Warta Poznań

2

• Koniec spotkania, zasłużone zwycięstwo Warty 0-2. Goście byli zespołem zdecydowanie lepszym

• Sędzia dolicza 3 minuty

• Kontra Warty Poznań, wydawało się że będzie 0-3, ale sytuację sam na sam broni Bogusław Wyparło.

• Wreszcie jakaś akcja ŁKS-u, zamieszanie w polu karnym z którego strzelał Konrad Kaczmarek. Piłkę odbija, bardzo pewny dzisiaj Radliński.

• Tempo meczu jest obecnie dosyć żenujące. Zawodnikom Warty się nie dziwimy, w końcu mają pozytywny wynik i mogą oszczędzać siły na następne spotkanie. Z kolei ŁKS pokazuje zatrważający brak ambicji.

• Faul Pawła Sasina, równa się żołta kartka dla tego zawodnika. Warta miała kolejny stały fragment gry, ale tym razem nie zrobiła z niego pożytku.

• Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bartczak.

• Piłkarze ŁKS-u wyglądają na pogodzonych z losem, ten mecz jest już chyba rozstrzygnięty..

• Warta też wykorzystuje limit zmian. Murawę opuszcza rozgrywający bardzo dobre zawody Wojciech Trochim, a w jego miejsce Ngamayama.

• Ostatnia zmiana w ŁKS, na boisku pojawia się Konrad Kaczmarek, który zmienia Pawła, też Kaczmarka.

• Bardzo pewny strzał Bartczaka przy rzucie karnym. Poznaniacy prowadzą już 2-0 i niewiele wskazuje żeby miało się coś zmienić w tym spotkaniu

• 2-0!!!Skutecznym egzekutorem jedenastki, Grzegorz Bartczak.

• Rzut Karny dla Warty !!

• Druga zmiana w Warcie. Wysoki Piotr Giel będzie miał okazję do zaprezentowania swoich umiejętności.

• Co do Papikyana to ten chłopak naprawdę się wyróżnia, na tle słabo grających ełkaesiaków. Najmłodszy zawodnik w drużynie a z pewnością zawstydza wielu kolegów.

• Pierwsza zmiana w zespole "Zielonych'. No boisko wszedł Michał Jakóbowski.

• Dobra akcja Papikyana. Zawodnik ŁKS sam wypracował sobie czystą pozycję strzelecką. Kiwnął dwóch obrońców i tylko Radliński uratował Wartę przed stratą bramki.

• Łodzianie w obronie nadal prezentują się beznadziejnie. Przed chwilą łódzcy defensorzy prawie podarowali bramkę Warcie. Poznaniacy nie wykorzystali ich niefrasobliwości

• Zmiana w ŁKS, Sarafiński, wychowanek łodzian, melduje się na boisku. Schodzi Żółtowski

• Niecelny strzał ponad bramką. Wyparło nie musiał interweniować

• Brud fauluję dwa metry przed polem karnym i otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Warty.

• Akcja ŁKS-u, bardzo dobry odbiór Bruda który zagrywa piłkę do Kaczmarka, ten niestety bardzo słabo dośrodkowuje.

• Tym razem dobra reakcja łódzkiej defensywy, Ełkaesiacy wybijają piłkę po rzucie wolnym.

• Faul Żółtowskiego, zawodnik gospodarzy zagrał nakładką, kolejny rzut wolny dla Warty.

• Wojciech Trochim trafia w słupek. Bardzo mocne uderzenie, Warta bliska podwyższenia prowadzenia. Dobijać próbował Marciniak

• Rzut Wolny dla "Zielonych". Bardzo mocny strzał Trojanowskiego. Bogusław Wyparło przenosi piłkę nad poprzeczkę.

• ŁKS obecnie nie ma kompletnie pomysłu jak stworzyć zagrożenie pod bramką Warty. Widać że gra w ataku pozycyjnym stwarza tej drużynie duży problem.

• Fragment chaotycznej gry na boisku.

• Stały fragment rozegrany bez zagrożenia dla bramki bronionej przez Łukasza Radlińskiego.

• Rzut rożny dla ŁKS.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.

• Zmiana w zespole ŁKS-u. No boisku pojawi się Damian Pawlak który zmienił bardzo słabo grającego dzisiaj Michała Osińskiego.

• W ramach ciekawostki możemy powiedzieć że dzisiaj na boisku biega dwóch mistrzów Polski. Bogusław Wyparło który świętował swój sukces w 1998 roku i Grzegorz Bartczak- mistrz Polski z sezonu 2006/2007, tytuł świętował w barwach Zagłębia Lubin.

• Marek Chojnacki ma duży ból głowy. O ile Ełkaesiacy przyzwoicie wyglądają z przodu i stwarzają sobie sytuację, to defensywna po raz kolejny bardzo szwankuje. Zmiany personalne w obronie jak widać niewiele dały.

• Dzisiejsze spotkanie należy do rodzaju tych wyrównanych. Remis byłby najsprawiedliwszym rezultatem. Jednak tragiczny błąd łódzkiej defensywy doprowadził do zdobycia bramki przez Wartę.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Warta Poznań prowadzi na wyjeździe 0-1.

• Sędzia dolicza 1 minutę do regulaminowego czasu gry

• Żółta kartą,za faul na łódzkim nastolatku ukarany Artur Marciniak.

• Kolejny faul na Papikyanie. Ten chłopak to najjaśniejszy punkt ŁKS-u

• Z taką defensywą nie można grać nawet na zapleczu Ekstraklasy.

• Katastrofalny błąd łódzkiej obrony!! Który to już w tym sezonie. Obrońca ŁKS-u zagrywa piłkę prosto pod nogi Bartłomieja Pawłowskiego który wychodzi sam na sam i odgrywa futbolówkę do Trochima który dopełnia formalności.

• GOL dla Warty. !!! Trochim

• Dobrym dryblingiem i techniką imponuje Agwan Papikyan. Piłka niesamowicie trzyma mu się przy nodze.

• Dobrą akcję ofensywną ŁKS-u marnuje Jacek Kuklis, kiks łódzkiego pomocnika.

• Rzut rożny wykonywał ŁKS. Michał Osiński strzelał głową, ale wysoko ponad bramką.

• Napastnik Warty, Bartłomiej Pawłowski pada w polu karnym. Sędzia każe grać dalej.

• Aut na wysokości pola karnego dla ŁKS-u. Nic z niego nie wynika.

• Bogusław Wyparło interweniuje.. głową. Ale bardzo skutecznie.

• Rzut wolny dla Warty Poznań. Faul Jacka Kuklisa.

• Mecz ma zapewne dodatkowy smak dla piłkarza ŁKS-u Pawła Sasina. Blondowłosy pomocnik był wcześniej piłkarzem właśnie Warty.

• Obie drużyny przejawiają dużą chęć do gry, tempo gry jak na warunki pierwszoligowe jest dosyć szybkie. Widać że zawodnicy zdają sobie sprawę ze stawki spotkania.

• Bardzo groźna sytuacją pod bramką ŁKS-u. Bartłomiej Pawłowski urwał się łódzkim zawodnikom, ale przegrał pojedynek z Bogusławem Wyparło.

• Aktywny w zespole z Poznania jest Wojciech Trochim, który jest w tej fazie meczu zawodnikiem kreatywnym.

• Warta Poznań osiąga wizualną przewagę. Poznaniacy spędzają dużo czasu na połowie ŁKS-u

• Niecelny strzał Marcina Trojanowskiego, poznaniak nie wykorzystał gapiostwa w polu karnym Artura Gieragi

• Przewinienie ofensywne Artura Gieragi, szkoda bo ładnie zapowiadała się akcja ŁKS-u prawą stroną.

• Żółtą kartką ukarany Maciej Mysiak.

• Słaby strzał Pawła Kaczmarka, zawodnik ŁKS-u strzelił prosto w mur. Po chwili groźna kontra "Zielonych" ale Bogusław Wyparło na posterunku.

• Rzut wolny dla ŁKS, faulowany Papikyan

• Ładnym dryblingiem chciał się popisać 18-letni Agwan Papikyan, Ale zawodnik ŁKS-u powstrzymany w polu karnym.

• Na spalonym złapany zawodnik Warty,Rafał Kosznik.

• Obecnie mecz toczy się w środku boiska, obie drużyny próbują narzucić swój styl gry.

• Kolejna dobra sytuacja ŁKS-u. Po podaniu Pawła Sasina w dogodnej sytuacji ponownie Więzik, ale jego strzał zbyt słaby i do tego w sam środek bramki.

• Trener Marek Chojnacki zmienił w dzisiejszym spotkaniu parę stoperów. Obok Borsukowa na środku obrony Żółtowski - nominalny lewy obrońca

• Obrońcy ŁKS-u wybijają piłkę i wyjaśniają sytuację.

• Warta wywalczyła rzut rożny.

• Bardzo groźna sytuacja !!! Jakub Więzik bliski zdobycia bramki na samym początku spotkania

• Zaczynamy zawody przy al.Unii. Rozpoczyna ŁKS

• Piłkarze już są na boisku. Za chwilę początek spotkania !

• Bardzo ładny gest kibiców ŁKS-u. Przedstawiciele stowarzyszenia kibiców ŁKS-u wręczyli kwiaty i szalik Pani Prezes Warty Poznań. Jest to nawiązanie do finansowej pomocy, jaką Izabela Łukomska - Pyżalska udzieliła łodzianom w trudnym momencie dla klubu.

• Mecz ma bardzo istotne znaczenie dla układu tabeli. Drużyna która dzisiaj odniesie zwycięstwo, odskoczy od strefy spadkowej.

• Piłkarze już znajdują się w tunelu, za chwile początek spotkania.

• Niestety wszystko wskazuje na to że dzisiaj kompletu publiczności na ŁKSie nie będzie. Kibice w umiarkowanej liczbie zapełniają trybuny.

• Rezerwowi obu drużyn: ŁKS :Olszewski, Konrad Kaczmarek,Cyzio, Pawlak, Golański, Sarafiński. Warta Poznań: Lis, Bartkowiak, Mójta, Nagmayama, Giel, Płotka, Jakóbowski

• Z kolei szkoleniowiec Warty zapowiadał przed dzisiejszym spotkaniem zwycięstwo poznaniaków."Zielonym" ma w tym pomóc wychowanek ŁKS-u - Bartłomiej Pawłowski. Napastnik Warty po czterech kolejkach ligowych ustrzelił dwie bramki.

• Trener ŁKS-u, Marek Chojnacki podkreślał przed meczem, że liczy na podtrzymanie formy strzeleckiej Jakuba Więzika. Rosły napastnik strzelił do tej pory w rozgrywkach ligowych 2 bramki.

• Przy al.Unii cały czas trwają prace związane z budową nowego obiektu. Stadion Miejski który ma być oddany do użytku pod koniec roku 2013, będzie mieścił 16,5 tys. widzów. Projekt stadionu zwiera możliwość jego rozbudowy do 22 tys. pojemności.

• Piłkarze Warty i ŁKS-u już od kilku minut rozgrzewają się na głównej płycie boiska.

• Bardzo dobrą wiadomością jest fakt, iż dzisiejszy mecz posiada status imprezy masowej. Oznacza to że na trybuny może wejść komplet 3,5 tysiąca widzów. Gorący doping fanatyków z „Galery” z pewnością przyda się dzisiaj piłkarzom.

• Serdecznie zapraszamy na mecz, w którym zmierzą się Łódzki Klub Sportowy i Warta Poznań. Spotkanie będzie rozgrywane w ramach 5 kolejki I ligi. Początek widowiska o 12:30.