Malaga CF

2

FC Porto

0

• Koniec spotkania. Malaga awansuje do ćwierćfinału Champions League. Spotkania nie należało do najładniejszych, ale emocji w II połowie nie zabrakło. W drugim dzisiejszym spotkaniu Arsenal mimo zwycięstwa nie zdołał wywalczyć awansu.

• Rzut wolny dla Porto, w pole karne rywali udaje się Helton.

• Kolejna próba Isco, tym razem zablokowany.

• Isco strzela ze skraju pola karnego, pewnie łapie Helton. Niepotrzebne uderzenie, bo na lewym skrzydle był jeszcze nie kryty Piazon.

• Jeszcze 4 minuty ma Porto na strzelenie gola dającego awans.

• Szansa dla Porto, ale Martinez był na spalonym.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Camacho za Joaquina.

• Chciał popisać się sztuczką techniczną Piazon, ale w konsekwencji traci piłkę.

• Mangala ukarany żółtą kartką.

• Rzut wolny dla Porto. Dośrodkowanie, strzał i piłka w siatce, ale wcześniej odgwizdany spalony.

• Saviola schodzi, Piazon wchodzi.

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Isco wprost na głowę Roque Santa Cruza który pokonuje bramkarza. Na ten moment Malaga jest w ćwierćfinale.

• GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ROQUE SANTA CRUZ!!!!!

• Dośrodkowuje z rzutu rożnego Joaquin. Zbyt głęboko.

• Roque Santa Cruz zmienia Baptiste. Manuel Pellegrini chce zakończyć to spotkanie już w regulaminowym czasie gry.

• Atsu pada przed polem karnym, ale milczy gwizdek sędziego.

• Ostatnia zmiana w drużynie Porto Christian Atsu za Alexa Sandro.

• Zagubił się w własnym dryblingu w polu karnym Saviola i traci piłkę.

• Żółta kartka dla Toulalana za ostry wślizg od tyłu na Lucho Gonzalezie.

• Zbyt mocne podanie Savioli do Isco, ale młody Hiszpan zdołał sięgnąć jeszcze piłkę wślizgiem, jednak trafia jedynie w boczną siatkę.

• Dośrodkowuje Isco z rzutu rożnego, ale nie sięgnął piłki żaden z jego kolegów.

• Nieudolnie wybijał piłkę Otamendi pod nogi Savioli, ale nie wykorzystał tego błędu obrońcy Argentyńczyk.

• W spokojnym pozycyjnym ataku Malaga.

• Malaga - FC Porto

• Co raz odważniej atakują gospodarze.

• Dośrodkowuje z rzutu wolnego Antunes, ale wprost na głowę jednego z obrońców rywali.

• Ukarany drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną Defour za brzydki faul na Joaquinie.

• Rozpoczynamy II połowę spotkania.

• Zmiana w Porto. Boisko opuszcza Moutinho, pojawia się na nim Rodriguez.

• Bramka Isco: LINK

• Garść statystyk z pierwszej połowy: Posiadanie piłki:44%-56% Strzały: 5-2 Strzały celne: 3-0 Spalone: 4-1 Faule: 9-12

• Koniec I połowy. Malaga ożywiła się pod koniec tej odsłony gry, co przyniosło jej bramkę. Przypomnę, że przy takim wyniku czeka nas dogrywka.

• Isco uderza zza pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od nóg jednego z obrońców i poleciała prosto w okienko bramki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ISCO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Kolejny błąd sędziego na niekorzyść Hiszpanów! Ładna wymiana piłki między graczami Malagi zakończona dośrodkodwaniem w pole karnne, gdzie błąd popełnił Helton i wypuścił piłkę z rąk, dzięki czemu jeden z graczy Malagi (przez eto zamieszanie nawet nie zwróciłem uwagi kto) skierował ją do pustej bramki. Arbiter dopatrzył się przewinienia Baptisty na bramkarzu rywali, o którym nie ma mowy.

• Niesłusznie odgwizdany spalony w groźnej sytuacji Malagi, chyba, że sędziemu chodziło o faul Toulalana który miał miejsce kilka sekund wcześniej.

• Strzał Antunesa zza pola karnego, z największym trudem piłkę nad poprzeczką przenosi Helton.

• Ukarany za brzydki faul taktyczny Jesus Gamez.

• Dośrodkowanie Savioli nie miało szans dotrzeć do żadnego z jego partnerów.

• Kolejna kartka dla zawodnika Porto, tym razem ukarany Alex Sandro.

• Zakręcił obrońcami Moutinho i w ostatniej chwili jego strzał blokuje Weligton.

• Była okazja dla Malagi, wychodził na sytuacje sam na sam z bramkarzem Saviola, ale wcześniej sygnalizowany spalony.

• Defour ukarany żółtą kartką za niebezpieczne zagranie.

• Jak na razie zdecydowanie z więcej gry ma FC Porto, ale także nie stworzyło sobie jeszcze klarownej okazji.

• Wybija głową piłkę jeden z obrońców Malagi po rzucie rożnym, była jeszcze szansa na kontrę, ale w niepotrzebny drybling wdał się Isco.

• Walczył o piłkę z dwoma obrońcami Varela i wywalczył rzut rożny.

• Otamendi ukarany żółtą kartką.

• Atak pozycyjny Malagi, ale nie wiem o czym myślał sobie Saviola wyskakując do strzału głową zza pola karnego.

• Dośrodkowywał z rzutu wolnego Joaquin, głową strzela Weligton, długo spadała piłka po tym strzale, ale ostatecznie ląduje obok bramki.

• Varela fauluje w walce o piłce.

• Strzał Danilo z ostrego kąta. W trybuny.

• Minimalnie za mocne podanie Toulalana do Joaquina, a mogło być groźnie.

• Fauluje w środku pola Iturra.

• Spokojnie konstruuje atak pozycyjny drużyna gości.

• Oba zespoły od początku podeszły do meczu maksymalnie zmotywowane. Jak na razie dużo górnych piłek i głupich strat.

• Piłkarze FC Porto zaczynają od środka boiska.

• Obaj trenerzy mają do dyspozycji praktycznie najmocniejsze jedenastki. Jedynym nieobecnym jest Eliseu (Malaga), który zmaga się z kontuzją.

• Witam wszystkich na relacji live z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów, Malaga CF-FC Porto. W pierwszym meczu tych drużyn zdecydowanie przeważała drużyna dzisiejszych gości, ale na szczęście dla Malagi podopieczni Vitora Peiri zdołali zdobyć tylko jedną bramkę i sprawa awansu pozostaje wciąż otwarta.