Malaga CF

0

Atletico Madryt

0

• Koniec spotkania. Bezbarwny mecz i bezbramkowy remis. Przewaga Atletico nad Realem topnieje do 2 punktów,a przed nami jeszcze bezpośrednie spotkanie między tymi zespołami.

• Zamieszanie w polu karnym Malagi. Zablokowane strzały Godina i Falcao.

• Jeszcze będzie korner dla Atletico.

• Mario Suarez oddał potężny strzał z dystansu, ale prosto w bramkarza.

• Żółtą kartką ukarany Toulalan za spóźnione wejście.

• Dośrodkowuje Santa Cruz, niedokładnie.

• Ukarany żółtą kartką Koke za dyskusję z arbitrem.

• Mocno wbijał piłkę w pole karne Adrian, wybijają obrońcy rywali.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Antunes, najwyżej wyskoczył do piłki Weligton, minimalnie obok bramki.

• Posiadanie piłki:45%-55%

• Sebastian Fernandez zmienia Isco.

• Garcia z dystansu. Obok bramki.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Isco, pewnie łapie Courtois.

• Raul Garcia za Rodrigueza.

• Schodzi Joaquin,wchodzi Iturra.

• Inicjatywę powoli przejmuje drużyna Atletico.

• Zmiana także w drużynie gospodarzy. Lugano za Demichelisa.

• Adrian Lopez zmienia Diego Coste. Ta zmiana powinna ożywić grę ofensywną RojiBlancos.

• Z dystansu strzela Rodriguez. Daleko obok bramki.

• Pada na skraju pola karnego Diego Costa i ukarany żółtą kartką... napastnik gości za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Malaga CF - Atletico Madryt

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Koke, wybija głową Weligton.

• Weligton wybija spod nóg Diego Costy i mamy korner.

• Filipe Luis mijał kolejnych rywali, jednak zatrzymał go Toulalan.

• Dośrodkowuje Antunes, zamieszanie w polu karnym, ale nic z tego nie wyszło.

• Groźnie zapowiadała się akcja Malagi. Nieporozumienia Piazona z Isco i przy piłce drużyna gości.

• Uderzał z ok. 20 metrów Koke. Obok słupka.

• Klepka Diego Costy z Falcao w polu karnym, świetnie przerywa ją Gamez.

• Rozpoczynamy II odsłonę spotkania. Obie drużyny bez zmian.

• Koniec I połowy spotkania

• Efektownie pada na ziemie Koke, milczy gwizdek sędziego.

• Groźna kontra RojiBlancos, ale zbyt mocno wypuścił piłkę Diego Costa.

• Niedokładne podanie Turana do Felipe Luisa kończy atak Atletico.

• Dośrodkowuje Joaquin z rzutu wolnego. Zbyt głęboko i pewnie łapie Courtois.

• Zagranie ręką Mario Suareza i ukarany żółtą kartką piłkarz Atletico.

• Żółta kartka dla Weligtona za faul na Falcao.

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Mario Suarez, trochę zamieszania w polu karnym Malagi, ale już zażegnane niebezpieczeństwo.

• W natarciu Atletico, ale nie potrafi sobie stworzyć 100% sytuacji.

• Wrzutka Turana. Niedokładnie.

• Zablokowane dośrodkowanie Felipe Luisa. Korner.

• Brzydki faul Diego Costy, tym razem obyło się bez kartki.

• Groźna kontra Malagi, kończy ją niedokładne podanie Isco.

• Dośrodkowuje Antunes, wprost na głowę jednego z obrońców rywali.

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Joaquin, uderzenie głową Demichelisa obok bramki.

• Turan ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką.

• Rodriguez strzela zza pola karnego, piłka uderza w bandy reklamowe tuż przy słupku.

• Turan minął kilku rywali i strzelił z ok.30 metrów, na raty broni broni to uderzenie Caballero.

• W pozycyjnym ataku Atletico Madryt.

• Dośrodkowuje z prawego skrzydła Joaquin, mocny strzał głową Piazona i pewnie łapie bramkarz.

• Z dystansu próbował Turan, piłka przeleciała obok słupka.

• Fatalnie z rzutu rożnego dośrodkowuje Koke.

• Zablokowane dośrodkowanie Felipe Luisa, będziemy mieli rzut rożny.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Koke, główkuje Weligton wysoko nad bramką.

• Dryblował w polu karnym Radamel Falcao, zostawił piłkę dla Diego Costy, który fatalnie pudłuje.

• Z rzutu rożnego dośrodkowywał Joaquin, jednak piłka nie trafiła na głowę żadnego z jego partnerów.

• Przedzierał się na lewym skrzydle Antunes, ostatecznie zatrzymany przez jednego z obrońców.

• Rozpoczynają piłkarze Malagi od środka boiska.

• -Wierzymy w siebie, ale jedziemy na boisko naszych rywali ze świadomością, że czeka nas trudny mecz.

-tak o dzisiejszym spotkaniu mówił trener gości, Diego Simeone.

• Po odpadnięciu z Ligi Europejskiej Atletico może się skupić na obronie drugiej lokaty, a nie jest to łatwe zadanie, ponieważ przed tą kolejką dystans pomiędzy RojiBlancos a Realem Madryt wynosił jedynie 4 punkty.

• Dzięki remisowi Valencii w spotkaniu derbowym z Levante Malaga ma szansę odskoczyć Nietoperzom na 3 punkty i umocnić się na 4 pozycji, która gwarantuje grę Champions League.

• Witam wszystkich na relacji ze spotkania Malaga CF-Atletico Madryt. Po wczorajszym Gran Derbi czas na kolejny hit ligi hiszpańskiej. Drużyna z 4 miejsca podejmuje na własnym boisku wicelidera.