasem jeden z zawodników ŁKS leży na murawie i potrzeba jest interwencja służb medycznych.

• Druga zmiana w TSP. Za Kołodzieja wchodzi Rogalski.

• Poważny błąd arbitra. Piłka uderzona przez napastnika ŁKS po rykoszecie od obrońcy wychodzi za boisko. Sędzia zamiast wskazać na rzut rożny nakazuje rozpoczęcie gry od bramki Zajaca.

• Ładne uderzenie z dystansu Klepczarka z dużym poświęceniem broni Zajac.

• Wzmaga się walka na murawie, wzmaga się również doping na stadionie ŁKS przy Al. Unii.

• Patejuk zmienia Cieślińskiego.

• Do wejścia szykuje się Patejuk.

• Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Krótko rozegrana piłka. Ostatecznie akcja bez zagrożenia dla gości.

• Chwilę po wznowieniu gry akcja przenosi się pod drugą bramkę. Goście wywalczają rzut wolny w odległości około 40 metrów. Piłkę uderza Kołodziej jednak posyła ją bardzo wysoko ponad bramką Wyparły.

• Tym razem od kilku chwil Podbeskidzie zamknięte pod własnym polem karnym. Jedną z akcji próbował wykończyć Kłus. Refleksem popisał się jednak Zajac.

• Spiker podał właśnie dane o frekwencji. Na obiekcie znajduje się ponad 6600 widzów, w tym nieco ponad 140 gości z Bielska.

• ŁKS nareszcie wyrwał się spod oblężenia gości. Efektem jest wywalczony rzut rożny dla gospodarzy.

• ŁKS zamknięty na własnej połowie. Cały czas w natarciu Podbeskidzie, które swoich szans upatruje w wysokim pressingu.

• ŁKS popełnia coraz więcej błędów na własnej połowie. Gospodarze taką niefrasobliwą grę mogą przypłacić stratą gola.

• Klepczarek na własnej połowie fauluje Cieślińskiego. Rzut wolny dla TSP z około 40-45 metrów od bramki Wyparły.

• Bodzio W ze sporymi problemami wybija piłkę za linię końcową. Szczęście ŁKSu, że nie dopadł do niej żaden z rywali.

• Nieporozumienie Klepczarka z Kujawą, który ostatecznie przy próbie naprawy swojego błędu fauluje. Grę wznowią goście.

• Początek II połowy to dość brzydka gra, ze sporą ilością przypadkowych fauli i niepotrzebnych strat.

• I d razu groźny atak gości, którzy wywalczyli rzut rożny.

• I ruszamy z drugimi 45 minutami meczu!

• Są już również gospodarze.

• Narazie na murawie tylko zespół gości.

• Piłkarze wracają na murawę. Za moment początek II odsłony spotkania.

• Koniec I połowy. P 45 minutach lider oraz vicelider I ligi schodzą do szatni przy bezbramkowym remisie. Za około kwadrans zapraszamy na drugą odsłonę meczu.

• Woźniczka powoli wraca na ławkę dookoła murawy.

• Do I połowy doliczona 1 minuta.

• Na murawie leży Woźniczka, który właśnie został przez trenera wezwany do zejścia z murawy. W jego miejsce wchodzi wspomniany Mowlik.

• Do wejścia szykuje się Mowlik. Pierwsza zmiana nastąpi zapewne jeszcze przed przerwą.

• Po dłuższej chwili przewagi gospodarzy ponownie groźnie zaatakowali goście. Ziajka dobrze pociągną akcję lewą stroną, zagrał po ziemi w pole karne gdzie do piłki dopadł Cienciała. Na posterunku stał jednak Wyparło, który bardzo dobrze przeczytał intencje kapitana TSP.

• Ładna gra ŁKS na malej przestrzeni, na połowie Podbeskidzia. Goście dobrze bronią jednak dostępu do własnej bramki.

• Łatka w niebezpieczny sposób fauluje w środku pola, za co sędzia ukarał go żółtą kartką. Jest to pierwsze indywidualne upomnienie w tym meczu.

• ŁKS sunie z kolejnymi akcjami. Cały czas brakuje jednak dokładności w ostatnim podaniu lub przy samym uderzeniu.

• Kolejna bardzo ładna akcja ŁKS. Niestety zabrakło dokładnego wykończenia.

• Doskonałej postawie Zajaca TSP zawdzięcza teraz to iż nie straciło bramki. Z piłką, w polu karnym bardzo dobrze odwrócił się Kujawa, po czym oddał strzał. Zajac wybił piłkę za linię końcową.

• Teraz bardzo dużo szczęścia uśmiechnęło się do ŁKS. Piłka po uderzeniu głową przez jednego z zawodników gości lobuje Wyparłę i minimalnie mija bramkę.

• Po dośrodkowaniu Kaczmarka z prawej strony piłka mija wszystkich zawodników w polu karnym i przelatuje minimalnie obok słupka.

• Rożny dla ŁKS. Piłka bita na krótki słupek, jednak bez większego zagrożenia dla bramki Zajaca.

• Kilka głupich i niepotrzebnych strat piłki po obu stronach. Jak narazie jest to typowy mecz walki, w którym oba zespoły starają się jak mogą strzelić bramkę, a nie grać piłkę ładną dla oka.

• Po kontrze ŁKS, próba dośrodkowania z lewej strony pola karnego przez Bykowskiego. Piłkarze z Bielska wybijają piłkę na aut.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia. W pole karne bije Kołodziej jednak żaden z jego partnerów nie dochodzi do piłki.

• I chyba "wykrakałem" ponieważ w chwilę po tym jak skończyłem pisać ostatni wpis goście z Bielska wyszli z ładną, kombinacyjną akcją, po której w sytuacji "sam na sam" znalazł się Cieśliński jednak uderzył wprost w Bogusława Wyparłe.

• Spokojniejsza chwila w meczu. Raz ŁKS, raz Podbeskidzie próbuje skonstruować groźną akcję jednak żadna z drużyn nie może wyjść na dłużej z własnej połowy.

• Podbeskidzie zamknięte pod własnym polem karny, kilka prób oddania strzału - ostatecznie goście wychodzą ze wszystkiego obronną ręką.

• Kotłowanina pod bramką Podbeskidzia. Ostatecznie grę od własnej bramki wznowi Zajac.

• Ładna walka Łatki o piłkę pod polem karnym ŁKS. Poświecenie zawodnika z Bielska opłaciło się. TSP wywalczyło wrzut z autu, którego o mały włos na bramkę nie zamienił Cieśliński, który po wznowieniu gry z najbliższej odległości posłał piłkę ponad bramką Wyparły!

• Uderzenie z dystansu Cieślińskiego pewnie łapie Bogusław Wyparło.

• Romańczuk nieprzepisowo zatrzymywany przez Łatkę w środku pola.

• Ponownie groźnie pod bramką TSP. Romańczuk dobrze wyprowadził akcję, zagrywał do Kujawy, który z około 6-7 metrów trafił piłką uderzoną głową w słupek!

• Pierwszy groźny atak gospodarzy - efektem rożny dla ŁKS.

• Rozpoczynają goście.

• Przed pierwszym gwizdkiem nastąpi jeszcze chwila ciszy, dla uczczenia pamięci ofiar zeszłorocznej katastrofy prezydenckiego Tupolewa pod Smoleńskiem.

• Piłkarze wychodzą właśnie na murawę.

• Na dzisiejszym spotkaniu zapowiada się komplet widowni. Już teraz są niemal pełne trybuny, a idąc na stadion widziałem jeszcze rzesze kibiców czekające pod bramami i kasami. Na sektorze gości około 200 kibiców z Bielska z jak narazie jedną flagą. Sektory gospodarzy tradycyjnie szczelnie oflagowane. Oprócz stałych flag meczowych, na ogrodzeniu znajduje się również transparent "Katyń, Smoleńsk - PAMIĘTAMY"

• ŁKS: Wyparło - Gieraga, Klepczarek, Woźniczka, Kłus, Kaczmarek, Łabędzki (kapitan), Bykowski, Kujawa, Mączyński, Romańczuk. Podbeskidzie: Zajac - Dancik, Kołodziej, Ziajka, Cieślińki, Osiński, Cienciała (kapitan), Koman, Demjan, Konieczny, Łatka.

• Witamy ze stadionu w Łodzi, gdzie za kilka chwil rozpocznie się ostatnie spotkanie piłkarskiej I ligi podczas obecnej kolejki. Za moment zaprezentujemy składy w jakich wystąpią oba zespoły.