Manchester City

5

AS Monaco

3

• Cóż to był za mecz! Fantastyczny spektakl. Spotkanie z wielką przyjemnością relacjonował Mateusz Hawrot.

• KONIEC! Manchester City po nieprawdopodobnym, kapitalnym, obfitującym w znakomite sytuacje i moc bramek meczu, pokonał 5:3 Monaco. Rewanż zapowiada się pasjonująco, francuski zespół na pewno nie powiedział ostatniego słowa!

• Teraz niecelne podanie Dirara do Lemara.

• Kiepskie zagranie Fabinho, do końca trzydzieści sekund.

• Błąd techniczny Sane i wszystko wyjaśnił Glik.

• Doliczone trzy minuty!

• Oczywiście ostatnia zmiana w tym spotkaniu następuje teraz - w City. Navas za Sterlinga.

• Ostatnia zmiana także w szeregach gości. Dirar już na boisku, za Bakayoko.

• Guardiola broni korzystnego wyniku. Schodzi Aguero, w jego miejsce Fernando.

• Ofiarnie Bakayoko w ofensywie i będzie korner dla Monaco.

• Moutinho za Bernardo Silvę.

• TO POWINNO BYĆ 5:4! Znakomita interwencja Caballero po strzale Falcao. Niebywały mecz. NIE-BY-WA-ŁY!

• BRAK SŁÓW, ALEŻ MECZ! OŚMY GOL! Kapitalna, składna akcja gospodarzy zakończona doskonałym dograniem Aguero do Sane. Niemiec nie miał problemów ze skierowaniem piłki do siatki z kilku metrów. 5:3!!

• Dziesiąta żółta kartka. Teraz dla Fabinho.

• Aguero groźnie z linii pola karnego i tym razem świetnie Subasić! Kapitalny mecz na Etihad!

• De Bruyne chciał dograć do Sterlinga, ale nie wyszło mu to i piłkę złapał Subasić.

• Germain w miejsce Mbappe!

• 4:3! NIEBYWAŁY SPEKTAKL! Stones z najbliższej odległości trafia do siatki po wrzutce z rzutu rożnego i przedłużeniu piłki przez Toure. City na prowadzeniu!

• Dziewięć. Silva.

• Kwadrans do końca. Czy jeszcze padnie jakiś gol?

• Ósma dziś żółta kartka. Dla Zabalety za "pyskówki".

• ALEŻ WIDOWISKO! Aguero na 3:3! Kapitalne uderzenie Argentyńczyka z woleja, po wrzutce z rzutu rożnego. Subasić bez szans. Znów remis!

• Świetna interwencja Raggiego, który zatrzymał szarżującego Silvę.

• Błyskawiczna kontra gości zakończona strzałem Mbappe w boczną siatkę. Ależ tempo tego spotkania!

• Sterling pędził w stronę bramki Subasicia, przewrócił się w polu karnym, ale arbiter pozostał niewzruszony.

• Niezła centra Mendy'ego, jednak ani Mbappe, ani Falcao, nie dali rady dojść do tej wrzutki.

• Trwa festiwal żółtych kartek. Ukarany Falcao.

• Zabaleta płaskim podaniem próbował znaleźć w polu karnym Aguero, ale dobrze interweniował Glik.

• W natarciu gospodarze. Dwukrotnie było groźnie po wstrzeleniu piłki w pole karne, ale defensorzy Monaco nie zawiedli i zażegnali niebezpieczeństwo.

• Zabaleta za Fernandinho.

• CO! ZA! MECZ! FALCAO! 2:3! Szybka kontra Monaco perfekcyjnie wykończona przez Falcao. Kolumbijski snajper przyjął piłkę, przepchnął się, ograł Stonesa i genialnym lobem pokonał Caballero. Piękny gol!

• Błąd City w ofensywie i ruszają z kontrą goście.

• REMIS! 2:2! Aguero! Co zrobił Subasić? Katastrofalna interwencja chorwackiego golkipera, który w zupełnie niezrozumiany sposób wpuścił lekki strzał argentyńskiego snajpera. Kuriozalny gol.

• Niezła wrzutka z rzutu wolnego, lecz nikt z zawodników gospodarzy nie zdołał przeciąć podania, na dodatek odgwizdano ofsajd.

• Kolejna dziś kartka. Tym razem dla Bakayoko za faul na Sterlingu.

• Sane nie dał rady przejść Sidibe i musiał spowolnić akcję.

• Kiepska wrzutka z rzutu rożnego.

• Stones główką na rzut rożny po centrze Mbappe.

• Mbappe wyszedł sam na sam z Caballero, ale został złapany na ofsajdzie.

• Fatalne wykonanie Falcao! Lekki, sygnalizowany strzał z jedenastu metrów. Caballero bez problemu złapał piłkę.

• Kartka dla faulującego.

• Rzut karny dla gości!! Spóźniona decyzja arbitra, ale sędzia podyktował jedenastkę za faul Otamendiego na Falcao po konsultacji ze swoim asystentem.

• De Bruyne ciut za mocno do Sterlinga. To mogła być niezła sytuacja.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła! Oby była tak interesująca jak pierwsza.

• Przerwa, wracamy za około kwadrans. City 1, Monaco 2!

• Próbowali Sterling i Aguero, ale Raggi do spółki z Glikiem poradzili sobie z atakującymi "Obywatelami".

• Falcao nieczysto trafił w piłkę i strzelił w boczną siatkę.

• Czujność Raggiego pozwoliła gościom na powstrzymanie akcji City.

• To mogła być kolejna świetna szansa dla Monaco, lecz B. Silvę i Mbappe złapano na spalonym.

• GOOOOL! 1:2! Mbappe! Obrońcy City zupełnie zaspali i zostawili Mbappe, który stanął przed świetną okazją, której nie zmarnował.

• Kolejna kartka, teraz dla Fernandinho za faul w środku pola.

• Silva zagrał ręką w ofensywie i sam zatrzymał własną akcję.

• Monaco miało dobrą okazję z rzutu wolnego, ale Lemar uderzył kiepsko i niecelnie.

• Pep Guardiola oburzony z powodu decyzji arbitra, ten jednak pozostał nieugięty.

• Duże zamieszanie. Wydawało się, że będzie rzut karny dla City po akcji Aguero i interwencji Subasicia. Sędzia zadecydował jednak o ukaraniu Aguero żółtą kartką za symulowanie.

• FALCAO! Remis! Bardzo złe wybicie piłki przez Caballero, na skrzydle dostał ją Fabinho, który bez zastanowienia dośrodkował w pole karne. Tam już był Falcao, bezlitośnie wykorzystując zawahanie stoperów City. 1:1!

• Teraz atakowali goście, to mogła być dogodna okazja dla zawodników Monaco, ale kilku piłkarzy minęło się z futbolówką w polu karnym.

• Kolejna próba Sterlinga, tym razem zatrzymał go interweniujący Raggi.

• GOL! 1:0 dla City. Bardzo dobra akcja gospodarzy. Sane-Silva-Sane, płaskie podanie do Sterlinga na szósty metr i pewne trafienie skrzydłowego "Citizens".

• Żółta kartka dla Sidibe.

• Było blisko gola dla gospodarzy po akcji z prawej strony. Aguero i Silvie zabrakło centymetrów, by stanąć przed rewelacyjną okazją po podaniu de Bruyne.

• Sidibe ostro potraktował Silve w środku pola. Obyło się bez kartki.

• Teraz groźnie pod bramką Subasicia po akcji Sane, na szczęście dla gości, nikt nie zdołał oddać strzału.

• Glik!! Polski stoper niespodziewanie znalazł się przed kapitalną okazją po wrzutce z rzutu rożnego i błędzie Toure. Zabrakło dokładności, ale można usprawiedliwić lidera formacji obronnej gości - futbolówka trafiła do niego niespodziewanie.

• Mbappe świetnie nawinął Otamendiego, piłka trafiła na lewą stronę, wydawało się, że następnie przed dobrą okazją stanie Falcao, ale odgwizdano spalonego. Jak na razie oglądamy dobry, żwawy mecz.

• Dobra interwencja Glika w defensywie. Goście ruszają z kontrą.

• W odpowiedzi akcja "Citizens", Subasić wyszedł z bramki i niezbyt pewnie interweniował. Gospodarze nie potrafili jednak tego wykorzystać.

• Kapitalna akcja Bernando Silvy, piłka trafiła do Falcao, ten szykował się do uderzenia, ale w ostatnim momencie powstrzymali go Sagna i Otamendi.

• Piłka w siatce francuskiego zespołu, ale wcześniej Sterling został złapany na spalonym. Dobra decyzja arbitra.

• Piłkarze gości dwukrotnie próbowali uderzeń z dystansu. Za pierwszym razem piłka trafiła w stojącego nieopodal Fernandinho, za drugim razem bardzo pomylił się Fabinho.

• Mbappe popędził lewą flanką, zawinął do środka, próbował jeszcze dryblingu i finalnie strzału, ale został w ostatniej chwili zablokowany przez Fernandinho.

• Silva sprytnie chciał dograć do Aguero. Podanie czujnie zatrzymał Glik.

• Pierwsza interwencja Glika w tym meczu - ostry faul na Sane. Żółta kartka, która eliminuje Polaka z meczu rewanżowego.

• Sane otrzymał dobre podanie na skrzydle, próbował chyba strzelać, lecz zupełnie mu to nie wyszło.

• Lemar z dystansu bardzo niecelnie.

• Kolejny korner dla Monaco i znów nic z niego nie wynikło. Goście wciąż jednak mają piłkę.

• Sterling, po otrzymaniu dobrej piłki z drugiej linii, wyszedł niemal sam na sam z Subasiciem, ale ten wyszedł z bramki i dobrze skrócił kąt. Na dodatek arbiter odgwizdał ofsajd.

• Ciekawa koncepcja rozegrania tego rzutu rożnego, ale finalnie nikomu nie udało się zamknąć podania w pole karne.

• Akcja gości i pierwszy w tym spotkaniu korner.

• Rozpoczęli!

• Warto zwrócić uwagę na kolejny mecz Fernandinho na boku obrony.

• Kilka dni temu obie drużyny zawiodły w rozgrywkach krajowych. City niespodziewanie tylko zremisowało w Pucharze Anglii z drugoligowym Huddersfield, przez co będzie zmuszone powtórzyć to spotkanie. Monaco zaś podzieliło się punktami z Bastią.

• Rezerwowi City: Claudio Bravo, Pablo Zabaleta, Fernando, Fabian Delph, Nolito, Jesus Navas, Kelechi Iheanacho

Rezerwowi Monaco: Morgan de Sanctis, Abdou Diallo, Almamy Toure, Nabil Dirar, Joao Moutinho, Valere Germain, Guido Carillo

• Polecamy zapowiedź spotkania. Przeczytacie ją w tym miejscu.

• Za moment rozpoczęcie hitowego meczu w Lidze Mistrzów: Manchester City gra z AS Monaco. W składzie gości jest Kamil Glik. Czy znów trafi do siatki?