Chelsea Londyn

1

• Po znakomitym spotkaniu Manchester City szczęśliwie pokonuje Chelsea Londyn, 2:1. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

• Koniec spotkania!!

• Aguero minął dwóch obrońców Chelsea, wpadł w pole karne, oddał strzał, który poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki Cecha!

• Strzał Nasri'ego pewnie obronił Cech

• Cech rzucił się w prawy róg bramki, a Aguero uderzył w lewy i pewnie pokonał bramkarza "The Blues"

• GOOOOOL!! 1:1!! Aguero

• Rzut karny dla Manchesteru za zagranie piłki ręką przez Essiena

• Dżeko w miejsce Silvy

• Mata dostał piłkę od Drogby, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, oddał strzał, który z trudem obronił Hart!

• Lampard ukarany żółtą kartką za faul na Yaya Toure

• Dośrodkowanie Nasri'ego obiło się od poprzeczki, dopadł do niej Zabaleta, ale jego strzał trafił w boczną siatkę!

• Manchester rozpoczyna drugą połowę!!

• Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

• Za nami pierwsza bardzo emocjonująca połowa, w której oba zespoły pokazały, że potrafią grać w piłkę i, że zależy im na zwycięstwie. Dwie rzeczy, których zabrakło to celne strzały na bramkę i gole. Miejmy nadzieje, iż druga część spotkania dostarczy nam równie wielkich emocji, a przede wszystkim bramek. Na drugą połowę meczu zapraszam za około 15 minut

• Rajd Obi Mikela dobrze zatrzymany przez trzech zawodników Manchesteru

• Bosingwa faulował De Jonga na połowie Manchesteru, czym zapobiegł groźnej kontrze "Obywateli"

• Richards faulował Torresa około 35 metrów od bramki Harta

• Po błędzie Lamparda, Balotelli wyszedł sam na sam z Cechem, ale jego strzał poleciał obok lewego słupka bramki!

• Mata faulowany był faulowany w środku boiska

• Cole wyśmienicie zagrał do Meirelesa, Portugalczyk z pierwszej piłki odgrywał do Lamparda, ale było to niecelnie podanie

• Strzał Nasri'ego z dystansu powędrował nad bramką gości

• Zablokowane dośrodkowanie Bosingwy i mamy rzut rożny dla "The Blues"

• Silva zagrał piłkę w pole karne, ale wprost pod nogi Lamparda

• Strzał Nasri'ego z 16 metrów....poprzeczka ratuje gości!

• Ławka rezerwowych Manchesteru: Pentilimon, Kolarov, Savic, Barry, Milner, Dżeko, Tevez

• Czy Manchester City przerwie zwycięską passe Roberto Di Matteo? Czy też Chelsea nadal będzie kontynuowała swój, zwycięski marsz? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz drodzy użytkownicy czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

• Serdecznie witamy Państwa w relacji LIVE z meczu Premier League, w którym to Manchester City na własnym stadionie podejmować będzie Chelsea Londyn. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ