Malaga CF

0

FC Barcelona

2

• Wynik, który dzisiaj padł to najniższy wymiar kary dla gospodarzy. Gdyby Barcelona się nie oszczędzała, a w składzie byłby Messi to myślę, że rezultat byłby dużo wyższy. Cel został jednak osiągnięty i Blaugrana umacnia się na fotelu lidera.

• W końcu katusze obu drużyn się kończą! Barcelona pokonuje Malagę 2:0!

• Bardzo ładna akcja Barcelony. Wymienili kilka szybkich podań z pierwszej piłki, ale Coutinho został uprzedzony przez stopera Malagi.

• Aleix Vidal zmienia Ousmane Dembele.

• Luis Suarez ukarany żółtą kartką.

• Luca Digne zbyt lekko dogrywa w pole karne. Defensorzy Malagi spokojnie sobie z tym radzą.

• Na boisku pojawia się również Isaac Success, a schodzi Diego Rolan.

• Podwójna zmiana w ekipie gospodarzy. Youssef En-Nesyri zmieniony przez Browna Ideye.

• Lucas Digne zmienia Jordiego Albę.

• Niezłe uderzenie Luisa Suareza z rzutu wolnego. Szkoda, że było ono niecelne.

• Andre Gomes w miejsce Sergiego Roberto.

• Kolejny strzał z dystansu Coutinho, lecz Brazylijczyk znowu przegrywa z Roberto Jimenezem.

• Maxime Lestienne pędził w stronę bramki, ale jego podanie było fatalne.

• Ależ potężne uderzenie Dembele! Piłka miała fajną parabole lotu, ale świetnie broni bramkarz Malagi.

• Maxime Lestienne wchodzi, a Chory Castro schodzi.

• Coutinho dograł idealnie na głowę Paulinho, który jednak uderza niecelnie.

• Coutinho oddaje kompletnie nie udany strzał.

• Diego Rolan wpadł w pole karne, lecz po podaniu swojego kolegi nie trafił w piłkę. Od bramki Ter Stegen.

• Strzał Samuel Umtitiego ląduje w rękawicach Jimeneza.

• Luis Suarez uderzył z rzutu wolnego, jednak prosto w mur.

• Manuel Iturra ukarany zółtą kartką.

• Mocny, ale niecelny strzał Dembele.

• Wracamy do Hiszpanii! Barcelona zaczyna drugą odsłonę tego pojedynku!

• Gdyby nie Roberto Jimenez to Malaga przegrywałaby dużo, dużo więcej. Mają szczęście, że ich bramkarz jest w wysokiej formie.

• Koniec pierwszej połowy!

• Roberto Jimenez jest dzisiaj w znakomitej formie! Po raz kolejny ratuje swoją drużynę. Znowu wygrywa pojedynek z Coutinho!

• Ależ interwencja golkipera gospodarzy! Piłka po strzale Coutinho leciała prosto w okienko, ale Roberto Jimenez wyciągnął się niczym struna!

• Coutinho oddaje dobry strzał z dystansu, jednak to uderzenie broni Jimenez.

• Jak on tego nie trafł! Youssef En-Nesyri uderzał na pustą bramkę z 5 metra i uderzył obok!

• Bardzo dobre uderzenie Rakiticia! Zabrakło dosłownie centymetrów.

• Gerard Pique oddaje dobry strzał na bramkę, ale najpierw pomógł sobie ręką.

• Samuel Garcia
    bardzo brutalnie fauluje Albę i otrzymuje bezdyskusyjną czerwoną kartkę!

• Znakomity drybling Dembele, który zaraz wstrzelił piłkę w pole karne, a tam istny majstersztyk Coutinho, który piętą pakuje futbolówkę do siatki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ależ trafienie Philippe Coutinho!

• Luis Suarez znowu ładnie pokazał się do podania, tylko tym razem był lekko spóźniony i był spalony.

• Strzał Paulinho ląduje na bocznej siatce.

• Youssef En-Nesyri oddał strzał z dystansu, który spokojnie broni Ter Stegen.

• Urugwajczyk świetnie urwał się obrońcom rywala i znakomitym strzałem głową pokonuje bramkarza Malagi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez zdobywa bramkę!

• Luis Suarez jednym zwodem minął dwóch rywali, uderzył na bramkę, ale świetnie broni Roberto Jimenez.

• Sergi Roberto wrzuca w pole karne i piłka ląduje w rękawicach bramkarza gospodarzy.

• Barcelona bardzo długo utrzymuje się z piłce, ale na razie nie atakuje bramki Malagi.

• Dembele wykłada piłkę Suarezowi, ale Urugwajczyka uprzedza obrońca Malagi.

• Malaga od środka rozpoczęli to spotkanie!

• Dzisiejszych rywali dzieli aż 56 punktów różnicy. Malaga zajmuje ostatnie, a Barcelona pierwsze miejsce. Faworyt jest więc znany. Gospodarze mają bardzo małe szanse.

• Wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Razem będziemy przeżywać emocje tego spotkania!

• Za niecałe 15 minut rozbrzmi pierwszy gwizdek, który rozpocznie mecz pomiędzy Malagą, a FC Barceloną!