Łudogorec Razgrad 1 - 3 Paris Saint-Germain

Łudogorec Razgrad

1

Paris Saint-Germain

3

• Koniec spotkania! PSG wygrało na wyjeździe z Łudogorcem Razgrad 3:1. Bohaterem paryżan zostaje Edinson Cavani, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

• Doliczony czas gry i ostatnia zmiana w zespole paryżan. Edinsona Cavaniego zmienia Jean-Kevin Augustin.

• Roszada również w ekipie Dermendzhieva. Wandersona zastępuje Claudiu Keseru.

• Kolejna zmiana w zespole PSG. Angel Di Maria opuścił boisko, a na placu gry zameldował się już Nanitamo Ikone.

• Arsenal wciąż prowadzi z Bazyleą 2:0 w drugim spotkaniu grupy A.

• Edinson Cavani wychodził sam na sam z bramkarzem. Napastnik PSG został jednak złapany na spalonym.

• Unai Emery decyduje się na zmianę. Marco Verratti opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Grzegorz Krychowiak.

• Rzut wolny dla PSG. Angel Di Maria mocno uderza, ale Vladislav Stojanov paruje piłkę na bok.

• Cavani próbował przedrzeć się w pole karne gospodarzy, ale dobrą interwencją w defensywie popisał się José Luis Palomino.

• Spokojniejszy fragment spotkania. Zawodnicy Łudogorca próbują rozgrywać piłkę na połowie paryżan.

• Pierwsza zmiana w zespole Łudogorca Razgrad. Z boiska zszedł Virgil Misidjan, a na placu gry zameldował się Jody Lukoki.

• Trafienie na 3:1:

• Powinno być już 4:1! Cavani przytomnie dograł piłkę w pole karne, ale Matuidi nie trafił do bramki z kilku metrów.

• Gol Cavaniego na 2:1:

• GOOOOOOL! Edinson Cavani i PSG prowadzi już 3:1. A jeszcze przed chwilą mogło być 2:2...

• Cosmin Moti podchodzi do piłki i... Alphonse Areola broni! PSG wciąż na prowadzeniu!

• Thiago Motta rzucił się pod nogi zawodnika gospodarzy i arbiter dyktuje "jedenastkę"!

• I kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany Blaise Matuidi.

• Rzut karny dla Łudogorca!

• Jonathan Cafu ukarany żółtą kartką.

• Di Maria dośrodkował futbolówkę w pole karne i Cavani zdobywa gola po uderzeniu głową!

• GOOOOOOOOL! Paryżanie obejmują prowadzenie! Strzelcem gola Edinson Cavani!

• Zaostrzyło się nam spotkanie. Kolejny faul na piłkarzu PSG.

• Kolejny strzał Angela Di Marii, tym razem prosto w bramkarza gospodarzy.

• Żółta kartka dla Natanaela. Rzut wolny dla PSG.

• Di Maria strzelał z dystansu, ale piłka przeleciała obok bramki Łudogorca.

• Gwizdek sędziego i czas na drugą część meczu!

• Nie brakuje emocji w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów:

• Niespodzianka wisi w powietrzu! PSG oczywiście przeważa, jednak Łudogorec naprawdę potrafi zagrozić bramce gości. Możemy spodziewać się wielu emocji w drugiej części spotkania!

• Tak padła bramka wyrównująca wynik spotkania:

• Koniec pierwszej części spotkania. Łudogorec Razgrad remisuje z Paris Saint-Germain 1:1.

• Żółtą kartką został ukarany Svetoslav Dyakov.

• Thiago Motta dograł do Verrattiego, a ten ładnym podaniem uruchomił Matuidiego. Francuz mocno uderzył z lewej nogi i doprowadził do remisu!

• GOOOOOOOOL! Wyrównanie! PSG prowadziło grę i w końcu doprowadza do remisu. Strzelcem bramki Blaise Matuidi.

• W drugim meczu grupy A Arsenal prowadzi u siebie z Bazyleą 2:0. Dwa trafienia zanotował Theo Walcott.

• Cavani przewrócony w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy! Pavel Kralovec nie dopatrzył się faulu.

• Podopieczni Emery'ego praktycznie nie opuszczają połowy Łudogorca. Wciąż jednak bez konkretów pod bramką Stojanova.

• Interwencja w defensywie Natanaela i kolejny rzut rożny dla Mistrzów Francji. PSG przeważa, ale wciąż przegrywa z Łudogorcem!

• Strzał z dystansu Lucasa, piłka przeleciała obok bramki Vladislava Stojanova.

• Kolejny korner dla zawodników z Paryża. Znów lepsi okazali się defensorzy gospodarzy.

• Jak wygląda sytuacja w drugim meczu grupy A? Arsenal prowadzi na własnym stadionie z Bazyleą 1:0, a na listę strzelców wpisał się Theo Walcott.

• Di Maria pognał środkiem, ale strzał Argentyńczyka był zbyt lekki i piłkę pewnie złapał golkiper Łudogorca.

• Tak padła bramka na 1:0:

• Rzut rożny dla paryżan, ale defensywa gospodarzy poradziła sobie z tym zagrożeniem.

• Ależ sensacja w Bułgarii. Natanael strzela bezpośrednio z rzutu wolnego i Łudogorec prowadzi z Paris Saint-Germain 1:0!

• GOOOOOOOOOOOL! Łudogorec obejmuje prowadzenie, strzelcem gola Natanael.

• Svetoslav Dyakov faulowany przed polem karnym PSG. Rzut wolny dla Łudogorca i niezła okazja na zdobycie bramki.

• Rzut rożny dla Paris Saint-Germain. Ostatecznie strzał Cavaniego został zablokowany i gospodarze wyszli z kontrą.

• Mocny strzał z dystansu Anicenta, jednak piłka przeleciała bardzo wysoko nad poprzeczką PSG.

• Akcja PSG, ale Angel Di Maria został złapany na spalonym.

• Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne paryżan. Piłkę pewnie złapał Alphonse Areola.

• Spokojny początek spotkania w wykonaniu obu drużyn. Obecnie PSG rozgrywa futbolówkę na połowie Łudogorca.

• Cavani zdecydował się na mocny strzał z prawej nogi, ale piłka poszybowała obok bramki Łudogorca.

• Angel Di Maria faulowany na środku boiska. Rzut wolny dla przyjezdnych.

• Pierwsza akcja gospodarzy i piłkę pewnie złapał bramkarz PSG.

• Pierwszy gwizdek arbitra! Rozpoczynamy spotkanie.

• Głównym arbitrem dzisiejszego spotkania będzie 39-letni Pavel Kralovec z Czech.

• Jak oba zespoły radzą sobie w rodzimych ligach? PSG po siedmiu kolejkach zajmuje 4. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 13 punktów. Mistrzowie Francji w ostatniej kolejce przegrali z Tuluzą 0:2. Z kolei Łudogorec zajmuje 3. pozycję w bułgarskiej ekstraklasie. "Orlęta" mają na koncie 16 punktów i tracą do lidera sześć "oczek".

• W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Łudogorec zremisował na wyjeździe z FC Basel 1:1, natomiast PSG zremisowało na własnym stadionie z Arsenalem 1:1.

• Ławka Łudogorca: Borjan, Campanharo, Juninho, Keseru, Lukoki, Plastun, Sasha

• Wyjściowy skład Łudogorca:

• Ławka PSG: Trapp, Augustin, Ikone, Krychowiak, Kurzawa, Meunier, Pastore

• Wyjściowy skład PSG:

• Zapraszamy na relację tekstową z meczu Łudogorec Razgrad - Paris Saint-Germain. Początek spotkania o 20:45!