ŁKS Łódź 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu! ŁKS wygrywa na inaugurację sezonu na własnym stadionie w Łodzi!

• Leżał na boisku Saganowski, musi opuścić boisko. A doliczony czas się skończył.

• Nie zanosi się na emocje w samej końcówce. ŁKS kontroluje grę. A do regulaminowego czasu doliczone trzy minuty.

• ŁKS czeka na okazje do kontry, wciągając Podbeskidzie na własną połowę. Goście nie bardzo mają pomysł na grę.

• ŁKS Podbeskidzie Na boisku ciągle sporo walki, czy Podbeskidzie znajdzie siły by wyrównać?

• Nowak przyjął piłkę w polu karnym, jednak odskoczyła mu od nogi, a znalazłby się sam na sam przed Bąkiem.

• Piłka trafiła przed pole karne do Sachy, ale ten minął się z piłką przy próbie uderzenia. Po chwili kontrę ŁKS przerwali obrońcy Górali, wykorzystując nie najlepszą szybkość Bykowskiego.

• Po wrzutce z kornera tylko... kolejny rzut rożny.

• Groźne uderzenie z dystansu Łatki, ale po rykoszecie tylko rzut rożny.

• Szałachowski opuszcza boisko. W jego miejsce Radosław Pruchnik.

• Podbeskidzie nie bardzo ma pomysł na stworzenie okazji, bardzo waleczni są teraz piłkarze ŁKS. Górale próbują konstruować akcje skrzydłami, ale dobrze przecinają podania obrońcy ŁKS.

• Szałachowski opatrywany za boiskiem.

• Dobra akcja ŁKS. Uderzał Kaczmarek, ale broni bramkarz.

• "Wygramy, wygramy, wygramy, Bielsko pokonamy!" Skandują kibice gospodarzy.

• Rzut wolny dla Podbeskidzia z prawej strony uderzył Patejuk, ale ponad bramką.

• Podbeskidzie próbuje odrabiać straty, ale ŁKS niesiony dopingiem kibiców dobrze się broni.

• Zmiana w Podbeskidziu, trener Kasperczyk reaguje na sytuacje na boisku. W miejsce Sikory Mariusz Sacha.

• Jak do tej pory sędzia bardzo pobłażliwie traktował faulujących zawodników, o czym może świadczyć fakt, że to dopiero pierwsza kartka w meczu. Przy faulu Kascelana nie było jednak wątpliwości.

• Żółta kartka dla Kascelana za faul od tyłu na Metelce.

• Doskonałe zachowanie Saganowskiego, który idealnie wyskoczył do dośrodkowania z lewej strony i uderzył na bramkę. Piłka jeszcze skozłowała przed Bąkiem i wpadła do siatki! Emocjonujące spotkanie w drugiej połowie.

• Bramka 2:1 dla ŁKS! Saganowski głową po wrzutce z lewej strony!

• Maciej Bykowski wchodzi za Stefańczyka.

• Po rzucie rożnym groźnie główkował Konieczny, ale niecelnie.

• Dobra interwencja Velimirovicia po dośrodkowaniu z lewej strony Patejuka. Piłka zmierzała pod poprzeczkę ale bramkarz ŁKS przeniósł ją nad nią na rzut rożny.

• Na spalonym Saganowski

• Oba zespoły mają sporo ochoty do gry, możemy liczyć na ciekawą końcówkę spotkania.

• Mateusz Bąk uprzedza Szałachowskiego przed polem karnym. Odważne wyjście bramkarza Podbeskidzia

• Szałachowski doskonale przyjął prostopadłą piłkę w polu karnym i uderzył w biegu między nogami Bąka! Bardzo ładna akcja ŁKS!

• Sebastian Szałachowski wyrównuje wynik meczu!

• Uderzenie z dystansu Demjana, ale bramkarz ŁKS dobrze sparował piłkę.

• ŁKS Podbeskidzie ŁKS nie może na razie znaleźć sposobu na Mateusza Bąka.

• Saganowski był blisko wyrównania. Po dośrodkowaniu w pole karne wyskoczył do piłki i uprzedził Bąka, ale trafił obok bramki.

• ŁKS próbował się odgryzać, ale na razie bezbłędnie defensywa Podbeskidzia.

• Sporo zamieszania w polu karnym ŁKS, piłka odbiła się od zawodników ŁKS i trafiła do Demjana, który czubkiem buta wepchnął ją do bramki.

• 1:0 dla Podbeskidzia! Wejście smoka Demjana!

• Szybka akcja ŁKS na początek drugiej odsłony, ale piłka za linią końcową i od bramki Bąk.

• I rozpoczęliśmy drugą połowę.

• Zmiana także w Podbeskidziu. Demjan za Cieślińskiego.

• W przerwie zmiana w ŁKS. Nowak za Golańskiego.

• Minuta doliczona, po jej upływie sędzia kończy pierwszą połowę.

• Wrzutka Mięciela, ponownie główkował Kascelan, ale też bez rezultatu.

• A jednak było groźnie. Saganowski wrzucił z lewej strony, na dobrą pozycję wyszedł Kascelan i zdecydował się niekryty uderzyć głową. Obok słupka. Mógł lepiej wykończyć tę akcję.

• Nudna końcówka pierwszej połowy, niewiele się dzieje na boisku.

• Zapowiadana zmiana. Metelka za Komana.

• Za chwilę nastąpi zmiana w Podbeskidziu. Opuści boisko kontuzjowany Koman, w jego miejsce wejdzie Metelka.

• Po rzucie rożnym nie było zagrożenia. Kaczmarek za mocno wykonał ten stały fragment gry.

• Ależ okazja ŁKS! Najlepsza w spotkaniu! Saganowski wyłożył piłkę w pole karne Kaczmarkowi, jednak jego uderzenie dobrze sparował na rzut rożny Bąk!

• Nieco chaosu w ataku ŁKS, ale mogło być groźnie. Skończyło się na strachu przed polem karnym Górali.

• I kolejny faul, tym razem znowu piłkarza ŁKS. Zwija się z bólu Łatka. A Stefańczyk bez kartki. Sędzia jest dzisiaj bardzo cierpliwy.

• Kascelan po szybkim kontrataku wystawił piłkę Stefańczykowi, ten jednak w dobrej sytuacji uderzył niecelnie.

• Ostre starcie Patejuka i Golańskiego. Obyło się jednak bez kartki dla piłkarza gości.

• Rzut rożny dla ŁKS. Wybijają daleko piłkarze gości.

• Sikora próbował dojść do prostopadłej piłki, ale powstrzymany przez rywali przed polem karnym.

• ŁKS przez chwilę rozgrywał piłkę na połowie Podbeskidzia, ale szybko skończył się okres nacisku łodzian.

• Kolejne szybkie przejście do ataku Podbeskidzia, zakończone strzałem z prawej strony pola karnego Sikory. Dobre kilka metrów obok słupka.

• Znowu próba długiego podania w pole karne Podbeskidzia, chwilę później nieudanie z dystansu uderzył Łukasiewicz. Na razie bez pomysłu na grę gospodarze.

• Cieśliński próbował wywalczyć rzut rożny, jednak od bramki golkiper ŁKS.

• Znakomita okazja Podbeskidzia! Velimirović ratuje zespół w pojedynku jeden na jeden z Patejukiem!

• Bąk wyprzedza Kascelana w walce o piłkę na linii pola karnego.

• Strzał na bramkę Podbeskidzia, ale wysoko nad poprzeczką.

• Długie podanie do Saganowskiego, jednak obrońcy na spółkę z Bąkiem radzą sobie z zagrożeniem.

• Niecelne zagranie Szałachowskiego w pole karne Podbeskidzia i od bramki zacznie Bąk.

• Akcja Podbeskidzia zakończyła się na niecelnym podaniu Patejuka przed polem karnym.

• Dużo faulują dziś piłkarze ŁKS. Tym razem Patejuk powalony przez Kaczmarka w środku pola.

• Po kolejnym rzucie rożnym piłka trafiła przed pole karne do Łatki, który huknął nad bramką.

• Niebezpiecznie pod bramką ŁKS. Klepczarek szczupakiem wybija piłkę na rzut rożny. Patejuk krótko rozegrał, po kolejnej wrzutce na kolejny korner Łukasiewicz.

• Mięciel niebezpiecznie fauluje w środkowej strefie boiska. Dancik jednak może grać dalej. A Mięciel nie dostał kartki.

• Kolejny raz na spalonym piłkarz ŁKS. Tym razem Saganowski.

• Kolejny faul na piłkarzu Podbeskidzia przed polem karnym. Wrzutka w szesnastkę z wolnego z lewej strony za mocna i od bramki Velimirović.

• W odpowiedzi dobre zagranie Saganowskiego do Szałachowskiego, ten zdołał oddać strzał, który wybronił Bąk. Ostatecznie i tak spalony.

• Po wrzutce z kornera Konieczny uderzył głową tuż nad poprzeczką.

• Po wrzutce Patejuka główkować próbował Cieśliński, ale ŁKS-siacy wybijają na rzut rożny.

• Faul Łukasiewicza na Sikorze i rzut wolny dla Podbeskidzia przed polem karnym.

• Atak Podbeskidzia lewą stroną, ale po wrzutce w pole karne sytuacje wyjaśniają obrońcy "Górali".

• W ataku ŁKS, dośrodkowanie z prawej strony, piłka spadła na głowę Saganowskiego, jednak poszybowała po uderzeniu ponad bramką.

• Dwie interwencje Bąka, który wyłapywał bezpańskie piłki zagrane do przodu przez piłkarzy ŁKS.

• Już w pierwszych sekundach Adam Cieśliński był bliski pokonania bramkarza ŁKS. Piłka przeszła jednak tuż obok słupka.

• Początek spotkania.

• Zespoły już się przywitały, losowanie stron i zaraz zaczynamy.

• Przed spotkaniem piłkarze ŁKS otrzymali od władz miasta pamiątkową paterę i puchar za awans do Ekstraklasy. Dopiero teraz, ponieważ to pierwszy mecz ŁKS-siaków w Łodzi po powrocie do Ekstraklasy. Wcześniej spotkania domowe rozgrywane były w Bełchatowie.

• Na stadionie ŁKS pojawiły się nowe trybuny Na stadionie ŁKS po remoncie są nowe trybuny, ale całość nadal wygląda archaicznie i nowy obiekt jest koniecznością.

• Znamy już składy obu drużyn. A na trybunach pojawili się Marcin Gortat i Tomasz Adamek.

• Witamy w relacji ze stadionu w ŁKS w Łodzi, po remoncie dopuszczonym do rozgrywania spotkań w Ekstraklasie. Czy będzie szczęśliwy dla gospodarzy?