ŁKS Łódź

2

Warta Działoszyn

2

• KONIEC KONIEC KONIEC! ŁKS RZUTEM NA TAŚMĘ RATUJE W OSTATNICH SEKUNDACH REMIS W SPOTKANIU Z WARTĄ DZIAŁOSZYN!!!

• W ostatnich sekundach Michał Zaleśny, wprowadzony na niecałe ostatnie dwadzieścia minut, zapewnia łodzianom chociaż jeden punkt!

• REMIS REMIS REMIS!!! MICHAŁ ZALEŚNY!!!

• Zmiana w ekipie gości. Zwierzak za Lisowskiego.

• Niedokładne dośrodkowania posyłające piłkę pod nogi rywali, szybkie utraty, bezmyślne faule... w ten sposób gospodarze nie wyrównają w tyn spotkaniu.

• Arbiter zdecydował się doliczyć do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

• Szymek Salski nie jest zadowolony, że arbiter zdecydował się przerwać grę i podyktować rzut wolny dla gości. Jeden z rywali tuż po jego wykonaniu próbował oddać strzał z dystansu, ale strzelił ponad poprzeczką.

• Błąd kapitana Warty Piotra Kurpiewskiego mógł gości kosztować punkty. Dość niefortunnie wybił piłkę, ale gospodarzom nie udało się wykorzystać sytuacji

• Gdyby Warta miała pomysł na rozegranie tej akcji, byłby trzeci gol dla gości. Kąpielski dał się jednak zepchnąć mocno na lewo i potem pod końcową linię boiska, dzięki czemu niezbyt miał możliwość by dośrodkować i w końcu udało się gospodarzom oddalić zagrożenie.

• Niewykorzystanych okazji ciąg dalszy. Przy strzale z dystansu źle przymierzył Marcin Zimoń i piłka po jego uderzeniu poleciała ponad poprzeczką. Cześć kibiców znów dopytuje zawodników, co oni robią...

• Zmiana w składzie gości. W miejsce Marka Grabowskiego pojawia się Przemysław Kąpielski.

• Łodzianie się nie zrażają i próbują dalej. Tym razem z centrą od Adriana Kasztelana rozminął się Michał Zaleśny i nadal czekamy na wyrównującego gola.

• Grająca w dziesięciu Warta już widocznie broni wyniku i gospodarze mają optyczną przewagę na boisku. Tyle że nie wynika z tego nic. Wynik dalej pozostaje bez zmiany, zawodnikom prawie nic nie wychodzi, strzały są niecelne, wywracają się w polu karnym... ale nadzieja chociaż na jeden punkt jest.

• Tymczasem na murawie pojawia się napastnik Łódzkiego Klubu Sportowego, Michał Zaleśny. Zastępuje Pawła Hajduczka.

• Poświęćmy chwilę uwagi oprawie. Dla tych, którzy nie wiedzą, postać boksera na tle przeplatanki i barw to logo sekcji bokserskiej Łódzkiego Klubu Sportowego, którą sympatycy pragną wypromować. Na trzymanych wokół szarfach widnieje napis CHAMPIONS i ŁKS BOKS. Tak więc... Znokautujemy wszystkich!

• Czas na kolejną żółtą kartkę. Tym razem ukarany zostaje Olek Ślęzak.

• ŁKS

• I jest oprawa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego! Jesteście ciekawi?

• Próbuje Adrian Kasztelan, próbuje Paweł Hajduczek, ale obaj nie zmieniają wyniku. Uderzenie pierwszego wybił bramkarz, drugi zaś posłał piłkę obok słupka.

• Zderzył się jednak Piotrek Słyścio i właśnie z obandażowaną głową wraca na murawę. Tymczasem jego koledzy mają pecha i po kolej kilku rozminęło się z piłką.

• Kolejny okazji nie wykorzystuje Adrian Kasztelan i znów od bramki rozpoczyna Michał Różycki. Trzeba powiedzieć, że odrobinę gra gospodarzy zaczyna wyglądać minimalnie lepiej.

• Po rzucie wolnym łodzianie mieli dobrą okazję, by pokonać po raz drugi bramkarza gości, tyle że któryś z zawodników skierował piłkę ponad poprzeczką. Mógł to być Szymek Salski, który także zderzył się z jednym z rywali i przez chwilę leżał na murawie.

• Warta Działoszyn dokończy spotkanie w dziesiątkę. Stępień faulowal szarżującego Sarafińskiego i sędzia bez zawahania pokazał mu drugi raz żółty, a w konsekwencji także czerwony kartonik.

• To nie jest mecz Pawła Hajduczka. Zawodnik dostał podanie od Adriana Kasztelana i z pierwszej piłki przerzucił ją na lewe skrzydło, gdzie nie było nikogo, kto mógłby do niej dojść.

• Pięć minut i znów zaczyna się wydawać, że Warta ma przewagę na boisku, a gospodarze nadal z problemami próbują sobie z nią poradzić. Idzie im minimalnie lepiej niż w pierwszej połowie, choć z tego co nam się wydaje, oddali do tej pory jedynie jeden celny strzał. Mowa o uderzeniu Olka zakończonym golem.

• Arbiter główny tym razem cierpliwość stracił i ukarał Mateusza Stępnia żółtą kartką za utrudnianie Konradowi Przybylskiemu wybicia piłki i to jeszcze za pomocą ręki.

• Warta jak widać zajmuje się nie tylko obroną. Po rzucie wolnym podjęła próbę strzału, ale Konrad Przybylski wyłapał piłkę.

• W przerwie Wojciech Robaszek zdecydował się na jedną zmianę i na murawę nie wrócił już Radek Jurkowski. W jego miejsce wszedł Michał Bielicki. U gości skład nadal ten sam.

• WRACAMY PO PRZERWIE! ARBITER ROZPOCZĄŁ DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA!

• KONIEC! To ostatni gwizdek arbitra w pierwszej połowie spotkania i schodzimy na przerwę przy prowadzeniu Warty Działoszyn!

• KONRAD PRZYBYLSKI!! BRAWO ZA TĄ OBRONĘ!! Defensywa gospodarzy pozwoliła Pawłowi Pęciakowi znaleźć się sam na sam z bramkarzem, który świetnie interweniował wybijając piłkę i tym samym ratując zespół przed utratą kolejnego gola. Dokończył bodajże Szymek Salski, który na wszelki wypadek skierował futbolówkę poza linię boczną boiska.

• Nie udało się w zamieszaniu w polu karnym, to udało się już chwilę później! Po wrzutce z autu Piotrka Słyścio, któryś z zawodników gospodarzy przedłużył lot piłki, ta trafiła do Olka Ślęzaka i pomocnik głową pokonał Michała Różyckiego!!

• OLEEEEEEEEEK ŚLĘZAK! Gol dla Łódzkiego Klubu Sportowego!!

• Gdy podczas ataku gospodarzy cala dziesiątka Warty znajduje się w swoim polu karnym, nie ma co się dziwić, że zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego nie mogą się przebić. Brakuje jednak przede wszystkim czegoś w ich grze, co mogłoby pozwolić na w ogóle podjęcie próby pokonania Michała Różyckiego.

• krzysiek-warta - i mogę to napisać, że Warta, zwłaszcza w czasie, w którym zdobyła bramki, jak na swoje możliwości zaprezentowała się dobrze, ale czy bardzo... Teraz goście chyba całkiem skupiają się na obronie wyniku, choć może to tylko chwilowe.

• Zostawiamy na chwilkę boisko, zerkamy na trybuny. Choć obawialiśmy się o frekwencję, bo tuż przed meczem Galera była prawie pusta, to jednak nie ma tak źle. No i czekamy na oprawę.ŁKS

• Jak słusznie można zauważyć, łodzianie jeszcze nie oddali chyba nawet ani jednego strzału w światło bramki...

• Nie będę przed czytającymi nas sympatykami Łódzkiego Klubu Sportowego owijać w bawełnę, że dobrze to nie wygląda. Podopieczni Wojciecha Robaszka mając gorsze momenty nie potrafią zatrzymać rywali w pobliżu swojego pola karnego, choć zazwyczaj ostatecznie udaje im się wybić piłkę. Nie stwarzają także prawie w ogóle okazji, zatrzymując się na wysokości szesnastego metra i nie mogąc przedrzeć się dalej

• Dawid Sarafiński, który jest jednym z tych mogących poprawić sytuację łodzian w tym meczu, po raz kolejny ma problem w polu karnym gości. Tym razem bramkarz go wyprzedził i nie udało mu się oddać strzału.

• Nie ma się co dziwić, że kibice gospodarzy od razu zaczęli głośno pytać zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego "co wy robicie?!".

• Tego jeszcze nie grali, by ŁKS przegrywał już 0:2 po zaledwie dwudziestu minutach! Szczerze mówiąc w ogóle nie przypominam sobie, by taka sytuacja miała miejsce w pierwsze połowie meczów podopiecznych Wojciecha Robaszka. Bramka Artura Rysia stadiony świata, z pierwszej piłki, z woleja, z mniej więcej trzydziestego metra zawodnik pokonał Konrada Przybylskiego!

• Bramka stadiony świata! ARTUR RYŚ PODWYŻSZA PROWADZENIE GOŚCI!

• Miałam pisać o tym, jak łodzianie po rzucie różnym próbowali pokonać bramkarza gości, ale po wybiciu piłki przez obrońcę rozminął się z nią Dawid Sarafiński. Tymczasem skupić się należy na... golu Warty Działoszyn i pogratulować rywalowi pięknego strzału. Gospodarze próbowali wybić futbolówkę po rzucie różnym, zrobili to jednak za lekko, trafiła pod nogi Daniela Karonia, który z pierwszej piłki uderzył prosto do siatki i zapewnił Warcie prowadzenie.

• Gol dla... WARTY DZIAŁOSZYN! DANIEL KAROŃ!

• Po pierwszych minutach spotkania widać, że Warta nie zamierza łodzianom odpuścić. Wykorzystuje okazje by wychodzić do przodu, udaje się jej dostać w pole karne podopiecznych Wojciecha Robaszka, niemniej jednak jeszcze ani razu nie zagroziła poważnie bramce strzeżonej przez Konrada Przybylskiego.

• Tradycyjnie do wykonania rzutu wolnego podszedł Adrian Kasztelan i... gola nie ma i nawet bramkarz gości nie miał co robić, bo zawodnik przestrzelił i posłał piłkę zbyt w prawo i ponad wysokością poprzeczką.

• Faulu raczej nie było, ale rzut wolny mniej więcej z około dwudziestu trzech metrów dla gospodarzy po nieprzepisowym powstrzymywaniu Olka Ślęzaka jest.

• Marcin, oczywiście tak, trenerem Warty jest Grzegorz Bodnar. Przeoczyłam, że tą daną mamy nieaktualną, ale już poprawione.

• Tymczasem kibice Łódzkiego Klubu Sportowego szykują się chyba do zaprezentowania oprawy. Na razie mamy tylko transparent "znokautujemy wszystkich". Co dalej? Zobaczymy! Wy również, bo od razu wrzucę Wam zdjęcia.

• Fatalny błąd Adriana Filipiaka na szczęście bez konsekwencji. Obrońca próbował podać głową do bramkarza ale zrobił to tak niefortunnie, że gdyby ktoś z Warty znalazł się na miejscu, mielibyśmy prowadzenie gości.

• Z pierwszą akcją udało się wyjść gospodarzom i to również oni wywalczyli rzut różny, po którym za mocno dośrodkował Kasztelan. Gra toczy się jednak od bramki do bramki, bo goście ruszyli z czymś co chyba miało być kontrą, ale nie do końca im wyszło i piłka spokojnie trafiła w ręce Konrada Przybylskiego.

• SPOTKANIE ŁÓDZKIEGO KLUBU SPORTOWEGO Z WARTĄ DZIAŁOSZYN W RAMACH DWUDZIESTEJ DZIEWIĄTEJ KOLEJKI ROZGRYWEK IV LIGI CZAS ZACZĄĆ! Od środka goście!ŁKS

• Arbitrem głównym podczas dzisiejszego spotkania jest Dominik Cipiński ze Skierniewic.

• Jest i skład Warty Działoszyn. Wrzucamy zaraz po lewej pierwszą jedenastkę gości, a tymczasem tutaj ławka rezerwowych: Michał Białek, Przemysław Kąpielski, Błażej Oleszczyk, Paweł Zwierzak.

• Wysokie zwycięstwo z Zelowa pozwala jednak kibicom gospodarzy być dobrej myśli i wszyscy oczekują powtórki z jesieni, kiedy to podopieczni Wojciecha Robaszka pokonali Wartę na wyjeździe aż 5:1!

• Zawodnicy obu drużyn już na rozgrzewce, a ja raz jeszcze zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią spotkania, w której trochę więcej dowiecie się na temat Warty, która wcale nie jest prostym przeciwnikiem. Pomimo że uległa np Czarnym Rząśnia, to jednak ukradła wszystkie punkty plasujacym się kolejno na trzecim i czwartym miejscu w tabeli Zjednoczonym Stryków i Widokowi Skierniewice.ŁKS

• Wcześniej mam za to dla Was skład gospodarzy (na Wartę jeszcze troszkę poczekamy). Czas więc na ławkę rezerwowych Łódzkiego Klubu Sportowego: Adam Sekuterski, Michał Zaleśny, Michał Mordalski, Radek Surowiec, Michał Bielicki, Łukasz Adamski, Damian Kopa

• Później niż zwykle, ale jak zawsze na miejscu, meldujemy się na al. Unii Lubelskiej 2 w Łodzi! Już za pół godziny przed własną publicznością Łódzki Klub Sportowy podejmie dziewiątą w tabeli po dwudziestej ósmej kolejce Wartę Działoszyn! Zapraszam Was na relację live z tego spotkania!