ŁKS Łódź

0

Stomil Olsztyn

2

• Stomil Olsztyn był dzisiaj drużyną po prostu lepszą. Pewna obrona i groźne kontry,zdemolowały łodzian. Trzeba jednak dodać że ŁKS sprezentował drugą bramkę i grał w defensywie bardzo słabo. Drużyna z Olsztyna wygrała pewnie i zasłużenie.

• Sędzia właśnie zakończył mecz. Stomil wywozi niezwykle cenne punkty z Łodzi.

• Rzut wolny dla ŁKS-u. Groźny Strzał Pawła Kaczmarka. Piłka mija o metr porzeczkę

• Sędzia dolicza dodatkowe trzy minuty.

• Za brzydki faul żółta kartką ukarany stoper drużyny z Olsztyna - Andrzej Niewulis.

• Obrona ŁKS-u wygląda dzisiaj beznadziejnie. Popełnia masę błędów. To wyraźnie najsłabsza formacja drużyny. Bogusław Wyparło co chwilę wyraża dezaprobatę do poczynań swoich kolegów.

• Trener Kaczmarek również wykorzystuje limit zmian. Z boiska schodzi Kaźmierowski a za niego wchodzi Krzysztof Filipek.

• Wydaje się ze ten mecz jest już rozstrzygnięty. ŁKS jest wyraźnie dobity stratą drugiej bramki.Stomil gra już spokojnie, dwubramkowa przewaga prawdopodobnie pozwoli gościom wywieść trzy punkty.

• Stomil przeprowadza drugą zmianę, na boisku pojawia się Daniel MIchałowski, a schodzi Michał Świderski.

• Stomil przeprowadza drugą zmianę.

• Zmiana w Stomilu i ŁKSie.

• Bramka Kuriozum !! Dwa Katastrofalne błędy obrony ŁKS. Najpierw piłke za plecy zagrał Żółtowski, przejął ją piłkarz Stomilu, Kaźmierowski i wyszedł na pozycję sam na sam. Następnie położył na ziemi Bogusława Wyparłę i strzelił bramkę, Piłka była uderzona na tyle słabo że że obrońca ŁKS-u Daniel Cyzio mógł ja wybić, ale tak niefortunnie to zrobił ze uderzył w wewnętrzną część słupka i piłka wpadła do siatki.

• GOL!!!!! Stomil prowadzi już 0-2. Kaźmierowski !!

• Zmiana w ŁKS. Na boisku melduje się Daniel Brud. W dniu dzisiejszym nie zobaczymy już Nikołaja Borsukov.

• Rzut rożny dla Stomilu, ogromny błąd Artura Gieragi który nie trafił w piłkę. Do futbolówki dopadł zawodnik z Olsztyna, który uderzył bardzo mocno, prosto w głowę Jacka Kuklisa. Zawodnikowi ŁKS-u,bardzo współczujemy.

• Mecz bardzo się zaostrzył, piłkarze są skoncentrowani na polowaniu na nogi rywali, zamiast na grze w piłkę.

• Żółtą kartką ukarany piłkarz ŁKS - Dawid Sarafiński.

• Kaźmierowskiemu zagrzała się głowa, faluje po raz kolejny i za chwile może osłabić zespół.

• Za dyskusję z sędzią, żółtą kartką ukarany Szymon Kaźmierowski.

• Od razu po przerwie Stomil ruszył do ataku, wywalczył rzut rożny, z którego nic nie wynikło.

• Rozpoczyna się druga połowa spotkania.

• Zmiana w zespole ŁKS-u,boisko opuścił Konrad Kaczmarek, a w jego miejsce zameldował sie Mateusz Stąporski.

• Ełkaesiakom może brakować większego wsparcia z trybun. Co prawda obecni dzisiaj kibice robią wszystko aby gorącym wspomóc swoich piłkarzy, ale mimo wszystko 999 osób to nie to samo co pełen stadion. Miejmy nadzieje ze następne mecze rozgrywane w Łodzi będą posiadały status imprezy masowej.

• Pierwsza połowa spotkania to optyczna przewaga ŁKS-u który stwarzał więcej okazji do strzelenia bramki, jednak zawodnicy klubu z al.Unii byli nieskuteczni.Drużyna z Olsztyna jest zdyscyplinowana taktycznie i groźnie kontratakuje.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Goście z Olsztyna prowadzą 0-1.

• ŁKS bliski bramki ! Jakub Więzik oddaje strzał który zostaje wybity z linii bramkowej.

• Sędzia doliczył 1 minutę do regulaminowego czasu gry.

• Na boisku nie dzieje się wiele ciekawego, obie drużyny walczą w środku boiska. Niestety nie jest to obecnie wielkie widowisko.

• Dośrodkowanie w pole karne olsztynian, pewna interwencja Ptaka.

• Piłkarze Stomilu są bardzo konsekwentni, grają pewnie w obronie i wyprowadzają groźne kontrataki.W środkowej strefie boiska wyróżnia się Mindaugas Kalonas.

• Tempo meczu nieco siadło. Stomil ogranicza sie do obrony i wyprowadzania kontrataków. Z kolei ŁKS ma problem z stwarzaniem groźnych sytuacji.

• Do tej pory bardzo dobre wrażenie robi bramkarz Stomila - Tomasz Ptak. Broni bardzo pewnie.

• Dośrodkowanie z lewej strony Żółtowskiego i strzał głową Więzika.

• W dzisiejszym meczu ŁKS prowadzi grę i stwarza więcej zagrożenia. Ale z kolei Stomil wyprowadził jedną groźną kontrę i to od razu zabójczą.

• Groźny strzał Pawła Kaczmarka z 30 metra, tuż przy słupku. Bardzo blisko bramki dla ŁKS-u

• Przy bramce nie popisali sie łódzcy obrońcy, bardzo źle kryli w polu karnym.

• Dynamiczna akcja lewą stroną boiska, dośrodkowanie w pole karne, i tam ładnym strzałem z głowy poisuję sie Łukasz Suchocki. Bodzio W. bez szans.

• GOL!!! 0-1 Dla Stomilu !

• Ideala sytuacja dla ŁKS !! Po dwójkowej akcji Pawła Kaczmarka i Jakuba Więzika, ten drugi marnuje sytuacje sam na sam. Strzela obok bramki

• Zamieszanie w polu karnym drużyny z Olsztyna, bardzo niecelny strzał oddaje Sarafiński.

• Kibice ŁKS-u, choć dzisiaj nieliczni, gorącym dopingiem wspierają drużynę.

• Spotkanie prowadzone jest w bardzo szybkim tempie, obie drużyny chcą narzucić swój styl gry.

• Aut na wysokości pola karnego dla ŁKSu. Długi wyrzut Artura Gieragi został wybity przez obrońców Stomil, piłka ostatecznie trafiła do Konrada Kaczmarka który oddał pierwszy strzał w spotkaniu.

• 2' Rzut wolny dla Stomilu, ale bardzo źle wykonany. Brak zagrożenia pod bramką gospodarzy

• Zaczynamy mecz w Łodzi ! Rozpoczyna ŁKS

• Piłkarze już wybiegają na boisko, za chwilę inauguracja pierwszoligowego sezonu w Łodzi.

• Rezerwowi obydwu ekip: ŁKS : Domżał, Brud, Kubicki,Osiński, Pawlak, Stąporski, Szyc. Stomil : Skiba, Strzelec, Michałowski, Tunkiewicz, Kun, Łukasik, Remisz.

• Trener ŁKS-u Marek Chojnacki wyszedł z założenia że zwycięskiego składu się nie zmienia, i łodzianie wystąpią w takim samym zestawieniu personalnym jak w Katowicach.

• Sporym minusem dzisiejszego spotkania jest fakt że działaczom ŁKS-u nie udało się uzyskać zgody na organizację imprezy masowej. Z tego powodu na trybunach zasiądzie wyłącznie 999 osób.

• Witamy serdecznie ze stadionu przy al.Unii 2. W dzisiejszym meczu, który rozpocznie sie o godzinie 17, zmierzą sie Łódzki Klub Sportowy i Stomil Olsztyn. Mecz rozgrywany jest w ramach II kolejki 1 ligi.