Malaga CF

2

FC Barcelona

4

• Koniec spotkania. Barcelona ostatecznie wygrywa w dwumeczu 6-4 i w półfinale czeka nas Gran Derbi.

• Jeszcze jedna zmiana w Barcelonie. Adriano za Albe.

• Fabregas w sytuacji oko w oko z bramkarzem i nogami broni Kameni.

• Jednak krótko rozegrany stały fragment gry.

• Faulowany Adriano na skrzydle i będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Kolejna zmiana w Blaugranie. Strzelca pierwszej bramki zmienia Alexis Sanchez.

• Już nie ma chyba ochoty na taki żadna ze stron.

• Zmiana także w Maladze. Piazon za Joaquina.

• Zmiana w Barcelonie. Thiago za Messiego.

• Alves ukarany kartką za faul taktyczny.

• Dośrodkowanie Alvesa z prawego skrzydła i Lionel Messi mocnym uderzeniem głową pokonuje bramkarza.

• GOLLLLLLL!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!!!!

• Iniesta do Fabregasa, ten z powrotem do Iniesty,który znalazł się w sytuacji sam na sam, podciął piłkę nad bramkarzem nie dając mu żadnych szans. Ten gol oznacza, że Malaga potrzebuje teraz 2 trafień aby awansować.

• GOLLLLLLLL!!!!!!!!INiESTA!!!!!!!!

• Gamez walczył o piłkę z Albą, dobrze zastawiał się obrońca Barcy i zacznie od bramki Pinto.

• Kontra Malagi, pędził z piłką Joquin i sfaulował go Mascherano.

• Fabregas w walce o piłkę faulował Eliseu. Obyło się bez drugiej żółtej kartki.

• Przypomnę, że przy utrzymaniu się obecnego rezultatu czeka nas dogrywka.

• Joaquin odegrał piłkę przed pole karne do Santa Cruza. Paragwajczyk zdecydował się na mocny strzał po ziemi, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do bramki.

• GOLLLLLL!!!!!!!!!!ROQUE SANTA CRUZ!!!!!!!!!!!!

• Iniesta do Messiego, który znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale kolejna świetna interwencja Kameniego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego wybija jeden z obrońców Malagi.

• Zablokowane uderzenie Messiego, będzie korner.

• Tiki taka Barcy ,,nagrodzona'' gwizdami.

• Pierwsza zmiana w drużynie Malagi. Portillo za Dude.

• Alba wbiegł ze skrzydła w pole karne i w ostatniej chwili jego podanie zablokowane przez Weligtona.

• Fabregas wyłożył piłkę dla Messiego w polu karnym, ale poślizgnął się Argentyńczyk i nie opanował piłki.

• Alves dośrodkowuje w pole karne. Mocne uderzenie głową Messiego z ok.11 metrów i pewnie łapie Kameni.

• Z dystansu szczęścia próbował Messi, ale niecelnie.

• Dośrodkowanie Eliseu, przewrotką zaskoczyć bramkarza próbował Joaquin, ale nie zdołał nawet trafić czysto w piłkę.

• Na spalonym Dani Alves.

• Dośrodkowanie w pole karne Barcelony, ale wybija piłkę Pique.

• Dryblował Messi, ale nie dał się oszukać Weligton.

• Miękkie dośrodkowanie Iniesty w pole karne. Klatką piersiową świetnie przyjmuje Pique i strzałem z bliska pewnie pokonuje bramkarza.

• GOLLLLLL!!!PIQUE!!!

• Kontra Malagi, mijał kolejnych rywali Joaquin, ale ostatecznie pada na ziemię. Sędzia nie dopatrzył się faulu.

• Rozpoczynamy II połowę meczu.

• Sędzia kończy I połowe spotkania.

• Fabregas pada w polu karnym i otrzymuje żółtą kartkę za próbę wymuszenia jedenastki.

• Faulowany Messi i będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

• Po raz kolejny przeszkodzili sobie nawzajem piłkarze Malagi, ale nie potrafił tego wykorzystać Pedro.

• Dogranie Fabregasa w pole karne,zderrzyli się ze sobą dwaj obrońcy Malagi,piłka trafiła do Messiego który znalazł się w sytuacji oko w oko z bramkarzem, podciął futbolówkę nad Kamenim i po raz kolejny obrońcy ratują sytuację, chociaż piłka nie zmierzała chyba w kierunku bramki.

• Wyłożył piłkę przed pole karne Gamez dla Iturry, mocne uderzenie po ziemii. Na raty broni Pinto.

• Iniesta minął kilku rywali i podał do Pedro, ten natychmiast oddał piłkę z powrotem dla partnera. Strzał Iniesty z ok.14 metrów i tylko poprzeczka ratuje Malage.

• Na spalonym Santa Cruz.

• Zbyt wysoko podniesiona noga Fabregasa i rzut wolny z ok. 40 metrów.

• Ukarany żółtą kartką Busquets za faul taktyczny.

• Strzał Fernandeza z woleja zablokowany przez Alvesa.

• Iniesta dryblował, ale osaczony przez obrońców i traci piłkę.

• Podanie z rzutu rożnego do Iniesty, ten zwiódł obrońców i wbiegł w pole karne, szybkie wyjście Kameniego zażegnało niebezpieczeństwo.

• Podanie Messiego do Fabregasa zatrzymane przez Welligtona, poszedł jednak za piłką Argentyńczyk, odzyskał ją i doszedł do pozycji strzałowej z skraju pola karnego, piłka przeleciała pomiędzy rękami bramkarza, ale jeden z obrońców zdołał ją wybić z linii bramkowej.

• Messi w pole karne na dobieg do Iniesty, czujny Kameni pierwszy dopadł do piłki.

• Powtórki pokazały, że w sytuacji w której padła bramka dla gości Alves był na spalonym, jednak nie można mieć pretensji do sędziego, bo nawet oglądając powtórkę ciężko to ocenić.

• Fauluje w środku pola Iturra, tym razem bez drugiej żółtej kartki.

• Z rzutu rożnego dośrodkowuje Xavi, ale wychodzi na przedpole Kameni i pewnie łapie piłkę.

• Joaquin wychodził na sytuację sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej odgwizdany spalony.

• Iturra ukarany żółtą kartką.

• Szybka kontra Malagi. Duda do Joaquina, ten zwiódł jeszcze obrońce i strzałem po ziemi umieścił piłkę tuż przy słupku.

• GOLLLLLLL!!JOAQUIN!!!!!!!!!!

• Lionel Messi wypuścił Alvesa na prawym skrzydle, a ten dośrodkował miękko piłkę w pole karne wprost na głowę Pedro któremu pozostało już tylko skierować ją do bramki.

• GOLLLLLLLLL!!!!!PEDRO!!!!!!!!!

• Dogranie w pole karne, przyjmuje piłkę Duda, ale niedokładnie i przejmują obrońcy.

• Wychodził z piłką z własnej połowy Dani Alves, ale od razu doskoczył do niego Eliseu i piłka wybita na aut.

• Spokojnie rozgrywa piłkę Barcelona.

• Rozpoczynamy.

• Mimo obiecującego rezultatu w pierwszym spotkaniu Manuel Pellegrini ponownie zdecydował się na wystawianie ,,drugiego garnituru'', chociaż Blaugrana wyjdzie dziś chyba w najmocniejszym,poza bramką,składzie.

• Ławki rezerwowych: Malaga:Caballero,Buonanotte,Sanchez,Onyewu,Portillo,Saviola,Piazon. Barcelona:Valdés, Puyol, Adriano, Song, Thiago, Alexis, Villa.

• - To będzie dla nas pierwsza piłka meczowa w tym sezonie i z takim nastawieniem podchodzimy do dzisiejszego meczu. To będzie dla nas bardzo ważne spotkanie i zrobimy wszystko, aby awansować

- tak o dzisiejszym spotkaniu mówił zastępca trenera, Jordi Roura, który dzisiaj będzie zastępował Tito Vilanove na ławce trenerskiej.

• Witam wszystkich na relacji live z rewanżowego spotkania Copa del la Rey, Malaga-Barcelona. Na Camp Nou padł remis 2-2 i to dzisiejsi gospodarze są jak na razie w lepszej sytuacji.