• Malaga rozpoczyna drugą połowę spotkania

• Piłkarze wracają na boisko

• Arbiter kończy fantastyczną pierwszą połowę. Zapraszam po przerwie

• Minutę doliczył sędzia

• Jeremy Toulalan uderza głową z 8 metrów i Goetze wybija piłkę z linii bramkowej!!

• Kończy się powoli pierwsza, trzeba powiedzieć doskonała połowa meczu

• Lewandowski jak w masło wchodzi w obronę Malagi ale w ostatniej chwili źle dogrywa po chwili kontra gospodarzy i po błędzie Santany i bramkarza gości przed szansą Joaquin.

• Santana fauluje Isco i mamy rzut wolny dla Malagi

• Robert Lewandowski w sytuacji 1 na 1 w pole karnym ograł rywala i uderzył nie trafiając jednak czysto w piłkę

• Joaquin Sanchez z prawej strony próbuje wrzutki w pole karne ale obrońcy BVB wybili szybko piłkę

• Reus uderza z rzutu wolnego jednak obok lewego słupka bramki

• Weligton fauluje Lewandowskiego 18 metrów przed bramką Malagi...

• Antunes za faul na Reusie

• Kolejna znakomita akcja Mario Goetze, który dostał świetne podanie od Gundogana i zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem!!

• Zawodnik BVB fauluje rywala w środku boiska i ogląda żółtą kartkę

• Świetnie podanie Gameza na prawą stronę przerywa Reus

• Wyśmienita sytuacja Mario Goetze, który wyszedł sam na sam z bramkarzem Malagi już na połowie boiska. Niemiec jednak uderzył zbyt lekko i bramkarz gospodarzy złapał futbolówkę.

• Weligton na połowie przerywa akcję BVB. Jednak to goście mają zdecydowaną przewagę

• Mario Goetze w pierwszej ofensywnej akcji pod bramką Malagi. Niemiec w barwach BVB jednak zatrzymany. Po chwili akcja Schmelzera ale sędzia podnosi chorągiewkę pokazując pozycję spaloną

• Malaga w pierwszych minutach ma przewagę, goście cofnięci na swojej połowie

• Borussia rozpoczyna spotkanie!!

• Hymn Ligi Mistrzów i za chwilę pierwszy gwizdek!!

• Za moment zawodnicy wyprowadzani przez arbitrów ze Szwecji pojawią się na boisku

• Coraz bliżej początku spotkania, coraz bliżej wielkich emocji!!

• Niestety kontuzja Kuby Błaszczykowskiego okazała się na tyle groźna, że Polak dziś nie może zagrać

• Dzisiejsze starcie to pojedynek dwóch rewelacji Ligi Mistrzów w tym sezonie.

• Zapowiedź spotkania można przeczytać przed spotkaniem

• Rezerwowi Borussia: Mitchell Langerak, Nuri Sahin, Julian Schieber, Moritz Leitner, Oliver Kirch, Leonardo Bittencourt, Sven Bender

• Rezerwowi Malaga: Idriss Kameni, Diego Lugano, Sergio Sanchez, Ignacio Camacho, Duda, Roque Santa Cruz, Francisco Portillo

• Witamy w relacji live z pierwszego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów. Na Estadio La Rosaleda, miejscowa Malaga podejmuje Borussię Dortmund.