• Koniec meczu! ŁKS wygrał po zjawiskowej końcówce. Wspaniały gol Hotiego.

• Jeszcze czekamy na ewentualną analizę VAR. Co za końcówka meczu!

• hoti

• Niewiarygodne szaleństwo na trybunach. ŁKS wygrał dosłownie za pięć dwunasta.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ŁKS NA 1:0!!!! HOTI W SAME OKIENKO!

• Jak tu nie wpadła bramka?! ŁKS miał świetną piłkę meczową po rożnym. Pogoń jakoś się wybroniła.

• Klebaniuk! Wybija przed siebie po mocnym strzale Hotiego.

• pogoń

• Sędzia doliczył siedem minut. Było trochę przerw - głównie na analizy VAR.

• I Tutyskinas za Głowackiego. Tymczasem atomowy strzał Koutrisa. Piłka wyraźnie mija prawy słupe.

• Janczukowicz za Pirulo.

• Schodzi Ramirez, za niego Śliwa.

• Za chwilę potrójna zmiana w ŁKS. Mecz pewnie potrwa jeszcze z dziesięć minut.

• I jeszcze Rostami za Gorgonia.

• Wchodzi Fornalczyk, schodzi Koulouris.

• Aktywny Ramirez. Kopie, ale źle. Kolejna zmiana przed nami.

• Grosicki z okolicy trzynastego metra. Celnie, bez przyjęcia, ale Bobek broni bez zarzutu.

• Znowu kibice ŁKS są zawiedzeni. Hoti za długo zwlekał z odegraniem piłki w polu karnym.

• Pirulo! Uderza, broni zasłonięty Klebaniuk. Odbił do boku, na jego szczęście żaden piłkarz ŁKS nie dobił strzału.

• Mocny strzał Pirulo, tylko jęk zawodów i oklaski za próbę. Piłka przechodzi obok długiego słupka.

• Zszedł Zahović, wszedł Przyborek.

• 10 386 widzów w tym kilkuset ze Szczecina - to frekwencja na meczu.

• Rezerwowy bramkarz ŁKS Arndt dostał kartkę za uwagi do sędziego.

• Nie ma rzutu karnego! Tak wynika z analizy VAR. Koutris został trafiony w bark albo klatkę piersiową. Tylko róg dla ŁKS. Gwizdy na trybunach. Trener Moskal kryje twarz w dłoniach.

• koutris

• RZUT KARNY DLA ŁKS! Zawinił Koutris. Zagranie ręką.

• I jeszcze Hoti za Letniowskiego.

• Jurić za Tejana.

• NIE MA GOLA DLA POGONI! Grosicki wykłada piłkę Kurzawie, po próbie zmiennika piłkę wypluwa Bobek, ale dobitka, w zasadzie podcinka Koulourisa okazuje się niedokładna.

• I jeszcze zmęczonego Lisowskiego zmienia Borges.

• Czas na pierwsze roszady. Od razu podwójna zmiana w Pogoni. Kurzawa za Gamboę.

• Trwa przerwa na uzupełnienie płynów.

• Tejan... Biegnie, wpada w pole karne i jak jeździec bez głowy za daleko sobie wypuszcza piłkę w efekcie czego ta opuszcza linię końcową. Jeszcze ma jakiś problem mięśniowy...

• Kolejny raz brakuje precyzji po stronie ŁKS. Za mocne podanie do Pirulo. Tymczasem pod drugą bramką broni Bobek.

• klebaniuk

• Nie, to nie był karny. Gramy dalej!

• Sporna sytuacja w polu karnym Pogoni! Po wycofaniu Lisowskiego piłkę wybija Klebaniuk, ale w tak zwanym międzyczasie kopnął rywala w nogę... Karny?

• Pirulo kopnął z dystansu. Mocno, ale w sam środek, gdzie czekał młody bramkarz.

• Gamboa ukarany kartką.

• Kombinacyjna akcja Pogoni przerwana przez wybicie Dankowskiego. Koulouris szukał podaniem Grosickiego.

• Sporo niedokładności po stronie ŁKS. Tym razem Ramirez nie był w stanie opanować piłki. Od bramki Klebaniuk.

• Głowacki miękko zagrywał w pole karne w kierunku Tejana. Napastnik musiał gonić piłkę. Ostatecznie aut dla Pogoni.

• Tejan zatrzymany czystym wślizgiem przez ostatniego rywala na swojej drodze. Wzmaga się doping dla obu zespołów.

• Ryzykowne wyjście Bobka. Na jego szczęście kończy się ratunkowym wybiciem piłki w trybuny.

• W ataku Pogoń. Sędzia asystent podnosi chorągiewkę. Spalił Grosicki.

• łks

• Od środka wznowili gospodarze. Czekamy na gole w meczu!

• Za chwilę początek drugiej odsłony. Zdaje się, że gramy dalej w niezmienionych składach.

• Koniec pierwszej części meczu. Bez bramek w I połowie.

• Kartka dla Gorgonia.

• Ależ to mogło się pięknie skończyć! Kamil Grosicki kolejny raz zaprzepaścił świetną sytuację! Kapitan "Portowców" w słupek w stuprocentowej sytuacji!

• Kay Tejan przed niezłą sytuacją. Obrońcy Pogoni czujni, nici z szarży napastnika ŁKS-u.

• Groźnie teraz pod bramką Pogoni. Akcję zakończył niecelnym strzałem Dani Ramirez.

• Wojciech Lisowski obejrzał żółtą kartkę. Zaczną piłkarze ŁKS-u.

• Ależ błąd Kamila Grosickiego. Rajd skrzydłowego zatrzymany, powinien się z piłką lepiej zabrać. Kamil Dankowski zbiera gratulacje od kolegów za interwencję.

• Wahan Biczachczjan teraz zatrzymuje groźną akcję ŁKS-u. Duże szczęście po stronie Ormianina, że nie obejrzał kartki.

• Chwila przerwy na uzupełnienie płynów.

• Ależ to była sytuacja! Pirulo z rajdem i był blisko trafienia, ale fantastyczna interwencja bramkarza Pogoni. Nie ma gola, gramy dalej.

• Ależ to mogło się pięknie dla Pogoni zakończyć. Wahan Biczachczjan z dośrodkowaniem, ale uderzenie jednego z "Portowców" ponad bramką.

• Zakotłowało się pod bramką ŁKS-u, ale gospodarze zdołali wyjść z opresji. Niezły fragment Pogoni. Goście atakują rywali.

• Jakub Letniowski obejrzał żółtą kartkę. Przed rzutem wolnym goście.

• Mogło być groźnie dla gości, ale nie dogadał się Kamil Grosicki z kolegami. W efekcie piłka dla ŁKS-u.

• Pierwsza groźna sytuacja za nami! Uderzał Michał Mokrzycki, ale bez trudów obronił Bartosz Klebaniuk.

• Zderzenie teraz między piłkarzami. Leży na murawie Danijel Loncar. Potrzebna będzie pomoc.

• Świetna okazja przed gospodarzami, ale zbyt mocne dogranie i Dani Ramirez zakończył akcję strzałem. Szkoda!

• Nieźle rozpoczęli mecz gospodarze. Piłka po stronie graczy ŁKS-u.

• I rozpoczęliśmy mecz! Wybrzmiał pierwszy gwizdek!

• Canal+ Sport screen

• Początek meczu już za 5 minut!

• Kazimierz Moskal, trener ŁKS-u: Ważne przede wszystkim to, gdzie jest się w tabeli na koniec. Nie wiem, czy zawodnicy rzeczywiście tak mocno patrzą w tę tabelę już teraz, po czwartej kolejce, ale ja - niespecjalnie. Tak samo było w I lidze, nie ma to w tej chwili dla mnie aż takiego znaczenia. Ważne jest to, żebyśmy się dobrze przygotowali do tego kolejnego meczu.

• Początek ekstraklasowego sezonu dla Pogoni jest niezły, ale mogłoby być dużo lepiej. "Portowcy" mają na koncie sześć punktów, gdyż wygrali z Wartą Poznań i Widzewem Łódź. W ostatniej kolejce przegrali jednak z Radomiakiem Radom na swoim stadionie 0:2

• ŁKS nie zaliczył udanego powrotu do Ekstraklasy. Na inaugurację ekipa z Łodzi przegrała z Legią Warszawa 0:3. Następnie uległa ruchowi Chorzów 0:2. W trzeciej kolejce nastąpiło przełamanie, gdyż biało-czerwono-biali dopisali trzy punkty w starciu z Koroną Kielce. Derby Łodzi rozgrywane w ramach czwartej kolejki zakończyły się porażką 0:1.

• Dzień dobry! Zapraszamy na pierwsze ekstraklasowe spotkanie w niedzielę 20 sierpnia. W szranki staną ŁKS z Pogonią Szczecin. Początek meczu o godz. 15:00.

1/4
przejdź do galerii

©Canal+ Sport screen

PKO Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin ONLINE. Jeśli beniaminek chce się utrzymać w lidze, musi zacząć reguralnie punktować. Na tę chwilę ŁKS jest w strefie spadkowej. Niedzielne wyzwanie nie będzie łatwe. Pogoń po odpadnięciu z europejskich pucharów będzie walczyła o mistrzostwo Polski. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz ŁKS - Pogoń w TV i internecie. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 15:00, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin ONLINE

Derby Łodzi rozgrywane w ramach czwartej kolejki zakończyły się porażką 0:1. Morale w drużynie po takiej serii nie mogą być dobre. Trener zapewnia jednak, że nie zwraca uwagi na obecną sytuację, bo liczy się to, co będzie na końcu.

ŁKS o kolejne punkty powalczy z Pogonią Szczecin, która niedawno zakończyła swoją europejską przygodę. "Portowcy" przegrali z Gent i teraz mogą skupić się tylko na lidze. Wielkim marzeniem Pogoni jest oczywiście mistrzostwo Polski, ale realnym celem jest zajęcie miejsca, które gwarantuje kwalifikacje do eliminacji Ligi Konferencji.

Jens Gustafsson, trener Pogoni Szczecin: - Mamy trudną sytuację z kontuzjami, ale nie planuję przejścia na granie trójką obrońców. Ale wciąż mamy zawodników, którzy mogą grać na wysokim poziomie. My nie mamy kłopotów z ustawieniem, ale przede wszystkim zależy nam, by dalej grać jak Pogoń - szybko, ofensywnie, agresywnie w tyłach.

Nie zagrają w meczu ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin:
ŁKS: Adam Marciniak i Bartosz Szeliga
Pogoń: Dante Stipica, Benedikt Zech, Marcel Wędrychowski

ŁKS Łódź - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!